Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Pirms iesūti rakstu

Pirms iesūti rakstu, pārliecinies, ka tu tajā:

1) neesi lamājies;
2) personīgi neaizvaino citus diskusijas dalībniekus;
3) neatkārto jau iepriekš rakstīto;
4) izsakies par pavedienā apskatīto tematu;
5) izsaki savu viedokli, bet necenties to uzspiest citiem.

> Vai tu tici iepriekšējai dzīvei?
Snorkes Jaunkund...
iesūtīt 27.09.2004 14:43
Raksts #1


Cenšas pārkliegt komentētāju Pasaules kausa izcīņā kalambolā
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 05.07.04
Kur: Zilganzaļā, saules caurspīdētā, jūras vilnī



Esmu dzirdējusi par iepriekšējajām dzīvēm.Daudzi saka:es atceros savu iepriekšējo dzīvi,es biju taurenīts.Vēl citi vispār nesaprot vārdus iepriekšējā dzīve.Saka man tāda iepriekšējā dzīve vispār nav bijusi.Un vēl daži vispār-kas tā iepriekšējā dzīve tāda ir?Tad kad es skraidīju autiņos(pamperos)?
nu un ko domājat jūs? cool.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
8 Lapas V  « < 5 6 7 8 >  
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (120 - 139)
Elony
iesūtīt 15.10.2007 14:25
Raksts #121


Alveus anima
*******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 18.05.07
Kur: Aiz maskas
HP eksperts 2008



Iepriekšējās dzīves un reikannācija var pastāvēt, ja cilvēkam ir nemirstīga dvēsele, gars, kas pēc nāves saglabā saprātu, spēju domāt un visus pārējos figņas.
Pagaidām nemirstīga gara eksistence pierādīta nav, ticēt tam tikai tāpēc, ka gribas, nebūtu pareizi.

Ja nav nemirstīga gara, nav arī iepriekšējās dzīves. End of storry.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Bizii van Dope
iesūtīt 04.01.2008 17:56
Raksts #122


Veic pētījumu par katlu dibenu biezumiem
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.12.05
Kur: dzīvē




Iepriekšējai dzīvei ticu. Tam, ka, ja esmu kaut ko noziegusies iepriekšējā dzīvē un tagad tikai tāpēc slikti dzīvoju, tam gan neticu. Kāds man sakars ar to savu personību un cilvēku, kuru es neatceros un kas pašlaik neesmu? Vispār tur es neesmu iedziļinājusies un negribu arī, jo man tā doma nepatīk, jo man nepatīk uzņemties vainu citu vietā.

Tā dokumentālā filma par puisīti, kas atcerās savu iepriekšēju dzīvi ir mē*ls, rupji izsakoties. Slikts, neinteresants piemērs. Izlēdzu pēc pirmajām minūtēm. Bet visi par to nebeidz runāt. Man atliek tikai nogrozīt galvu.

Es personiski domāju, ka iepriekšējā dzīve esmu bijusi vīrietis. Noteikti. Par citām lietām vēl varu krietni šaubīties. Varbūt jā, bet varbūt arī nē.

Hmm... Man liekas, ka es esmu te jau izteikusi savu viedokli... huh.gif



Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Logos
iesūtīt 11.01.2008 09:36
Raksts #123


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 10.01.08



CITĀTS(Snorkes Jaunkundze @ 27.09.2004 14:43) *
Esmu dzirdējusi par iepriekšējajām dzīvēm.Daudzi saka:es atceros savu iepriekšējo dzīvi,es biju taurenīts.Vēl citi vispār nesaprot vārdus iepriekšējā dzīve.Saka man tāda iepriekšējā dzīve vispār nav bijusi.Un vēl daži vispār-kas tā iepriekšējā dzīve tāda ir?Tad kad es skraidīju autiņos(pamperos)?
nu un ko domājat jūs? cool.gif



Dieva Vārds māca, ka Radītājs ir radījis katru radījumu unikālu. Cilvēku par cilvēku un taureni par taureni. Kā cilvēks nevar būt cēlies no mērkaķa, tā cilvēks nevar būt bijis taurenis. Raksti saka: cilvēkam ir lemts vienreiz mirt, bet pēc tam jāstājas Dieva tiesas priekšā. Tas nozīmē, ka uz šīs planētas vairs neviens neatgriežās. Pēc tiesas izšķirās tas, vai cilvēks tiek aizūtīts uz debesu valstību(Paradīzi) vai elli.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Bizii van Dope
iesūtīt 22.01.2008 16:57
Raksts #124


Veic pētījumu par katlu dibenu biezumiem
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.12.05
Kur: dzīvē




Tu domā, Logos?

huh.gif

Nu nezinu. Tomēr ir cilvēki, kas sakās atceramies sevi kā citas personas citos laikos. Viņi visi taču nevar būt savā starpā vienojušies, ka melsīs mums muļķības. grin.gif

Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Logos
iesūtīt 23.01.2008 12:22
Raksts #125


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 10.01.08



CITĀTS(sirds1 @ 22.01.2008 16:57) *
Tu domā, Logos?
huh.gif
Nu nezinu. Tomēr ir cilvēki, kas sakās atceramies sevi kā citas personas citos laikos. Viņi visi taču nevar būt savā starpā vienojušies, ka melsīs mums muļķības. grin.gif


Ieprēkšējo dzīvju atcerēšanās fenomenu es saistu ar elementāru gēnu informācijas nesēju darbību, kas tiek nodota no paaudzes uz paaudzi. Piemēram, ja tava vecvecvec-mamma ir bijusi francūziete, tad tev esot ekskursijā Francijā, pie noteiktas apstāķļu sakritības, var būt nepārprotama sajūta, ka tu esi jau šeit bijusi, gājusi pa šo ielu, un skaidri zini, ka aiz stūra būs baznīca. Un tā arī ir. Tomēr tu pati šajā vietā nekad neesi bijusi, bet kāds iedzimtais priekšteča gēns tev atskaņoja ierakstu.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Andza
iesūtīt 23.01.2008 14:20
Raksts #126


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 12.11.03
Kur: Jauko poniju zemē.



Bet, kā var ticēt gēniem, ja netic evolūcijai?

Anyway, uzskatu, ka atmiņas par iepriekšējo dzīvi ir tikai pašu radītas iedomas. Smadzenes ir tik sarežģīts pasākums, ka ir tikai normāli, ka laiku pa laikam pārņem dīvainas sajūtas (piem. Dežavū), un pēc tam pūlies piešķirt tam kaut kādu nozīmi vai izskaidrojumu.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Bizii van Dope
iesūtīt 22.02.2008 20:37
Raksts #127


Veic pētījumu par katlu dibenu biezumiem
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.12.05
Kur: dzīvē




Nē, piedod, es neticu šādai teorijai. Nekad mūžā neesmu par tādu dzirdējusi un izklaisās pārāk šaubīgi. Un vēl no fanātiska kristieša mutes… hmm… Nē, neuztver to kā apvainojumu. Man kritietība iet pie sirds, bet tomēr…

Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
washulis
iesūtīt 22.02.2008 23:10
Raksts #128


Cogito ergo sum
*******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.02.07
Kur: Divas mājas tālāk
Jaukais snīpis



nelikeas īpāsi ticmi, lai gan tas varētu būt interesanti. nav nekas, kas pierādītu, ka tāda eksistē... neticu visu dvēseļu pārdzimšanām. nekas (diemžēl) manuprāt nav bezgalīgs... silent.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Massacre
iesūtīt 25.02.2008 12:39
Raksts #129


Perfect Nobody
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 30.10.07
Kur: Vanity Fair



Nu, tad tā.
Pirmkārt jāsāk ar to, ka es ticu tam, ka man ir dvēsele. Šī dvēsele, manī mītoša, ir gudrāka un viedāka par manu pašreizējo personību, dzīvo līdz ar mani, palīdz man un tamlīdzīgi.
Otrkārt dvēsele, manā uztverē vienkārši nevar būt tik tizla, lai tad, kad nomirst mans ķermenis un smadzenes, nomirtu arī dvēsele. Tad šādam veidojumam nebūtu nekādas jēgas.
Man ir vairāki varianti, kas notiek ar dvēseli pēc ķermeņa nāves:
1)atbilstoši kristietības uzskatiem, ko mums šeit centās ieborēt Logos, dvēsele nonāk tiesas priekšā un tiek aizsūtīta dzīvei paradīzē vai ellē [šim es neticu, tāpēc man šis punkts kļūst neiespējams];
2)nonāk kādā dvēselēm paredzētā vietā (nekādas saistības ar kristietību šoreiz);
3)klaiņo apkārt (bet tas jau vairs nebūtu saskaņā ar mitoloģiju, jo apkārt klaiņojošas dvēseles netiek uzskatītas par īpaši labu parādību, protams, visam ir izņēmumi);
4)pārdzimst.

Protams, gan jau ir vēl kādi varianti, kas ar dvēseli varētu notikt pēc nāves, bet mans prāts ir izstrādājis šos četrus iespējamos skaidrojumus, no kuriem divi man nesimpatizē un tātad paliek pāri vēl divi, no kuriem man vistuvākais ir ceturtais.

