Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> 3. pasaules kara iespējamība, kas un kāpēc?
Dinaer
iesūtīt 26.02.2006 00:16
Raksts #1


Veic pētījumu par katlu dibenu biezumiem
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.10.03
Kur: lielceļš



nu lūk - pēdējos gados ļoti daudz kas ir noticis un mainījies.

bet vispār es vēlētos dzirdēt jūsu versijas par trešo pasaules karu.

vai tāds būs?
kā tāds varētu sākties?
kā beikties?
un kāpēc?

Žanete
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
5 Lapas V  < 1 2 3 4 > »   
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (20 - 39)
Kalevale
iesūtīt 27.02.2006 16:44
Raksts #21


Lecina seskus
*****

Grupa: Bijušie
Pievienojās: 12.01.06
Kur: In a world, where good things happen to me.



CITĀTS(Milēdija Vintere @ 27.02.2006 15:54) [snapback]567611[/snapback]

Latvija šinī gadījumā ir izdarījusi savu izvēli iestājoties NATO. Ja sāksies karš starp Krieviju un ASV tad pilnīgi iespējams, ka viņi izvēlēsies kādu mazāk apdzīvotu vietu, lai karotu savā starpā. tās kā jau teicu var būt Austrumu valstis, kuras gan šajā gadījumā var dot pretī. Tomēr es domāju personīgi, ka ja sāksies karš Latvija protams, ka nostāsies Eirpas pusē, tas ir Amerikas. Amerika tā kā Latvija ir maz apdzīvota valsts salīdzinājumā ar to pašu Franciju vai vāciju. izdomās pie mums novietot kaut vai nelielu karotāju daļiņu, ķipa mūsu valsts aizsardzībai, kas beigsies ar to, ka krievija paziņos, ka tā ir bijusi Latvijas okupācija un viņa tagad latviju "Glābs" kā dēļ konflikts bruņots sāksies tieši latvijas teritorijā. Jo latvija vienmēr ir bijis strīdīgs objekts.


Es zināju, kāda būs atbilde... Bet tomēr jautāju... huh.gif Es gan domāju, ka Krievija nevarētu apsūdzēt Eiropu, tātad arī ASV Latvijas okupācijā, jo tad viņiem būtu jāatdzīst, ka arī Krievija okupēja Latvija, bet kā mums ir zinām, tad Putins par to pat runāt nevēlas! silent.gif
Njā, kaut gan tajā mirklī jau neviens negribēs dzirdēt, ko kurš okupējis, visiem vajadzēs vietu, kur karot un, protams, Latvija tam būs vispiemērotākā. BEt tad vēlāk, ja krievi apsūdzēs kādu Latvjas okupācijā, tad viņiem būs jāatzīst arī sava vaina iepriekšējajā okupācijā!

es pati --->
Kalevale//**//
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Seila
iesūtīt 27.02.2006 17:20
Raksts #22


Uzlauž lāstus Gringotu bankā
******

Grupa: HPētnieki
Pievienojās: 19.10.04
Kur: Braukā kopā ar Vinčesteriem un medī dēmonus
Tulks 2009



CITĀTS(Kalevale @ 27.02.2006 16:44) [snapback]567699[/snapback]

Es zināju, kāda būs atbilde... Bet tomēr jautāju... huh.gif Es gan domāju, ka Krievija nevarētu apsūdzēt Eiropu, tātad arī ASV Latvijas okupācijā, jo tad viņiem būtu jāatdzīst, ka arī Krievija okupēja Latvija, bet kā mums ir zinām, tad Putins par to pat runāt nevēlas! silent.gif
Njā, kaut gan tajā mirklī jau neviens negribēs dzirdēt, ko kurš okupējis, visiem vajadzēs vietu, kur karot un, protams, Latvija tam būs vispiemērotākā. BEt tad vēlāk, ja krievi apsūdzēs kādu Latvjas okupācijā, tad viņiem būs jāatzīst arī sava vaina iepriekšējajā okupācijā!
es pati --->
Kalevale//**//


