Kurbijkurne forums

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Izlasi, pirms iesūti!

Lūgums neaizrauties ar jaunu pavedienu veidošanu pa labi un pa kreisi - par visiem sīkumiem, par ko tik vien varētu iedomāties. Ja vēlies aizsākt jaunu tematu, tad runā par jautājumu, kas tevi interesē, par ko tev ir, ko teikt, un kuru tu patiešām vēlies apspriest.

Katra jauna pavediena pirmajam rakstam ir jābūt vismaz 150 vārdu garam (šajā lūgumā kopā ir 76 vārdi). Pretējā gadījumā pavediens tiks dzēsts, neskatoties uz to, kādas atbildes būs iesūtītas.

> R.A.B
mazā peciņa
iesūtīt 22.07.2005 12:50
Raksts #1


Tvarsta pūķus Rumānijā
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 24.07.03
Kur: Rīga
Grafiķe 2005



CITĀTS
To the Dark Lord
I know I will be dead long before you read this
but I want you to know that it was I who discovered you secret.
I have stolen the real Horcrux and intend to destroy it as soon as I can.
I face death in the hope that when you meet your match,
you will be mortal once more.
R.A.B


Kas ir tas R.A.B?
Ko var secināt no vēstules -> R.A.B uzrunā Voldemortu par Tumsas Pavēlnieku. Un tā uzrunā viņu tikai nāvēži (tātad ļaunie). Un pluss vēl par Horcrux ir tumšā maģija, tāpēc vēl var rēķināties, ka vēstules autors interesējas par tumšo maģiju.

Izšķirošā cīņa (vēstulē skatīt kā match) noteikti ir ar Hariju, jo viņš ir izredzētais.

Pēc burtiem varētu itkā derēt Siriussa brālis Reguluss Bleks. Bet kas tad ir A? Viņa tēvoci sauca Alphard (neatceros vai nezinu latvisko tulkojumu).

Vēl viens variants, kas itkā bija ir Amēlija Bounza. Un tas „R” varētu būt no vārda Riddle. Tie ir tādi personāži, kas ir jau bijuši un sakrīt burti kaut cik.

Nedomāju, ka Hermiones atrastie divi vārdi "Rosalind Antigone Bungs" un Rupert "Axebanger" Brookstanton" šeit ko nozīmē.

Neticu, ka tas ir kāds jauns personāžs, kā arī noteikti tas ir kāds cilvēks. Protams, nedrīkst aizmirst par to, ka tie visi burti varētu būt arī kāda iesauka, gluži kā JP.

Šo rakstu rediģēja skowij-snowij: 22.07.2005 12:53
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
7 Lapas V  < 1 2 3 4 5 > »   
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (40 - 59)
nenuil
iesūtīt 13.02.2006 17:43
Raksts #41


Prāto, kā lietderīgāk ieguldīt rūķīšu zeltu
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 21.01.06
Kur: šodien zeme iztiks bez mums
Novembra mākslinieks 2009



man liekas, ka tas buus kaads jau zinaams personaazhs, bet reguluss man neliekas iipashi ticams variants...
taa atkal buus kaada no taam sasodiitajaam jkr viltiibaam... *mad*
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
lin
iesūtīt 13.02.2006 18:07
Raksts #42


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.07.04
Kur: tepat uz vietas
Ziemas sapņotāja 2010



Es nedomāju, ka tas varētu būt Regulass Bleks. Grāmatā bija teikts, ka nāvēži šo noslēpumu drošvien nezināja. [ Regulass taču bija nāvēdis ja? ermm.gif ] Tur bija par to ka Lūcijs Malfojs nezināja, ka dienasgrāmata varētu būt tik īpaša. Tad kādā veidā Regulass par to uzzināja? Tam vajadzētu būt kādam nu ļoti uzticamam kalpam [un nodevējam grin.gif ], bet Voldemorts taču nevienam īpaši neuzticējās, ar nevienu nedraudzējās.
Bet nāvēdim tam jābūt, jo tikai nāvēži uzrunā tā Voldemortu. Man liekas, ka tas būs kāds, kurš jau iepriekš ir minēts, kuram nebija pievērsta nekāda uzmanība.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Fantomass
iesūtīt 13.02.2006 23:21
Raksts #43


