Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> "Spārnotā čūska"
Red-haired Zora
iesūtīt 24.04.2004 19:55
Raksts #1


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 17.04.04



Šī ir leģenda...
Mūžveca kā pasaule....

Šī ir leģenda par "Spārnoto čūsku"

----------------------------------

Tēla vārds, vai iesauka: Rudā Zora (iesauka)
(norādiet, kurš)
Izskats: Rudi mati, gandrīz dzelteneas acis, nēsā bikses, ka sir visai dīvaini lēdijai.
Dzīvesvieta: Londona

Šo rakstu rediģēja Red-haired Zora: 24.04.2004 20:05
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
27 Lapas V  < 1 2 3 4 5 > »   
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (40 - 59)
Diabolic
iesūtīt 25.04.2004 19:15
Raksts #41


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.02.04
Kur: Domājiet paši



''Jā, es bļāvu, bet nekur nav zīme, ka nedrīkst tā darīt. Nu labi piedodiet, ja es jūs nostādīju sliktā situācijā, bet es neesmu radis slēpties vai pieklusināt balsi un ja kādam ļaundarim tas nepatīk un tas mēģina mani noslaktēt, tad mans zobens par to parūpējas. Piedodiet, ka bļāvu. tas vairs neatkārtosies.'' Dorians pagriezās pret kapteini Morganu un nedaudz nolieca galvu. ''Labdien! Es esmu Dorians. Iespējams par mani esat dzirdējis, tāpēc par sevi nestāstīšu.''

Dorians pagrieza galvu pret Sīru un viņam acīs iespīdēja saules stari un viņš apžilba. ''Nu nezinu vai es jūs pazīstu Jaunkundz. Pie tam man saule acis apžilbināja un man tagad grūti saredzēt jūsu seju. Vai tu lūdzu nevarētu sevi noraksturot un pateikt, kur mēs esam tikušies, līdz es atkal redzēšu labi?'' Samiedzis acis, smaidīdams pavaicāja Dorians.

Šo rakstu rediģēja Pikolo: 25.04.2004 19:32
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
earnella
iesūtīt 25.04.2004 19:46
Raksts #42


Lecina seskus
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 05.02.04
Kur: here there be dragons.



"Dorian!" Sīra beidzot pasmaidīja. "Tu visu lieliski atceries. Mans vecais tētuks gan ir iedomīgs āksts, bet arī par sakariem viņš nevar sūdzēties. Ko tev izsaka Liverpūles bankets? Tu manam tēvam esi pateicību parādā... Bet viņš ļauj tev to neatdot..."
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Diabolic
iesūtīt 25.04.2004 20:11
Raksts #43


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.02.04
Kur: Domājiet paši



''Jā, Sīra! Es atcerējos. Piedod man, bet man dienu dienā jāredz visādu augstmaņu sejas, ka dažus cilvēkus sanāk aizmirst.'' Dorianam acis jau bija atkal redzīgas, brīvas no saules staru žilbinājuma. Viņš paņēma Sīras roku un noskūpstīja to.
''Nevajag savu veco tētuku tā noniecināt. Varbūt viņš ir nedaudz augstprātīgs, bet ne jau iedomīgs.'' Dorians paskatījās uz Sīras seju. ''tavs tētuks man dikti izpalīdzēja, bet viņš ir jauks cilvēks, viņš neņēma no manis atlīdzību.'' Dorians Grejs paskatījās debesīs, kur mākoņi vai sarunāja tikšanās vietu, jo skaidri zilās debesis kļuva bāli pelēcīgas. Nevarēja saprast vai līs vai nelīs. ''Kā tad tavam tētukam sokas?'' pajautāja, joprojām skatīdamies debesīs vai joprojām guļ vēl gultā.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
sinda
iesūtīt 25.04.2004 20:53
Raksts #44


Kārto teleportēšanās eksāmenu
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 27.11.03
Kur: pie datora



Flo piegāja pie kuģa kapteiņa un mierīgā balsī stādījās priekšā:
'' labdien! mani sauc... nu vienalga, mani varat saukt par Flo. es domāju, ka mans vārds ša jā gadījumā nav svarīgs, '' viņa notrauca matu šķipsnu no pieres.
tad palūkojusies uz Sīru, viņa gaidīja kad tiks ierādīta viņas kajīte.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
earnella
iesūtīt 25.04.2004 22:15
Raksts #45


Lecina seskus
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 05.02.04
Kur: here there be dragons.



