Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Citplanētieši, ir vai nav?
Citplanētieši:
Tu nevari redzēt aptaujas rezultātu, kamēr neesi nobalsojis. Lūdzu, piesakies un nobalso, lai redzētu šīs aptaujas rezultātu.
Kopā balsis: 332
Viesi nevar balsot. 
FiKi
iesūtīt 09.03.2004 18:18
Raksts #1


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 13.02.04



Nu, kā citiem liekas? Man pašam neticās, ka Zeme ir vienīga planēta ar puslīdz inteliģentām dzīvības formām. Pārāk daudz ufo ir piefiksēti, pārāk daudz cilvēku apgalvo ka ir šamējos redzējuši...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
16 Lapas V   1 2 3 > »   
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (1 - 19)
Psychotic Though...
iesūtīt 09.03.2004 18:20
Raksts #2


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 13.10.03



Ir & naidiigi grin.gif
ha! vinji atnaax uz zemi un apshaus visus ciuveekus grin.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
NovemberNövelet
iesūtīt 09.03.2004 18:29
Raksts #3


Kārto teleportēšanās eksāmenu
****

Grupa: Bijušie
Pievienojās: 07.02.04
Kur: The point of no return



Teikshu jums banaalu fraazi, jo shii diskusija, manupraat, ir diezgan bezjeedziiga- THE TRUTH IS OUT THERE.... laughing.gif

Šo rakstu rediģēja Reiki: 09.03.2004 18:29
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Lija
iesūtīt 11.03.2004 13:27
Raksts #4


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 24.02.04



Ir un ir visādi, jau tagad ir iedalītas vairākas citplanētiešu grupas.... rolleyes_a.gif
Ir tie pelēkie ar lielām, kaķveida acīm.
Ir mazāki, tie tikai novēro, kā pirmie ar mums taisa visādus eksperimentus.
Ir arī dažādi mikrobveidīgi...
ohmy.gif Gatavojieties citplanētiešu invāzijai...... w00t.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
tumsīgā
iesūtīt 11.03.2004 16:46
Raksts #5


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 26.02.04
Kur: v-pils...



A kāpēc lai nebūtu? huh.gif Ja neesi saticis nesaki, ka nav smile.gif Bet kādi viņi pat izskatīties varētu nav nemazākās nojausmas. Tik daudz dažādu iespēju. divaini paliek to domājot, spiediens atmosfēra, temperatūra... ar zaļu krāsu un dažiem liekiem pirkstiem nepietiek grin.gif Bet ir noteikti
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Lija
iesūtīt 11.03.2004 16:49
Raksts #6


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 24.02.04



Tikko taču tika atklāts, ka uz Marsa ir bijusi atmosfēra un ūdens, kāpēc lai nebūtu bijusi arī dzīvība. Ja jau tā ir bijusi , tad kāpēc lai nepastāvētu arī tagad.... :blink:
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
jefeniite
iesūtīt 11.03.2004 23:02
Raksts #7


Attīsta savu iekšējo Aci
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 23.07.03



Es jau ilgu laiku esmu paarliecinaata, ka ir! jo ja taa saak aizdomaaties, cik tad tas visums ir liels, nu nejeedziigi liels. un varbuut kaut kur kaadaa citaa stuuriitii sezh taadi pashi kaa mees, un uzskata, ka ir vieniigie?

2.versija, vinji ir, bet jaauztver kaut kaa savaadaak. nu kaut vai bacilju peedas uz marsa. tie jau arii ir citplaneetieshi. kaut kas dziivs vismaz.

un veel mees visi esam citplaneetieshi, nu tas gadiijumaa, ja pienjem, ka citplaneetieshi ir, jo mees esam citplaneetieshi citplaneetieshiem.

grin.gif grin.gif grin.gif

Taada nu ir mana nostaaja shajaa citplaneetiehsu jautaajumaa. Galu galaa iepaziistoties ar cilvekeiem, ja ir jaapastasta kaut kas iipashs par sevi, es saku, ka ticu citplaneetieshiem.

smile.gif Nu luuk taa!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Fiona
iesūtīt 14.03.2004 19:07
Raksts #8


Cūkkārpas ekspresī iepazīstas ar jauniem draugiem
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 05.03.04
Kur: Ulubele