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 27.10.04
Portretu fotogrāfs



Nē, istenībā ja tā padomā, tad varētu tā būt, ka Reguluss būs tas RABis.
Tas būtu lielisks fināls - jauns tipāžs, kurā Roulinga varēs izpausties pēc sirdspatikas. Un tas jaunais darīs lielas lietas. Njā. ermm.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Mākoņkaķis Aurēl...
iesūtīt 14.02.2006 11:28
Raksts #44


Knakts autobusa konduktors
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.03.05
Kur: Jaukā vietiņā.



CITĀTS(Nimue @ 22.07.2005 13:07) *
Bet tikai viens varēja laivā braukt pāri ezeram... par to arī vērts padomāt. Līdz šim bija nācies lasīt idejas, ka tiem jābūt diviem - R... And B... bet patiesībā trīs izklausās prātīgāk - zīmītē ir 3 teikumi pirmajā personā... Viens atklāja, viens nozaga (un tagad iznīcinās) un viens tagad nomirs (jo izdzēra to.. kas nu tas tur bija).

Man ir tādas aizdomas, ka tas, kurš to atklāja, atklāja no attāluma - Tātad aizbrauca tikai 2 personas. ermm.gif Viens arī varētu būt nepilngadīgs- kā Harijs. Nepilngadīgais varētu to nozagt...
A ja nu Dumidors tiklīdz tur tika iekšā, ielika to zīmīti tur? xD.gif Tad, kad "pierādīja" ka nevar pieskarties tai zampai? Protams, neticama ideja... Bet viss ir iespējams... It seviški HP!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Adē
iesūtīt 14.02.2006 11:40
Raksts #45


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Tulkotāji
Pievienojās: 06.10.04
Kur: Pie sienas.
Mūžīgā opozīcijā



Sitiet mani nost,bet man liekas,ka R.A.B. ir Siriuss Bleks.
"I know I will be dead long before you read this" - grāmātā ir aprakstītas tikai divas nāves- Siriusa un Dumidora. Kāpēc R.A.B.-nav ne māzākas jausmas,bet man liekas,tas tomēr bija Siriuss. Nu jā,es esmu nonākusi pretrunās ar sevi huh.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Daniels_Redclifs
iesūtīt 14.02.2006 15:01
Raksts #46


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.10.05
Kur: Viduszeme



Ateena, man patiik tava ideja, tikai iisti, tad neiet kopaa tas, ka B buutu Baltuss, jo tad kaapeec vinjam to suudu vajadzeeja dzert, ja reiz vinsh kaadreiz ar saviem draugiem, R un A bija to izniicinaajushi, tad kaapeec tieshi tagad Dumidoram vajadzeeja mirt, neviss tad kad shis ir bijis kopaa ar R un A(nu par A-domaaju, ka tas patieshaam vareetu buut and) ... nu ideja itkaa par B- Baltuss, nav slikta, bet tas viss neiet kopaa taa kaa tam vajadzeetu ...
Adenaide- nedomaaju, ka tas vareeja buut Siiriuss, jo vinjam nebija nekaads tiesh sakars ar Voldiju, lai Siiriuss vareetu zinaat par Horkrustiem, taapeec domaaju, ka Siriuss tas nebuus, bet ko zini, no JKR var visu sagaidiit ...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Patriote.
iesūtīt 14.02.2006 15:06
Raksts #47


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 10.02.04
Kur: Savējā Valmiera



CITĀTS(birokraac @ 13.02.2006 18:13) *
REGULUS BIJA VIENS NO RETAJIEM, KAS MĒĢINĀJA AIZIET NO VOLDIJA! Vai ne tā?


