Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Atlantīdas bērni, [C] [PZ] Neparastas spējas, vajāšana un pagātnes noslēpumi.
Elony
iesūtīt 05.01.2010 13:10
Raksts #1


Alveus anima
*******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 18.05.07
Kur: Aiz maskas
HP eksperts 2008



Žeņa Somoļeva, Nika Romānova, Jirži Lada, Rināts Kajumovs un Maikls Demidovs pamodās.

Viņi visi pamodās katrs savā telpā, vieni paši, tiesa, visas šīs telpas bija pilnīgi vienādas, tāpēc arī tiek vienādi aprakstītas.

Atmosties nebija viegli. Likās, ka kāds miegā viņus modina, tāpēc arī pamodās.
Viņi visi gulēja svešā vietā, nelielā telpā, kas atgādināja cietuma - metāla durvis, kas gan bija pavērtas vaļā, neliels, aizrestos lodziņš tuvu griestiem sienā pretī durvīm, lāva uz kuras viņi gulēja un stūrī atejas bedre. Pie griestiem dega nespodra spuldze. No ārpuses skanēja trokšņi it kā tur darbotos kaut kādas mašīnas, vai lidotu lidmašīnās.

Galva sāpēja, likās, ka degunā ir nepatīkama smarža no kaut kā. Atmošanās nebija viegla, viņi konstatēja, ka mugurā ir pelēcīgs kombinezons. Līdzās lāviņai atradās slimnīcas stienis, pie kura karājās plastikāta maisiņš ar caurspīdīgu šķidrumu tajā. No tādiem maisiņiem parasti vēnās ievada kādu šķidrumu, arī šim bija caurule ar adatu galā, tiesa, šobrīd caurule vienkārši nokarājās blakus guļošajam. Tomēr varēja pamanīt, ka uz rokas vēnā ir izdarīti vairāki dūrieni.

Kā nonāca šādā vietā, nevienam nebija atmiņu. Pēdējais ko atcerējās, viņi devās gulēt (savās mājās, vai kur nu tobrīd atradās) Un tikai tāds kā zibsnis - pirms miega vai miegā laikā, kaut kas iekoda vai iedzēla kaklā. Un ja tagad sakustina galvu, tad jūt, ka tajā vietā kakls sāp.

Vienīgā atšķirība bija Maiklam, viņa kamerā, līdzās lāvai, uz kuras viņš gulēja, atradās jauna sieviete, apmēram 25 gadus veca. Liekas, ka viņa arī bija tā, kas modināja.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
44 Lapas V  < 1 2 3 4 5 > »   
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (40 - 59)
Miervaldis Gotiņ...
iesūtīt 06.01.2010 19:32
Raksts #41


Gatavo atskaiti Zemvaldim
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 20.11.08
Kur: Arkanara
Gotiņtēvs 2012



Kur mēs esam, kurā pasaules malā? - Rināts uzsauca dakterim. Pats, atbildi negaidīdams (dzirdēs to arī tad, ja neskatīsies uz dakteri, bez tam - to klausījās arī citi), piegāja pie sienas, kur bija restotais lodziņš, un veica darbības, lai paskatītos pa to ārā (atkarībā no tā, kur lodziņš īsti atrodas - pastiepties uz pirkstgaliem, palekties, pamēģināt aizķert restes un pievilkties pie tām, lai paskatītos ārā). Ja tas nav iespējams bez palīglīdzekļiem, Rināts skatās pēc tādiem telpā (gulta, skapītis?) nolūkā piebīdīt tos zem lodziņa, lai būtu uz kā pakāpties.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Roviela
iesūtīt 06.01.2010 19:33
Raksts #42


Zintniece
Grupas ikona

Grupa: Noslēpumu nodaļa
Pievienojās: 03.11.03
Kur: te un tagad
Dzīvā enciklopēdija



- Bet mēs neguļam, - Nikola konstatēja.
- Tev neveicās.
- Tiešām nezini, kāpēc mūs savākuši? Nekādas baumas neesi dzirdējis? Es nespēju saprast, kam kādam vajag parastu tūristu firmas grāmatvedi, tas ir, mani! Pilnīgi nejēdzīgi.
- Kā mums tikt prom? Palīdzi, ko?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Elony
iesūtīt 06.01.2010 19:59
Raksts #43


