Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Kas ir vainīgs pie Siriusa nāves?
Gangsta
iesūtīt 15.12.2003 12:06
Raksts #1


Cep speķi Dūdijam
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 12.12.03



Kā jums liekas, vai pie Siriusa Bleka nāves vainīgs bija Harijs Poters vai Dumidors? Es domāju tādā ziņā, ka Harijs vainīgs ar to, ka nemācījās to slēpprātošanu (vai kā tur to sauca), vai arī Dumidors, tāpēc ka nepateica Harijam par draudošajām briesmām? Kādas ir jūsu domas?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
5 Lapas V   1 2 3 > »   
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (1 - 19)
Roviela
iesūtīt 15.12.2003 12:18
Raksts #2


Zintniece
Grupas ikona

Grupa: Noslēpumu nodaļa
Pievienojās: 03.11.03
Kur: te un tagad
Dzīvā enciklopēdija



Ne viens ne otrs tieši nav vainīgs. Bet ja šitā pajautā, tad Harija vaina ir lielāka. Ko Dumidors vēl varēja darīt, kā tikai piekodināt Harijam, ka viņam jāmācās? Tieši, kas un kā notiks vai tiks izmantots pret Hariju, jau nebija zināms. Bet Harijs nemācījās, netrenējās... un iekrita lamatās... lai citiem būtu ko glābt getlost.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
jefeniite
iesūtīt 15.12.2003 13:06
Raksts #3


Attīsta savu iekšējo Aci
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 23.07.03



harijs bija vainiigs,jo vinsjh aizmirsa par to spoguliit, un par shito gan es uz vinju esmu dusmiiga. Atcereejaas tikai peec siriusa naaves un tad meeghinaja sazinaaties. Ja vinjsh buutu paarbaudiijis ar spoguliiti nevis ar kamiinu, tad vinjsh nebuutu devies uz ministriju!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Eridāna
iesūtīt 15.12.2003 15:05
Raksts #4


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.11.03



Es arī biju šausmīgi nikna par to spoguli! Ja jau viņš bija tik izmisis, viņam meklējot jebkuru iespēju, lai sazinātos ar Siriusu, vajadzēja atcerēties par to spoguli!!! Un viņam vajadzēja mācīties, klausīt gudrāku cilvēku padomam! Un Dumidors... viņš darīja tā kā uzskatīja par pareizu!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
crazy angel
iesūtīt 15.12.2003 15:34
Raksts #5


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 09.10.03
Kur: visur



Jā par to spoguli jau nu viņam vajadzēja atcerēties nevis līst Ambrāžas kabinetā lai sazinātos ar viņu! Bet man šķiet pie Siriusa nāves ir vainīga gan Harijs, gan Dumidors! silent.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Pirlipete
iesūtīt 15.12.2003 15:57
Raksts #6


Attīsta savu iekšējo Aci
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 24.11.03
Kur: ???



es vispār to sainīti ar spoguli,ko Siriuss iedeva būtu atsaiņojusi uzreiz pēc pasniegšanas!Kā var negribēt zināt,kas tur iekšā?Tas bija bezgala stulbi!Es domāju,ka Harijs pats tagad jūtas tik sūdīgi,ka tik daudz ko nav krusstēvam pajautājis un uzzinājis! getlost.gif


Siriusa nāvē bija abu vaina.Bet tā jau ar nevar teikt!Vairāk jau tur bija apstākļu sakritība.Kā jau saka - LIKTENIS! crying.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Putnubiedēklis
iesūtīt 16.12.2003 23:28
Raksts #7


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 24.11.03



Es domāju, ka pie Siriusa nāves nav vainīgs ne Harijs, ne Dumidors. Pie nāves ir vainigs Voldemorts, Bellatrise un nu tie pārējie nāvēži. Vainot Hariju vai Dumidoru nebūtu godīgi
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Ashly
iesūtīt 17.12.2003 16:25
Raksts #8


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.08.03
Kur: savā nodabā



Es arī par šito daudz domāju....un izdomāju ka par spogulīti Harijs...nu viņš gribēja pasargāt Siriusu crying.gif un nelietoja to. ermm.gif

Par tām mācībām...ja Harijs nebūtu to itkā sapni nosapņojis tad Voldemorts būtu dabūjis to pareģojumu kura dēļ viss tas jandāliņš gāja vaļā.

Es gan nezinu par to Dumidoru, bet Siriuss crying.gif jau aizgāja savu ceļu tā kā...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Eridāna
iesūtīt 17.12.2003 17:34
Raksts #9


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.11.03



CITĀTS(Ashly @ 17.12.2003 16:25)
Es arī par šito daudz domāju....un izdomāju ka par spogulīti Harijs...nu viņš gribēja pasargāt Siriusu crying.gif  un nelietoja to. ermm.gif

Ne tak! Viņš to spogulīti ieraudzīja pirmo reizi tad, kad Siriuss jau bija miris!

Protams, ka pie visa ir vainīgs Voldemorts, bet arī Hara un dumija vaina ir atrodama, bet nu visa pirmsākums, protams ir Voldis!!!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Ashly
iesūtīt 17.12.2003 17:38
Raksts #10


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.08.03
Kur: savā nodabā



CITĀTS(Eridāna @ 17.12.2003 17:34)
Ne tak! Viņš to spogulīti ieraudzīja pirmo reizi tad, kad Siriuss jau bija miris!