Šajā gadījumā pastāv jautājums, vai kadu peč tam vispār interesētu fakts vai latvija ir tikusi Okupēta, kaut kad pirms tam, jo te ir tāda kā spēle. Tas brīzīem atgadna Orvela 1986. kur tika viltota vēsture, tā, ka katru dienu cilvēks nzināja, kas tad īsti pagātnē noticis un kas tad īsti savā starpā karo? Tā pat būs tad , ja Latvija pēkšņi nokļūs Krievijas pārvaldībā, tad Amerika centīsies izmantot Latviju, lai karotu ar Krieviju un otrādi. Jeb kurā gadījumā nekas no tā nemainīsies, un ja karš ilgs gadus vismaz gadus 50 tad peč tam krievijai būtu iespēja noviltot jeb kadus dokumentus, lai noliegtu okupācijas faktu, jo būs palicis maz cilvēku,kas spētu vispār atcerēties, ka tāds fakts ir bijis, bet dokumentus viltot ir vieglāk par vieglu.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Mauvaise Mademoi...
iesūtīt 27.02.2006 17:34
Raksts #23


Veic pētījumu par katlu dibenu biezumiem
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 10.08.05



Baidījos, ka šis te pavediens parādīsies te unsure_a.gif
Manuprāt, ka tas jau ir sācies. Musulmaņi = rietumi . Manuprāt, karikatūras bija tikai iemesls , lai atsāktos bruņotie notikumi austrumos , jo neticu, ka cilvēks var uzvesties tik ````iski un principa pēc sākt drukāt kompromitējošas lietas visur, kur pagadās .
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Chukonens
iesūtīt 28.02.2006 20:17
Raksts #24


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 07.09.05
Kur: Uz Zemeszs



Njā...Pilnība jau šitenais 3. pasaules karš vēl nav attīstijies( es to domāju, ka ik nakti teroristi bombardē tur tuvējo valsti...nu, jūs sapratāt).
Vienīgais pa ko tā īsti bail ir tas, ka tik tiešām nesākas tād karš kur ik nakti un dienu lodes un bumbas sprāgst un kodolieroči, radiācija.... Vo, vo tad tiešām būs sūdi. Tad i skaidrs kā diena ka viss iznīks un tā arī viss beigsies...Bet [tpfu, tpfu, tpfu] trīsreiz pār plecu lai tā nenotiek!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Alia
iesūtīt 02.03.2006 13:58
Raksts #25


Cūkkārpas ekspresī iepazīstas ar jauniem draugiem
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.02.06
Kur: Starpdimensiju pūkainajos spilvenos



Es domāju ka 3 pasaules kara iespējamība ir 95% ņemot vērā ka cilvēki neko nespēj atrisināt draudzīgā ceļā. Un ja ņmem vērā faktu kā ātomieroči ir uz katra stūra. diži labas beigas nevarētu būt visticamāk ka paliks ļoti maz cilvēku un tie paši būs pusdzīvi, jo ātomieroži izraisa spēcīgu radiāciju, un vel taču ir bakteriozie ieroči kuri izplata nāvējošas seks. Secinājums ja būs 3 pasaules karš visticamāk neviens neizdzīvos. dwarf_a.gif

Šo rakstu rediģēja Alia: 02.03.2006 13:58
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Bandists
iesūtīt 21.03.2006 21:40
Raksts #26


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.05.05



CITĀTS(de_ed @ 26.02.2006 12:27) [snapback]567101[/snapback]

Karš ir vajadzīgs.


Vai tu tiešām saproti, ko saki/raksti? Karš nozīmē postu, badu un nāvi. Vai tas ir vajadzīgs? Vai tas ir vajadzīgs?! Ir grūti iedomāties ko briesmīgāku par karu. Karā nav uzvarētāju. Karš nav vajadzīgs!

