Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> NK noteikumi

1. Iesūtītajiem pavedieniem jābūt par tēmu. Pirms izveido pavedienu, izlasi sadaļas NK aprakstu!
2. Tas pats attiecas uz iesūtītajiem rakstiem. Nav atļauts spams. Ja vēlies turpināt diskusiju par kādu citu tematu, izveido jaunu pavedienu!
3. Esi iecietīgs un cieni citu viedokli arī attiecībā uz jautājumiem, kuros tev pašam ir stingra pārliecība.
4. Aizliegts rupji lamāties un apvainot citus biedrus. Ja ir nepieciešamība iebilst, paud savus iebildumus korekti un pieklājīgi!
5. Aizliegts iesūtīt rakstus, kas pārkāpj PG-13 reitingu.
6. Centies savu viedokli izteikt plašāk! Pāris vārdi skaitīsies spams. Par to, kas ir spams, lasi šeit.
7. Centies rakstīt, ievērojot ortogrāfiju un interpunkciju, bet, galvenais, raksti tā, lai tas būtu citiem saprotams. Foruma vadītājam ir tiesības rediģēt nesaprotamus vai neatbilstošus pavedienu virsrakstus un aprakstus.
8. Pims iesūtīt pavedienu, paskaties, vai tāds jau neeksistē! Līdzīgs pavediens var tikt iepludināts jau esošā vai slēgts.

> Mīlestība no pirmā acu skatiena...
SilverDove
iesūtīt 17.11.2006 18:35
Raksts #1


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.10.04
Kur: In my little corner of the world



Vai jūs ticat mīlestībai no pirmā acu skatiena?Varbūt kāds to jau ir piedzīvojis?smile.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
7 Lapas V  < 1 2 3 4 > »   
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (20 - 39)
Grēkmeistars
iesūtīt 14.12.2006 20:19
Raksts #21


Gatavo atskaiti Zemvaldim
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 22.06.04
Kur: Pie krāna
Savādnieks



CITĀTS
wisp neticu tādai patiesai un īstai mīlestībai, Nu tādai kā raksta pasakās, kas paliek uz wisu mūžu un tā.
Ja tas ir uz mūžu, tad jau drīzāk pieradums wienam pie otra, tā teikt drīzāk jau atkarība un bailes palikt wienam.
so, neticu mīlestībai. kur nu wēl no pirmā acu uzmetiena


Nu i pats(pati) vainīgs (vainīga).
Es protams ticu mīlestībai, bet tieši tādai kādu es spēju iedomāties visos tās sīkumos, skaistajās sajūtās, ja tā tāda nebūs, tad manis pēc lai tās vispār nav. Es esmu redzējusi reālajā dzīvē cilvēkus, kas iemīlējušies no pirmā skatiena un arī šobaltdien viņiem ir tādas diezgan savgabīgas attiecības, par kādām var tikai sapņot.
Protams mīlestība pastāv un no pirmā skatiena arī. Bet pretīgi skatīties uz tām "standarta" mīlestībām. Never, never.

p.s. manas domas drīzāk sliecas uz to, ka vienam būt ir labāk. Un tas nav nelaimīgas mīlestības rezultāts. Vnk nepatika pret to, kādu mīlestību es redzu. Nu bet duraciņam pietiek ar to mazumiņu, kaut vai tie būtu superīgi randiņi, "skaistās attiecības" 13 gadu vecumā un tādā garā.
Love must be deep.
Un vispār riebjas, kad saka, ka mīlestība sucks. lai iet ieskrienas.
laughing.gif viss. oftopics.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
maichestera
iesūtīt 14.12.2006 22:34
Raksts #22


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.10.06
Kur: Ar fotoaparātu mežā.