Nu bet es atceros ka tad kad Siriuss crying.gif viņam to iedeva, Harijs nosolījās ka to nelietos lai kas tas būtu jo gribēja Siriusu crying.gif pasargāt. wink.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Ashly
iesūtīt 17.12.2003 18:19
Raksts #11


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.08.03
Kur: savā nodabā



Nu viņš, nejēga, tiešām to varēja izdarīt , bet liktenis pavērsās par sliktu Siriusam crying.gif un tur vairs neko nevar darīt, ja nu vienīgi vajadzēja laiku pagriezt atpakaļ. Ak...kā es to gribētu.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Cītīgais lasītāj...
iesūtīt 17.12.2003 18:22
Raksts #12


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.12.03



CITĀTS(Ashly @ 17.12.2003 18:19)
Nu viņš, nejēga, tiešām to varēja izdarīt , bet liktenis pavērsās par sliktu Siriusam crying.gif  un tur vairs neko nevar darīt, ja nu vienīgi vajadzēja laiku pagriezt atpakaļ. Ak...kā es to gribētu.

Es arī. Varbūt Siriuss vēl parādīsies.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
keita
iesūtīt 21.12.2003 20:35
Raksts #13


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.12.03



nu vainot nevar nevienu, bet abi pieļāva kļūdas
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Goldberry
iesūtīt 22.12.2003 08:28
Raksts #14


ex foruma administratore
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 18.11.03



Vainiigs? Neviens jau no abiem nav iisti vainiigs - taa bija liktenja sakritiiba (Rolingas izdoma). Driizaak jau pats Sirius, jo vinjsh savaa teevishkjajaa miilestiibaa pret Poteru mazliet zaudeeja veselo sapraatu. Poters vienkaarshi ir bish nejeega, bet Dumidors paaraak sargaaja Poteru. Veel vainot vareetu to Siriusa maajas elfu (Moshkjis or something) - bet kaa jau Dumidors pareizi atziimeja elfu taadu padariija cilveeki so....
CITĀTS
Un Dumidors... viņš darīja tā kā uzskatīja par pareizu!

ne jau nu tikai Dumidors - vinji visi dariija kaa uzskatiija par pareizu - saakot jau ar Ambraaazhu un Strupu un beidzot ar Poteru - vienkaarshi nevienmeer tas kas liekas pareizi ir arii labaakais...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
aivvv/troll drea...
iesūtīt 28.12.2003 03:37
Raksts #15


Pokemonu pavēlnieks
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 24.07.03
Kur: prefektu vannasistaba nodarbojoties ar...
Zilonītis Dambo 2012



es domaaju gandriiz taapat kaa goldberija vainiigs ir pats siriuss jo vinnss pats devaas prom un galvenais vinnss pats pazaudeeja sso divkauju nevienu citu nevar vainota protams belatrise no taa bara bija speeciigaakaa bet es nnemos apgalvot arii ka siiriuss bija vai nu speeciigaakais vai otrais speeciigaakais aiz tramdaana taa kaa nav ko gausties un kaadu vainot nevajag buut paarlieku paargalviigam

Šo rakstu rediģēja aivvv: 28.12.2003 03:38
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Overlord
iesūtīt 28.12.2003 10:52
Raksts #16


Sarkanais Barons
Grupas ikona

Grupa: Modi
Pievienojās: 24.07.03
Veterāns aktīvajā dienestā



Vispār jau vainīga ir Svešovska, jo viņa nogalināja Siriusu, bet vainīgs ir arī viņš pats,jo nejēdza nosēdēt mājās un Poters, jo sagribējās piedzīvojumus
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Tonksa
iesūtīt 29.12.2003 22:19
Raksts #17


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 29.12.03



Domaju, ka vainigs lielako tiesu bija Harijs, tapec, ka nemacijas to sleppratosanu. Bet tik pat labi vainigs ir arii Dumidors jo nepastastija HArijam kas isti notiek.. huh.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
G®unt
iesūtīt 29.12.2003 22:55
Raksts #18


Attīsta savu iekšējo Aci
***

Grupa: Bijušie
Pievienojās: 18.10.03
Kur: Valmiera



Nu,man liekas ka te isti neviens nav javaino!
Vienkarshi dumidoram vajDZEJA izstastit,Harijam vajadzeja citigak macities sleppratibu,iespejams butu savadak ja vins nebutu ielidis taja domnica,Strups noteikti jutas pazemots,taja bridi man dzeims likas ...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Vecenīte
iesūtīt 30.12.2003 10:34
Raksts #19


Cep speķi Dūdijam
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.12.03



Uzskatu, ka vainīgs ir Harijs, kā nekā viņš neiemācījās to slēpprātību, kā arī vajadzēja laipnāk izturēties pret Mokšķi (vai kā viņu tur sauca)! Lai gan tā īsti nevar nevienu vainot! Agru vai vēlu kautkas būtu noticis!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Nauro
iesūtīt 01.01.2004 19:13
Raksts #20


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 30.12.03
Kur: Latvija



Es uzskatu ka vainiigs ir Dumidors,jo tomer vinjsh ir pieaugush burvis un vinjam vajadzeeja apzinaaties pastaavoshaas briesmas un informeet hariju kas vareetu notikt!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

5 Lapas V   1 2 3 > » 
Atbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
2 lietotāji/s lasa šo pavedienu (2 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 28.03.2024 22:28