Kurbijkurne forums

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Izlasi, pirms iesūti!

Lūgums neaizrauties ar jaunu pavedienu veidošanu pa labi un pa kreisi - par visiem sīkumiem, par ko tik vien varētu iedomāties. Ja vēlies aizsākt jaunu tematu, tad runā par jautājumu, kas tevi interesē, par ko tev ir, ko teikt, un kuru tu patiešām vēlies apspriest.

Katra jauna pavediena pirmajam rakstam ir jābūt vismaz 150 vārdu garam (šajā lūgumā kopā ir 76 vārdi). Pretējā gadījumā pavediens tiks dzēsts, neskatoties uz to, kādas atbildes būs iesūtītas.

> Pieminēsim Dumidoru
_BijušaisPareģis
iesūtīt 07.10.2005 17:43
Raksts #1


Strādā "Caurajā katlā" par trauku mazgātāju
****

Grupa: Bijušie
Pievienojās: 04.10.03
Kur: Rīga, Jēkabpils



CITĀTS(Rowenny @ 30.09.2005 14:27)
Es pati esmu vienmēr par Dumidoru domājusi to labāko. Man viņš ir vienmēr paticis, šķitis kā lāga vecītis. tād jauks un mīļs.
*
Tieši tādu iespaidu par Dumidoru Roulinga arī ir centusies (un ar panākumiem) dot viņas grāmatu lasītājiem. Arī manas domas par Dumidoru pricipā ir tādas pašas kā tev.

Dumidors man vienmēr ir licies gudrs, varens, bet ne iedomīgs - drīzāk tāds, kurš varbūt nesaka 10 teikumus, bet pasaka vienu, kas ir daudz viedāks par 10 tukšiem teikumiem. Visās stāsta ainās, kur parādās Dumidors, manā iztēlē tur uzreiz rodas silta gaisotne. Dumidors man radīja iespaidu, ka viņš dzīvo pāris minūtes priekšā citiem - gandrīz vienmēr viņam bija plāns kā rīkoties, gandrīz vienmēr viņš zināja ko viņam jautās un kā atbildēt.

Jā - gandrīz. Šis "gandrīz" viņu iegāza. Un pamatīgi. Protams, iespējams, ka arī šajā gadījumā viņš paredzēja iznākumu, taču tas šobrīd nav zināms. Viņa nāve mani satrieca. Es jutos, kā no kārtīm būvētā piramīdā tiktu izņemta viena no apakšējām kārtīm. Tādējādi pajuka daļa HP pasaules. Dumidors taču vienmēr ir bijis, Dumidors ir gandrīz vai galvenais varonis! Bet nē. Slepkava Roulinga atkal uzdarbojas.

Dumidora bēres bija pierādījums tam, cik gan lieliksks un cienīts burvis viņš ir bijis. Visas bēres bija kā cieņas apliecinājums Dumidoram.

Tagad atliek vien cerēt, ka Harijs nesalūzīs zem spiediena un neatmetīs visam ar roku, bet cīnīsies līdz galam. Tomēr tagad jau bez labākā palīga roku rokā.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
3 Lapas V   1 2 3 >  
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (1 - 19)
forbiddenwood
iesūtīt 13.02.2006 15:41
Raksts #2


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 26.12.04



Jap... Viņš bija lāga vecis. sad.gif ataa_a.gif Kā uz to reaģēs Voldemorts?Un kas notiks ar Strupu? Man šķiet ka Dumidoram nebija jāmirst. Bet vai viņš tiešām ir miris? blink_a.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Victor Krum
iesūtīt 13.02.2006 15:54
Raksts #3


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 02.03.04
Kur: Uz slotas



CITĀTS(forbiddenwood @ 13.02.2006 15:41) *
Bet vai viņš tiešām ir miris? blink_a.gif

Jā, par to vari neuztraukties.