Un tas, vai būs/cik ilgi turpināsies 3. pasaules karš ir atkarīgs tikai no politisko līdreru apdomības/pēdējām saprāta paliekām.

Šo rakstu rediģēja Bandists: 21.03.2006 21:58
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Melleņu kamenēns
iesūtīt 26.03.2006 17:10
Raksts #27


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 24.03.06
Kur: Uz palodzes zem loga.



kad un kur pateikt nevaru bet vareetu buut mees neesam vienoti taa kaa taada iespeeja pastaav
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
...sad angel...
iesūtīt 29.03.2006 16:43
Raksts #28


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 04.05.04
Kur: Liepāja



Jūs laikam neziniet, kas ir Pasaules Karš. Karum piekabina vārdu `Pasaules` tad, kad tajā iesaistās lielākā daļa pasaulē esošo. Šobrīd tā nav.
Šobrīd pasaulē notiek karadarbība Austrumu zemēs. Neesam naivi, ja pasaule viss būtu mierīgi, kaut kas vnk nebūtu labi, jo tik idealizēta situācija nepastāv. Tā pat uzskatot, ka ja Buša kungs atvainosies Irākai & Co, viss atkal normalizēsies. Kā tad. Musulmaņticīgajiem piekāst kaut kādu atvainošanos, ir aizskarta viņu cieņa un tas ir galvenais. Ar : Ouuh, Sorry, nepietiks. Dāņus tagad arī nemīl, p**, ka atvainojās. Starp citu, publikācija tika veikta, lai `paceltu` jautājumu par vārda brīvību, kura saduras ar reliģiskas dabas jautājumiem.
Un visbeidzot, mīlīši. Kariņš būs un mēs, jaunā paaudze, būsim tās ģenerāļi un karavīri. Un kariņš būs par ūdeni. Aptuveni pēc 50 gadiem.
Kā arī, ātomieroči netix pielietoti, visi tikai tagad saka : Booo, baidies, ja nē, sēne sprāgs. Bet muļķi jau viņi nav, tie lielie onkas. Ja viens piespiedīs sarkano podziņu, otrs arī.. Un tad pasaule tu-tū, bet tad jau nav nekādas jēgas, tu taču negribi mirt.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
whitegirl
iesūtīt 09.04.2006 04:21
Raksts #29


Dzer sviestalu Trijos slotaskātos
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.11.05
Kur: cita laika zoona



Skolaa tieshi nesen pastiprinaati saakaam apskatiit WW2... Un ja taadu karu var aizsaakt tik mazsvariigs jautaajums/probleema...tad tieshaam ticu, ka WW3 vareetu aizsaakt kas veel mazsvariigaaks... Jo tie cilveeki, kas ir pie teikshanas - manupraat nav diezko Gaishi, vai gudri... whistling.gif grin.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
emily
iesūtīt 10.04.2006 19:08
Raksts #30


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 04.11.04
Kur: Cēsis
Janvāra fotogrāfs



Esmu dzirdējusi, ka Nostradams bija paredzējis trešo pasaules karu. (protams, pastāv iespēja, ka dzirdēju nepareizi smile.gif )
Un ja padomā, tad pastāv reāla iespēja, ka konflikts ar Irānu un tās kodolprogrammām, ir šī trešā pasaules kara sākums.
Ja atcerās pareģojumu, tad sākumā domāju, ka šis trešais pasaules karš būs karadarbība Irākā, kurā arī bija iesaistītas daudzas valstis. Bet nu izskatās, ka nākošais "pretindents" uz PK ir Irāna un "pārējie". Jo, manuprat, tur jau sāk visi spēki rosīties. Ja atcerās nesenās karalidmašīnu izmēģinājumus, dažādus publiskus paziņojumus u.c.
Manuprāt, ja savieno visus pēdējā laikā risinātos konfliktus ( tā pati Irāna, Dānijas karikatūru skandāls, musulmaņu protesti u.c. ) tad nu var izsecināt kara pretiniekus. T.i. Eiropeīdo rasi un arābu izcelsmes cilvēkus. Gan jau, ka arī mongolaīdā jebšu ķīnieši iesaistīsies kara darbībā, tad jau sanāk pilns komplekts. Protams grupēties jau var dažādi.
Nu ko.. Atliek vien gaidīt smile.gif

