Kurbijkurne forums

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Izlasi, pirms iesūti!

Lūgums neaizrauties ar jaunu pavedienu veidošanu pa labi un pa kreisi - par visiem sīkumiem, par ko tik vien varētu iedomāties. Ja vēlies aizsākt jaunu tematu, tad runā par jautājumu, kas tevi interesē, par ko tev ir, ko teikt, un kuru tu patiešām vēlies apspriest.

Katra jauna pavediena pirmajam rakstam ir jābūt vismaz 150 vārdu garam (šajā lūgumā kopā ir 76 vārdi). Pretējā gadījumā pavediens tiks dzēsts, neskatoties uz to, kādas atbildes būs iesūtītas.

> Vai Harijā ir horkrusts?
.: ARTANIS :.
iesūtīt 25.07.2005 19:26
Raksts #1


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: Bijušie
Pievienojās: 18.06.04



Ideja par šo pavedienu radās lasot Eyedam`a šajā pavedienā apkopoto teoriju/minējumu, ko arī atļāvos nocitēt:
CITĀTS
* Voldemorts bija iecerējis izveidot jaunu horkraksu, nogalinot Hariju. Tas pilnībā neizdevās, tāpēc viena Voldemorta dvēseles daļa tagad ir Harijā. Iespējams, Harija rēta arī ir šis horkrakss. Tas labi saskan ar dažām Voldemortam raksturīgajām spējām, kas tagad piemīt arī Harijam (šņācmēle).

Tikai izlasot šo teoriju, sāku par to aizdomāties, un secināju, ka minējums ir ne tikai ārkārtīgi interesants, bet arī ļoti ticams, un varētu pat būt patiess.

Lai gan forumā ir pieņemts pavediena pirmajā postā tikai definēt apspriežamo tēmu, un savus personīgos minējumus izteikt otrajā postā, taču šajā gadījumā (150 vārdu limita dēļ) izteikšos šeit arī pats -

Kā jau minēju pāris rindas augstāk, tad šai teorijai piekrītu un atbalstu to.
Un, atļaušos izteikt globālu paredzējumu - domāju, ka 7.grāmatas beigās, varbūt pat pēc Voldemorta nāves, Harijam nāksies secināt, ka viņa paša ķermenī atrodas viena no Voldemorta dvēseles daļām, un, iespējams, viņš ziedos savu dzīvību, lai to iznīcinātu.

Šāds noslēgums liekas pat ļoti ticams, un būtu tieši Roulingas stilā. Patiesībā pat tā vien gribētos pasviest viņai šo ideju, ja nu gadījumā viņa pati šādu iespēju nebūtu pamanījusi... smile.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
7 Lapas V  < 1 2 3 4 > »   
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (20 - 39)
.: ARTANIS :.
iesūtīt 27.07.2005 10:11
Raksts #21


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: Bijušie
Pievienojās: 18.06.04



CITĀTS(Victor Krum @ 27.07.2005 03:12)
es tomeer palieku pie taa ka Harijs buus "puiseens kursh izdziivos". wink.gif
Lai gan pašam sāpīgi to atzīt, es palieku pie "Puisēns, kurš mira glābjot pasauli"... unsure_a.gif

Bet, par topic`u: Skow - Burvestībām un lāstiem ir daudz un dažādi blakusefekti (kā jau es minēju - Voldemorta dvēseles izraušana no ķermeņa, piemēram..), tā ka nevajag šo variantu uzreiz atsijāt kā nederīgu...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Shadowstalker
iesūtīt 27.07.2005 11:45
Raksts #22


Acīgais ex-mods
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.06.04
Kur: Dark Dark Forest
Mods 2007



Kur tu izrāvi par kādu no blakusefektiem? Nekur tādi nav minēti, ja pareizi atceros. Pie tam varbūtība, ka nogalināšanas maģija radīs efektu, ko parasti iegūst ar ļoti spēcīgu tumšo maģiju, ir ~0.