Vienīgais, kas mani priecē faktā, ka Dumidors nomira, ir tas ka septītajā Harija Potera filmā mani beigs kaitināt ar neatbilstošu Dumidora atveidošanu filmās. Grāmatās Dumidors ir entās reizes foršāks un interesantāks (arī jautrāks) nevis tāds sviestains histēriķis kā filmās. Nu labi histēriķis viņš ir tikai pēdējā, pārējās viņš vienkārši ir garlaicīgs.

Un mani arī satrieca Dumidora nāve - likās, ka viņš jau nu vienmēr būs, viņš tak ir tik gudrs, viņš tak ir tik varens, neskatoties uz pāris pretrunām, bet še tev - kamēr es smīnēju bārdā par Drako nožēlojamo mēģinājumu (nevar pat īsti saukt par mēģinājumu) Dumidoru nogalināt, izlec Strups un paskat tik...

Nu nekas, vismaz droši zinu ka septītā grāmata būs interesanta. Cik sapratu, nāves vēl daudz gaidāmas, bet nu, tas nekas.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Daniels_Redclifs
iesūtīt 13.02.2006 15:57
Raksts #4


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.10.05
Kur: Viduszeme



jaa, pilniigi un galiigi piekriitu tev erty, tieshi taads pats iespaids bija atstaads uz mani par Dumidoru ... domaaju, ka Dumidora naave, nebija veltiiga, un taa arii nav taada ... shim visam ir kkas apskhaa ko mees visi neredzam, atkal ... JKR buus kko izmoaajus, kaa muus visus satriekt 7 graamataa ... bet protams cik paardomu, tik arii taadas fantazeetas atbildes ... man taa sthjiet, ka es labaak pagaidiishu 7to graamatu, kur buus atbildeets uz visiem muusu jautaajumiem(nu vismaz kaadai daljai), protams te tos nedaudz apspeeleejot, bet nu atkal ... tik daudz to ideju, ka vnk nezinu kaa to pareizi apspeeleet, ka Dumidors zinaaja ka vinsh mirs, vai arii vinsh to saprata tajaa briidii kad Severuss ienaaca pa durviim, vai ari vai arii .... un taa tik uz priekshu grin.gif vienos mineejumos ... laughing.gif bet nu piedaliishos diskusijaas, par kuraam, graamataa atceros labi, un varu kko piebilst vai palabot grin.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
birokraac
iesūtīt 13.02.2006 16:01
Raksts #5


Cīnās ar Lankašīras laumiņām
***

Grupa: Tulkotāji
Pievienojās: 13.02.06
Kur: Dēļu laivā uz grīdas



Bet mēs pilnīgi neko nezinām par Dumidoru - nedz to vai viņam ir ģimene, nedz patiesību par viņa dzīvi un nāvi.

Dusi saldi, bet kam tu novēlēji savu skaisto putnu?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
de_ed
iesūtīt 13.02.2006 16:11
Raksts #6


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.01.06
Kur: Visnotaļ nenoteikta.



Baigi žēl ka Dumidors mira. Man likās pārsteigums ka vienīgais no kā Voldemorts ir baidījies mirst. Bet man liekas ka Strups nav slikts. Atcerities viņi strīdējas??? Varbūt Strups ir tik pazemīgs Dumidora kalps, ka nebija gatavs nogalināt Dumidoru??? Dumidors taču teica ka viņš zināja Drako nodomus. Bet tās jau ir tikai manas domas.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Memory of Trees
iesūtīt 13.02.2006 16:52
Raksts #7


Cīnās ar Lankašīras laumiņām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 17.12.05
Kur: Vaaczeme



Ārprāc es pilnīgi apraudājos lasīdama! crying.gif Neticēju, ka Strups ir spējīgs uz ko tādu. Līdz pašām beigām stipri ticēju, ka kaut ko Dumidors ar Strupu ir izstrādājis lai Voldijs notc Dumidora nāvei.
Patiesībā man jau sen bija pieklīdušas ziņas ka grāmatas beigās Dumidors mirs, bet es tam stipri neticēju.
Biju kļūdijusies!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Ného
iesūtīt 13.02.2006 16:59
Raksts #8


Rex Aegyptus
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.03.05
Kur: terra incognita



Žēl, ka dumidors mira, protams biju jau mazliet sagatavojies tam, jo kādas personas nevarēja šo un to paturēt noslēpumā. Tumēr bija nepatīkami, ka šāds cilvēks mirst, bet tomēr jāpadomā, grāmata ir par Harija un Voldija cīņu. Dumidors tās noslēgumā varētu traucēt, savā ziņā.