Tieši tā!!! rolleyes_a.gif Turklāt viņu nogalināja, viņš tak zināja, ka tā būs tādēl atbilde Adenaidei

CITĀTS
Sitiet mani nost,bet man liekas,ka R.A.B. ir Siriuss Bleks.
"I know I will be dead long before you read this" - grāmātā ir aprakstītas tikai divas nāves- Siriusa un Dumidora. Kāpēc R.A.B.-nav ne māzākas jausmas,bet man liekas,tas tomēr bija Siriuss. Nu jā,es esmu nonākusi pretrunās ar sevi


NU nē Regulass atrada šito horkurstu uzrakstīja vēstuli un tad paziņoja par dezertēšanu, jo zināja ka šamējo apslaktēs. Visi nāvēzi tak zin, ka mirs, ja iedomāsies aiziet prom! Turklā t Siriuss 100% negribēja mirt un atstāt hariju vienu pašu silent.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
aicha
iesūtīt 14.02.2006 17:05
Raksts #48


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 30.01.04
Kur: LV



Nu es piekritīšu tiem, kas uzskata ka R.A.B ir Siriusa brālis Regulus Bleks. Manuprāt, šī ir visticamākā versija, jo tai ir visvairāk reālu pierādījumu no grāmatas. Es tos neuzskaitīšu, jo tie jau ir minēti šajā pevedienā, taču tādu ir tiešam daudz. Vairāk nekā par citiem iespējamajiem R.A.B. Pie tam minējums, ka FO pieminētais medaljons no Drūmkaktes varētu būt pazudušais horokraks man liekas ļoti ticam. Tas būtu tieši Roulingas garā.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
lil`skater
iesūtīt 15.02.2006 17:25
Raksts #49


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 11.12.04
Kur: Parealitātē...



Man shkiet ka tik vienkaarshi nebuus, taam nevajadzeetu buut jaunam teelam, bet tajaa pashaa laikaa neloti biezhi pei,ineetam man shkiet, bet tomeer man shkiet ka tur ir kaads aakis un tur ir kaut kas vairaak nekaa Bleks, tas buutu paaraak viegli, paarak, paaraak!!!! Man pashai nav ideju kas tav vareetu buut, bet tomer esmu paarliecinaata ka tur ir kaut kas intersants!!!!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
WinterLea.
iesūtīt 15.02.2006 17:33
Raksts #50


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 08.11.05
Kur: violet hill



Manuprāt R.A.B varētu būt 3 dažādi burvji, jo tur ir 3 teikumi, kuri iesākas ar "Es..", turklāt tie varētu arī būt nāvēži, bet nav neiespējami tas, ka B ir Baltuss. Reguluss Belks manuprāt ir pārāk neticami, iespējams, ka raxtniece būs iepinusi tur nezināmus personāžus unsure_a.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Leduspuķe ziemeļ...
iesūtīt 15.02.2006 17:47
Raksts #51


Dzer sviestalu Trijos slotaskātos
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 23.06.05



Man bija ienākusi prātā viena doma, bet tad es tomēr domāju, ka tas nava. Man bija nepareiz domu gājiens,. Būtu nteresnati uzināt, kas tad īsti ir tas R.E.B.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
forbiddenwood
iesūtīt 16.02.2006 11:19
Raksts #52


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 26.12.04



Kā jūs domājat kas ir vecāks par Voldemortu, ir miris, ir bijis pasniedzējs vai nāvēdis(jo ir zinājis par horkrustiem tāpat kā prof. Gliemjrags), ir vīrietis( jo rakstīja ka ir [i]miris[/i] )?
Protams ka spoks!!! grin.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
arturchix
iesūtīt 16.02.2006 14:46
Raksts #53


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 07.02.05



CITĀTS
To the Dark Lord
I know I will be dead long before you read this
but I want you to know that it was I who discovered you secret.
I have stolen the real Horcrux and intend to destroy it as soon as I can.
I face death in the hope that when you meet your match,
you will be mortal once more.
R.A.B

Varbūt Bleku ģimene varētu būt zināmā mērā sazvērējusies pret Voldemortu... Atšifrējumā varētu būt šie cilvēki: Reguluss, Alfards, Andromeda un Bellatrikse Bleki. Kā gan viens cilvēks būtu varējis horkruksu nozagt?

