Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Ļaunāks par nāvi, kas tas ir?
Melnais Akvareļu...
iesūtīt 29.06.2006 17:36
Raksts #1


Dzer sviestalu Trijos slotaskātos
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 22.05.05
Kur: Pie Cerības



Grāmatas beigās Dumidors saka Voldemortam, ka ir lietas kas ir vēl ļaunaks par nāvi. Man ir dažas idejas, bet man interesē jūsu viedoklis. Tātad Kas ir ļaunāks par nāvi?

Tāds filozofisks jautājiens sanāca... laughing.gif Ceru ka pareizā sadaļa un tāds nav bijis...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
3 Lapas V  < 1 2 3 >  
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (20 - 39)
eziic_miglaa
iesūtīt 30.06.2006 13:07
Raksts #21


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: HPētnieki
Pievienojās: 23.02.04
Kur: miglaa runaajoties ar balto zirgu... vai arii pie laaciisa skaitot zvaigznes, eedot ievaariijumu un dzerot teeju... vai arii raadot puucei celu uz attieciigo kliiniku...



Voldemorta gadiijumaa launaaka par naavi buus situaacija, ja vinjaa pamodiisies sirdsapzinja.
Vismaz manupraat. SObriid vinsir tendeets uz vienu meerki, loti koncentreejies uz to, ka sim aspektam vinja personiibaa nav vietas. Un no vinja skaatpunkta - labi,ka nav, citaadi vina mokas buutu tik lielas, ka pat naave taas nespeetu izdziedeet.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Ariana
iesūtīt 30.06.2006 13:11
Raksts #22


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 17.01.06
Kur: Transilvānijas mežos pie ugunskura un kūpinot siļķi



vientulība, bezcerība, sajūta, ka nevienam neesi vajadzīgs, ka citiem esi tikai par apgrūtinājumu,
besis u.tt. sad.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Renaate
iesūtīt 30.06.2006 14:27
Raksts #23


Cūkkārpas ekspresī iepazīstas ar jauniem draugiem
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 14.07.05
Kur: šausmu un murgu pasaulē.



Es jau drošvien piekritīšu daudzām jau izskanējušām versijām, bet domāju ka ļaunākais ir tas ka viņam nav dvēseles...un tajā tad jau arī iekļaujas viss tas par ko jūs spriedāt,ka nevar mīlēt, just...un mirt...man liekas, ka ja pat nogalinātu visus tos horkrustus viņa dvēsele nekad nenonaaktu ne debesīs(pavisam noteikti ne) ne elle...bet kaut kur pa vidu(līdzīgi kā spoks) plivinatos, tik nebūtu vairs dvēseļu daļiņas ko atjaunot...silent.gif

viņam vnk nav sirdsapziņas un es domāju ka viņam vispār nav nevienas jūtas ar kuru palīdzību viņš varētu izteikt kādu emociju...es tad jau labāk mirtu nekā dzīvotu šādu dzīvi (ja to vispār var nosaukt par dzīvi...) ohmy.gif pinch.gif

P.S. es pat nezinu vai vispār te kko par tēmu vēl muldu... whistling.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Megafix
iesūtīt 30.06.2006 16:05
Raksts #24


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.04.04



CITĀTS(Renaate @ 30.06.2006 15:27) [snapback]1000695[/snapback]

Es jau drošvien piekritīšu daudzām jau izskanējušām versijām, bet domāju ka ļaunākais ir tas ka viņam nav dvēseles...un tajā tad jau arī iekļaujas viss tas par ko jūs spriedāt,ka nevar mīlēt, just...un mirt...man liekas, ka ja pat nogalinātu visus tos horkrustus viņa dvēsele nekad nenonaaktu ne debesīs(pavisam noteikti ne) ne elle...bet kaut kur pa vidu(līdzīgi kā spoks) plivinatos, tik nebūtu vairs dvēseļu daļiņas ko atjaunot...silent.gif

viņam vnk nav sirdsapziņas un es domāju ka viņam vispār nav nevienas jūtas ar kuru palīdzību viņš varētu izteikt kādu emociju...es tad jau labāk mirtu nekā dzīvotu šādu dzīvi (ja to vispār var nosaukt par dzīvi...) ohmy.gif pinch.gif