Neticu..
Tās ir tikai tukšas un gaistošas emocijas bez piepildījuma un dvēseliska seguma.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
*NiiKe*
iesūtīt 14.12.2006 22:54
Raksts #23


Cep speķi Dūdijam
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 11.12.06



nu nee..tas ir paarspīlēti. `no pirmā skatiena` var tikai secinat glīts vai neglīts..patiik vai nepatīk. Labākajā gadījumā var rasties simpātijas, bet lai iemīlētos? C`mon! Daudzi tikai pēc vairākiem kopdzīves gadiem saprot to, ka vienam pret otru NAV bijusi mīlestība, tikai pieķeršanās. viss nāk ar laiku wink.gif Tas nav reāli- iet pa ielu, ieraudzīt cilvēku un -BUMS- es viņu mīlu!
Mīlestība vispār ir kkas neizprotams silent.gif tā nes postu vai laimi..
Bet sapņot jau mēs varam par princi baltā zirgā, kurš uzradīsies no zila gaisa un uzvedīs Tevi stikla kalnā. Un jūs dzīvosiet ilgi un saticīgi. cool.gif happy end
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Pele
iesūtīt 15.12.2006 16:56
Raksts #24


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 13.05.05



CITĀTS(Selina @ 17.11.2006 18:35) [snapback]1063883[/snapback]

Vai jūs ticat mīlestībai no pirmā acu skatiena?Varbūt kāds to jau ir piedzīvojis?smile.gif

Ticu, ka no pirmā acu skatiena var rasties spēcīgas simpātijas, bet tikai no vienas puses.
Lai cilvēku iemīlētu, viņš ir jāiepazīst, un tas nav atkarīgs no tā, cik viņam toreiz bija skaistas acis vai jauka frizūra.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Džūna
iesūtīt 15.12.2006 17:17
Raksts #25


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.12.04
Kur: Zālamana templis, Klervo abatija.



Es neticu.

Vrabūt cilvēks var iepatikties, bet nevar iemīlēt viņu.

Tās ir muļķības no ziepenēm.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Roviela
iesūtīt 15.12.2006 19:22
Raksts #26


Zintniece
Grupas ikona

Grupa: Noslēpumu nodaļa
Pievienojās: 03.11.03
Kur: te un tagad
Dzīvā enciklopēdija



Ir piedzīvots laughing.gif Tāpēc varu teikt - tāda lieta eksistē, bet... kā jau te pareizi teica - tas ir vienpusīgs pasākums, un parasti ļoti ātri izbeidzas, līdzko ar ilgu objektu esi kopā ilgāku laiku. Jo tā ir aša pieķeršanās kaut kam vienam šai cilvēkā, kaut kam - izskatam, kustībām, balsij, utt. Bet ne cilvēkam kopumā.
Bet sajūta spēcīga - tik vien vairs gribas, kā iet pakaļ un ne acis nenovērst, vai, vismaz pie pirmās izdevības blenzt, acis nemirkšķinot. Pat pieiet klāt, lai iepazītos, nav nekādas vajadzības. Ļoti platoniski ideāls gadījums. grin.gif Labi, ka ātri pāriet, un bieži negadās. Vismaz es to esmu piedzīvojusi visā mūžā pavisam tikai 2 reizes.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Mauvaise Mademoi...
iesūtīt 15.12.2006 19:28
Raksts #27


Veic pētījumu par katlu dibenu biezumiem
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 10.08.05



Nu, mīlestībai es ticu, bet - patiesi - ne tradicionālajai :
- OMG, es tevi mīlu!
- Es neticu!
- Bet es tevi mīlu!
- Es neticu!
damn .
Iespējams, man ir daudz, khem, oriģinālāks uzskats par romantiku . Bet nebāžos virsū ar savām domām. No pirmā acu skatiena ?
Nē. No trešā.

Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
ZIZI
iesūtīt 16.12.2006 16:11
Raksts #28


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 23.11.06
Kur: Sapņu mākoņos



Man liekas ka ticu kāpēc lai tā nabūtu
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Charlotte
iesūtīt 16.12.2006 16:16
Raksts #29


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 14.12.06
Kur: kaut kur virs galvas...



es neticu ka tā var notikt
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
nessie
iesūtīt 22.12.2006 21:37
Raksts #30


Dzer sviestalu Trijos slotaskātos
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.04.04
Kur: Antarktīda
Pasakzine 2007



Ar laiku izpratne par to, kas ir mīlestība, mainās. Bet ar savu toreizējo prātu - saku, jā, es ticu un esmu to piedzīvojusi.
Un kā gan citādāk izskaidrot sajūtu, kad ieskaties kādam acīs un jūti - jā, tas ir kaut kas īpašs...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Laululintu
iesūtīt 22.12.2006 22:04
Raksts #31


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.11.06
Kur: ..after the sunrise..