Lai vai kā karš veinalga kādreiz būs. Pēc simts gadiem, divsimts, tūkstots vai varbūt pēc diviem mēnešiem. smile.gif

Šo rakstu rediģēja emily: 10.04.2006 19:10
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Cerbera pavēlnie...
iesūtīt 21.05.2006 14:39
Raksts #31


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 04.08.05



Es domāju, ka nesaskaņas valdību starpā reiz panāks savu.
Karš būs. Arī Latvijā. Ar laiku. Jāskatās vien, cik gan tie mēsl! deputāti noklusēt spēs.
Ir liela problēma ar naftu. Pēc zinātnieku pētījumie tās pietiks vēl 40-25 gadiem. Un tā ir diezgan liela problēma.
Par šito es domāju aktru dienu. man ri bail pavisam noteikti un pavisam godīgi.
Kādu dienu kāds iedomāsies uzlaist gaisā atombumbu. Un mēs to nezināsim, redzēsim gaismu un.. viss. Tas būs beigu sākums!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
lil`skater
iesūtīt 01.06.2006 17:56
Raksts #32


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 11.12.04
Kur: Parealitātē...



Domāju, ja ASV turpinās savu karu ar Irāku, kurā ir iesaistītas visas pasaules valstis varētu arī sākties trešais psaule karš!!! tās nav tikai manas domas, tās ir arī daudz zinātnieku domas:(
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
bluish_eyes
iesūtīt 01.06.2006 18:00
Raksts #33


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 27.11.05
Kur: otram galam otrā galā



Vēsturē nav bijis neviens brīdis, kad kāds kaut kaut kur nekarotu - ko padarīsi. Tad kādēl gan lai nepienāktu liktenīgais 3. pasaules karš. Manuprāt ilgi nav jāgaida. Tas varētu izrādīties atomkarš un mēs visi laimīgi tiktu apstaroti. Tas viss beigtos ar to, ka cilvēks vairs nevarētu būt radības kronis, jo vienk. tāda suga vairs nepastāvētu!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Grims
iesūtīt 01.06.2006 18:52
Raksts #34


Nazgûl
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 14.11.03
Kur: Tieši aiz tās izkapts, kas ir atbalstīta uz tava pleca.



CITĀTS(kalamboliste @ 01.06.2006 18:56) [snapback]644313[/snapback]

Domāju, ja ASV turpinās savu karu ar Irāku, kurā ir iesaistītas visas pasaules valstis varētu arī sākties trešais psaule karš!!! tās nav tikai manas domas, tās ir arī daudz zinātnieku domas:(

ASV jau sen kā vairs nekaro ar Irāku. ASV ir Irāka. Un ne jau tādēļ sāksies trešais pasaules karš. Galvenajam NATO pretiniekam - Krievijai un co par Irāku pajāt.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Eriette
iesūtīt 17.11.2006 17:59
Raksts #35


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 30.09.06



domāju, ka šobrīd mūsu civilizācija ir pietiekami attīstīta, lai domstarpības nerisinātu vis ar šķēpiem, bet gan smalkāk - no iekšpuses.

