Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Siriussa jokainā nāve
okeana_sirds
iesūtīt 03.11.2004 18:26
Raksts #1


Cep speķi Dūdijam
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 03.11.04



Kaa jau mineeju graamatas beigaas harijs satika lunu un vinji sarunaajaas.....
Man likaas diivaini tas ko teica luna:"nav jau taa ka tu vinju(Siriusu)vairs neredzeesi..."
tas liek aizdomaaties,vinja teica ka vinji(visi mirushie)esot aiz taa pliivura.....ok,
bet tie kas ir aiz taa pliivura vinjus jau var tikai sadzirdeet,ne jau redzeet..........
kaa jums liekas?graamataa tas palika kaa miglaa tiits,taa arii nepaskaidroja.... huh.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
3 Lapas V  < 1 2 3 >  
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (20 - 39)
Londona
iesūtīt 26.02.2005 18:42
Raksts #21


Izrāda pirmās maģijas pazīmes
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 26.02.05



Njemot veeraa, ka autore pieder episkopaalai bazniicai, Lunas teikto es saprotu kaa noraadi uz cilveeka nemirstiibu. Sho teemu papildina arii saruna ar Bezgalvas Niku. Tuva cilveeka naave katram liek aizdomaaties, vai dziive beidzas zaarcinjaa ar taarpinjiem. Tikai ar nopietniem cilveekiem par to var sakariigi aprunaaties.
Starp citu, Luna ir simpaatiska tieshi ar to, ka vinja domaa. Reizumis vinjas domas ir jucekliigas, bet ne jau taapeec, ka vinja buutu muljkje. Vienkaarshi vinjas informaacijas avoti ir apshaubaami.

P.S. Reiz kaads filozofijas profesors teica: runaat ar jaunieshiem par naavi, ir tas pats, kas runaat ar shampaniesha korkji par iekshaastaaveeshanu. Gods Roulingai!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
tiigjeris
iesūtīt 01.03.2005 16:53
Raksts #22


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.12.04
Kur: Dzīvnieku Saietā 90210.



CITĀTS(kalamboliste @ 21.12.2004 17:34)
Es domaaju Luna ir diivains meiteens, taapeec vina var pateikt daudz ko! Bet ja runaa vai Harijs redzees Siriusu man liekas tur buus kaut kas ar tiem spoguliishiem, gan jau redzees!
*


galiigi garaam, jo spoguliitis takcu sapliisa , kad harijs vinju dusmaas meta laadee...

bet no saakuma kau kaa neticeejass , ka vinjsh taa vienkaarshi nomiris... paaraak vienkaarshi nomira... vnk izkrita cauri arkai un wiss... zjeel jaw bija dikti
sad.gif ...bet ko war dariit?

lai gan patieshaam jaw nav izsleekts, ka vinjsh weel liks par sewi maniit, taads iespaic radaas, jo taa naave paaraak vienkaarhs likaas, taada sajuuta , ka kau kaads aakjis buutu, bet j.k.roulingas domas mees neawaram izsekot, taapee tikwien kaa varam praatot, kas tad tur iisti ir huh.gif ...

shitaa baigi smagaa graamata...

Šo rakstu rediģēja dragon_warrior: 01.03.2005 16:56
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Betija
iesūtīt 05.03.2005 15:09
Raksts #23


Cep speķi Dūdijam
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.02.05



man liekas, ka vinjsh (Siriuss) ir miris un wiss sad.gif

bet atcerieties taa arka atradaas taadaa kaa zaalee tur noteikti nosleepumu nodaljas darbinieki saseezjas apkaart un k-kaa kontakteejas.

tas wareetu buut ljoti iespeejami, jo nosleepumu nodaljas darbinieki ir "meuzbilstamie" un winji par sjitaam lietaam zina dadz wairaak kaa muusu waronji wink.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
...::angel::...
iesūtīt 05.03.2005 16:16
Raksts #24


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 05.03.05
Kur: ...zaļajā ielejā salīmēju salauztās sirdis...



