Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> "Spārnotā čūska"
Red-haired Zora
iesūtīt 24.04.2004 19:55
Raksts #1


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 17.04.04



Šī ir leģenda...
Mūžveca kā pasaule....

Šī ir leģenda par "Spārnoto čūsku"

----------------------------------

Tēla vārds, vai iesauka: Rudā Zora (iesauka)
(norādiet, kurš)
Izskats: Rudi mati, gandrīz dzelteneas acis, nēsā bikses, ka sir visai dīvaini lēdijai.
Dzīvesvieta: Londona

Šo rakstu rediģēja Red-haired Zora: 24.04.2004 20:05
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
27 Lapas V   1 2 3 > »   
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (1 - 19)
sinda
iesūtīt 24.04.2004 21:55
Raksts #2


Kārto teleportēšanās eksāmenu
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 27.11.03
Kur: pie datora



es gribētu sīkāku info par šo LS... whistling.gif
Tēla vārds, vai iesauka: Flo (iesauka)
Izskats:

Dzīvesvieta:Brazīlija rolleyes_a.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Red-haired Zora
iesūtīt 25.04.2004 08:59
Raksts #3


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 17.04.04



Leģenda vēsta, ka ceļotāju grupiņa, kura devusies ceļojumā ar "Spārnoto čūsku" mistiski pazudusi, bet kuģis atgriezies mājās sveiks un vesels. Mūsu komanda dodas ceļojumā ar šo kuģi. tagad tas pieder Rudajai Zorai un kapteinim Morganam.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
earnella
iesūtīt 25.04.2004 12:19
Raksts #4


Lecina seskus
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 05.02.04
Kur: here there be dragons.



Kurš ir kapteinis Morgans? whistling.gif

__________________________________
Tēla vārds (iesauka): Sīra jeb pilnā vārdā Sirienna
Izskats: ģerbjas ērti, mazliet senatnīgā un pirātiem piederošā stilā, pēc sejas mazliet atgādina arābieti, melni mati.
Dzīvesvieta: Maiami
wink.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Dark Knight
iesūtīt 25.04.2004 12:38
Raksts #5


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 04.03.04
Kur: Itālija. pie viņa.



Tēla v.: Luiss Morgans
Izskats: Pirāts, kas pirāts. Nēsā tumšu apģērbu u.tt.
Dzīvesvieta: Spānija
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Red-haired Zora
iesūtīt 25.04.2004 13:02
Raksts #6


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 17.04.04



Dark Knight man piepalīdzŗs vadīt šo spēli. Our second GM is Dark Knight. smile.gif

------------------------
Mēs, es un Morgans esam piestājuši Bristolē, lai savāktu brīvprātīgos apkalpei. Visiem interesentiem ir jādodas uz ostu un jāmeklē melns kuģis ar sarkanu uzrakstu "Spārnotā čūska". Mēs gaidam.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
earnella
iesūtīt 25.04.2004 13:05
Raksts #7


Lecina seskus
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 05.02.04
Kur: here there be dragons.



"Tu dzirdēji?" Sīra jautāja runājošajam papagailim Toksam. "Nē... Ko es runāju..." Meitene nogrozīja galvu. Viņa bija ģērbusies garos ādas stulmzābakos ar zemu papēdi, melnās, pieguļošās biksēs un sarkanā krekliņā. Viņa iegāja otrā istabā. Tur Sīra uzlika galvā lielu platmali ar spalvu un paņēma veco pistoli. "Tēvam mēs neko neteiksim." Meitene pamāja papagailim un izgāja no mājiņas.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Dark Knight
iesūtīt 25.04.2004 13:05
Raksts #8


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 04.03.04
Kur: Itālija. pie viņa.



Morgans stēvēja uz komandtiltiņa uz vēroja fokmastu. Cerams, viņš domāja, ka kāds tomēr atnāks. Ar Vulverstonu Daiku un Oglu mums šeit nepietiks.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
earnella
iesūtīt 25.04.2004 13:17
Raksts #9


Lecina seskus
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 05.02.04
Kur: here there be dragons.



