Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Garu saukšana, Esat mēģinājuši ? kā veicās? ko saucāt?
Witch
iesūtīt 04.01.2006 11:58
Raksts #1


Izrāda pirmās maģijas pazīmes
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 04.01.06



ko māģinājāt saukt? izdevās? pati pirms kādiem pāris gadiem ar draudzenēm saucām melno dāmu... nekas neiznāca bet kopš tās reizes galīgi negribās...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
8 Lapas V   1 2 3 > »   
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (1 - 19)
Mauvaise Mademoi...
iesūtīt 04.01.2006 12:11
Raksts #2


Veic pētījumu par katlu dibenu biezumiem
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 10.08.05



Zaļo rūķīti laughing.gif
Nesanāca.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
nitro
iesūtīt 04.01.2006 12:32
Raksts #3


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 01.10.05
Kur: Jelgava



Neesmu saucis un noteikti nesaukšu.
Darīt nav ko garus saukt... laughing.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Soleisa
iesūtīt 04.01.2006 12:32
Raksts #4


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 06.11.05
Kur: sapņu valstība



Nju tas bija sen sen sen.....man bija kadi 9 gadini,es ar savam 2 klasesbiedrenem,nju mes nolemam izsaukt pika damu ierapamies skapi panemam spogulus ,sveci..hmm tas bija smiekligi tapat jau nekas neiznaca bet tad bija baisi.. tongue.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Adē
iesūtīt 04.01.2006 12:35
Raksts #5


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Tulkotāji
Pievienojās: 06.10.04
Kur: Pie sienas.
Mūžīgā opozīcijā



Nevis garus vajag izsaukt,bet garīgo palīdzību silent.gif
Neesmu mēģinājusi un arī netaisos.
A to zaļā rūķīša gars materializēsies un apēdīs tevi kopā ar savu stulbumu happy.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Mauvaise Mademoi...
iesūtīt 04.01.2006 13:13
Raksts #6


Veic pētījumu par katlu dibenu biezumiem
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 10.08.05



Cik tu esi nejauka devil.gif
To nedarīju es, bet mana draudzene. Tak, što...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Ungaarijas ragas...
iesūtīt 04.01.2006 13:22
Raksts #7


Skatās acīs baziliskam
Grupas ikona

Grupa: Daiļdarbu vadītāja
Pievienojās: 22.12.04
Kur: uz dārgumu kaudzes
Tīstokļu pūķis



Nu mēs tāds bariņš nopietnu cilvēku, kādā 13. decembra pusnakti aizbraucām uz vecu māju, lai beidzot izsauktu un iepazītos ar tās garu.
Diemžēl, mums nebija porcelāna šķīvis, telpas bija aukstas, jo nepaspēja iesilt (tur ļaudis dzīvo tikai vienu mēnesi gadā) un man bija aukstas rokas + viens bija pārāk skeptiski noskaņots un tāpēc nepiedalījās (kā jau zināt, parasti veicas neticīgajiem, jo gariem ir vēlme viņiem pierādīt, ka viņu neticēšāna ir veltīga). Mani gan saukšanas vidū nomainīja, tomēr tas tik un tā nedeva nekādus rezultātus, tāpēc mēs beigās padevāmies un tā vietā gājām pavērot sasalušo līci un jūru.
Ak, aizmirsu pieminēt, ka bija pilnmēness un krītošo zvaigžņu bums...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
spāre
iesūtīt 04.01.2006 13:26
Raksts #8


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 07.05.05
Kur: kaut kur tepat



āh grin.gif
kad biju mazāka, tad vienā laidā saucām visādus gariņus ar to šķīvja bīdīšanas metodi. nesen mēģinājām vēl, jo likās interesanti, kas notiktu tagad, kad tam vairs tā īsti neticam - nekas vispār nesanāca, šķīvis nekustējās ne no vietas. tongue.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Cilvēks
iesūtīt 04.01.2006 13:46
Raksts #9


