Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Kur palicis Tārpastis
eyedam
iesūtīt 09.09.2003 22:09
Raksts #1


Neuzbilstamais
Grupas ikona

Grupa: Noslēpumu nodaļa
Pievienojās: 23.07.03
Kur: Latvija, Rīga
Klusais okeāns 2010



Kur piektajā HP grāmatā ir un ko dara Tārpastis? Vai nav dīvaini, ka viņš visas biezās grāmatas garumā nav pieminēts?

Kas viņš tagad ir? Vai Voldemorts viņam devis īpašu uzdevumu? Kādu?

Kādas atbildes jūs piedāvājat uz šiem jautājumiem?

eyedam
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
3 Lapas V  < 1 2 3 >  
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (20 - 39)
Siri
iesūtīt 13.05.2004 18:08
Raksts #21


Metamorfomags
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 07.01.04
Kur: Jūrmala
Mods 2008



Tārpastis...sīkais nodevējs...laikam gan,ka par viņu drusku Roulinga "piemirsa" whistling.gif
Bet man joprojām neiziet no galvas šie vārdi no Azkabanas Gūstekņa pēdējām nodaļām,kas skanēja apmēram tā:"Gan jau tu vēl redzēsi,ka izglābjot Tārpasta dzīvību,tu darīji pareizi...jūs tagad esat saistīti,un viņš nevarēs vairs darīt neko pret tevi,jo jūtīsies tev parādā..." Ak tu re kā,ko? getlost.gif Nu protams,šis gļēvulis itin neko nepasāka pret Hariju..kā tad...bet varbūt viss vēl ir priekšā? huh.gif
Mājieni,mājieni... rolleyes_a.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Hula
iesūtīt 16.05.2004 18:42
Raksts #22


Attīsta savu iekšējo Aci
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 22.10.03
Kur: Ziemeļrajonā



Heh... ir vairākas versijas grin.gif Man, protams.. Tātad.. vai nu Roulinga tiešām bija aizmirsusi par tādu Tārpasti, vai arī... varētu būt, ka viņš ir nogalināts (es esmu ļauna, bet ļoti ceru, ka tā ir whistling.gif). Varbūt viņš nav pieminēts ar nolūku, lai viņam būtu spilgtāka loma 6. grāmatā ermm.gif

Šo rakstu rediģēja hula girl: 16.05.2004 18:42
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
EGO
iesūtīt 17.06.2004 09:56
Raksts #23


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 02.06.04



CITĀTS(Noamia @ 11.04.2004 18:04)
Labs pavediens, es par Tārpasti biju pavisam aizmirsusi. es domāju ka neko īpaši nozīmigu Volis viņam , ar nekādu lielu drosmi Tārpastis neizcēlās. varbūt viņš atkal parādīsies kādā no nākošajām grāmatam. huh.gif

Domāju, pareizāk sakot ceru, ka Tārpastis vēl parādīsies, savādāk tā dīvaini izdomāt tēlu, ļaut aizbēgt un neparādīt tālāk tā lomu grāmatā. huh.gif Nepiekrītu, ka Voldis neuzdotu kādu slepenu uzdevumu Tārpastim, kaut arī viņš nav drosmīgs, tomēr viltīgs, bailīgs un pakļāvīgs, darīs visu, ko Voldemorts liks un savu spēju dēl kļūt par žurku (mazu, vienu no daudziem neredzamiem dzīvnieciņiem, kas var izložņāt visus kaktus) viņam tas var visai viegli izdoties.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
anarhija
iesūtīt 17.06.2004 11:39
Raksts #24


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 11.01.04
Kur: banaanu zeme



oi... es domaaju ka taarpastim naakamajaa dalaa buus liela loma... klusums pirms veetras... ja vinsh shitajaa graamataa neparaadiijaas pieraada ka vinam bija kas svariigs daraams voldija labaa... tikai KAS? vinjsh nekur nebuus pazudis, jo ir neatnemama shiis graamatas sastaavdala...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
crazy200
iesūtīt 22.06.2004 09:23
Raksts #25


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 21.06.04
Kur: Apmaldījies... (atkal)



Domāju ka Tārpastis izspiego kādu gan jau izrādīsies ka nākamajā grāmatā viņš atkal būs nodevējs.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Arwen
iesūtīt 18.08.2004 09:51
Raksts #26


Game Master
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.07.03
Kur: Sansāra