Lai arī tas varētu būt nevietā, un gan jau kāds tā arī uzskatīs. Bet pēdējais un arī citi raksti uz to pusi velk.
Es gribu savā ziņā piekrist (atsaukšos uz pēdējo) de_ed.
Voldijs par katru cenu grib novākt Dumidoru. Viņš noteikti saprot, ka tas atvieglos viņa ceļu, bet vai tā tas būs tad jau redzēs. Voldijs uzdod malfojam tikt gālā ar Dumiju(divi zaķi ar vienu šāvienu). Par to arī uzzin strups, ko tumsas pavēlnieks uzskata par uzticīgu. Bet tomēr viņu pārbauda, pārbaude ir izturēta. Tālāk Strups pasaka par Voldija plāniem Dumijam - Un viņš saprot, ka viņa stunda ir situsi, jo no nāves tagad neizbēgt. Tāpēc Dumijs sāk mācīt Hariju Voldijzinībās. Un pat atļauj piedalīties hornkrusta meklēšanā, lai harijs zinātu, kā to jādara. Dumijs sarunā, ar Strupu, ka viņam viņš būs viņš jānogalina, ja to nedarīs Malvoja jaunskungs, par ko Dumidors ir pārliecināts, ka malfojs neizdarīs savu darbu. Notiek strīds starp Strupu un Dumiju, jo viņš nepiekrīt akcijai - nonāvē skolas direktoru. Tālāk mēs zinām, kas notiek. Tornī tiek nospēlēta laba izrāde ar Dumija un Strupa piedalīšanos-strups gan parāda savas emocijas - emocijas, kas viņam saistās ar uzdevumu. Ko jāpiemin liek arī darīt nesalaužamais zvērests. Tālāk Ir iegūta voldija labvēlība utt, novākts spēcīgs pretinieks viņam no ceļa, bet vai Voldijs ir gudrāks par dumiju un vai dumijs ir izplānojis ko tādu, kas liks ar viņa nāvi pamatu voldija sagraušanai.

Neticami, bet ko lai nu saka, mēs nekad nevaram būt droši kā ir izplānots.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
nenuil
iesūtīt 13.02.2006 16:59
Raksts #9


Prāto, kā lietderīgāk ieguldīt rūķīšu zeltu
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 21.01.06
Kur: šodien zeme iztiks bez mums
Novembra mākslinieks 2009



es par vinja naavi uzzinaaju jau tad kad veel nebiju graamatu izlasiijusi. kkaadaa zhurnaalaa izlasiiju. aarpraac jau tad es apraudaajos... un kad es lasiiju graamatu... tas bija shausmiigi. saakot no briizha, kad vinjsh tika nogalinaats, es raudaaju liidz pashaam beigaam un izlasot visu, veel ilgi raudaaju...
taapat bija lasot arii otro un tresho reizi... man liekas, ka es nekad nespeeshu izlasiit sho graamatu bez raudaashanas...
un es veeljoprojaam nesaprotu, kaa vinjsh noticeeja strupam... kaa vinjsh vareeja noticeet, ka strups ir labojies un nozheelo dzheimsa un lilijas naavi???
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Mauvaise Mademoi...
iesūtīt 13.02.2006 17:15
Raksts #10


Veic pētījumu par katlu dibenu biezumiem
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 10.08.05



Klausieties, man arī žēl Dumidora. Taču par nāvi runājot :
"Iespējams, lasot šo vēstuli es jau būšu miris... " R.A.B
Var itkā izsecināt, ka tas varētu būt Dumijs. Nujā, neticami , bet varbūt... īstenībā, lasot otro reizi latviski, moments vairs nesķita tik dramatisks kā tas bija Roulingai.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Ného
iesūtīt 13.02.2006 17:18
Raksts #11