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 22.08.05
Kur: Latvija, visbiežāk Rīga



Oi, moins: es un garu izsaukšana? Nē. Nekad. Es tikai skeptiski asistēju un smejos nepiemērotākajās vietās.
Dzirdēju gan tādu pastāstu, ka kādā pamatskolā 6.klase savā klasesvakarā izmantoja brīdi, kad audzinātāja un vecāki uz 5 min devās "pastaigāties un iepazīties ar skolu" (mazliet iestiprināties skolotāju istabā), un mēģināja izsaukt laikam jau to pašu pīķa veceni. Nu viss beidzās ar to, ka sīkie spiegdami, bļaudami izmetās no klases ārā, skuķi histērijā, pāris jau valodu sāk raustīt. Audzinātājai rokas, protams, rokas trīc (bērni palika nepieskatīti). Beigās izrādījās, ka viena sīce pārbijusies no ēnas uz sienas - loģiski, ka gaismas izdzēstas, svece iededzināta -, bet man liekas, ka tāds klases vakars toties paliek atmiņā.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Daniels_Redclifs
iesūtīt 04.01.2006 16:06
Raksts #10


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.10.05
Kur: Viduszeme



pilniigs sviests, lai arii ko juus sauktu, ja arii kko izsauksiet, taa buus juusu izdoma, un izteele ... nekad neesmu to dariijis, nedariishu, un uzskatu sho visu par lielaako bullshitu !!!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Mākoņkaķis Aurēl...
iesūtīt 04.01.2006 17:09
Raksts #11


Knakts autobusa konduktors
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.03.05
Kur: Jaukā vietiņā.



Ja izsauksi NĀVI,apraksies 6 pēdas zem zemes. happy.gif

Nē,nav bijis,nav un nebūs.Noskatījos vienu filmu,kura sākas ar burtu S,un pēc tam 2 nedēļas nevarēju aizmigt bez murgiem.
Bet tā es ticu spokiem.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Meitene no Priek...
iesūtīt 04.01.2006 17:14
Raksts #12


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 17.09.05
Kur: Māja ar jumtu, istaba ar krēslu,uz krēsla es, krēsls pie galda,uz galda dators, datōrā mūzika un citas lietas...
Ūdens fotogrāfs



neesmu un neveelos...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
joua
iesūtīt 04.01.2006 18:10
Raksts #13


Dzer sviestalu Trijos slotaskātos
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 25.11.05
Kur: 20 metrus virs zombiju pūļa, cīnoties par izdzīvošanu



mēģinats ir,bet saka raustīties svecīte un palika baisi.tas bija vēl šovvasar
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
berserks
iesūtīt 04.01.2006 18:18
Raksts #14


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 13.04.05
Kur: peļu medībās :D



CITĀTS(Witch @ 04.01.2006 11:58) *
... pati pirms kādiem pāris gadiem ar draudzenēm saucām melno dāmu... nekas neiznāca bet kopš tās reizes galīgi negribās...

Ak tad neizdevās? wink.gif ... kāpēc tad vairāk negribās whistling.gif ...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Hikari
iesūtīt 04.01.2006 19:26
Raksts #15


Skatās acīs baziliskam
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.07.04
Kur: Latvija <-> Japāna
Sakuras ziediņš



Garus saukusi neesmu un nekad nevienam, kurš ir pie pilna prāta, neiesaku to darīt pilnā nopietnībā! Esmu saksārusies ar spoku klātbūtni un jau tad ir baisi, kā būtu, ja es vēl garus sauktu, šausmas... unsure_a.gif
NEKAITINIET NELABO! NESAUCIET GARUS! Šitā daudzi clvēki spēlējas spēlējas līdz prātā saūk, vai vēl nez ko.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
berserks
iesūtīt 04.01.2006 19:29
Raksts #16


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 13.04.05
Kur: peļu medībās :D



Saki ? ... nezin, man gan gribētos izjust, kā tas ir ...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Kedriks
iesūtīt 04.01.2006 20:16
Raksts #17


Cenšas pārkliegt komentētāju Pasaules kausa izcīņā kalambolā
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 04.11.03



Jā jā, esat dzirdējis stāstu par džeku, kas prikola pēc izsauca sava čoma garu, kaut gan viņš bija vēl dzīvs? Pēc tam viņiem ABIEM esot bijušas LIELAS PROBLĒMAS.

