Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Par pareģojumu, kurš mirs kurš nē, Šis un tas, galu galā par pareģojumu.
Che
iesūtīt 25.10.2003 11:12
Raksts #1


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 04.09.03



Nu taa..
iespeejams par sho teemu jau ir runaats, bet man slinkums mekleet un skatiities.
Taatad par prof. Trilaakaukaa pargojumiem.
Nedaudz padomaaju un meegjinaaju izdariit kaukaaadus secinaajumus. Ja paregojumaa teikts, ka kaads no abiem mirs, tad mees logjiski varam secinaat, ka ciinja droshi vien notiks 7 graamataa. liidz ar to, visticamaak Harijam naaksies stipori vien papildus apguut burvestiibu maakslas, lai vareetu tureeties pretii vold., jo skjiet ka ar Cukkarpaa ieguutajaam zinaashanaam un Harija veiksmi vien vareetu nepietikt izskiroshajai ciinjai.
es pat iisteniiba pat pielauju varbuutiiba, ka shaada ciinja vareetu pat nenotikt, jo Harijs paarietu tumsas speeku pusee. Dazhas tumsho speeku iipashiibu ieziimes manupraat jau ir redzamas 5 graamataa. un final battle starp Hariju un Dumidoru. domaaju, ka shaads scenaarijs buutu Roulingas cieniigs, paarsteidzot lasiitaajus.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
5 Lapas V   1 2 3 > »   
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (1 - 19)
Vinky
iesūtīt 25.10.2003 12:01
Raksts #2


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 23.07.03
Kur: rīga



Nu moins, Che... šito gan es nebiju iedomājusies! ohmy.gif Ka Tu te man tā pastāstīji, tad liekas tas pavisam reāli! mellow.gif

Par to pareģojumu ir tā, ka manuprāt, Dumidors neizstāstīja visu. Jo tas nevarēja būt tik vienkārši. Harijs izredzētais, kāds nomirs un tā tālāk. Varbūt Dumidors ir noklusējis kādas detaļas... Harija dēļ? getlost.gif

Bet ir vērts padomāt... tā arī jādara.. Tu man riktīgi galvu sajauci! wacko_a.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Zuz
iesūtīt 25.10.2003 13:49
Raksts #3


Dzer sviestalu Trijos slotaskātos
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 07.08.03
Kur: Pūka priedītēs



Wow... nu tā neko. Man ar kaut kas šitādz nebija ienācis prātā. Un tad Voldijs sarīdītu Hariju pret Dumidoru? tongue.gif

Nu jā... man liekas, ka Dumidors nokusē detaļas... atkal jau Harija paša labā... getlost.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Sanj-sanj
iesūtīt 25.10.2003 16:26
Raksts #4


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 23.07.03
Kur: on my way to greatness



Shitaa tieshaam dziljdomiiga doma... thumbsup.gif tachu es kaut kaa shaubos par to, ka Harijs paarietu tumshajaa pusee, it iipashi pie Voldemorta... Voldijs nevareetu paarvilinaat Hariju savaa pusee, it iipashi peec taa, kad vinjsh ir nogalinaajis vinja vecaakus un arii vinja naaveedes var arii teikt vinja deelj, neteiksim, ka nomira, bet nu... izgaisa Sirius... Vieniigais kaadeelj Harijam vajadzeetu kljuut ljaunam ir, lai ar pilniigu izdoshanos speet izpildiit AVADU KEDAVRU un nosist Voldemortu... tachu kaa mees zinaam ar to Voldiju nevar nobeigt... Veel viens arguments kaapeec, Harijs nepaarietu tumshajaa pusee... jaa tas tieshaam buutu Roulingas lielisks gaajiens, tachu tomeer... Hariju ne tikai lasa, bet arii apbriino un veelas vinjam liidzinaaties tuukstoshiem beernu pasaulee... Un ja Roulinga izdomaas taadas beigas. Kas ta buus? Apmaataakie fani njems piemeeru no sava elka un arii kljuus baigie maniaki... wacko_a.gif
Es nesaku, ka tas nav iespeejams, tachu kaut kaa negribas ticeet... Vai tieshaam Roulinga Hariju padariis par taadu... hmm... kretiinu? huh.gif Nu nez...

Un par paregjojumu kaa taadu... protams, ka Dumidors noklusee kaut ko... un noteikti to pashu svariigaako... Un ja paregjojumaa buutu teikts, ka Hariju paarnjems tumshaas zintis... Tad jau diezvai Dumidors, upureetu visu Magjisko un pat vientieshu pasauli, tikai deelj taa cik ljoti vinjsh ir piekjeeries Harijam kaa mazbeernam... silent.gif Nu apmeeram taa... rolleyes_a.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Nihil
iesūtīt 27.10.2003 15:03
Raksts #5


Kārto teleportēšanās eksāmenu
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 30.08.03
Kur: Magrathea