Rex Aegyptus
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.03.05
Kur: terra incognita



Šaubos, ja to būtu rakstījis dumijs, vai viņš būtu riskējis ar savu dzīvību un arī Harija, jo viņš nezināja, kas tad sagaidāms. Tāpat viņam nebija laika un jēgas noslēpt vai samainīt medaljonu.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
arturchix
iesūtīt 13.02.2006 17:35
Raksts #12


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 07.02.05



Kā jau Dumidors to vairākas reizes Harijam apliecināja, arī viņš reizēm pieļauj kļūdas, turklāt pat ļoti smagas. Man tiešām ir grūti izskaidrot viņa aklo uzticību Strupam - iespējams tas tāpēc, ka Dumidoram bija nevaldāma vēlme visu saskatīt tikai no labās puses, dodot cilvēkiem neskaitāmas iespējas laboties. Tieši šī cēlsirdība izrādījās arī Dumidora lielākā vājība, un tas Dumidoru pazudināja - savā aklajā uzticībā Strupam viņš neievēroja, ko par Strupu saka pārējie, jo sevišķi Harijs.

Dumidors savu dzīvību neziedoja par velti - kādam tas biķeris bija jāiztukšo. Varbūt pat izrādīsies, ka atrastajam medaljonam ir lielāka nozīme, nekā varētu sākumā likties.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
helbaffy
iesūtīt 13.02.2006 17:47
Raksts #13


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 27.02.05
Kur: ...Flawed Perfection...



Atzīšos godīgi- lasot par Dumidora nāvi es tiešām apraudājos... crying.gif Tik tiešām sajūta tāda itkā kāršu namiņam tiktu noņemta pamata kārts un tagad kur agrāk atradās varena pils atrodas tikai gruveši... innocent.gif nu es tā diezgan tēlaini to visu paskaidroju... bet tomēr kad izlasīju tos traģiskos vārdus... crying.gif man likās ka es lasu nepareizo HP, jo es protams zinu ka tur ir traģiski notikumi... piem. ar Siriusu.. crying.gif bet nu ja tas ir Dumidors, tad nujā... tad viss ir putrā!... Lai nu kā vienk. gribēju pateikt ka man neizsakāmi... līdz sirds dziļumiem žēl ka Dumidors ir miris!... crying.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
de_ed
iesūtīt 13.02.2006 18:12
Raksts #14


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.01.06
Kur: Visnotaļ nenoteikta.



CITĀTS(Nero @ 13.02.2006 16:59) *
Žēl, ka dumidors mira, protams biju jau mazliet sagatavojies tam, jo kādas personas nevarēja šo un to paturēt noslēpumā. Tumēr bija nepatīkami, ka šāds cilvēks mirst, bet tomēr jāpadomā, grāmata ir par Harija un Voldija cīņu. Dumidors tās noslēgumā varētu traucēt, savā ziņā.

Lai arī tas varētu būt nevietā, un gan jau kāds tā arī uzskatīs. Bet pēdējais un arī citi raksti uz to pusi velk.
Es gribu savā ziņā piekrist (atsaukšos uz pēdējo) de_ed.
Voldijs par katru cenu grib novākt Dumidoru. Viņš noteikti saprot, ka tas atvieglos viņa ceļu, bet vai tā tas būs tad jau redzēs. Voldijs uzdod malfojam tikt gālā ar Dumiju(divi zaķi ar vienu šāvienu). Par to arī uzzin strups, ko tumsas pavēlnieks uzskata par uzticīgu. Bet tomēr viņu pārbauda, pārbaude ir izturēta. Tālāk Strups pasaka par Voldija plāniem Dumijam - Un viņš saprot, ka viņa stunda ir situsi, jo no nāves tagad neizbēgt. Tāpēc Dumijs sāk mācīt Hariju Voldijzinībās. Un pat atļauj piedalīties hornkrusta meklēšanā, lai harijs zinātu, kā to jādara. Dumijs sarunā, ar Strupu, ka viņam viņš būs viņš jānogalina, ja to nedarīs Malvoja jaunskungs, par ko Dumidors ir pārliecināts, ka malfojs neizdarīs savu darbu. Notiek strīds starp Strupu un Dumiju, jo viņš nepiekrīt akcijai - nonāvē skolas direktoru. Tālāk mēs zinām, kas notiek. Tornī tiek nospēlēta laba izrāde ar Dumija un Strupa piedalīšanos-strups gan parāda savas emocijas - emocijas, kas viņam saistās ar uzdevumu. Ko jāpiemin liek arī darīt nesalaužamais zvērests. Tālāk Ir iegūta voldija labvēlība utt, novākts spēcīgs pretinieks viņam no ceļa, bet vai Voldijs ir gudrāks par dumiju un vai dumijs ir izplānojis ko tādu, kas liks ar viņa nāvi pamatu voldija sagraušanai.

