Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> goblini
vai goblini ir ļauni??
Tu nevari redzēt aptaujas rezultātu, kamēr neesi nobalsojis. Lūdzu, piesakies un nobalso, lai redzētu šīs aptaujas rezultātu.
Kopā balsis: 99
Viesi nevar balsot. 
Murrr...:)
iesūtīt 13.06.2004 20:58
Raksts #1


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 01.06.04



blush.gif nju manuprat vinji nav ne launii ne labji...vinji vienkarshi ir telii gramata....
vinji ir tadi ka mes kad grib var but labji vai launi.... vnk parasti vinjus vere pec izskata... smile.gif grin.gif

nju es nobalsooju pa nezinju jo vienkarshii var tikaii vienu reizi balsot huh.gif ,zeel

Šo rakstu rediģēja Murrr...:): 13.06.2004 20:58
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
5 Lapas V  < 1 2 3 4 > »   
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (20 - 39)
Elentari
iesūtīt 31.08.2004 21:14
Raksts #21


Cīnās ar Lankašīras laumiņām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 07.11.03



CITĀTS(hhermīte @ 30.08.2004 14:00)
es iisti nezinu, vinji ir labi pashi prieksh sevis bet prieksh citiem... nju taa vienkaarshi ir iekaartots

Ja postā ir domāts, ka orki pret orkiem attiecas labi, tad atļaušos iebilst. Diez vai par īpašu laipnību varētu uzskatīt Ugluka pašrocīgi nocirstās savas rases pārstāvju galvas un strīdus ar Grishnakhu(TTT, The Uruk-hai), slaktiņu Cirith Ungolas tornī, ko izraisīja Shagrats un Gorbags(RotK, The Tower of Cirith Ungol), orka pēddziņa ietriekto bultu lielā fighting-orka acī(RotK,The Land of Shadow).
Tikai daži piemēri.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
tiigjeris
iesūtīt 18.03.2005 11:49
Raksts #22


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.12.04
Kur: Dzīvnieku Saietā 90210.



(wow, es nezinaaju, ka orkshi un goblini, ir vienc un tas pac... :blink: )

nu - goblini ir ljauni un wiss grin.gif .winji ir vnk ljauni. vinji ir sliktie. katraa staastaa ir jaabuut sliktajiem. un shajaa gadiijumaa, proti gp, ljaunie ir orkshi vai goblini ( :blink: ). vinji ir radiiti ljaunumam.

bet by the way, kaa tas iznaak, ka sarumans & co radiija visus tos orkshus (nu, pareizaak sakot spiidzinaaja dazhaadas rases (elfus un cilvjus)). bet vai tad sarumans bija saurona sabiedrotais jau tad, kad bilbo bija savaa piedziivojumaa??? un vai jaw tad bija izspiidzinaati visaadi nabadzinji, lai kljuutu par orkshiem (laikam jaw bija, jo pirms tam jaw arii bija kauch kaadas kaujas, piem taa, kur izildurs padariija sauronu par kropli, ar kaadiem astonjiem vai septinjiem roku pirxtiem). bet tad jau iznaak, ka kawkaads dumpis orkshu viduu ir bijis, ja jaw vinji dziivo pashi savaa nodabaa, savaa kalnaa, un izvirziijushi briesmiigaako no sava vidus, par savu valdnieku...

nu tad taa...man liekas, ka tagad es sanjemshu drausmiigi dusmiigus postus, par to, ka esmu tik shausmiigi kljuudiijusies, tapee, jaw tagad eju paarlasiit visu - saakot no hobita beidzot ar rotk. esat laimiigi?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
agronoms
iesūtīt 18.03.2005 11:57
Raksts #23


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.01.05



Saac ar Silmarillionu, 3. nodaļu.

CITĀTS
But of those unhappy ones who were ensnared by Melkor little is known of a certainty. For who of the living has descended into the pits of Utumno, or has explored the darkness of the counsels of Melkor? Yet this is held true by the wise of Eressëa, that all those of the Quendi who came into the hands of Melkor, ere Utumno was broken, were put there in prison, and by slow arts of cruelty were corrupted and enslaved; and thus did Melkor breed the hideous race of the Orcs in envy and mockery of the Elves, of whom they were afterwards the bitterest foes. For the Orcs had life and multiplied after the manner of the Children of Ilúvatar; and naught that had life of its own, nor the semblance of life, could ever Melkor make since his rebellion in the Ainulindalë before the Beginning: so say the wise. And deep in their dark hearts the Orcs loathed the Master whom they served in fear, the maker only of their misery. This it may be was the vilest deed of Melkor, and the most hateful to Ilúvatar.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Nulukkizdin
iesūtīt 18.03.2005 18:52
Raksts #24


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Izraidītie
Pievienojās: 29.05.04
Kur: Rīga



agronom - Tolkīna vēlākie teksti runā pretim Silmarillion 3.nodaļā rakstītajam, tāpēc nedomāju, ka būtu pareizi cilvēkiem kā vērtīgu lasāmvielu piedāvāt kaut ko tik apšaubāmu.. Orku izcelsmes jautājums ir ĻOTI, ĻOTI sarežģīts..