Pareģojums? Tiešām nācās domāt: "Un tas ir viss? Viens viņiem nogalinās otru un tas ir viss?" Tiešām Dumidors kādu detaļu būs noklusējis. Un atcerieties- AG Dumidors teica ka tas ir bijis Trilonijas otrais pareģojums- Tagad mēs zinām kurš bija pirmais.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
eyedam
iesūtīt 27.10.2003 15:19
Raksts #6


Neuzbilstamais
Grupas ikona

Grupa: Noslēpumu nodaļa
Pievienojās: 23.07.03
Kur: Latvija, Rīga
Klusais okeāns 2010



Mēs joprojām nezinām, kāds tieši bija pirmais. Ja es pareizi atceros (ui, cik sen es lasīju FO un neko neatceros...), precīzs pirmais paziņojums bija tajā pudelītē, bet bija īpaši uzsvērts, ka neviens troksnī tā arī nedzirdēja, ko īsti Trilonija teica. Tikai Dumidors vēl to ir dzirdējis, bet kā jau daudzi no jums saka, varētu but, ka viņš visu nepasaka. Kaut vai tāpēc vien, ka arī man likās - un vai tas tiešām bija viss?? Tāda kā neticība tam, ka lielajā pareģojumā neslēpjas kas pamatīgāks.

Bet, kad izlasīšu latviešu valodā vēlreiz, gan jau vēl kādas domas radīsies.

eyedam
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Pirlipete
iesūtīt 11.12.2003 19:36
Raksts #7


Attīsta savu iekšējo Aci
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 24.11.03
Kur: ???



Man šķiet,ka Dumidors neatstāstīja Harijam pareģojumu!Viņš tās domas ievietoja domnīcā un abi tā kā aizceļoja atpakaļ pagātē uz "Vepra galvu",kur pareģojums tika paziņots.tad jau Dumidors neko nevarēja noklusēt...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
jefeniite
iesūtīt 11.12.2003 22:05
Raksts #8


Attīsta savu iekšējo Aci
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 23.07.03



nu es jau arii shito iedomaajos, ka dumidors to pareghojumu no galvas izvilka, kaa tad vareja nokluseet? nu avrbuut ir veel dauz aks ko vinjsh noklusee, bet nevar tachu atminjaa kau ko izkluseet?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Maardzhastante
iesūtīt 12.12.2003 20:51
Raksts #9


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.11.03
Kur: Riiga



Euu nu nee tachu cilveeki!!

Vai tieshaam man tikai taa likaas, ja neviens to nav pamaniijis, bet paregjojumaa tachu bija teiksts, ka vinjiem (H. un V.) jaanogalina vienam otrs - un tad jaamirst arii pasham - jo vinji ir saistiiti!!
:blink:
Es to taa sapratu
sad.gif
Tas ir briesmiigi, kaut gan Roulingas cieniigi unsure.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Eridāna
iesūtīt 13.12.2003 18:22
Raksts #10


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.11.03



Es atkal sapratu, ka jāmirst vienam no viņiem, jo abi nevar pastāvēt...
Lai gan arī tava versija nav zemē metama un tas jau vairāk ož pēc sadistiskās Roulingas! getlost.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Pirlipete
iesūtīt 13.12.2003 19:50
Raksts #11


Attīsta savu iekšējo Aci
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 24.11.03
Kur: ???



Es ar sapratu,ka jāmirst tikai vienam no viņiem....Kad dabūšu atpakaļ savu grāmatu,tad pārlasīšu!Es ceru,ka tā nav!Es vēl pabrīnījos,kāpēc Dumidors teica,ka tas būšot tik smags jaunums!Tas,ka Harijam Voldemorts jānogalina,jau sen bija skaidrs.... huh.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
jefeniite
iesūtīt 13.12.2003 22:57
Raksts #12


Attīsta savu iekšējo Aci
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 23.07.03



bet vai tad nava ta, ka dumidors var uztaisiit jaunu lodiit ar pareghjumu? jo nebija taksh neviens rasktiitaajs klaat, kad pareghojums tika izteikst. Ka atas notiek, kaads pasaka pareghojumu un cits iet uz burvestiibu ministriju, pastaasa un to ieliek lodiitee?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Goldberry
iesūtīt 14.12.2003 00:07
Raksts #13


ex foruma administratore
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 18.11.03



Par lodiieem gan neko nezinu aber, ja nu no sniedzinja man praats galiigi nav aptumshojies tad cik atceros anglju valodaaa ir skaidri un gaishi rasktiits par to ka vai nu Poters apslakteets Voldemortu vai nu arii apmirs pats. Poteru arii iepriecinaaja izveele - vai nu slepakvnieks vai arii upuris. Tishi tadeelj jau vinjsh arii Hermionei un Ronam neko nestastija smile.gif

Shaubos vai Roulinga patisiis Poteru par ljauno teelu kas sajucis praataa daudzo zuadeejumu deelj kljuust par maniakaalu mezhoni - kjipa Voldemortu II. Driizaak jau buus final battle kura drosh ka buus apraskiita pa nodaljaam divaam un paarpildiita ar triiisimt "biistamaam situaacijaam" kuraas kaads no abiem vareetu beigt savu pastaaveeshanu un beigaas vai nu nomirs abi vai arii Valdemortu izniicinaas un Poters dziivos happy ever after (nav ne jausmas kaa bet gan jau cienijamaa rakstniece kaut ko, ieprieksh nezinaamu un ljooti svariigu izdomaas - vinja jau vienmeer kaur ko izdomaa smile.gif