Idiotiskākā nodarbe kāda vien ir iespējama tūlīt pēc kolas dzeršanas un čipšu/ suši/ whatever rīšanas! devil.gif

Šo rakstu rediģēja Kedriks: 04.01.2006 20:18
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Hikari
iesūtīt 04.01.2006 20:48
Raksts #18


Skatās acīs baziliskam
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.07.04
Kur: Latvija <-> Japāna
Sakuras ziediņš



CITĀTS(berserks @ 04.01.2006 19:29) *
Saki ? ... nezin, man gan gribētos izjust, kā tas ir ...


Neiesaku, no visas sirds neiesaku. Tas ir ļoti dīvaini, baisi un nepatīkami, esmu pieedzīvojusi garu tuvumu. A ja tos sauc pats, tad bieži vien sakaitina. Un, lai arī cik paradoksāli tas nebūtu, pa dienu sauktie gari atnāk tieši tie, kas ir visļaunākie, pa nakti atnāk tikai tie, kas varbūt izstās baisi, bet fiziksi neko īpašu nedara. Neatbalstu spiritizmu. Ka nav kauna- pat aizkapa dzīvē mirušajiem nedod mieru... silent.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
berserks
iesūtīt 04.01.2006 21:06
Raksts #19


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 13.04.05
Kur: peļu medībās :D



Nu, itkā varu iedomāties tās sajūtas ... citreiz kad saskatos kādas filmas par ļaunajiem gariem, dēmoniem, nu riktīgās smile.gif tad man sapņos rādās kāda būtne, interesanti tas, ka katru reizi viena un tā pati, un tad ir tāda jocīgi baisa sajūta, grūti aprakstīt, un vēl nevar pakustēties arī ... nevienmēr viņa atnāk tieši, citreiz, piemēram suņa izskatā, un kad es noliecos paglaudīt(es itkā nojaušu ka tā ir viņa, bet nespēju atturēties no tuvošanās viņai), viņa pārvēršas un uzbrūk ... citreiz lidinās apkārt no attāluma ... nu vēl ja pirms iemigšanas pārmetu krustiņu virs krūtīm tad gan nekādi murgi nav rādījušies, bet citreiz jau aizmirstas ...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
emily
iesūtīt 04.01.2006 21:27
Raksts #20


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 04.11.04
Kur: Cēsis
Janvāra fotogrāfs



Jā, esmu.. vairākas reizes. grin.gif bet tas bija vairāk tā.. tā teit izklaides pēc nekā nopietni. Nu aizpagāšgad mums tā bija modes lieta. Visi tie gari&pārējais. Tā nu mēs saucām visur &vienm;er. Mājturības stundās,kad skolotājas nebija. Touletē, mākslas skolas tumšākajos kaktiņos, ciemos, dzimšanas dienās, parkā. &bijām vēl aizrāvušās ar tā saucamo žņaugšanos (tas ir tad, kad cilvēks saelpojas ar galvu uz leju&tad kāds viņu ar šalli nožņaudz&šis nokrīt&sāk kko murgot&tad neko neatceras.)
Jāatzīst, ka par laimi garus izsaukt mums nesanāca. Nereizi. Taču ar to žņaugšanos gan bija traki aizgājis. sajūtas it kā bija foršas peč tā visa. Tas likās kkas foršs &neparasts, ebt tad atklājās tas, ka tas ir veselībai bīstami. Nu tad jau joki mazi
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

8 Lapas V   1 2 3 > » 
Atbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
2 lietotāji/s lasa šo pavedienu (2 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 28.03.2024 16:42