Mīlestīna rodas, cilvēkiem iepazīstot vienam otru, nevis tikai ieraugot. Protams, pirmais iespaids ir ļoti svarīgs, bet vispār... nēē.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
SilverDove
iesūtīt 23.12.2006 15:29
Raksts #32


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.10.04
Kur: In my little corner of the world



Bet vai tad tā nav, ka tu ieraugi to cilvēku un tev tā kā ar āmuru iebliež pa galvu:''tas ir īstais!!''?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Adē
iesūtīt 23.12.2006 15:50
Raksts #33


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Tulkotāji
Pievienojās: 06.10.04
Kur: Pie sienas.
Mūžīgā opozīcijā



QUOTE(Selina @ 23.12.2006 15:29) [snapback]1078888[/snapback]

Bet vai tad tā nav, ka tu ieraugi to cilvēku un tev tā kā ar āmuru iebliež pa galvu:''tas ir īstais!!''?


Pē, meksikāņu seriāliem tiešām ir "ar āmuru pa galvu" efekts :/
Uzreiz gribas braukt uz Rīgas centru, un, stāvot pie ForumCinemas ieejas, skatīties uz katru garāmgājēju un atzīmet blociņā "Laikā no 14-00 līdz 14-01 man pagāja garām divi īstie, pieci neīstie un viens precēts" XD

QUOTE(Mauvaise Mademoiselle Blanc @ 15.12.2006 19:28) [snapback]1074967[/snapback]

Nu, mīlestībai es ticu, bet - patiesi - ne tradicionālajai.

Tieši tā. Cilvēki izdomāja mīlestību, lai būtu ērtāk dzīvot, un mīlestību no pirmā acu skatiena- lai būtu interesantāk. Lai varētu izdomāt skaistu sižetiņu, sameikot filmu un nopelnīt naudiņu. Ikdienas mīlestība ir tikpat lēta, ka atklātnīte ar sirsniņām par Ls 0,15. Es mīlestībai ticu, bet ... ne tādai.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
SilverBolt
iesūtīt 23.12.2006 18:49
Raksts #34


Cep speķi Dūdijam
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 23.12.06



Jaa, izklausas jau labi "Milestiba no pirma acu skatiena", bet es tam neticu. Tas parasti notiek tikai pasakas un serialos. Pirmo reizi cilveku ieraugot tu izjuti simpatijas vai antipatijas, bet ne milestibu. Milestiba ir kaut kas sarezgitaks neka vienkarsi simpatijas. cool.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Roviela
iesūtīt 23.12.2006 18:58
Raksts #35


Zintniece
Grupas ikona

Grupa: Noslēpumu nodaļa
Pievienojās: 03.11.03
Kur: te un tagad
Dzīvā enciklopēdija



Kā man patīk cilvēku dziļdomīgās atklāsmes, it īpaši tad, ja paši neko tādu nav piedzīvojuši! laughing.gif

Un neienāk prātā, ka tās pēkšņi radušās simpātijas pret kādu tautā vienkārši SAUC - "mīlestība no pirmā acu skatiena"? Tas ir šādu izjūtu NOSAUKUMS.
Protams, piekrītu tiem, kas saka, ka ar īstu mīlestību, to, kas rodas, cilvēku labāk iepazīstot, tam nav sakara, lai gan tāda var rasties kā sekas šīm pirmajām, bieži vienpusējām simpātijām. Un, ka situācijas, kuros viens uz otru paskatās un paliek vaļējām mutēm un... ir sastopami visbiežāk seriālos un romantiskos romānos. Notiek tā arī dzīvē, bet nepavisam ne bieži, un savu dzīvi balsīt uz to, ka ar tevi tā pēkšņi atgadīsies, nav jēgas.