Alveus anima
*******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 18.05.07
Kur: Aiz maskas
HP eksperts 2008



"Armijnieki, kaut kādi īpašie spēki. Nejautājiet, es nezinu. Šeit ir militārais lidlauks, dienvidos no Tulas. Mani palūdza no malas, lai... nu, lai palīdzu viņu ārstam pieskatīt jūs. Vai jūs esat slimi, vai kaut kas tāds. Es nezinu un negribu zināt." ārsts atteica un pameta īsu skatienu uz paplāti un šļircēm, kas mētājās uz zemes viņam līdzās.
"Un palīdzēt nevaru, mani sodīs par ko tādu. Labāk padodaties, ja jūs šitā tur, gan jau ka nenogalinās."

Kamerā nebija nekādu mēbeļu un lāva būtu jāatrauj no sienas, lai to varētu pārvietot. Lai arī lodziņš atradās trīs metru augstumā, papūloties, Rināts, varēja līdz aizlēkt un paskatīties laukā. Tiesa, neko daudz viņš neredzēja, tikai betona žogu, virs kura bija dzeloņdrātis un aiz tā - mūra ēkas sienu, divu stāvu augstumā, kas aizstiepās pa labi un pa kreisi. Cik varēja spriest, ārā bija diena, vismaz ēnas un saules gaisma, kas apspīdēja pretējo sienu, lika tā domāt.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Miervaldis Gotiņ...
iesūtīt 06.01.2010 20:12
Raksts #44


Gatavo atskaiti Zemvaldim
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 20.11.08
Kur: Arkanara
Gotiņtēvs 2012



Vīlies par to, ka aiz loga neko prātīgu nav saskatījis, Rināts pievērsās dakterim: Durvis ārā no gaiteņa ir aizslēgtas? Kas aiz tām atrodas, nu, sargi vai kādi citi cilvēki? Un ja tā, tad cik viņu tur ir?

Kamēr dakters gudroja atbildi, puisis paskatījās uz tuvāk esošajiem biedriem: Ko daram? Mēģinam lauzties ārā, ja tās durvis nav aizslēgtas, vai paliekam šeit pat, kamerās un mēģinam uzbrukt tiem, kas nāk mūs `modināt`? Jeb uzvedamies rātni un mēģinam noskaidrot pārrunu ceļā to, ko nolaupītāji no mums varētu gribēt?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Elony
iesūtīt 06.01.2010 20:19
Raksts #45


Alveus anima
*******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 18.05.07
Kur: Aiz maskas
HP eksperts 2008



"Durvis ir vaļā, tur ir kādi trīs sargi, es izsūtīju ārā divus, kas bija gaitenī." ārsts atzinās. Likās, viņu satrauc iespēja, ka šo var izmantot kā ķīlnieku. "Paklau, viņi mani nošaus, bet jūs neaiztiks. Ticat man, jūs esat viņiem vērtīgāki, kā kaut kāds bijušais lauka mediķis."
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Džea
iesūtīt 06.01.2010 20:22
Raksts #46


Kļūst par pirmo, kas izbaudījis visas visgaršu zirnīšu garšas
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 23.08.04
Kur: Tāpat neatradīsi



Un kā tavuprāt tu domā uzbrukt? Sitot ar tām caurulītēm, kas atrodas kamerās? Ja nekļūdos viņi ir bruņoti
Žeņa sacīja paglūnēdama uz vīrieti.
Ja mēs lauzīsimies, viņi gan jau ka izdzirdēs. Pārrunas varbūt varētu līdzēt, taču ja reiz atveda ar varu diezin vai gribēs ar mums runāt miermīlīgi.
Diemžēl armijnieku dabu Žeņa pazina. Taču daudz labprātāk viņa gribēja noskaidrot to, kad beidzot tiks mājās
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Malduguns
iesūtīt 06.01.2010 20:32
Raksts #47


Skatās acīs baziliskam
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 02.10.06
Kur: klejojumos



-Tad jau mums nav ar ko riskēt, ko?-Nika ironiski ieteica, atmetusi tirkīzzilās cirtas.-Un kur ir mūsu mantas? To es arī tā kā vēlētos uzzināt,-viņa piebilda, lūkojieties uz mediķi.-Tajās es kaut kā jūtos ērtāk nekā šajās koncentrācijas nometnes lupatās.