Es pats sākumā, izlasot Silmarillion, biju pilnīgi pārliecināts, ka orki radušies no elfiem, tomēr vēlāk atklāju, ka laika gaitā Tolkīns savas domas mainījis un galu galā pilnībā pieslējos viedoklim, ka orki cēlušies no cilvēkiem..
Tomēr, papētot šo visu nedaudz uzmanīgāk, secināju, ka Tolkīna vēlīnie teksti daudzējādā ziņā 'kontrastē' ar vienīgo absolūti neapšaubāmo darbu - Gredzenu Pavēlnieks un atkal esmu atgriezies pie domas, ka orki tomēr cēlušies no elfiem.. Lai nu kā.. ar šo Silmarillion citātu itin nemaz nepietiek, lai noskaidrotu patiesību..
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
tiigjeris
iesūtīt 19.03.2005 20:06
Raksts #25


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.12.04
Kur: Dzīvnieku Saietā 90210.



nu, tad orkshi un goblini patieshaam ir vienc un tas pac ( :blink: )?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Erasmus
iesūtīt 19.03.2005 21:36
Raksts #26


Angel of Mayhem
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 23.05.04
Kur: stoned
GP eksperts 2007



apmēram, ja pareizi sapratu goblini ir bišķi mazāki..
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Nulukkizdin
iesūtīt 19.03.2005 21:39
Raksts #27


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Izraidītie
Pievienojās: 29.05.04
Kur: Rīga



Nav goblini mazāki. Orki un goblini ir pilnīgi viens un tas pats!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
tiigjeris
iesūtīt 20.03.2005 11:58
Raksts #28


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.12.04
Kur: Dzīvnieku Saietā 90210.



nu jaa, tas man ir jawnums... whistling.gif tad jau nu gan tie orkshi ir baigi izplatiiti pa visu middle-earth...njaa...un veel ljauni...eh, bet nu baigi patika man taas kaujas...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Dinaer
iesūtīt 20.03.2005 22:45
Raksts #29


Veic pētījumu par katlu dibenu biezumiem
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.10.03
Kur: lielceļš



pret daziem launi , pret daziem neparaak smile.gif

atkariigs kuraa pusee staavi, bet taa jau tas ir vienmeer smile.gif

veel protams atkariigs ko katrs uzskata par launu, man piemeeram vinji vareetu likties pat piemiiliigi, ja buutu drusku vairaaka cilivizeeti, bet par gaumi jau nestriidas tongue.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
altonis
iesūtīt 20.03.2005 23:14
Raksts #30


Cīnās ar Lankašīras laumiņām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.03.05
Kur: Belerianda



man arī nez kāpēc liekas, ka orki un goblini IR viens un tas pats. un par orku ļaunumu runājot - piekrītu Nulukkizdin - ja radība ir jau pirmsākumos radīta ar mērķi darīt ļaunu, tā IR ļauna (tomēr, lai kā negribētos teikt, nevajag arī vispārināt - visur jau ir izņēmumi).
BTW - manuprāt tas, ka orki ienīda Morgotu (kam viņi tomēr kalpoja), nenozīmē, ka viņi būtu labie...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
tiigjeris
iesūtīt 21.03.2005 15:11
Raksts #31


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.12.04
Kur: Dzīvnieku Saietā 90210.



njaa...patiesiibaa, tikpat labi vareetu saakt diskuteet par to, vai saurons ir vai nav labs, jo ja vinjsh buutu uzaudzis pie elfiem (nu piem) vai hobitiem, diezvai vinjsh buutu taads ljaunuma iemiesojums (iegarojums, vai veel driizaak - ieacojums)...
bet nu pie kaa tas muus noved :blink: ?!? ka pie visa ir vainiigi pamaacoshie tie (es labaak neteikshu vecaaki, jo tad kaads var apvainoties, jo vinjam ir forshi vecaaki, vai arii kaadu uzaudzina kaads cic), kas muus audzina...taa luuk w00t.gif ...