P.S. es pat nezinu vai vispār te kko par tēmu vēl muldu... whistling.gif

Hee jauns variants - nomirt un nenonaakt nekur tik palikt pa vidu muuzhiigi... nu lai jau kas bet tas gan ir ljaunaak XD
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
(sun)
iesūtīt 11.01.2007 16:48
Raksts #25


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 08.09.06
Dzejnieks 2009



Ljaunaakas par naawi ir dziiwot bez dweeseles....(atpraatotaaji....)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Charlotte
iesūtīt 11.01.2007 19:19
Raksts #26


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 14.12.06
Kur: kaut kur virs galvas...



mūžīgas fiziskas mokas, lai gan pie sāpēm var pierast. kaut gan cik lielas sāpes var mūžīgi izturēt
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Flightless Bird
iesūtīt 21.01.2007 16:58
Raksts #27


Strādā "Caurajā katlā" par trauku mazgātāju
****

Grupa: Bijušie
Pievienojās: 12.08.06
Kur: tur kur putni dzied.



Ļaunāks par nāvī? Hmm... Manuprāt tā varētu būt apziņa, ka visi tevi nevā, pazemojus, būt vienam un visdrīzāk milzīgai vainas apziņa, kas grauž no iekšpuses.
Par mīlestību. Voldemorts to nekad nav jutis, ne no mātes, ne draugiem (kādu viņam nav) ne no sievietes, tātad ko nēsi jutis, pēc ta nevar skumt. Man liekas ka dzīve bez mīlestības īsti neietekmē Voldiju...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Annjuks
iesūtīt 27.01.2007 17:39
Raksts #28


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.01.07
Kur: Zemes centrs



Es uzskatu ka launaka lieta par navi ir muziga dzive bez jutam, nedz fiziskam nedz garigam. Iedomajaties cik tas ir mokoshi ja tu tu nespej sajust ne kada cilveka pieskarienu ne milestibu. Traki butu ja tu pat kada ediena garshu nespetu sajust vnk staigaatu ka tads zombijs bez jutam un emocijam... Manaa uztvere tas ir launaks par navi...

Šo rakstu rediģēja Annjuks: 27.01.2007 17:40
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Aimī
iesūtīt 27.01.2007 18:56
Raksts #29


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 30.08.04
Kur: aiz Tevis.



nāve ir dabisks process. un nav nekas ļauns (ja tas IR dabisks process, nerunājot par slepkavībām).
Taču ļaunāka ir vientulība un apziņa, ka nevienam uz pasaules neesi vajadzīgs. Ja nevari ar nevienu izrunāties, tad agri vai vēlu tu ieslēdzies sevī. tas moka... un cilvēkam rada psiholoģiskas slimības. un to vairs par dzīvi nevar nosaukt.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Zandux
iesūtīt 27.02.2007 13:30
Raksts #30


Cep speķi Dūdijam
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 26.02.07



Zaudējums Harijam (Harijs kļūst varenāks un populārāks nekā Voldemorts(Piedodiet ka saucu viņu vārdā))
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Flightless Bird
iesūtīt 11.03.2007 11:19
Raksts #31


Strādā "Caurajā katlā" par trauku mazgātāju
****

Grupa: Bijušie
Pievienojās: 12.08.06
Kur: tur kur putni dzied.



Voldemorts jau neskaitāmas reizes ir zaudējis Harijam un tas nebeidz viņu kremt, BET... Voldijs ir tik apsēsts ka nebeidz un nebeidz censties tik Harijam klāt, tapēc man drīzāk jau sāk likties ka Harija vajāšana ir kļuvusi par viņa dzīves jēgu unsure_a.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
NaeosPsy
iesūtīt 12.03.2007 21:14
Raksts #32


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 12.03.07
Kur: Mazliet augstāk..
Forumiešu bieds 2007



tad jau sannaak ka vinju ir jaaved uz tvaika ielu
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
(sun)
iesūtīt 14.03.2007 17:56
Raksts #33


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 08.09.06
Dzejnieks 2009



Man liekas ka uz sho atbilde jau ir graamataa.
Atbilde-miilestiiba.
Wolijam miilestiiba gan jau ka wareeja buut naaweejosha ja ne sliktaak...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
washulis
iesūtīt 21.03.2007 18:26
Raksts #34