Un Voldemorta gadījums nav nekāds blakusefekts. Viņa ķermeni nogalināja, bet horkraksu dēļ dvēsele palika. Un tā vairs nebija Avada Kedavra vaina.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Axa Night
iesūtīt 27.07.2005 12:33
Raksts #23


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 26.06.05
Kur: Riga or Mainhardt



jā, teorija par Hariju kā horkruksu bija ienākusi arī man prātā kādu dienu pēc grāmatas izlasīšanas, to pamanīju arī citos forumos...tā ir diezgan liela iespējamība un tai varētu būt dažādi atrisinājumi...

es te domāju par Eyedam norādīto Dumidora sajūsmu pēc rituālu kapsētā...es nedomāju ka, ja Harijā ir daļa Voldija dvēseles, asins apmaiņa būtu to iznīcinājusi...taču Dumidora sajūsma var nozīmēt ko citu...varbūt tagad ir tā, ka daļa Harija dvēseles ir Voldijā....
šausmas, no šādas teorijas man pašai sāk sāpēt galva, bet nu viss ir iespējams...

nekur arī grāmatās nemanīju, ka būtu teikts, ka dvēseles daļa pati darbotos, ja būtu ietverta kādā dzīvā būtnē...tas, ka ir riskanti ielikt dvēseles daļu dzīvā būtnēt, norāda drīzāk uz to, ka dzīvā būtne var pati darīt, ko viņa grib ar to, iet kur grib un varbūt pat izmantot...taču noteikta vara Voldijam ir pār to daļiņu, ja viņš protams apzinās, ka tāda ir ietverta dzīvajā būtnē (šeit tas varētu būt Harijs)

smagi būtu, ja JK nogalinātu Hariju beigās...iespējams viņa atradīs citu risinājumu...varbūt ja Voldijam izdodas palaist Avada Kedavru uz Hariju, tā rezultātā mirtu nevis Harijs, bet Voldija paša dvēseles daļiņa!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
MiniMaus
iesūtīt 28.07.2005 00:50
Raksts #24


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 20.05.05
Kur: Rīga



Man liekas ticami, ka Harijā ir horkrakss. Un es domāju, ka tas būs iegansts nogalināt Hariju grāmatas beigās. Kaut nu es kļūdītos.

Mēs vēl pietiekami daudz nezinām par to, kā horkraksi tiek veidoti, lai spriestu par to, vai tas varēja izveidoties nejauši vai, teiksim, dzīvā ķermenī, nevis mirušā. Tie visi ir tikai minējumi. Lai gan minēt arī ir interesanti smile.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Shadowstalker
iesūtīt 28.07.2005 01:16
Raksts #25


Acīgais ex-mods
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.06.04
Kur: Dark Dark Forest
Mods 2007



CITĀTS(MiniMaus @ 28.07.2005 01:50)
Mēs vēl pietiekami daudz nezinām par to, kā horkraksi tiek veidoti, lai spriestu par to, vai tas varēja izveidoties nejauši vai, teiksim, dzīvā ķermenī, nevis mirušā. Tie visi ir tikai minējumi. Lai gan minēt arī ir interesanti smile.gif
To, ka var dzīvā ķermenī, mēs zinām. Nagīni.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
MiniMaus
iesūtīt 28.07.2005 11:24
Raksts #26


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 20.05.05
Kur: Rīga



Es jau neteicu, ka nevar. Es teicu, ka "dzīvā, nevis mirušā". Tas ir - viņš gribēja ievietot līķī, bet Harijs nenomira, bet horkrakss vienalga ir pie viņa. Mēs nezinām, vai tas ir iespējams, jo diez vai viņš gribēja nogalināt Nagīni.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Janzizs
iesūtīt 30.07.2005 13:58
Raksts #27


Cep speķi Dūdijam
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 13.07.05
Kur: Slīdeņa bulvāris 14a



vispār iespējams ka harijā ir horkrakss-- voldemorts neļauj nāvēžiem viņu nogalināt vai kā citādi nopietni kaitēt viņa dzīvībai, vismaz pagaidām....???
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Laupītājmeitēns ...
iesūtīt 04.08.2005 21:52
Raksts #28