nju ko...varbuut nesitiet mani?...luudzu...? shifty_a.gif

Šo rakstu rediģēja dragon_warrior: 21.03.2005 15:18
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
altonis
iesūtīt 21.03.2005 16:07
Raksts #32


Cīnās ar Lankašīras laumiņām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.03.05
Kur: Belerianda



hmm...Saurons uzauga - ja tā varētu teikt "labā gaisotnē" (kopā ar citiem Ainuriem), viņš pats izvēlējās šādu ceļu; manuprāt, orkiem gan neviens neprasīja... unsure.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Nulukkizdin
iesūtīt 22.03.2005 11:20
Raksts #33


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Izraidītie
Pievienojās: 29.05.04
Kur: Rīga



dragon_warrior - altonim taisnība. Saurons tiešām auga labā gaisotnē un pirms Melkora (paša ļaunuma pavēlnieka) viņa boss bija Aule, visnotaļ labdabīga būtne.. Tomēr Saurons izvēlējās pāriet ļauno spēku pusē..
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Burunduks
iesūtīt 22.03.2005 21:58
Raksts #34


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 18.02.05



Es īpaši labi nepārzinu GP, bet goblini nav orki (atkarībā kā autors viņus attēlo). Par Tolkina pasaules orkiem un gobliniem es nezinu, bet citur viņi nav attēloti kā viens un tas pats.Radība kas ir radīta, lai darītu ļaunu saprotams var pārdomāt, un kļūt laba kā labie var kļūt ļauni. Tas viss ir līdzsvarā. Saurumans arī tikai radīts, lai darītu labu, bet kā viss beidzās? Kāpēc gan nevarētu būt otrādi?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Nulukkizdin
iesūtīt 22.03.2005 22:18
Raksts #35


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Izraidītie
Pievienojās: 29.05.04
Kur: Rīga



Burunduk - šajā sadaļā tiek apspriesti Tolkīna orki un goblini.. tikai un vienīgi! Un Tolkīna orki un goblini IR pilnīgi viens un tas pats. Tie ir vienkārši divi atšķirīgi vārdi vienai rasei..


Par to, ka ļauna radība spēj kļūt laba, es principā piekrītu.. Galu galā pats autors piekrita, ka neviena būtne nav bezgalīgi ļauna un pastāv teorētiska iespēja laboties..

Šo rakstu rediģēja Nimue: 22.03.2005 23:26
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Erasmus
iesūtīt 24.03.2005 20:10
Raksts #36


Angel of Mayhem
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 23.05.04
Kur: stoned
GP eksperts 2007



Domāju, ka tas būtu pilnīgi iespējams, ka orks varētu būt labs, ja šis tiktu audzināts labā vidē, nošķirts no orku sabiedrības.. Iespējams, ka arī orku sabiedrība bija kādi dumpinieki, kuri centās pretoties ļaunumam bet tie droši vien tika ātri vien nogalināti..
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Erasmus
iesūtīt 24.03.2005 20:44
Raksts #37


Angel of Mayhem
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 23.05.04
Kur: stoned
GP eksperts 2007



viņi ir ļauni, jo goblini=orki, un orki ir ļauni.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
tiigjeris
iesūtīt 25.03.2005 12:51
Raksts #38


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.12.04
Kur: Dzīvnieku Saietā 90210.



njaa... vinji ir ljauni, un teoreetisko iespeeju laboties vinji diezvai pat gribeetu imantot...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Erasmus
iesūtīt 26.03.2005 00:38
Raksts #39


Angel of Mayhem
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 23.05.04
Kur: stoned
GP eksperts 2007



Bet padomā, kāda jēga viņiem no tā?
Viņiem tāpat labi, ēst dod, ja nedod apēd kādu citu orku, kauties var visu laiku, pa reizei aiziet padedzināt kādu māju.. Un ir alternatīva, kļūt labam, tikt izmestam no mājām (paveicas ja vēl dzīvs paliek), ēst nav ko, uz pilsētām nevar iet, ieraudzīs, nositīs, katrs to tik vēlas ka tev iešaut, iedurt, iesist.. Vai tu, būdams orks, izvēlētos kļūt labam?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
tiigjeris
iesūtīt 26.03.2005 12:46
Raksts #40


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.12.04
Kur: Dzīvnieku Saietā 90210.



bet es taksh arii teicu, ka vinji neizmantotu sho iespeeju... un tu manu versiju tikai apstiprini (tev laikam likaas , ka apstriidi...)...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

5 Lapas V  < 1 2 3 4 > » 
Atbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
1 lietotāji/s lasa šo pavedienu (1 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 28.03.2024 18:20