Man gan neliekas, ka Tārpastim būtu kāds īpašs uzdevums, viņš taču nevar parādīties cilvēkos, bet neizslēdzu iespēju, ka viņš varētu spiegot savā žurkas izskatā - var izložņāt visur, pat labāk kā ar paslēpni.
Iespējams, ka viņš FO nepiedalījās, jo lai Poteru atvilinātu un novāktu noslēpumu nodaļā vajadzēja talantīgus, gudrus un prasmīgus burvjus, cik zināms šīs īpašības Tārpastim diez ko nepiemīt wink.gif .
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Flo
iesūtīt 18.08.2004 10:24
Raksts #27


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 20.12.03
Kur: Rīga



Mosh shis atstiepis kaajas...vai atkal pilda kadu nekrietnu uzdevumu...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Scorpse
iesūtīt 21.08.2004 15:56
Raksts #28


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 21.06.04
Kur: pati dzīve



Eeeem, es visu laiku domaaju, ka jamam dots kaads uzdevums, bet palasiiju shito un - LOGJISKI!!! Nu labi es nepaarspiileeshu, bet Taarpastis tachu nedriikst raadiities tautaas, vai ne? Jo tad Ministrijai buus skaidrs, ka Siriuss ir nevainiigs. Taa luuk. Gan jau, ka mazgaa Voldemortam zekjes vai kko tamliidziigu un nebaazh savu purninju aaraa.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
aivvv/troll drea...
iesūtīt 11.09.2004 19:25
Raksts #29


Pokemonu pavēlnieks
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 24.07.03
Kur: prefektu vannasistaba nodarbojoties ar...
Zilonītis Dambo 2012



juus te uzsverat ka vinnss ir baigasi nemaakulis taccu tam es galiigi nevar u pikerist vinnss isteniibaa ir izdariijis ssausmiigi daudz un ja taa padomaa ir viens no galvenajiem teeliem jo vinna deell atrada un nogalinaaja harija vecaakus vinna deell azkabanaa nonaaca siiriuss vinn bija viizliju zzurkaa vinnss bija ideaali izveeleejies ggimeni un nonaaac ablakus harijam poteram vinnss atgreiza bvoldi darbiibaa un paliidzeeja arii vinnu galu galaa atdziivinaat preciizi izpildot voldija noraadiijumus par veicamo burvestiibu un pat upureejot labpraatiigi savu roku un juus joprojaam sakat ka vinsnss ir nemaakulis ???
un veel kas par mulllkkiibaam ka vinnss harijam neko nedariis vuinnss vieniigi varbuut kaadreiz galeejaa situaacijaa var apzzeeloties par hariju un arii varbuut tikai tad ja neviens neredzees savaadaak vinnss tak jau dariija vinnss vienaa mieraa veica burvestiibu

tikai es gan taapeec nesaku ka vinsns kautko iipassu dariija fo laikaa a
savas domas es jau izteicu ieprieksseejaa postaa

Šo rakstu rediģēja aivvv/dreamer: 11.09.2004 19:26
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Laupītājmeitēns ...
iesūtīt 12.09.2004 12:36
Raksts #30


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 21.06.04



Man liekas ka kautkur lasīju, ka par to ko Tārpastis darīja FO laikā uzzināsim 6. grāmatā. GAn jau ka arī viņš bišķīt dabūja slēpties jo izskatītos ja burvis ko visi uzskata par mirušu pēkšņi ienāktu kādā krogā... hmm kāds(man liekas grāmatā)teica ko līdzīgu.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
LoVe_hAteR
iesūtīt 12.09.2004 13:16
Raksts #31


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 11.09.04
Kur: sheit.. tur...atpakaļ...nē nedaudz.. pa ..labi...



Man šķiet ka viņš ar Voldi plāno kārtējo uzbrukuma plānu .
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
maksligais_intel...
iesūtīt 07.10.2004 14:58
Raksts #32


Prāto, kā lietderīgāk ieguldīt rūķīšu zeltu
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 12.07.04
Kur: Riga



Iespējams viņs vnk ir kopā ar Lordu Voldemortu un ir viņa sprastajs māajs pakalpiņs .... rolleyes_a.gif
Bet var protams štukot arī kādu gudrāxu,sarežģītāku un interesantu izskaidrojiumu ...... tongue.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
minta
iesūtīt 10.10.2004 16:52
Raksts #33


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 03.10.04



es domaaju, ka vinjsh sleepjas naaveezha galvenajaa miitnee un taa kaa vinjsh pats arii ir naaveedis vinjsh noteikti pilda voldemorta dotos noriikojumus
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Hatčepsuta
iesūtīt 16.10.2004 13:17
Raksts #34


Cep speķi Dūdijam
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.10.04



CITĀTS(eyedam @ 09.09.2003 22:09)
Kur piektajā HP grāmatā ir un ko dara Tārpastis? Vai nav dīvaini, ka viņš visas biezās grāmatas garumā nav pieminēts?