Šo rakstu rediģēja Malduguns: 06.01.2010 20:33
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Ungaarijas ragas...
iesūtīt 06.01.2010 20:46
Raksts #48


Skatās acīs baziliskam
Grupas ikona

Grupa: Daiļdarbu vadītāja
Pievienojās: 22.12.04
Kur: uz dārgumu kaudzes
Tīstokļu pūķis



— Es arī to gribētu zināt, — jauniete klusu atbildēja vīrietim uz jautājumu, turpinadama klausīties daktera iztaujāšanā.

— Un kādā ziņā mēs viņiem tieši esam vērtīgāki? — Alīna uzmeta dakterim ātru skatienu. Viņa jau zināja, ka nebūs labi.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Miervaldis Gotiņ...
iesūtīt 06.01.2010 20:53
Raksts #49


Gatavo atskaiti Zemvaldim
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 20.11.08
Kur: Arkanara
Gotiņtēvs 2012



Ja izdodas pārsteigt nesagatavotu, tad ar vienu pretinieku es pilnīgi noteikti galā tikšu, - Rināts atcirta Žeņai. Viņš īsti nevarēja izlemt starp 3 alternatīvām, kuras maisījās viņam pa galvu.

Kāpēc tu izsūtīji 2 sargus ārā? - Puisis atkal pievērsās dakterim.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Roviela
iesūtīt 06.01.2010 21:00
Raksts #50


Zintniece
Grupas ikona

Grupa: Noslēpumu nodaļa
Pievienojās: 03.11.03
Kur: te un tagad
Dzīvā enciklopēdija



- Es tobrīd jau vairs negulēju, - Nikola teica.
- Viņš teica, lai ejot sargāt ārdurvis, jo mēs visi tāpat esot bezsamaņā. Nu, jūs, pārējie jau bijāt arī, kā vēlāk izrādījās. Bet kam Tev vajadzēja mūsu asinis? Mūsu uzvārdus Tu zini, neliedzies, skat, uz šļircēm tie rakstīti, tātad zināji, kuru kuram no mums lietot.
- Kaut kāds noćna mora!
- Nu, labi, varbūt tiekam ārā, bet ko tālāk? Jūs kāds protat vadīt lidmašīnu? Kā vēl var tikt prom?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Sindra
iesūtīt 06.01.2010 21:55
Raksts #51


Angel of Music
*******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.01.04
Kur: Azeroth
Spēļu meistars 2012



Maikls klausījās sarunās un ar skatienu sekoja bēdu brāļu (un māsu) darbībām.
Kā viens lēkāja pie loga, cits pratināja ārstu.
"Nu... droši vien mēs spējam tikt galā ar trim sargiem. Nu teiksim es protu kauties.
Paņemsim to tusni"
viņš pamāja uz ārstu. Maikls runāja angļu valodā. Gandrīz bez akcenta. Nu varbūt ja ļoti ieklausījās varēja pavisam minimāli dzirdēt krieviem raksturīgo akcentu. Un viņš noteikti bija sapratis to, ko runāja pārējie. "Stumsim pa priekšu un grūdīsim viņiem virsū.
Izmantosim apjukuma momentu un piesitam sargus. Paņemam viņu ieročus un ejam ārā.
Tāpat viņi kādā brīdī vilksies pārbaudīt, ko tas tusnis šeit tik ilgi dara."

puisim bija apnikušas sarunas un prātuļošanas. Lai arī Maiklam pašam nebija ne jausmas par kādiem grēkiem viņš šeit ir iespundēts tomēr daudz labprātāk viņš uzturētos savā mājā, nevis šajā jaukajā piedzīvojumā. Varētu tikai kādu skuķi vēl paķert līdzi. Dažas izskatījās tīri tā neko.