Starp citu, rekur atradu ļoti ticamu teoriju:
CITĀTS
Near the end of Harry Potter and the Half-Blood Prince, Dumbledore attempts to recover a locket believed to be a Horcrux created by Voldemort. Instead, he finds a different locket containing a message signed with the initials R.A.B.. Some have interpreted this as Regulus Alphard Black. Rowling was asked in an interview whether Regulus was R.A.B., and called this theory "a fine guess". However, she did not intend her reply either to confirm or deny the guess. In the Netherlands Regulus Black is called Regulus Zwarts and the Initials for RAB are RAZ. In Norway, Regulus Black is called Regulus Svaart, and the initials in the locket is RAS, which makes the theory that RAB is Sirius's brother plausible.

During the attempt to retrieve the locket with Harry's assistance, Dumbledore points out that the task could not be achieved by one alone. Presuming Regulus is indeed R.A.B, he would have needed assistance to replace the Horcrux with the fake locket, after turning against Voldemort for any number of possible reasons. For this, he could have had the services of the Black family house-elf Kreacher. It is stated earlier in Harry Potter and the Half-Blood Prince that Regulus only survived a few days after Voldemort realised he had turned against him.

The note suggests that the original locket would have been either destroyed or hidden away. Chapter 6 of Harry Potter and the Order of the Phoenix mentions a heavy, unopenable, gold locket in a glass case in the drawing room at 12 Grimmauld Place, the Black family home. Sirius Black was at that time clearing the house, and the locket was consigned to be thrown away. However, Kreacher was rescuing items for himself, and Mundungus Fletcher was taking items to sell. In Half-Blood Prince, Mundungus is seen with articles taken from the house, and in the company of the barman from the Hog's Head. J.K. Rowling confirmed that the barman is Dumbledore's brother Aberforth. Aberforth was described as drawing his cloak about his throat as he walked away from the scene. It is possible that he now has the locket.


Šo rakstu rediģēja arturchix: 16.02.2006 14:47
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
arturchix
iesūtīt 16.02.2006 19:28
Raksts #54


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 07.02.05



Es atvainojos par dubultpostu, taču nu es esmu par 95% pārliecināts, ka R.A.B nozīmē Reguluss Arkturus Bleks. Līdz šim vēl nav oficiāli apstiprināts, ka Regulusam Blekam būtu otrs vārds, taču vairāki avoti, ieskaitot The Harry Potter Lexicon, apgalvo, ka šo vārdu esot izpaudusi pati Roulinga. Lai nu kā tur arī nebūtu, vairākiem varoņiem Poteriādē ir otrie vārdi, bet sestajā grāmatā Regulusa otrais vārds visticamākais nav speciāli pieminēts, jo tad šī mīkla būtu pārāk vienkārša.

