Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Paranormālības, Mēs viņus dzirdam un redzam... dažreiz
Vai jus ticat paranormalam lietam???
Tu nevari redzēt aptaujas rezultātu, kamēr neesi nobalsojis. Lūdzu, piesakies un nobalso, lai redzētu šīs aptaujas rezultātu.
Kopā balsis: 176
Viesi nevar balsot. 
Elonors
iesūtīt 29.12.2004 11:38
Raksts #1


Cūkkārpas ekspresī iepazīstas ar jauniem draugiem
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 29.12.04
Kur: Cūkmiestiņā dzeru Sviestalu



Visā pasaulē cik nav dzirdēts par visvisādām neizskaidrojamām paradībam, tās var notikt jebkurā brīdī, jebkurā vietā…
Es pagājušnakt ļoti vēlu vakarā gāju gulēt. Jau ielīdu gultā, kad pēkšņi kaut ko sadzirdēju: Griestos skanēja klusa vaimanāšana un ūjināšana? Kas gan tas varēja būt? Vai jūs ticat paranormālām parādībām? Vai ar jums kaut kas tāds ir gadījies? huh.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
5 Lapas V  « < 3 4 5  
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (80 - 81)
Grendžera
iesūtīt 23.08.2009 10:15
Raksts #81


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 01.01.09
Kur: Uz ledus ar grāmatu kreisajā rokā



CITĀTS
es tik tiesam ticu jo ar mani ir ta noticis ka ar mani notiek dazadas divainas lietas piemeram es vakar pastaigajos pa mezu un man par galvu nobrauca koka zars un man skita ne es esmu parliecinata ka dzirdeju savu vardu ...... varbut domasiet ka esmu divaina bet ..


Man arī šad tad tā gadījies, vienu reizi atceros diezgan labi, pirms kādiem pieciem gadiem, kad iemācījos braukt ar mopēdu pie radiniekiem. Tur ir tāds kā aplītis, kalniņš uz leju, pa kreisi, kalniņš uz augšu, pa kreisi... Nu, un tad, kad es braucu pa to "kalniņu uz augšu", tad es dzirdēju savu vārdu... un uzreiz piebremzēju, jo braucu tak tik ātri, cik tas mopēds velk, kaut gan tieši tas mopēds gan neko daudz nevelk...

Un mana pusmāsa stāstīja notikumus no kopmītnēm ar špokiem. Viņiem tur pa vienām kāpnēm lejā kaut kāds morgs vai kaut kas tamlīdzīgs, un vienā naktī viens čalis tur nogājis... un rītu viņš nesagaidīja, nav ne jausmas, kas notika, bet komandante esot redzējusi ka kaut kāds špoks ar cirvi rokās kaut kur aizlido, un pēc tam viņu atrada... murgs kaut kāds, tajās kopmītnēs jau daudz spoku dzīvo, to pati komandante teica, un pieredzēti ar ir.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Miervaldis Gotiņ...
iesūtīt 24.08.2009 09:29
Raksts #82


Gatavo atskaiti Zemvaldim
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 20.11.08
Kur: Arkanara
Gotiņtēvs 2012



Diez ko neticu gan, un pats arī neko `paranormālu` neesmu piedzīvojis.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

5 Lapas V  « < 3 4 5
Atbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
1 lietotāji/s lasa šo pavedienu (1 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 28.03.2024 17:57