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 21.06.04



Jāsaka, ka es piekrītu tai daļai, kas uzskata, ka Harijā nav "horkraksa". Jo:
1) Voldemortam, nebija laika tajā naktī likt Harijā daļu savas dvēseles, tas būtu arī diezgan stulbi no viņa puses mēģināt ielikt savu daļiņu, kādā ko grasies nogalināt/iznīcināt. Tai naktī viņš ieradās Godrika gravā, un sāka nogalināt.
2) Diezvai viņš būtu pirms tam piegājis pie kādas mātes ar bērnu uz rokām un tāpatās ielicis zīdainī daļu savas dvēseles, un sagadīšanās pēc tas bija Harijs, kuru nu viņš mēģinās nogalināt.
3)Harija rētai nav nekādas kopīgas jēgas ar to horkraksu veidošanu, jo Voldemorta ideja bija nogalināt Hariju, nevis atstāt viņam "stulbu rētu pierē".
4) Es pirms, kāda laiciņa, kādā vietā lasīju šādu argumentu kāpēc Harijā nevarētu būt kārtējā Voldemorta dvēseles daļa: un doma bija tāda, ka ja jau pats Voldemorts nespēja izturēt "būšanu" Harijā, tad kāda cita viņa dvēseles daļa netik. It, kā jau Harijs nepazina mīlestību līdz Cūkkārpai. Bet tur viņš to iepazina, tā, ka vismaz vēlākajos gados, V dvēselei vajadzēja zust kokos. tā teikt.
5)Un arī jumā ir teikts, ka tikai viens beigās var izdzīvot. ( jā, tam it kā nav jēga, bet Voldemorts uz pareģojumu pilnīgi paļāvās/jas, tā, ka viņš tam tic). Un diezvai viņš zinot, ka beigās tik un tā nāksies viņam šo sīko nogalināt viņš tajā ieliktu savu dvēseli.
6) Un lai arī Dumidors nebija īsti drošs par visu horkraksu atrašanās vietām, manuprāt vienu Harijā viņš būtu pamanījis un atpazinis. Un arī painformējis pašu zēnu.

Vienīgais veids, kā Harijs varētu būt horkrakss ir tāds, ka tas ir noticis Voldemortam neapzināti, tai mirklī, kad viņš mēģināja nogalināt Hariju. Bet arī šādā gadījumā Harijs nav īsts horkraks, bet vnk kaut kas līdzīgs tam.

Šo rakstu rediģēja Dinnija: 04.08.2005 21:53
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Flo
iesūtīt 05.08.2005 14:13
Raksts #29


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 20.12.03
Kur: Rīga



Par blakusefektiem...es piekrītu, ka tādi var būt...nepareizi izrunājot burvestību vai vienkārši nolaižot kaut ko šķībi, kas gan diez vai ir atiecināms uz Voldiju, Voldija kļūme (dvēsele atdalijās no ķermeņa) radās rezultātā, Avada Kedavra saskārās ar Lilijas mīlestības burvestību. Taču manuprāt "horkraksa" izveidošanas burvestība ir pārāk spēcīga un pārāk liela, lai tas būtu kāds nožēlojams blakusefekts.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Shadowstalker
iesūtīt 05.08.2005 15:16
Raksts #30


Acīgais ex-mods
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.06.04
Kur: Dark Dark Forest
Mods 2007



Voldemorta dvēsele atdalījās no ķermeņa horkraksu dēļ, Lilijas dēļ nenomira Harijs.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Flo
iesūtīt 05.08.2005 15:56
Raksts #31


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 20.12.03
Kur: Rīga



Ak...lābi...
Bet tā vai tā horcruxes burvestība ir pārāk liela, lai tas būtu vien blakusefekts.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
MiniMaus
iesūtīt 05.08.2005 16:55
Raksts #32


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 20.05.05
Kur: Rīga



Hei... Es arī tagad sāku domāt, ka Harijā drīzāk nav horcrux. Mani pārliecināja arguments, ka Dumidors būtu to atpazinis un pateicis Harijam. Arī tas, ka Voldemorta dvēsele diez vai varētu izturēt dzīvi Harija ķermenī. Simtprocentīgi droši jau neko nevar apgalvot, bet šie liekas spēcīgi argumenti.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Antons Ego
iesūtīt 05.08.2005 22:36
Raksts #33