Jā, es ticu iepriekšējām un nākamajām dzīvēm. Ticu arī tam, ka šim ciklam agri vai vēlu pienāk gals un ar dvēseli kaut kas notiek, bet par to es vairs neņemos spriest. Varbūt domas ar laiku mainīsies vai tieši otrādi - papildināsies ar sīkumiem un skaidrojumiem, bet dvēselei es turpināšu ticēt neskatoties ne uz ko, tāpēc, ka vienmēr esmu jutusi tās klātbūtni...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Viesis_Viesis_Agnese_*_*
iesūtīt 29.03.2008 17:03
Raksts #130





Viesi




Mēs katrs esam dzīvojuši vairākas reizes!!!Un varu apgalvot droši,ka mēs tagad esam tādi,kādi ir bijuši mūsu vecāki iepriekšējā dzīvē.Esmu daudz studējusi psihologiju un daudzas lietas,kas saistās ar šo lietu!un nepievērs uzmanības tiem,kuri netic tam.gan jau kādreiz paši pārliecināsies...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Nīcele
iesūtīt 07.04.2008 12:49
Raksts #131


Cīnās ar Lankašīras laumiņām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 05.04.08
Kur: Vietā, kur viss ir tieši tā kā tu vēlies



Kad atradīsies laiciņš izlasīšu arī jūsu komentārus,
bet runājot par mani..
lieta tāda, ka esmu daudz par to domājusi.
Visvairāk par faktu kā man ir gājis un kas es esmu bijusi, ne tik ļoti kā par šīs lietas filozofisko pusi.
Nē, labāk neko nerakstīšu, pašai grūti saprast savu domu gājienu, bet īsumā - manī ir pretrunas par to vai ticēt, vai nē. Itkā ticu, bet tai pašā laikā tas liekas kkas nereāls un savāds.. wink.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
September
iesūtīt 09.04.2008 18:32
Raksts #132


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 30.01.08
Kur: klusumā



bet tā ir kad es nu diezvai ticu!!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Klāra
iesūtīt 03.06.2008 20:03
Raksts #133


Cīnās ar Lankašīras laumiņām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 04.12.07
Kur: tavā sirdī



Es 100% neticu iepriekšējai dzīvei, pārdzimšanai utt. Cilvēkiem ir spilgta iztēle. Kad biju maza, biju pārliecinata, ka redzēju Ziemsvētku vecīti, braucam ar kamanām grin.gif Ko tik nelīdz iedomas...
Kā cilvēks var būt koks? grin.gif
Uzskatu, ka dzīvniekam ir dvēsele, bet tā mirst līdz ar viņu. Cilvēka dvēsele ir nemirstīga. Tā dzīvo mūžīgi citā pasaulē, nevis pārmiesojas... Tad jau mana meita varbūt bija mana vecvecmāmiņa.. grin.gif
Kā jau kristieši ticu Bībelei, kur teikts, ka cilvēks mirs un augšāmcelsies tad, kad Jēzus otreiz atnāks. Tas pilnībā izslēdz reinkarnāciju.
Man liekas, ka daudziem ir tā, ka viņi ļoti vēlas, lai ir tāda iepriekšējā dzīve (es arī agrāk vēlējos, tāpēc it kā ticēju), jo tas ir tik mistiski un interesanti. Tā pat ar pārējām mistiskām lietām kā, piemēram, elfi. Ir kas tic smile.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Bizii van Dope
iesūtīt 21.07.2008 21:25
Raksts #134


Veic pētījumu par katlu dibenu biezumiem
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.12.05
Kur: dzīvē




CITĀTS(Logos @ 23.01.2008 13:22) *
Ieprēkšējo dzīvju atcerēšanās fenomenu es saistu ar elementāru gēnu informācijas nesēju darbību, kas tiek nodota no paaudzes uz paaudzi. Piemēram, ja tava vecvecvec-mamma ir bijusi francūziete, tad tev esot ekskursijā Francijā, pie noteiktas apstāķļu sakritības, var būt nepārprotama sajūta, ka tu esi jau šeit bijusi, gājusi pa šo ielu, un skaidri zini, ka aiz stūra būs baznīca. Un tā arī ir. Tomēr tu pati šajā vietā nekad neesi bijusi, bet kāds iedzimtais priekšteča gēns tev atskaņoja ierakstu.


Un vispār... mūūūļķības.
Tik gudru rindkopu es vis tik gudri nevarēšu apspēlēt, tāpēc tikai teikšu, ka teorētiski manā gadījumā neviens no maniem senčiem nav bijis tas, kas es domāju esam bijusi.

CITĀTS
Kā cilvēks var būt koks? grin.gif


Pastāv uzskats, ka cilvēks ir augstākā dvēseles iemiesošanās forma. Cilvēks nevar atkal kļūt par taureni, mēslu vaboli, cūku vai vēl ko tur... Varbūt tu biji tārps iepriekšējā dzīvē, bet vairs nekad, ja esi piedzimis par cilvēku, nekļūsi atkal par kādu zemāko dzīvības formu (lai cik tas iedomīgi neizklausītos).