Nju protams , ka naw taa , ka Harijs Siriusu neredzees...
Manupraat winjsh vinju redzees peec naawes...
Tur jau aiz taa pliiwura laikam ir taa aizsaule , taatad...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Veronika
iesūtīt 11.03.2005 21:37
Raksts #25


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 08.02.05
Kur: Sniegā ēdu saldējumu...



Nez,man šķiet,ka tur slēpjas vēl kaut kas... Siriuss ir vienīgais Harija radinieks(bez Dērslijiem),un nevar būt,ka Roulinga viņu mums un Harijam tā vienkārši atņem... Gan jau būs vēl kāda mistiska atkal redzēšanās...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Kety
iesūtīt 11.03.2005 21:45
Raksts #26


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 06.03.05



Es ceru ka beigu beigas Sirius tiks no ta plivura lauka un bus dzivs tomer es jau varu ari maldities jo kas zina kas bus pec tam bet 5. gramatas beigas bija looti skumjas tas mani apbedinaja es visu vakaru biju looti bediga par to kas bija noticis gramata es ceru ka pati autore sapratis ka tas tomer nev labi un kaut ko labos......ES CERU...... sad.gif unsure.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
saulove
iesūtīt 05.04.2005 12:57
Raksts #27


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 21.06.04
Kur: pašlaik šeit :)



Nu es ceru, ka 6.grāmatā viss noskaidrosies, vai Harijs vēl sadzirdēs vai saredzēs Siriusu. Man jau ļoti gribētos, lai Siriuss nebūtu miris. Tagad viņu attaisnotu un viņš būtu brīvs cilvēks.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
krikija:::
iesūtīt 23.04.2005 18:20
Raksts #28


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 26.03.05



Lai kā arī man negribētos tam ticēt bet domāju, ka Siriuss starp dzīvajiem neatgriezīsies.....Lai arī kā Siriuss mīlētu Hariju kā dēlu viņš bija noguris slēpties, noguris no tā ka neko nevar iesākt, un īstākā drauga Džeimsa arī vairs nebija starp dzīvajiem, viņam nebija ģimenes arīdzan.....tomēr viņš grāmatās vēl parādīsies šim tematam par Sīriusu vienkārši vēl nebija īsta nobeiguma...domāju, ka Hariju viņš iespējams satiks kaut vai pravietiskā sapnī,vai kaut izburvestībā,lai gaan Beatrisei nebija tāda paša zižļa kā Harijam tomēr tā šis temats nebeigsies, vienkār;si tā tas nedrīkst beigties......
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Anīsija
iesūtīt 24.04.2005 13:02
Raksts #29


Izrāda pirmās maģijas pazīmes
*

Grupa: Bijušie
Pievienojās: 27.10.04
Kur: Nav.



Domāju,ka Luna noteikti būs iesaistīta Siriusa lietā. Ja jau viņa kaut ko zina, gan jau Harijam arī izstāstīs. Bet patiesibā jau redzēt arī var dažādi,piemēram, sapnī, vīzijā vai tāpat iedomās. Nu, tas laikam skan pārāk reāli un neburviski.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Hermione13
iesūtīt 24.04.2005 16:51
Raksts #30


Cep speķi Dūdijam
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 25.12.04
Kur: SaldusZzz...



saWUs vecaakus crying.gif vinjsh nesatiks to teica rowling, bet ne jau man bet vienaa intervy... kiss.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Dinii
iesūtīt 26.04.2005 16:58
Raksts #31


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 18.02.04
Kur: cūkkārpā preperē ņurcragu šņākakšus



Piektā grāmata vispaar , saliidzonot ar paareejaam , ir bez beigaam. 5.gr un 6. gr noteikti buus saistiita, taapat kā 6. un 7. gr. (Taa teica Roulinga)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Feny
iesūtīt 30.04.2005 13:08
Raksts #32


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 06.03.05
Kur: vieta, kur neivena cita nav.