Ne velti kopš seniem laikiem ieteiktās zāles pret "mīlestību no pirmā acu skatiena" ir "uzmanīgi paskatīties otrreiz". grin.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Scorpse
iesūtīt 14.01.2007 15:38
Raksts #36


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 21.06.04
Kur: pati dzīve



Jā, ticu. Ticu, jo gribās ticēt. Kaut kas līdzīgs ir piedzīvots un, protams, tā nebija nekāda mīlestība. Es pat nezinu, vai ticu tam, ka cilvēks var mīlēt otru cilvēku tā dziļi, patiesi un tā, kā vajag, visu mūžu, nu, tā, ka mīlestība nepāriet un vēl pat taureņi vēderā dejo arī pēc desmit gadiem. Nezinu, vai ticu, ka tāda pastāv. Bet ceru, jo - nu, vajag taču tādai būt. Un, iespējams, tā varētu rasties no tās mīlestības no pirmā skatiena. Jo, kaut arī "pirmā skatiena mīlestība" tāda laimes spēle vien ir (visas tās ķīmijas padarīšanas, ārējais izskats un pārējās zinātniskās fiškas), kāpēc gan lai nevarētu būt tā, ka šī iemīlēšanās pārtop mīlestībā? Jā, ticu.
Manis piedzīvotais bija traki jauks pasākums. Tas notika, kad man vēl bija 13 gadu, tai dienā, kad VVF tika par prezidenti, traki jaukā un saulainā dienā kkur Cēsu apkārtnē. Es ienācu kafejnīcā, ko sauca par kkādu Spalvaino mākoni un viņš arī, mēs saskatījāmies un.. laikam tomēr notika kkas īpašs, jo tās dažas sekundes man šķita ilgstam.. ilgi. smile.gif Es pat vairs neatceros, kā mēs sākām runāt un kurš bija pirmais. Jā, tālāk vairs nav tik interesanti. Protams, tās bija divas vai trīs jaukas dienas, bet jau pēc mēneša, kad netīšām viņu atkal satiku, notika tas, ka vairs negribēju viņu pat redzēt. Tā ja. Bet to dažu sekunžu sajūtas, ko nav iespējams raksturot (vistuvāk laikam būtu tie tauriņi vēderā), es laikam atcerēšos visu mūžu.
Nu jā, un kaut arī pati esmu piedzīvojusi to, ka "no pirmā skatiena" nekļūst par mīlestību, nu, ok, labi, nevar mīlēt trīspadsmit gados, bet nu nekļūst pat par noturīgām simpātijām, es tomēr ticu un ceru, ka kas tāds ir iespējams.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Salomeja
iesūtīt 15.01.2007 17:06
Raksts #37


Cep speķi Dūdijam
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 23.10.06
Kur: Balvi, Balvu rajons.



Ka nejausiga sakritiba man ari kaut ka nesen bija saruna ar vienu cilveku par milestibu no pirma skata
Ja, es ticu... vnk ticu... nav nekada konkreta paskaidrojuma - kapec . es vnk ticu nu viss. un vislabakais jau tas, ka neviens to nevar parmest un aizliegt... jo vnk ari gribu ticet....
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Hēbe
iesūtīt 03.02.2007 18:28
Raksts #38


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 26.10.06
Kur: nektāra eiforijā



Nē,neticu. Domāju,ka tās ir tikai to ļautiņu iedomas,kas paši sevi vēl nav iepazinuši un nesaprot ko jūt (ticu,ka var izjust ļoti kvēlas simpātijas,bet mīlestību?!Šaubos.).Tomēr pārmest es nevienam neko negribu,katrs var ticēt kam grib.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Elderons10
iesūtīt 07.02.2007 15:25
Raksts #39


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.12.06
Kur: Dūmu kalna virsotne



Tas nav iespējams!!!!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
gone away
iesūtīt 09.02.2007 10:23
Raksts #40


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 14.06.05
Kur: away



Ticu tikai taapeec, ka esmu to piedziivojis. Tajaa briidii, kad ieraugi to cilveeku, un juusu skatieni sastopaas, laiks, vismaz taa pasham liekas, apstaajas. Tu visu redzi paleeninaajumaa, viss liekas mazsvariigs, patiesiibaa savaa pasaulee tajaa briidii eksistee tikai Tu un tas cilveeks, uz ko tu skaties. Un, kad shis ljoti iisais mirklis, kursh skjiet tik gars kaa vairaakas stundas, paiet, to nekad nevar aizmirst. smile.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

7 Lapas V  < 1 2 3 4 > » 
Atbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
1 lietotāji/s lasa šo pavedienu (1 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 29.03.2024 09:22