CITĀTS
Kā jau kristieši ticu Bībelei, kur teikts, ka cilvēks mirs un augšāmcelsies tad, kad Jēzus otreiz atnāks. Tas pilnībā izslēdz reinkarnāciju.


Kristietība vienmēr ir bijusi pretrunīga.

Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Antons Ego
iesūtīt 08.09.2008 21:46
Raksts #135


Kārto teleportēšanās eksāmenu
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 30.06.04
Labākais GP atdzejotājs 2007



CITĀTS(Bizii van Dope @ 21.07.2008 22:25) *
Pastāv uzskats, ka cilvēks ir augstākā dvēseles iemiesošanās forma. Cilvēks nevar atkal kļūt par taureni, mēslu vaboli, cūku vai vēl ko tur... Varbūt tu biji tārps iepriekšējā dzīvē, bet vairs nekad, ja esi piedzimis par cilvēku, nekļūsi atkal par kādu zemāko dzīvības formu (lai cik tas iedomīgi neizklausītos).


nu, būtībā atdzimšanas teoriju visvairāk un visbiežāk saista ar hinduistiem, kuri nebūt neuzskata, ka, nevar pārdzimt par "zemāku radību".
pats Krišna sarunā ar Arjunu tiešā tekstā pasaka, ka cilvēki, kuri sevī praktizē dzīvnieciskas īpašības, nākamajā dzīvē adzimst par dzīvniekiem (negauši par cūkām, sliņķi par lāčiem utt.)

Šo rakstu rediģēja Antons Ego: 08.09.2008 21:47
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
kukainis ragaini...
iesūtīt 06.10.2008 11:40
Raksts #136


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 09.07.08



CITĀTS(Northona @ 03.06.2008 21:03) *
Kā jau kristieši ticu Bībelei, kur teikts, ka cilvēks mirs un augšāmcelsies tad, kad Jēzus otreiz atnāks. Tas pilnībā izslēdz reinkarnāciju.

Starp citu, no kristīgā ticība reinkarnāciju atmetu tikai pāris gadsimtus pēc Kristus dzimšanas.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Klāra
iesūtīt 06.10.2008 18:02
Raksts #137


Cīnās ar Lankašīras laumiņām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 04.12.07
Kur: tavā sirdī



CITĀTS(kukainis ragainis @ 06.10.2008 12:40) *
Starp citu, no kristīgā ticība reinkarnāciju atmetu tikai pāris gadsimtus pēc Kristus dzimšanas.


Kur tu to rāvi??? Visi lielie sludinātāji kā Pāvils sludināja augšāmcelšanos, kas nevar pastāvēt, ja ir reinkarnācija un tāda reinkarnācija netika sludināta pēc Kristus dzimšanas. Vismaz ne jau kristīgajā ticībā, citās gan.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Bjernsone
iesūtīt 06.10.2008 21:00
Raksts #138


Izrāda pirmās maģijas pazīmes
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 02.09.08
Kur: līdzās



nē, es neticu iepriekšējai dzīvei, dvēseļu pārdzimšnai u.t.t.
toties dažreiz ir jocīga sajūta runājot ar kādu cilvēku- šķiet, ka viņu mūžīgi pazīsti.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
essy
iesūtīt 07.10.2008 12:58
Raksts #139


Cīnās ar Lankašīras laumiņām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 01.11.04
Kur: Pa ceļam...



Ticu iepriekšējās dzīves iespējai. Pati vēl tagad atceros, kā 3-4 gadu vecumā skaidroju un centos pierādīt, ka esmu studējusi Liepājā! Kaut tajā vecumā vēl pat neapjautu, ka vispār tāda Liepāja eksistē un ko nozīmē studēt.

Mazliet smaidiņam - mani EVS draugi piecās minūtēs konstatēja, ka kādā no iepriekšējām dzīvēm esmu bijusi grieķiete - dejojot un grieķu vārdus izrunājot tā, it kā būtu dzimusi Grieķijā smile.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Džūna
iesūtīt 08.10.2008 00:51
Raksts #140


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.12.04
Kur: Zālamana templis, Klervo abatija.



CITĀTS(essy @ 07.10.2008 13:58) *
Mazliet smaidiņam - mani EVS draugi piecās minūtēs konstatēja, ka kādā no iepriekšējām dzīvēm esmu bijusi grieķiete - dejojot un grieķu vārdus izrunājot tā, it kā būtu dzimusi Grieķijā smile.gif


Tas vēl neko nenozīmē. Tas, ka krieviski runāju bez akcenta vēl nenozīmē, ka esmu bijusi krieviete. Tas varbūt ir dabas dots talants.

Pēc manām domām, dvēseļu pārdzimšana ir pilnīgas muļķības.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

8 Lapas V  « < 5 6 7 8 >
Atbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
1 lietotāji/s lasa šo pavedienu (1 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 20.04.2024 04:55