Ir un kaa veel...
cilveeki tachu nevar buut tik nekritiski un uzskatiit, ka ir vieniigie shajaa galaktikaa. smile.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Trusite
iesūtīt 15.03.2004 20:27
Raksts #9


Attīsta savu iekšējo Aci
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 25.12.03
Kur: Iespējams Latvijā



nu sasodiits, man raada, ka es jau esmu shajaa aptaujaa nobalsojusi, bet 100% zinu, ka neesmu, nu da baac...

lai nu kaa, vienaa filmaa saskatiijos, ka mees - cilveeki - no visa visuma esam izpeetiijushi kaut kaadus 0,5%, nu tad padomaasim, kas atrodas kaut vai 20% attālumaa!! manupraat, ļoti daudz citplanētiešu!!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
kniburiene
iesūtīt 15.03.2004 23:04
Raksts #10


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 13.03.04



Es nenobalsoju, bet tas ir apdziedāts jau nezcik reizes... "Dzīvoklī" tā tantiņa redzēja kautkādus zilos vai ko tur.... Tie varētu būt reāli, tikai varbūt ne pārāk daudz uz zemes huh.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Overlord
iesūtīt 16.03.2004 13:03
Raksts #11


Sarkanais Barons
Grupas ikona

Grupa: Modi
Pievienojās: 24.07.03
Veterāns aktīvajā dienestā



Ir. Kautkur tālu, ļauna Kosmiskā citplanētu Impērija ar Plapatinu un Veideru, plāno uzbrukt zemei un pavērdzināt tās iedzzīvotājus. Gatavojaties, Impērija nāk. Yo ho ho getlost.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Lija
iesūtīt 16.03.2004 16:12
Raksts #12


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 24.02.04



varbūt viņi ir uz jaunās 10 planētas, kura atklāta saules sistēmā - Sednas... getlost.gif ohmy.gif
Un ja nu patiešām ir??? :blink:
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Nimue
iesūtīt 16.03.2004 16:43
Raksts #13


Istari māceklis
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 29.12.03
GP eksperts 2006



CITĀTS(tumsas feja @ 11.03.2004 16:46)
kādi viņi pat izskatīties varētu nav nemazākās nojausmas. Tik daudz dažādu iespēju. divaini paliek to domājot, spiediens atmosfēra, temperatūra... ar zaļu krāsu un dažiem liekiem pirkstiem nepietiek grin.gif

Viens interesants pasniedzējs reiz izteica labu domu.

"Nevar noteikti pateikt, vai citplanētieši ir, vai nav. Visticamāk - ja ir, tad krietni vien atšķirīgi no cilvēkiem. Vai tu, piemēram, vari droši pateikt, ka tas akmens uz ceļa, kam tu no rīta pagāji garām, nav citplanētietis? Pie tam, varbūt viņš tieši cilvēkus neuztver par dzīvām un saprātīgām būtnēm, jo mēs pārāk ātri pārvietojamies un pārāk īsu brīdi dzīvojam?"

Šo rakstu rediģēja Nimue: 16.03.2004 19:52
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Lija
iesūtīt 16.03.2004 16:57
Raksts #14


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 24.02.04



Par to 10-to planētu paskatieties paši TE
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
tumsīgā
iesūtīt 18.03.2004 19:00
Raksts #15


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 26.02.04
Kur: v-pils...



Zini Nimue, viss ir tāds, no kāda redzes punkta to skatās, piemeeram, citplanētiešiem mēs esam arī citplanētieši wink.gif Un vispār par šo tēmu vareetu filosofēt ilgi, ilgi...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Kedriks
iesūtīt 19.03.2004 11:38
Raksts #16


Cenšas pārkliegt komentētāju Pasaules kausa izcīņā kalambolā
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 04.11.03



Nu manuprāt, būtu muļķīgi izlikties ka mēs esam vienīgie plašajā Visumā. KAut gan iespējams, ka tie citplanētieši fiziskā izskatā nemaz tik tuvu nnedzīvo. Drīzāk ir vesela kaudze paralēlo pasauļu un liela daļa no tiem ko it kā ir redzējuši un uzskata par alieņiem, nāk no kāda paralēlā cauruma smile.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
NovemberNövelet
iesūtīt 19.03.2004 20:45
Raksts #17


Kārto teleportēšanās eksāmenu
****

Grupa: Bijušie
Pievienojās: 07.02.04
Kur: The point of no return



CITĀTS(Kedriks @ 19.03.2004 11:38)
Drīzāk ir vesela kaudze paralēlo pasauļu un liela daļa no tiem ko it kā ir redzējuši un uzskata par alieņiem, nāk no kāda paralēlā cauruma smile.gif


Es gan lasiiju, ka paraleelaas pasaulees cilveeks var nonaakt iipashaa apzinjas un fiziskaa kjermenja staavoklii, kad fiziskais kjermenis ir gandriiz miris.. Iespeejams, ka pilniigs sviests, bet aprakstiits bija interesanti.