Neticami, bet ko lai nu saka, mēs nekad nevaram būt droši kā ir izplānots.


Strups varēja nogalināt Hariju (kad viņš pastāstīja ka ir JP.) Strups tikai avairīja visus Harija uzbrukumus, bet pats neuzbruka. Pat ja Hariju janogalina Voldijam Strups varēja aizvest Hariju pie Voldija. Gan jau Dumijs liek cerības uz to ka Harijs īznīcinās horckrustiņus un arī pašu Voldiju. Tātad Strups arī ir caur caurēm Dumija cilvēks. Neatceros kur ,bet es redzēju teoriju ka pirms Dumija nāves, Strups ar Dumiju sazinājās ar Slēpprātību tas tā var būt.

Pastāv daudzas teorijas, bet mana un Nero teorij, MAN (uzsveru šo vārdu) liekas precīzāka. Bet tas ir tikai pagaidām, kamēr neuzināšu kas notiks 7. grāmatā. Kas lai zin varbūt es kļūdos.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Fijusska
iesūtīt 13.02.2006 18:56
Raksts #15


Kļūst par pirmo, kas izbaudījis visas visgaršu zirnīšu garšas
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.08.04
Kur: Limbaži
Tulkotājs 2006



Mjā, Dumidors vienmēr bija paticis, un likās, ka ja ne viņam, tad kuram vēl var uzticēties. Bet tagad tā pasaule varētu likties tik nedroša bez Dumidora. Tiešām nesparotu (nu labi, saprotu), kā Roulinga viņu varēja nogalināt. Galu galā, viņam taču bija vismaz simts gadi. silent.gif

Piekrītu tam, ka Dumidors varētu Harija un Voldemorta cīņā būt itkai kā traucēklis, jo savādāk mēs noteikti gaidītu, kad atnāks Dumidors un izglabs Hariju, vai aizsūtīs viņam foksu, vai kaut ko citu. Uzreiz dramatiskāk. Harijs viens kā pirkstiņš crying.gif

Vispār man žēl veida, kādā viņš aizgāja - lūdzoties. Atliek vien cerēt, ka viņš nelūdzās dēļ tā, ko mēs domājam. Man vispār ienāca tāda doma prātā, ka tas bija kaut kas cits, dēļ kā viņš lūdzās, bet pagaidām palikšu pie tā, ka tas bija tas, kas bija. getlost.gif

Vēl viena lieta, kas man ir žēl, ir tā, ka aizlaidās foks. Nezinu kāpēc, bet tas manī izraisīja lielas emocijas. silent.gif

p.s. Vispār es jau pirms grāmatas izlasīšanas uzdūros šim te (pieminot Dumidoru) . Tāds savdabīgs kāda fana veltījums. Patiesībā nedaudz smieklīgs, es teiktu, bet mani tas pat aizkustināja. It sevišķi tie gada skaitļi sākumā.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Huts
iesūtīt 13.02.2006 20:02
Raksts #16