Šo rakstu rediģēja Sindra: 06.01.2010 21:57
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Elony
iesūtīt 06.01.2010 22:32
Raksts #52


Alveus anima
*******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 18.05.07
Kur: Aiz maskas
HP eksperts 2008



"Nu paklau..." likās, ka ārsts negrib īsti vairs runāt. "Es esmu viens no bataljona mediķiem, kas šeit pastāvīgi ir. Man vispār nebija jāzin par šo visu... nu, tā sanāca, ka es dabūju atļauju šeit ienākt. Un man asinis palūdza paņemt, iedeva šļirces un bildes ar vārdiem. Velns, nepatikšanas tagad kā likts." bija skaidrs, ka visu viņš nestāsta.
"Es jau teicu, ka neko nezinu! Kad ierados, jūs jau bijāt šādā izskatā. Nezināju, ka hloroforms nedarbosies! Es nedrīkstēju atslēgt jūs no šķidruma padeves, bet man palūdza izpalīdzēt... "
Ko runāja Maikls, viņš nesaprata, bet laikam nojauta, ka nekas draudzīgs tas nav.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Miervaldis Gotiņ...
iesūtīt 07.01.2010 08:58
Raksts #53


Gatavo atskaiti Zemvaldim
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 20.11.08
Kur: Arkanara
Gotiņtēvs 2012



Sargus mums jātiek galā kluss, bez jebkā skaļš! - Rināts ne pārāk labā angļu valodā iebilda Maiklam, un tad atkal pievērsās dakterim. - Kas bija tas, kas palūdze tev izpalīdzēt?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Roviela
iesūtīt 07.01.2010 09:03
Raksts #54


Zintniece
Grupas ikona

Grupa: Noslēpumu nodaļa
Pievienojās: 03.11.03
Kur: te un tagad
Dzīvā enciklopēdija



- Paga, paga... kas un kāpēc palūdza izpalīdzēt? - Nikola tincināja tālāk, pametot ašu skatienu uz rīkoties apņēmīgo Maiklu.
- Jā, saprotu, asinis vajag, un tā tālāk, bet kas tas ir par šķidrumu? - sieviete norādīja uz caurulītēm.
- Jā, tu atvienoji tāpēc, ka paludza, bet kāpēc nedrīkstēja atvienot? Kurš ir tas, kas, es teiktu, gribēja, lai mēs atmostamies un ko viņam no mums vajaga? Un, Kristova krv! kur pasaulē vēl lieto hloroformu citam, kā kukaiņu aizmidzināšanai?
Pēdējais jautājums bija tīri retorisks.
- Vārdu sakot, mēs gribam uz mājām. Palīdzi, vai arī es te dzirdēju priekšlikumu tevi izmantot par vairogu, - Nikola atklāti paziņoja.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Elony
iesūtīt 07.01.2010 09:25
Raksts #55


Alveus anima
*******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 18.05.07
Kur: Aiz maskas
HP eksperts 2008



"Nu, jūs šeit atveda kaut kāda specvienība, kas nav tieši zem armijas, bet kāda cita spēka. FDD* nebūs, bet es jau neorientējos visos valsts specdienestos." Ārsts atteica.
"Viss, ko es zinu, ka šeit jūs savāc kopā un vedīs ar lidmašīnu kur citur. Man piezvanīja vakar un teica, paskaties pastkastē, tur ir nauda un uzdevums, izpildīsi, dabūsi vēl.
Un tur bija 30 000 eiro! Vēl arī vēstule un papīrs ar jūsu sejām, uzvārdiem un šļirces. Un vēl caurlaide šajā zonā, es jau parasti sēžu parastajā medpunktā.
Nu, vēstulē bija teikts - caurlaide tev ļaus nonākt šeit, speciālajā zonā, jo tu esi norīkots tagad viņiem par palīgu. Atradīsi guļam cilvēkus, kad būsi viens, paņem no tiem asinis, bet tīras asinis, bez narkotikām tajās.
Nu, jums tais maisiņos ir kaut kādas miega zāles, man vajadzēja jūs uz brīdi atvienot, bet nedrīkstēja ļaut, lai jūs pamostaties. Viss, ko es uz ātro dabūju bija hloroforms, Afgistānā bija labi derējis... Būtu paņēmis asinis, tad atkal pieslēdzis jūs pie sistēmas un neviens neuzzinātu. Laikam pudelīte bija pārāk veca un tas šķīdums nedarbojās..."
viņš lūdzoši skatījās uz bijušajiem gūstekņiem.
"Lūdzu, es tiešām ne pie kā neesmu vainīgs."