"Viņam klājas lieliski. Viņš turpina mierīgi pavadīt laiku savā milzīgajā Kalifornijas villā. Viņam gan naudas pietiks visam mūžam, tomēr viņš turpina nodarboties ar darījumiem. Tas laikam ir viņa aicinājums. Un nemaz neizliecies, ka mani nepazini!" Sīra mīļi uzsmaidīja Dorianam. "Lai gan man toreiz bija tikai 15 gadi, nedomāju, ka tu šo dienu ar visiem iesaistītajiem cilvēkiem tik viegli aizmirsīsi." Meitene iesmējās, kamēr papagailis virs viņiem ķērca: "Visi uz klāja! Visi uz klāja" "Ak jā. Flo. Piedod, mēs aizmirsāmies nostaļģiskās atmiņās..."
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Red-haired Zora
iesūtīt 26.04.2004 15:35
Raksts #46


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 17.04.04



Pa kuģa trapu augšā nāca kāda meitene, kura bij ģērbusies viscaur melnā. Acis viņai bija dzintara krāsā un mati ugunssarkani. Bristolē un arī visā Anglijā šo meiteni lieliski pazina lielceļu laupītāji un"Baltā kluba" locekļi. Viņa aizdomīgi nopētija visus klātesošos, kuri liekas par viņas atrašanos šeit it nekā nezināja. Viens no viņiem bij Dorians Grejs. Viņa bij par šo puisi šo to dzirdējusi, bet satikties viņiem vēl nebija lemtas. Khm, viņa nokremšļojās.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
earnella
iesūtīt 26.04.2004 16:52
Raksts #47


Lecina seskus
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 05.02.04
Kur: here there be dragons.



"Sveika." Sīra paspieda meitenes roku. "Es par jums zinu daudz, jūs esat šī kuģa īpašniece, vai ne? Mans vārds ir... Tas man svarīgi. Visi mani sauc par Sīru. Esmu zināmā, bet ne īpaši labā sabiedrībā pazīstama kā Melnās Piektdienas Sīra. Tajā pašā sabiedrībā, kurā jūs - tu, ar... Nedomāju, ka drīkstu to izpaust."
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
sinda
iesūtīt 26.04.2004 18:16
Raksts #48


Kārto teleportēšanās eksāmenu
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 27.11.03
Kur: pie datora



Flo laipni pasmaidīja, taču uzreiz smaidu noslēpa ar ļaunīgu vīpsnu. '' sveika, mani vari saukt par Flo. domāju, ka nav vajadzīgs zināt no kurienes esmu un kāpeč šeit atrodos. tas varētu radīt tikai nevēlamas problēmas - man, protams. '' Flo noteica.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
earnella
iesūtīt 26.04.2004 18:18
Raksts #49


Lecina seskus
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 05.02.04
Kur: here there be dragons.



"Tu arī... Jā... Kā teica kapteinis, mūsu kaītes ir lejā... Bet es personīgi labāk palikšu tepat, uz klāja..." Sīra pasmaidīja un apgūlās uz kāda sauļošanās krēsla.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Diabolic
iesūtīt 26.04.2004 18:23
Raksts #50


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.02.04
Kur: Domājiet paši



Dorians pievērsās atnākušajai meitenei. ''Sveiki! Es esmu Dorians Grejs.'' Viņš paņēma viscaur melnā ģērbušās meitenes roku un noskūpstīja to. ''Es labprāt gribētu doties uz kajīti un pēc tam es gribētu uzzināt ko vairāk par šo braucienu.'' Viņš iztaisnojās un tad palūkojās uz debesīm, kuras jau labu laiku no gaiši zilām bija kļuvušas bāli pelēkas, bet joprojām nelija.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
earnella
iesūtīt 26.04.2004 18:26
Raksts #51


Lecina seskus
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 05.02.04
Kur: here there be dragons.



"Nu jā... Man bija jums jāierāda kajītes... Nāciet visi līdzi..." Sīra piecēlās, un, starojoši uzsmaidījusi visiem, nokāpa lejā. "Te, te, te... Visās šajās jūs drīkstat apmesties..." Meitene teica, parādīdama uz tuvākajām un, atklāti runājot, vienīgajām apdzīvojamajām kajītēm.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Red-haired Zora
iesūtīt 26.04.2004 18:33
Raksts #52


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 17.04.04



Zora uzsmaidija Grejam un pārējiem. Nu... pazīstot Luisu... jūs gaida lieliskas maltītes, daudz izklaides un arī daudz piedzīvojumu.Mēs izbrauksim kolīdz būs pabeigta iekraušana.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
sinda
iesūtīt 26.04.2004 18:36
Raksts #53


Kārto teleportēšanās eksāmenu
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 27.11.03
Kur: pie datora



'' gan jau būs labi, '' Flo pavīpsnāja, sekojot Sīrai. viņa iegāja kādā kajītē ar zemiem griestiem, nelielu skapi un vecu gultu un nelielu logu. '' varbūt nemaz tik labi nebūs, '' viņa apstulbusi nodomāja, aplūkodama necilo kajīti. vienīgais, kas viņai bija pa prātam, bija nelielais lodziņš, kam priekšā bija aizvilkti tumši zili, smagi samta aizskari, kā arī gulta, kurā bija dūnu pēļi un segas. '' būs lieliski, '' viņa ne īpaši pārliecinoši ieteicās Sīrai un uzlika mugursomu uz gultas.