Cep speķi Dūdijam
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 08.01.04



crying.gif Ak šausmas...Man bija tik ļoti skumji... sad.gif Pirmo reizi lasot trijos naktī iespaids bija drausmīgs.Viņš mūs ir pametis uz visiem laikiem... ataa_a.gif Viņš bija gaišs un cildens. sad.gif Es šausmīgi pārdzīvoju! :
CITĀTS
es par vinja naavi uzzinaaju jau tad kad veel nebiju graamatu izlasiijusi. kkaadaa zhurnaalaa izlasiiju. aarpraac jau tad es apraudaajos... un kad es lasiiju graamatu... tas bija shausmiigi. saakot no briizha, kad vinjsh tika nogalinaats, es raudaaju liidz pashaam beigaam un izlasot visu, veel ilgi raudaaju...
taapat bija lasot arii otro un tresho reizi... man liekas, ka es nekad nespeeshu izlasiit sho graamatu bez raudaashanas...
Es pilnīgi un absolūti tam piekrītu, tieši tāpat bija ar mani. Es raudāju un raudāju... crying.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Patriote.
iesūtīt 13.02.2006 20:33
Raksts #17


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 10.02.04
Kur: Savējā Valmiera



Patiesībā Dumidors mani kaitināja vēl vairāk kā pats Poters silent.gif

Visa tā pareizība un ''es neko nerdzu, neko nedzirdu, bet visu zinu'' heh mani tas ir nobesījis. dažreiz liekas, nu viss vecais ģēki nu tu dabūju, bet nē varenais džedaijs radīs izeju no gandrīz visa. Āleluja, ka tikai gandrīz. kaut vai nebrīnītos, ja šis atgrieztos un paziņotu ''I am ba-ack'' tad es točna aizcirstu to grāmatu silent.gif

Vienīgā lieta, kas man simpatizē viņā ir tas, ka viņš visu laiku par visiem uzjautrinās. happy.gif Viņam vienmēr acī ir tās uguntiņas!!! Dž.K. to lieliski ir aprakstījusi happy.gif

NU jā par to tad arī iedzersim ''Par uguntiņām'' happy.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Fijusska
iesūtīt 13.02.2006 21:02
Raksts #18


Kļūst par pirmo, kas izbaudījis visas visgaršu zirnīšu garšas
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.08.04
Kur: Limbaži
Tulkotājs 2006



CITĀTS(Weed @ 13.02.2006 20:33) *
kaut vai nebrīnītos, ja šis atgrieztos un paziņotu ''I am ba-ack'' tad es točna aizcirstu to grāmatu silent.gif


Nedomāju viss silent.gif Lai gan ir tā "jaukā" teorija par to, ka strups un/vai viņš mēģinājuši tur visu tā sabīdīt, ka tā izskatās, es tomēr domāju, un visticamāk, tā arī ir, ka strups ir izpildījis savu zvērestu (neskatīsimies, kurā pusē viņš ir) un dumidors ir nogalināts pa īstam.. un kā jau viņš pats mūždien skandināja, pret nāvi nav pretlīdzekļu. pietam roulingai teica, ka nogalina visus, kas Harijam tuvi, tātad nogalina! smile.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
...sad angel...
iesūtīt 13.02.2006 21:31
Raksts #19


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 04.05.04
Kur: Liepāja



Man tas bija liels trieciens. Arī man negribot sariesās asaras. Err.
Cildens vīrs. Burvis. Un viņš laikam man visstiprāk asociēsies ar citronu ledenēm grin.gif Jā. Un bārdu.. Ekh..

Par Dumidoru!

Vieglas smiltis..
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Meitene no Priek...
iesūtīt 13.02.2006 22:07
Raksts #20


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 17.09.05
Kur: Māja ar jumtu, istaba ar krēslu,uz krēsla es, krēsls pie galda,uz galda dators, datōrā mūzika un citas lietas...
Ūdens fotogrāfs



jaa man arii tas bija trieciens... skimji... ljoti... vispirms Siriuss un td Dumindors... ataa_a.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

3 Lapas V   1 2 3 >
Atbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
1 lietotāji/s lasa šo pavedienu (1 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 29.03.2024 13:33