A druums paregjojums nolemtiibas deelj. Nevarees vinjsh visu muuzhu sleepties un neviens cits vinja vietaa ar pasaacienu nenokaartos, patiesiibaa neviens vinjam taa iisti pat paliidzeet nevarees - diezin vai taa vareetu buut paaraak jautra sajuta...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Laimīgā*
iesūtīt 14.12.2003 02:27
Raksts #14


Kārto teleportēšanās eksāmenu
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.07.03



nee... potijs nepaaries pie voldija. driizaak jau it kaa pac buus ljauns, bet ciiniisies pret voldiju. mana versija ir taada, ka vish driizaak sakaus voldiju, bet pac kljuus ljuanc, uzskatot, ka nevienc vinju nesaprot utt utjp... nu aptuveni taa es domaaju. tjipa harijam nevajadzees visu to varu and so, ko voldijam, bet vish fgribees izniicinaat voldiju, atcereedamies paregjojumu, un vinjam buus vienalga, pie kaadiem liidzekljiem kjerties, lai voldiju nogalinaatu.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Pirlipete
iesūtīt 14.12.2003 19:11
Raksts #15


Attīsta savu iekšējo Aci
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 24.11.03
Kur: ???



Un tas pareģojums!tad nu gan Voldemortam ierocis atradies!Vienīgais vērtīgais,ko viņam būtu vajadzējis zināt ir tas,ka viņam vajdzēja atbrīvoties no harija,lai nebūtu neviena,kas būtu spējīgs viņu nogalināt!Bet to ja viņš zināja!Vēl tur bija teikts,ka viņus kas vienos!Un tā ir rēta!Arī to Voldemorts zināja!Ko tad viņam vēl no tā pareģojuma vajadzēja?Mums laikam atkal ir kaut kas noklusēts,vai es esmu palaidusi kaut ko garām.... cool.gif

Šo rakstu rediģēja Pirlipete: 14.12.2003 19:12
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Roviela
iesūtīt 15.12.2003 10:11
Raksts #16


Zintniece
Grupas ikona

Grupa: Noslēpumu nodaļa
Pievienojās: 03.11.03
Kur: te un tagad
Dzīvā enciklopēdija



"Pareģošana ir gana neprecīza maģijas nozare. Es atzīstos, ka man tā nepatīk." Maksūra kaut ko tādu teica, vai ne? Un kentaurs, kas visu laiku māca, ka nevienam pareģojumam nevar 100% ticēt? Roulingai brīvas rokas viskautko sagudrot! grin.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
odzina
iesūtīt 15.12.2003 16:27
Raksts #17


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 24.11.03



Man liekas,ka bija kaut kā galīgi garām nosaukt Pareģojumu par ieroci. Tas jau nebija nekāds ierocis! Bet spriediet paši.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Cītīgais lasītāj...
iesūtīt 16.12.2003 21:59
Raksts #18


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.12.03



Pareģojums Voldemortam varēja noderēt tikai pirms uzbrukuma Harijam piedzimstot.
Jauns tur bija tikai tas, ka viens no viņiem pievarēs otru, un tas, ka Nevils varēja būt Harija vietā.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
odzina
iesūtīt 16.12.2003 23:19
Raksts #19


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 24.11.03



Mani par to Nevilu tas viss pārsteidza!!! Labi, ka Voldemorts iedomājās, ka Harijs ir izredzētais, jo ja viņš būtu padarījis Nevilu par izredzēto....nu tad būtu ziepes!!! whistling.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Maardzhastante
iesūtīt 17.12.2003 09:05
Raksts #20


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.11.03
Kur: Riiga



Nee, nu nav jau teikts, ka ziepes:)
Nevils saak attiistiities un vinjam skjiet ir stabilaaka nervu sisteema, nekaa Harijam - neskrietu pa galvu, pa kaklu, piemeeram Siriusu glaabt.
Bet no otras puses, varbuut buutu arii ziepes, jo Voldijam buutu lielaaka vara paar vinu, jo Nevila vecaaki veel ir dziivi - vinjam ir ko zaudeet.
Un arii drosmes tachu vinjam patiesiibaa pietiek, ja var ticeet shkjirmicei, kas ielika Nevilu Grifidoraa.
Bet iespeejams, ka, ja Harija vietaa buutu Nevils, Voldemorts jau pirmajaa gadaa buutu ticis pie Filozofu akmens, pirms Nevils saacis izraadiit savaas Grifidoriskaas ieziimes:)
Daudz jau variantu shite:)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

5 Lapas V   1 2 3 > » 
Atbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
1 lietotāji/s lasa šo pavedienu (1 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 19.04.2024 05:57