Kārto teleportēšanās eksāmenu
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 30.06.04
Labākais GP atdzejotājs 2007



Njā, par to, ka to noteikti būtu iedomājies Dumidors, es piekrītu. Bet par to, ka nevarētu izdzīvot... nez. Man jau liekas, ka izdzīvot vaŗeja. Turklāt tad, kad Voldemorts piedzīvoja kaut ko spilgtu, to juta Harijs un viņam tā rēta sāpēja... Ja pieņemam, ka rēta ir horcrux, tad tas būtu saprotami - reaģē arī šī Voldemorta dvēseles daļa. Galu galā, cits izskaidrojums nav ticis dots.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
.: ARTANIS :.
iesūtīt 06.08.2005 14:40
Raksts #34


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: Bijušie
Pievienojās: 18.06.04



CITĀTS(B.D. @ 05.08.2005 23:36)
Kad Voldemorts piedzīvoja kaut ko spilgtu, to juta Harijs un viņam tā rēta sāpēja... Ja pieņemam, ka rēta ir horcrux, tad tas būtu saprotami - reaģē arī šī Voldemorta dvēseles daļa.
Bingo - Rovis tieši izrāva man argumentu no zobiem. smile.gif Tieši Horkrakss (brr.. vēl aiz vien drebinos no šī vārda latviskā varianta..) arī varētu būt tā "saita", par ko Dumidors stāstīja Harijam "Fēniksa Ordenī". Un, kā jau Rovis teica - cits izskaidrojums šai "saiknei" nav zināms...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
sneipa
iesūtīt 07.08.2005 17:38
Raksts #35


Cep speķi Dūdijam
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 21.07.05



tricky question... pagaidaam nenosliecos ne pie vienas no partijaam, tachu uzmaniigu dara arii viena epizode no HP2: pirmoreiz saskaroties ar Toma Riddla vaardu no dienasgraamatas, Harijam ir sajuuta, ka runa buutu par ... KAADU BEERNIIBAS DRAUGU. protams, ka roulinga sho eesmu tikai pamet un turpmaakajaas piecaas gr nekaadi nepiemin. uzmini nu, vai tam ir saistiiba ar dveeseles daljinjas noglabaashanu kaadaa netiishaa vietaa... varbuut harijam bija beerniibas "iedomu draugs", par kuru neviens neko neatceras? (ja nu vieniigi krustmaate petuunija). baidos, ka iebraucu ieksh fan-fiction...

patlaban pamazaam paarlasu visu staastu - liekas, ka tur vareetu buut veel dazha laba viltiiga noraade par sizheta atrisinaajumu, ne tikai viltiigais "horkraksa" nosleepums.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Victor Krum
iesūtīt 08.08.2005 11:19
Raksts #36


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 02.03.04
Kur: Uz slotas



zin, piedod man, bet šī ir diezgan šitaina versija, ja vēl ņem vērā to ka Toms Svereldo Melsudors sastāv no tiem pašiem burtiem kā Lords Voldemorts, uz ko arī tēmēja Roulinga.

Padomā reāli wink.gif Kāds dvēseles daļiņai varētu būt sakars ar vārda atcerēšanos. Tad jau drīzāk ar kaut kādām sajūtām, bet Harijs nekad nav jutis to, ko jūt Voldemorts. Nogalināt viņš ir vēlējies tikai akla naida uzplūdā.

ai, es vispār uz to horkraksa daļu Harijā skatos megaskeptiski. Tas nav reāli wink.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
mr Bl@ck
iesūtīt 08.08.2005 19:08
Raksts #37


Cenšas pārkliegt komentētāju Pasaules kausa izcīņā kalambolā
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 08.06.04
Kur: In shadows, looking how the fate unfolds