Cogito ergo sum
*******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.02.07
Kur: Divas mājas tālāk
Jaukais snīpis



mužīgas ciešanas, vainas apziņa, ka kautkas nav izdarīts līdz galam. atprātotāja skūpsts, iespēja pazaudēt dvēseli... tam ir jābūt kautkam mūžīgam....
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Demigod.
iesūtīt 21.03.2007 18:30
Raksts #35


Dzer sviestalu Trijos slotaskātos
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 24.08.05



CITĀTS(juura @ 29.06.2006 18:01) [snapback]1000082[/snapback]

augstais kungs, nedomāju, ka neizjust mīlestību ir tas ļaunākais. tādu baigo nekad īsti neemsu izjutusi un nekad neesmu saistījusies mīlestībā ar kādu džeku. nuja, nav vēl bijis tas klikšķis.


par tādu mīlestību nav runa. es šaubos, vai Voldemorts maz atradīs kādu, kura iemīlētos viņā. lai nu kā, pēc manām domām, tas ir domāts ģimenes zaudējums.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
šausmiņa
iesūtīt 03.05.2007 11:08
Raksts #36


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 20.02.07
Kur: manis nav, tur ir citi.



Kas ir ļaunāks par nāvi?

-- mūžīga dzīve bez mīlestības.

CITĀTS
*** the greatest thing ir yust to love and being loved in return ***


cilvēks, kam liegta iespēja mīlēt ir dziļi nelaimīgs, un tas tiešām ir'ļaunāk par nāvi. ja Romeo aizliegtu mīlēt Džuljetu, un viņi nekad nepaliktu kopā, tad šaubos vai viņi izdzīvotu. To zināja arī Šekspīrs, tādēl daudz viņa romānu beidzās ar nāvi mīlest;ibas dēļ,

Voldemorts domā ka mīlestība nav svarīga, ka vajag tikai varu, lai būtu laimīgs, taču viņš smagi maldās....

### jebkuram cilvēkam ir dota iespēja mīlēt, nepalaidiet šo iespēju garām###
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
washulis
iesūtīt 05.06.2007 19:19
Raksts #37


Cogito ergo sum
*******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.02.07
Kur: Divas mājas tālāk
Jaukais snīpis



atcerējos vēl--> dzīve bez dvēseles brīvības un ... protams, mīlestības, ko te katrs citē! ir arī svarīgi, lai tava dvēsele ir brīva un nebūtu nekādu lāunu ierobežojumu, ko rada burvestības, piemēram, taska vollijs nevarēja pieskarties harijam...

Šo rakstu rediģēja washulis: 05.06.2007 19:22
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Elony
iesūtīt 12.06.2007 12:21
Raksts #38


Alveus anima
*******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 18.05.07
Kur: Aiz maskas
HP eksperts 2008



Voldemorts pēc būtības ir vientuļš, daudzi viņi ienīst, no viņa baidās, nicina. Taču viņš neuzskata, ka tas ir kas slikts, vai sāpīgs, nē viņam patīk vientulība. Viņš nevienu nemīl, bet nev nelaimīgs. Viņu iepriecē citu ciešans un naids.

Dumidors varēja domāt divas lietas, kas ļaunāks par nāvi - tāda nolādēta pusdzīve, kāda ir Voldemortam, lai gan es šaubos, un ciešanas, kad tu zaudē kādu, ko ļoti mīli. Harijs zaudējis Siriusu un viņu mocīja Voldemorts, pat vēlējās nāvi. Uz īsu brīdi viņam labāk bija izvēlēties nāvi, nekā dzīvot pasaulē bez Siriusa.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Hermiones zizlis
iesūtīt 12.06.2007 12:25
Raksts #39


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 01.04.05



katraa zinjaa nekas taads kaa parasti jo tad tu veelies naavi kuru peec tam tev arii sniedz, varbuut kautkas gariigi mokoss un ar fiziskaam mokaam...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
emy
iesūtīt 13.07.2007 13:06
Raksts #40


Izrāda pirmās maģijas pazīmes
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 13.07.07
Kur: Talsi



Viennozīmīgi: Atprātotāja skūpsts. Tev vair nav ne laimīgo domu, ne atmiņu.. Tev vairs nav dvēseles. Tu vienkārši eksistē. huh.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

3 Lapas V  < 1 2 3 >
Atbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
2 lietotāji/s lasa šo pavedienu (2 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 23.04.2024 09:06