"Kapteinis Morgans, man domāt." Sīra noteica, pēkšņi parādīdamās no kādas mucu kravas aimugures tieši aiz muguras Morganam. "Jums jābūt piesardzīgākam. Te bieži ieklīst bandīti."
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Dvēselīte
iesūtīt 25.04.2004 13:21
Raksts #10


Loveless
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 06.03.04
Kur: playing the hydrogen sonata
Oriģinālākā pareģojuma autore



Vards - Sonja
Izskats - melni pinkaini mati, zilas acis, isa auguma, tumsneja
ddzevesvieta - uz juuras
********************

Viņa gulēja pavērtu muti un aizvērtām acīm. Saule nežēlīgi cepināja, dzeramais ūdens arī bija beidzies. Sonja bija zaudējusi pēdējos spēkus. Nespēkā nespēdama pakustēties viņa uz muguras gulēja mazajā laiviņā, nolemta, viņas prāt, nāvei. Mazliet paslējusi galvu viņa sev par pārsteigumu ieraudzīja kuģi tieši virs sevis. Bļaut nebija spēka, kur nu vēl kustēties. Sonja sāka izmisīgi klauvēt pa laivas malu. Ka kāds to izdzirdēs nebija nekādu cerību, tomēr viņa turpināja kluadzināt. Šī bija viņa pēdēja iespēja... izglābties...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
sinda
iesūtīt 25.04.2004 13:26
Raksts #11


Kārto teleportēšanās eksāmenu
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 27.11.03
Kur: pie datora



Flo izstaipījās.
'' hei, Kreili, kur tu esi? ''
viņa nikni iesaucās.
istabas durvis atsprāga vaļā un tajā ieskrēja sulainis, vārdā kreilis. '' ko vēlies, jaunkundz? '' sulainis pazemīgi jautāja.
'' atnes kaut kādas nebūt bikses un kaut kādu kreklu! ātri! ''
sulainis pazuda un atgriezās ar drēbju kaudzi. izvēlējusies sev tīkamāko apģērbu - piegulošas bikses un baltu krekliņu. izgājusi uz savas istabas balkona, viņa gaidoši pastiepa roku. pēc brīža uz tās nolaidās vanags.
'' hei,Graid, mums gaidāms neliels ceļojums, '' viņa klusi čukstēja un atgriezās istabā. klusītēm jaunā mugursomā salikusi vairākus apģērbus un dārglietas. klusi, ar Graidu uz pleca viņa šķērsoja gaiteni un iegriezās tēva darbistabā. no atvilktnes zaglīgi izvilkusi greznu pistoli, no tēva ieroču kolekcijas paņēmusi zobenu, viņa devās laukā no pils.
apseglojusi savu bēro zirgu, viņa izjāja no staļļiem un sargu izmisīgo saucienu pavadīta, aizjāja ostas virzienā.
aiz viņas mežonīgā ātrumā auļoja sargi, taču Flo tie nespēja notvert.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Dark Knight
iesūtīt 25.04.2004 13:29
Raksts #12


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 04.03.04
Kur: Itālija. pie viņa.



Jā, tas esmu es, atteica Morgans, un paldies par brīdinājumu. Ko vēlaties, jaunkundz? Pēkšņi viņš izdzirdēja kādu skaņu. Šim vīrietim bij ļoti asa redze un dzirde. Vulvērston, viņš uzsauca un no kajītes parādijās milzīga vienacaina galva, paņem vēl kādu un noej apskaties kas tas par troksni! Kad vīri bij aizgājuši viņš no jauna pievērsās meitenei.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
earnella
iesūtīt 25.04.2004 13:31
Raksts #13


Lecina seskus
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 05.02.04
Kur: here there be dragons.



"Kā jums liekas? Es meklēju kuģi. Un jūsu paziņojums nāca tieši laikā. Es vēlos jums pievienoties." Sīra nopētīja vienacaino Vulvērstonu. "Tam vīram ir dīvains vārds. Vulver-ston."
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Dvēselīte
iesūtīt 25.04.2004 13:33
Raksts #14


Loveless
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 06.03.04
Kur: playing the hydrogen sonata
Oriģinālākā pareģojuma autore



Tas ir bezcerīgi... viņa pati pie sevis nodomāja, bet roka jau automātiski, kau arvien lēnākā tempā, turpināj aklaudzināt. "Nolādēts Doren... ja es pailkšu dzīva... tev dzīves vairs nebūs..." Sonja nikni atcerējās dumpja rīkotāju glīto, iznesīgo, bet nolādētu bezgodi un egoistu Eriku Dorenu. "Vienalga dzīva vai mirusi... es tev atriebšos..." klaudzieni kļuva klusāki, bet kuģis nāca arvien tuvāk. Iespēja tikt parautai zem kuģa kļuva neizbēgama.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Dark Knight
iesūtīt 25.04.2004 13:34
Raksts #15


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 04.03.04
Kur: Itālija. pie viņa.