Es pievienojos Victor jo šeit jau ir izskanējuši argumenti kas pietiekami pierāda ka Harijā Nav Horukraksa.
Pat ja būtu bijis es uzskatu, kā jau esmu teicis iepriekš, tas varēja yikt iznīcināts.
Mani uzskati kāpēc hrukraks nevarēja izdzīvot:
1) Lords voldemorts (lidz ar to arī viņa dvēsele) nevar uzturēties kķermenī ko sargā kaut kas neizmērojami labs.
2) un šķiet daudz pār liecinošāks iebildums. Ja Harijā būtu Horukraks Voldemorts ministrijā nemēģinātu pakļaut Hariju un mēģināt piespiest Dumidoru Hariju nogalināt. Ja HP būtu daļiņa Voldemorta dvēseles tas būtu ļoti nesaprātīgi no volda puses ne?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
.: ARTANIS :.
iesūtīt 14.08.2005 08:41
Raksts #38


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: Bijušie
Pievienojās: 18.06.04



CITĀTS(Victor Krum @ 08.08.2005 12:19)
... bet Harijs nekad nav jutis to, ko jūt Voldemorts.
Tu piedod man, bet AĻĻOOO - varbūt pārlasi FO, kur visas grāmatas garumā minēta Harija emocionālā saikne ar Voldemortu, kad Harijs juta gan Voldemorta prieku, niknumu, vilšanos, naidu, dusmas. Kā jau Dumidors FO minēja - mēģinot Hariju nogalināt Voldemorts izveidojis kādu mistisku un neizskaidrojamu saikni abu starpā. Nevar noliegt ka šī saikne tikpat labi varētu būt arī kāda Voldemorta dvēseles daļa.
Par to Lieliski liecina arī no Voldemorta Harijā nonākušās spējas (piem. šņācmēle).

CITĀTS(mr Bl@ck @ 08.08.2005 20:08)
Ja Harijā būtu Horukraks Voldemorts ministrijā nemēģinātu pakļaut Hariju un mēģināt piespiest Dumidoru Hariju nogalināt. Ja HP būtu daļiņa Voldemorta dvēseles tas būtu ļoti nesaprātīgi no volda puses ne?
Vai tiešām visi ignorē tādu sīkumu, ka Voldemorts varētu arī nezināt par šīs dvēseles daļas eksistenci Harija ķermenī?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Sibilla
iesūtīt 15.08.2005 17:19
Raksts #39


Izrāda pirmās maģijas pazīmes
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 03.06.04
Kur: Jelgava



Es nedomaaju,ka Harijaa ir Horkrukss.
Voldemorts veelaas nogalinaat Hariju.Kaapeec gan vinjam tas buutu jaadara,ja Harijaa ir dalja Voldemorta dveeseles.Vai tiesham Voldemorts veeleetos izniicinaat vienu savas dveeseles dalju??! Vinjsh savu dveeseli sadaliija,lai buutu nemirstiigs,taapeec vinja interesees ir lai visas daljas buutu neskartas.
Tas tadaa gadijumaa neliekas logjiski.Jo nebija plaanots ka Harijs,toreiz kad Vldemorts nogalinaaja Harija vecaakus, izdziivos.Taatad Harijaa horkrukss nevar buut.

Nu tas ir tikai mans viedoklis. smile.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
deniss
iesūtīt 17.08.2005 11:25
Raksts #40


Izrāda pirmās maģijas pazīmes
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.06.05
Kur: Domu lidojumā



CITĀTS(Shadowstalker @ 25.07.2005 22:15)
Domājams, ka Voldemorts grasījās savu pēdējo horkraksu izveidot pēc Harija nogalināšanas. Viņš gatavojās Hariju nogalināt, bet horkraksu veidot pēc tam. Taču Hariju viņš nenogalināja, bet tā vietā negaidīti gandrīz nomira pats. Tad kurā brīdī varēja izveidot horkraksu?
*


es arii par to iedomaajos-varbuut voldemorts nav izveidojis peedeejo horcruxe,jo gandriiz pats nomira,to darot.Taa kaa harija uzdevums tiek atvieglots... huh.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

7 Lapas V  < 1 2 3 4 > » 
Closed TopicSākt jaunu pavedienu
1 lietotāji/s lasa šo pavedienu (1 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 18.04.2024 16:49