Šo rakstu rediģēja sinda: 26.04.2004 18:36
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
earnella
iesūtīt 26.04.2004 18:38
Raksts #54


Lecina seskus
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 05.02.04
Kur: here there be dragons.



"Nav mans kuģis. Es te vnk pirmā atnācu un man šādu pienākumu uzlika..." Sīra paraustīja plecus. "Prasiet Rudajai. Viņai šis kuģis pieder." Meitene apgalvoja.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Dark Knight
iesūtīt 26.04.2004 18:40
Raksts #55


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 04.03.04
Kur: Itālija. pie viņa.



Morgans domīgi uznāca uz klāja.Cerams, ka izdosies satikt Deividu, viņš nodomāja. Morgana acis pievērsās jūrai. Diez, kur viņš ir?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Diabolic
iesūtīt 26.04.2004 18:44
Raksts #56


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.02.04
Kur: Domājiet paši



Dorians nokāpa līdzi Sīrai un apstājās. Viņš nopētīja visas kajītes, kuras viena no otras ne ar ko neatšķīrās. Viņš nedaudz ieelpoja gaisu, tad mēģināja saost kaut ko un tad viņš piegāja pie otrās kajītes labajā ejas pusē. ''Šī būs mana kajīte. Es sajutu, ka šai un manai blakus kajītei piemīt spēcīga, nomierinoša aura.'' Viņš pavēra durvis un iesoļoja iekšā. Nekā īpaša jau kajītē nebija. Bija gulta, neliels plaukts, skapīts un nakts galdiņš. Lampas nebija, vismaz Doriana kajītē. Vēl Doriana kajītē bija neliels apļa veidīgs lodziņš pa kuru pavērās skaists skats. Loga apakšējā daļa bija zem ūdens, be augšējā daļa virs ūdens. ''Būs labi!'' Dorians pasmīnēja. ''Jāiet atpakaļ, lai man izstāsta, kāds maršruts ir gaidāms.'' Viņš izgāja no savas kajītes un devās augšā uz klāja, lai satiktu kuģa kapteini vai tā īpašnieci.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
sinda
iesūtīt 26.04.2004 18:46
Raksts #57


Kārto teleportēšanās eksāmenu
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 27.11.03
Kur: pie datora



'' nē, tiešām, būs labi, '' Flo nu jau pārliecinošāk teica un atvēra somu. rūpīgi censdamies noslēpt tās saturu, Flo izbēra kaut ko šķindošu vienā atvilktnē, bet otrā skapja atvilktnē, cik varēja spriest salika drēbes.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
earnella
iesūtīt 26.04.2004 18:48
Raksts #58


Lecina seskus
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 05.02.04
Kur: here there be dragons.



"Tad jau visi izvēlējušies... Es eju ar tevi, Dor..." Sīra pasmaidīja un sekoja Dorianam uz klāja. Sīras papagailis augšā klaigāja: "Vēētra nāk! Visi uz klāja! Vēētra nāk!"
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Tinuviel
iesūtīt 26.04.2004 19:03
Raksts #59


Uzlauž lāstus Gringotu bankā
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 20.12.03
Kur: rīga.



Anete mierīgā gaitā iegāja viņai norādītajā kajītē un aplūkoja to no iekšas. Ciešami. viņa nodomāja un izgāja no kajītes. Tad viņa uzkāpa atpakaļ pie pārējiem.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Dark Knight
iesūtīt 26.04.2004 19:14
Raksts #60


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 04.03.04
Kur: Itālija. pie viņa.



Morgans atrāva skatu no jūras, jo augšup kāpa pārējie braucēji. Viņa skatiens atkal ieguva to tēraudcieto un ledusauksto izteiksimi, kāda viņam acīs bija vienmēr. Viņš gribēja ātrāk nokļūt jūrā.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

27 Lapas V  < 1 2 3 4 5 > » 
Closed TopicSākt jaunu pavedienu
1 lietotāji/s lasa šo pavedienu (1 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 29.03.2024 01:00