Kamēr viņi tā runājās, pie ārdurvīm atskanēja troksnis un tās vērās vaļā. Kāds vai kādi gāja iekšā.

_________

*FDD (Federālais Drošības Dienests, līdzīga organizācija kā FIB ASV, izveidojies no bijušās VDK)

Šo rakstu rediģēja Elony: 07.01.2010 11:37
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Roviela
iesūtīt 07.01.2010 10:06
Raksts #56


Zintniece
Grupas ikona

Grupa: Noslēpumu nodaļa
Pievienojās: 03.11.03
Kur: te un tagad
Dzīvā enciklopēdija



- Njā... - Nikola atteica.
- Nesapratu, priekš kam tas viss, bet kā noticis, sapratu.
Izdzirdusi troksni, viņa pačukstēja ārstam.
- Kāds nāk! Atstāšu tevi sasietu, tūlīt aizmidzināšu arī, nepretojies!
Viņa aši uzklāja ārstam uz deguna hloroforma lupatu. Lai aizmieg, un tad viņš neko nebūs ne redzējis, ne dzirdējis.

To padarījusi, viņa piecēlās kājās.
Un ko tagad? pauda viss viņas izskats. Kauties Nikola neprata, kas nu nebija, tas nebija.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Miervaldis Gotiņ...
iesūtīt 07.01.2010 10:26
Raksts #57


Gatavo atskaiti Zemvaldim
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 20.11.08
Kur: Arkanara
Gotiņtēvs 2012



Sadzirdējis, ka atveras durvis uz ārpasauli, Rināts iespējami ātri un klusi aizvēra kameras durvis, lai uzreiz nekristu acīs, ka tās ir vaļā. Pats nostājies tām blakus lai, durvis atverot, viņu uzreiz nevarētu redzēt, bet lai viņam pašam būtu iespēja uzbrukt ienācējam, puisis jautājoši paskatījās uz pārējiem kamerā esošajiem, it kā jautājot viņu domas par to, ko tad darīt tālāk.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Sindra
iesūtīt 07.01.2010 12:07
Raksts #58


Angel of Music
*******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.01.04
Kur: Azeroth
Spēļu meistars 2012



Klusi vai skaļi, bet prom tikt vajadzēja.
Protams, Maikls nevarēja neļaut meitenei runāties ar to ārstu.
Puisim gan radā aizdomas, ka viņš šeit varēja atrasties savu dīvaino spēju dēļ.
Armijnieki vienmēr gribējuši visu neparasto sev. Tikai kādā veidā to kāds ir uzzinājis?

Varbūt viņiem to pajautāt?
Taču īsti nesanāca laiks, jo ārpusē bija sadzirdami trokšņi.
Maikls iegāja kamera pie pārējiem un mirkli apdomājās par ērtāko vietu uzbrukumam.
Viņš izvēlējās sienu pie durvīm un nostājās pie tās.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Miervaldis Gotiņ...
iesūtīt 07.01.2010 15:28
Raksts #59


Gatavo atskaiti Zemvaldim
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 20.11.08
Kur: Arkanara
Gotiņtēvs 2012



Rināts, ievērojis, ka otrs puisis, kurš bija runājis angliski, arī slēpjas blakus durvīm, centās viņam ar zīmēm parādīt, lai tas uzbrūk pirmajam, kurš ienāks pa durvīm.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Sindra
iesūtīt 07.01.2010 15:40
Raksts #60


Angel of Music
*******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.01.04
Kur: Azeroth
Spēļu meistars 2012



Maikls pamāja Rinātam, ka sapratis.
Vismaz bija jauki apzināties, ka kāds viņam palīdzēs izrēķināties ar sagūstītājiem.
Sportists ieņēma ērtāku pozīciju, lai krautu pirmajai personai, kas ienāks pa durvīm.
Tēmēts varētu būt saules pinumu.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

44 Lapas V  < 1 2 3 4 5 > » 
Closed TopicSākt jaunu pavedienu
3 lietotāji/s lasa šo pavedienu (3 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 28.03.2024 15:36