3. pasaules karš jau ir mums apkārt. cilvēki kļūst no daudz kā atkarīgi, dzīves līmenis ir sūdīgs utt.to es saucu par karu.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Tassadar
iesūtīt 17.11.2006 18:02
Raksts #36


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 03.07.06
Kur: Aizspogulija



CITĀTS(Eriette @ 17.11.2006 17:59) [snapback]1063846[/snapback]
4domāju, ka šobrīd mūsu civilizācija ir pietiekami attīstīta, lai domstarpības nerisinātu vis ar šķēpiem, bet gan smalkāk - no iekšpuses.
Mūsdienās sabiedrība ir kļuvusi tik smalka ka situācijas risina nevis ar šķēpiem bet gan tālas distances kodoltermiskajiem masu iznīcināšanas ieročiem. Šķēpus beidza lietot kautkad pirms pāris gadiem - tagad visiem galvenais ir kuram lielāks....lādiņš čaulā.. wink.gif

CITĀTS
3. pasaules karš jau ir mums apkārt. cilvēki kļūst no daudz kā atkarīgi, dzīves līmenis ir sūdīgs utt.to es saucu par karu.
A vot par šitiem vārdiem gan Tev žetons.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
maichestera
iesūtīt 18.11.2006 09:11
Raksts #37


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.10.06
Kur: Ar fotoaparātu mežā.



Domāju ka nekur mēs nespruksim.Cilvēku sugai ir ļoti izteiktas destruktīvas tieksmes.
Reizēm liekas ka esam ieprogramēti uz pašīznīcināšanos... sad.gif
Un 3karš visdrīzāk būs arī pēdējais..Diezin vai kāds aturēsies no atombumbas izmantošanas,pietiks tikai vienam to kautkur nomest vai tikai padraudēt oponentam un aiziet....
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Seila
iesūtīt 04.12.2006 20:35
Raksts #38


Uzlauž lāstus Gringotu bankā
******

Grupa: HPētnieki
Pievienojās: 19.10.04
Kur: Braukā kopā ar Vinčesteriem un medī dēmonus
Tulks 2009



CITĀTS(maichestera @ 18.11.2006 09:11) [snapback]1064111[/snapback]

Domāju ka nekur mēs nespruksim.Cilvēku sugai ir ļoti izteiktas destruktīvas tieksmes.
Reizēm liekas ka esam ieprogramēti uz pašīznīcināšanos... sad.gif
Un 3karš visdrīzāk būs arī pēdējais..Diezin vai kāds aturēsies no atombumbas izmantošanas,pietiks tikai vienam to kautkur nomest vai tikai padraudēt oponentam un aiziet....


Njā un tad pasaule tiks atmesta atpakaļ viduslaikos, ja vien ne akmens laikmetā grin.gif Bet nopietni runājot vispār ininteresanti kurai no avlstīm paceltos roka izmantot ātombumbu? Galu galā visi apzinās sekas, kas apdraud arī viņus pašus. šajā gadījumā man ļoti patika Bredberija "Marsiešu Hronikās aprakstītasi ātomkaršs tomēr neviena no mūsdienu valstīm pagaidām vēl nav tik atvainojos stulba, lai ko tādu izdarītu.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Megafix
iesūtīt 04.12.2006 21:17
Raksts #39


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.04.04



Jūs saprotiet šis moments nepārvarami tuvojas - ES ieslīgst naidīgās diskusijās PRET Krieviju un ES ka visiem zināms ir NATO un aiz nato ir ASV kas beigās iznāk ASV pret Krieviju = KODOLZIEMA *brrrr*
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
karralá
iesūtīt 05.12.2006 21:50
Raksts #40


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 27.11.06
Kur: Nangijāla



Ņemot vērā pašreizējo situāciju - Buša idiotisms, karš Irākā, draudi no Al Qaeda... Viss ir iespējams.
Tagad kara iespējamība ir diezgan augsta. Daudz nesaskaņu, spriedze politikā... Biedējoši.
Es esmu PRET karu ar visiem desmit īkšķiem. Ceru, ka Bušu nositīs ar lāpstu un tad visa pasaule dzīvos mierā. happy.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

5 Lapas V  < 1 2 3 4 > » 
Atbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
2 lietotāji/s lasa šo pavedienu (2 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 28.03.2024 17:45