Šo rakstu rediģēja Reiki: 11.07.2004 14:45
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Tumshiba
iesūtīt 23.03.2004 18:37
Raksts #18


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.03.04



CITĀTS(Lija @ 11.03.2004 16:49)
Tikko taču tika atklāts, ka uz Marsa ir bijusi atmosfēra un ūdens, kāpēc lai nebūtu bijusi arī dzīvība. Ja jau tā ir bijusi , tad kāpēc lai nepastāvētu arī tagad.... :blink:

man ļoti patīk teorija, ka dzīvību uz mūsu Zemes ir atnesis kāds metorīts no Marsa. Es šo teorija opat vairākas reizes esmu citējis saviem studentiem. katru reizi 'dziļdomīgi pasakot, ka mēs arī varbūtās esam marsieši wink.gif

Un kāpēc gan dzīvība nevarētu būt arī citur izplatījumā, varbūt pat citās formās, uz citu enerģijas ieguvi un metabolismu balstītas?
Diskutēt par augstākām dzīvības formām manuprāt ir diezgan bezjēdzīgi, jo ko gan var pateitk skudra par cilvēku, vai baktērija par laborantu tongue.gif

CITĀTS(Yume @ 23.03.2004 20:57)
Palpatins> vaaa...kaadas te atzinjas naak gaismaa, es jau kluseeju par to ka es jau kautkur par to diskuteeju... gan par marsu, gan par taa dziiviibas iespeejamiibu, gan par Zemi un meteoriitu aar bakteerijaam...
Man shii teorija liekaas paaraak banaala, tad jau eksperimenta variants ir tikpat reals, tas ka mees esam austaakaas rases eksperiments, un liekaas ne visai izdevies..

Repetitio mater studiorum est. Atkārtošana - zināšanu māte.

grin.gif man gan šī teorija neliekas nemaz banāla!!!
ja baktērijas spora spēj izturēt -250 C, kas ir tuvu absolūtajai nullei, tad arī ceļojums Kosmosā varētu būt iespējams.
AnnA LFFB mājas lapā šad un tad (man par lielu prieku0 iemet rakstiņus par jaunām atklātām baktērijām, kas spēj izturēt pat ļoti augstu temperatūru - pat tādu, kurā normāli olbaltumvielām vajadzētu denaturēties. laughing.gif
Līdz ar to šo teoriju nemaz nevajadzētu nomest no svariem cool.gif

Par mums kā par augstākas rases eksperimentu - baktērijas arī mūs nejūt un neizprot, dzīvojot barotnē, līdz kamēr vairs nav vajadzīgas un tiek iemestas autoklāvā. wink.gif grin.gif wink.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
closs...
iesūtīt 23.03.2004 22:41
Raksts #19


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 23.03.04
Kur: Starp dūnu spilveniem slēpjoties no ziemas...



Ja runa par citplaneetieshiem es ticu, ka vinji ir, jo taapat es ticu, ka starp mums visiem ir arii kaadi elfi, hobiti, burvji un kas zin varbuut arii tavs labaakais draugs ir elfs kuraa tur paaudzee pats par to nezinot! Taa dziive paliek interesantaaka! wub.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Dana
iesūtīt 26.03.2004 20:00
Raksts #20


Izrāda pirmās maģijas pazīmes
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 06.03.04



Es teiks, ka naf tādu. I začem mumsīm viņus vajadzēt? Mēs paši cits citam kā tādi citplanētieši, ej nu tiec galā ar tādiem, kur nu vēl kaut kādus zaļos no marsa vai zivjugalvas no sazinkurienes! Turklāt, es ticu neredzamajai pasaulei ap mums, un tie ir interesantāki par citplanētiešiem!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

16 Lapas V   1 2 3 > » 
Atbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
1 lietotāji/s lasa šo pavedienu (1 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 28.03.2024 11:17