Viņš ir manā komandā jau divus gadus, noteica Morgans, kā jūs sauc, milēdij un kālab gribat pievienoties kapteinim Morganam? Katrs cilvēks ir neatsverema bagātība, bet es labprāt uzzinātu par jums kaut ko vairāk.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
earnella
iesūtīt 25.04.2004 13:40
Raksts #16


Lecina seskus
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 05.02.04
Kur: here there be dragons.



"Mans vārds ir Sirienna de Klonda. Bet tam nav nozīmes, sauciet mani par Sīru. Es meklēju piedzīvojumus. Es te nedzīvoju, es esmu ceļā. Man ir 20 gadi. Es nebiju droša, vai jūs mani pieņemsiet, tāpēc nepaņēmu visas savas mantas. Mani saista ūdens. Es zinu daudzas pirātu leģendas, un ticu, ka tās visas ir patiesas. Vai jūs mani pieņemsiet? Kā teikts kādā leģendā: "Sieviete uz kuģa nes nelaimi." "Bez viņas mums klāsies vēl sliktāk." Vai jūs šo stāstu zināt?" Sīra reti runāja gari, bet viņa pateica visu, kas vajadzīgs.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Dark Knight
iesūtīt 25.04.2004 14:01
Raksts #17


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 04.03.04
Kur: Itālija. pie viņa.



, es šo stāstu zinu lieliski, noteica Morgans,rēķinieties ar to, ka jums nāksies piedzīvot šo to nepatīkamu.


Vulverstons un Pits, kuru vienacis bij paņēmis līdz bij atraduši Sonju un tagad mēģināja noskaidrot, kas viņa tāda.
Kas jūs esat jaunkundz?, vaicāja Vulverstons.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Dvēselīte
iesūtīt 25.04.2004 14:10
Raksts #18


Loveless
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 06.03.04
Kur: playing the hydrogen sonata
Oriģinālākā pareģojuma autore



Sonja pamazām atguva samaņu. Virs galva ka zvaigne mirgoja acss... viena acss... viņa iepleta acis un ar grūtībās norija siekalas. Parunāt viņa nebija spējīga. "U...u...edeni...l...ludzu..." tas bija viss ko vina ar stīvu mēli varēja pateikt. Sonja lūdzoši skatījās uz milžigo stāvu, kas bija viņu izglābis.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
earnella
iesūtīt 25.04.2004 14:15
Raksts #19


Lecina seskus
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 05.02.04
Kur: here there be dragons.



"Skaidrs, ka piedzīvojumu netrūks... "Spārnotā čūska" ir slavena, ne gluži tik slavena kā "Melnā pērle", bet vienalga slavena..." Sīra nopētīja kuģi. "Sveika. Man patīk šis sākums." Meitene piegāja pie kāda trauka un pielēja kausu ar ūdeni. "Te būs."
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Dark Knight
iesūtīt 25.04.2004 14:18
Raksts #20


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 04.03.04
Kur: Itālija. pie viņa.



Vulverstons pacēla meiteni uz rokām un aiznesa uz kuģi. Kaptein, viņu mēs atradām..., bet viņš nepaguva pabeigt teikumu, kad Morgans jau pavēlēja:

Ienesiet viņu manā kajitā un iedodiet padzerties.

Vulverstons nekavējoties devās lejā un Morgans no jauna pievērsās Sīrai.
Jūsu apartamenti ir leā. Trešās durvis pa labi, nesagaidījis atbildi viņš devās uz savu kajīti.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

27 Lapas V   1 2 3 > » 
Closed TopicSākt jaunu pavedienu
1 lietotāji/s lasa šo pavedienu (1 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 28.03.2024 11:24