Kas viņš tagad ir? Vai Voldemorts viņam devis īpašu uzdevumu? Kādu?

Kādas atbildes jūs piedāvājat uz šiem jautājumiem?

eyedam

Domāju, ka Tārpastis kaut kur slēpjas.Var jau būt, ka viņš dara kaut ko svarīgu, bet varbūt arī nē. Man šķiet, ka to mēs uzzināsim nākošajā H. Potera grāmatā.Neticu, ka Tārpastis būs pazudis pavisam. wink.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
nixons
iesūtīt 18.10.2004 20:29
Raksts #35


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 18.09.04



un ja ne naakamajaa td aiznaakamaja
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
lil`skater
iesūtīt 22.01.2005 16:18
Raksts #36


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 11.12.04
Kur: Parealitātē...



Diivaini, diivaini, man skiet ka vins tagad ir kaa Voldemorta Uzticamais paliigs un apsarga kaut ko veertiigu! Paga bet vai nebija taa ka vinu 4.graamta nosita!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Shadowstalker
iesūtīt 23.01.2005 09:39
Raksts #37


Acīgais ex-mods
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.06.04
Kur: Dark Dark Forest
Mods 2007



CITĀTS(kalamboliste @ 22.01.2005 16:18)
Diivaini, diivaini, man skiet ka vins tagad ir kaa Voldemorta Uzticamais paliigs un apsarga kaut ko veertiigu! Paga bet vai nebija taa ka vinu 4.graamta nosita!
Sīkais puņķainis diez ko uzticams nav, it sevišķi tagad, kad atgriezušies ir daudz spējīgāki kadri.
Un nē, viņu 4. grāmatā nenosita vis.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
phoebe
iesūtīt 23.01.2005 13:12
Raksts #38


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri-
Pievienojās: 23.01.05
Kur: tev aiz muguras...:)



tagad,kad Voldijs ir atkal tikpat spēcīgs diezvai viņs Tārpasti paturēs. Es ceru...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Siri
iesūtīt 23.01.2005 17:46
Raksts #39


Metamorfomags
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 07.01.04
Kur: Jūrmala
Mods 2008



CITĀTS(phoebe @ 23.01.2005 13:12)
tagad,kad Voldijs ir atkal tikpat spēcīgs diezvai viņs Tārpasti paturēs. Es ceru...
*



paturēs, paturēs. Visādiem netīrajiem darbiņiem wink.gif Pie tam, Tārpastis ir nereģistrēts Zvēromāgs - viņš var izveicīgi pārvērsties par žurku, un kaut ko uzokšķerēt vai noklausīties. Diezvai Voldemorts padzīs tādu noderīgu personu.

Shad, uzticams viņš nav, bet bailēs no nāves gan pildīs jebko, ko viņam liks, un neatkarībā no tā, kas viņam to liks... Un pagaidām viņš [vismaz 4. grāmatā] staigā pakaļ Voldemortam.

Šo rakstu rediģēja Siriuss: 23.01.2005 17:48
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Shadowstalker
iesūtīt 23.01.2005 20:05
Raksts #40


Acīgais ex-mods
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.06.04
Kur: Dark Dark Forest
Mods 2007



CITĀTS(Siriuss @ 23.01.2005 17:46)
Shad, uzticams viņš nav, bet bailēs no nāves gan pildīs jebko, ko viņam liks, un neatkarībā no tā, kas viņam to liks... Un pagaidām viņš [vismaz 4. grāmatā] staigā pakaļ Voldemortam.
Tikai tam nav nekāda sakara ar uzticamību. A nē, ir gan. Ar tādas neesamību.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

3 Lapas V  < 1 2 3 >
Atbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
2 lietotāji/s lasa šo pavedienu (2 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 23.04.2024 21:05