Es domāju ka J.k. Roulinga mums paskaidros ja ne sestajā grāmatā tad noteikti septītajā> grin.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Hikari
iesūtīt 09.05.2005 11:12
Raksts #33


Skatās acīs baziliskam
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.07.04
Kur: Latvija <-> Japāna
Sakuras ziediņš



Tur ar to Siriusu gandrīz nekas nav skaidrs... whistling.gif
Domāju, ka viņš vnk ir miris un nekas nevarēs viņu atgriezt atpakaļ, lai arī kā to gribētu. Bet par to plīvuru...mjā, grāmatā bija minēts, ka aiz tā plīvura kāds čukstēja, taču, tas jau nenozīmē, ka Harijs tagad varēs iet pie tā aizkara un sarunāties ar Siriusu... whistling.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
monster
iesūtīt 29.05.2005 09:44
Raksts #34


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 21.03.04
Kur: Paslaik Kurbijkurne!



Piekriitu tiem kas jau teica un man liekas ka taa arii buus ka Jauktasinju Princii vis vareetu noskaidroties. Man liekas ka buutu ljoti patiikami ja Siriusu un visus kas ir aiz taa pliivura vareetu atsaukt atpakalj! Tad graamatu buutu daudz forsaak lasiit! Man ljoti nepatiik ka Sirius ir miris! Bez vinja graamata buus garlaiciiga!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
helbaffy
iesūtīt 20.11.2005 21:15
Raksts #35


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 27.02.05
Kur: ...Flawed Perfection...



nu jokaina tad tā tiešām bija! es nezinu vai tulkots tā dīvaini vai tā doma pati par sevi dīvaina bet man nācās to momentu ar sisiusa nāvi crying.gif pārlasīt 3 reizes jo es nesapratu kas tur tieši bija domāts! tagad vēl nesaprotu! bet kas attiecas uz lunas un Harija sarunu tad es uzskatu Lunu par daudz ko vairāk kā tikai dīvaini! Man liekas ka viņa vēl pierādīs sevi! bet tā viņu saruna bija manuprāt nozīmīga! un harijs noteikti neies aiz plīvura un nesatiks ne siriusu ne savus vecākus, jo tas plīvurs ir taisnais ceļš uz nāvi...! cool2.gif neprasiet kā es to zinu, bet izlasot vai 300 postiņu var nonākt pie tāda secinājuma! smile.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
**Kittie**
iesūtīt 27.11.2005 20:07
Raksts #36


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 02.09.05
Kur: vecrīga



mmmm... it kā jau laijkam bija domāts ka ja cilvēks nomirst viņš mums paliek blakus un mūs sargā. varbūt luna to domāja tā??? tas ir diezgan interesanti.. žēl vienalga bija ka Siriusam vaijdzēja nomirt.... sad.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Mākoņkaķis Aurēl...
iesūtīt 22.12.2005 21:22
Raksts #37


Knakts autobusa konduktors
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.03.05
Kur: Jaukā vietiņā.



a varbūt viņš vienkārši ir miris un viss?

Roulinga vienmēr tā dara - uzraksta tieši pretējo cerībām.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
joua
iesūtīt 03.01.2006 02:44
Raksts #38


Dzer sviestalu Trijos slotaskātos
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 25.11.05
Kur: 20 metrus virs zombiju pūļa, cīnoties par izdzīvošanu



viņam būtu jāatgriežas...tas būtu īsti burvju stilā.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Fantomass
iesūtīt 03.01.2006 12:16
Raksts #39


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 27.10.04
Portretu fotogrāfs



Siriuss ir un būs miris. Un tā tam jābūt. Cilvēki tāpat vien neatdzīvojas. ermm.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
joua
iesūtīt 12.01.2006 07:31
Raksts #40


Dzer sviestalu Trijos slotaskātos
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 25.11.05
Kur: 20 metrus virs zombiju pūļa, cīnoties par izdzīvošanu



tikai man ir viens jautājums :
pirms viņš izkrita caur ar arku,viņām trāpīja zaļas krāsas lāsts. ja jau tas bija Avada Kedavra,kā viņam vēl varēja mainīties sejas izteiksme?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

3 Lapas V  < 1 2 3 >
Atbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
1 lietotāji/s lasa šo pavedienu (1 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 19.04.2024 06:25