Tātad, Regulus savulaik bija nāvēdis, tāpēc zīmītē viņš Voldemortu uzrunāja kā Tumsas pavēlnieku, ko lieto tikai nāvēži. Pārēji Voldemorta piesaukšanai izmanto terminus Paši-zināt-kas, vai arī paši drosmīgākie sauc lietas to īstajos vārdos – Voldemorts. Kad uzzinājis, kādi ir patiesie nāvēžu nodomi, Reguluss izlēma viņus pamest, taču nāvēžu rindas neviens nepamet, nezaudējot savu dzīvību. Visticamākais, kad pār Regulusu nāca atskārsme, ka nāvēži nav tas, kas viņš vēlējās būt, viņš nozaga vienu no horkrustiem, kaut arī paredzēja ātru savu bojāeju. Vēlreiz, zīmītes saturs:
CITĀTS
Tumsas pavēlniekam

Es zinu, ka jau sen būšu miris, kad šo lasīsiet, taču vēlos, lai Jūs zinātu, ka Jūsu noslēpumu atklāju es. Es esmu nozadzis īsto horkrustu un grasos to iznīcināt, tiklīdz tas būs iespējams. Es eju nāvē cerībā, ka brīdī, kad sastapsiet līdzvērtīgu pretinieku, Jūs jau atkal būsiet mirstīgs.

R.A.B.


Tātad, ir diezgan skaidri uzrakstīts, ka to saka viena persona, nevis vairākas, tādējādi atkrīt teorijas par vairāku cilvēku sadarbošanos, ka katrs burts nozīmē trīs personu vārdu iniciāļus. Turklāt, ir maz ticams, ka zīmītes autors/i būtu pūlējušies ar mistisku parakstu zem zīmītes. Tā bija domāta Voldemortam, nevis kādam citam, tāpēc arī parakstam ir jābūt Voldemortam viegli saprotamam. Pilns vārds netika rakstīts tāpēc, lai pirms 7.grāmatas būtu kaut kāda intriga. Ir grūti pateikt, kur Reguluss būtu varējis uzzināt par horkrustu esamību, taču gan jau septītajā grāmatā tas būs izskaidrots. Lai alā tiktu klāt salai melnā ezera vidū, viņš būs paņēmis palīgos Mokšķi, savu mājas elfu, kurš acīmredzot īsti neatbilst pieaugušā statusam laivā. Kā viņiem izdevās medaljonus apmainīt, jālasa septītā grāmata.

Kas ar īsto medaljonu notika tālāk, varam mēģināt izskaitļot. Reguluss Bleks dzīvoja Bleku namā, tātad neilgi pirms savas nāves viņš to tur būs atstājis. Voldemorts ļoti ātri uzzināja par Regulusa nodomiem pamest nāvēžu rindas, tā ka viņam nebija nemaz tik daudz laika rīkoties, un būs atstājis medaljonu Bleku namā. Lūk, kāda rindiņa bija lasāma Fēniksa ordeņa sestajā nodaļā „Dižciltīgais un senais Bleku nams”:
CITĀTS
Tīrītāji uzgāja arī nejauka paskata sudraba instrumentu, kas atgādināja daudzkājainu pinceti.[...] Turpat bija arī smags medaljons, kuru nevienam tā arī neizdevās atvērt [...]

Protams, mēs varam jau spekulēt, ka tā ir tikai sagadīšanās, taču visas pazīmes liecina, ka šis arī bija tas meklētais horkrusts, turklāt pašā deguna galā! Arī dzīvē mēdz gadīties, ka vēlāk tu tikai apjaut, kas tev iepriekš burtiski karājās deguna galā, un tomēr tu to nespēji saskatīt. Jādomā, ka tas būtu tipiski Roulingas stilā – paplivināt horkrustu galvenajam varonim gar degunu, lasītājiem pat par to neiedomājoties.

Ļoti ticams, ka Bleku nama lielās tīrīšanas laikā medaljonu gatavojās izsviest ārā, jo Siriuss vēlējās atbrīvoties no visām liekajām mantām, kuras viņam bija vienaldzīgas. Citēšu kārtējo rindkopu no Fēniksa ordeņa:
CITĀTS
[...] Harijs nosprieda, ka īstenībā tas bija karš pret šo māju, kura, Mokšķa atbalstīta un musināta, ļoti sekmīgi aizstāvējās. Mājas elfs atkal un atkal uzradās, lai kur viņi sapulcējās [...] un pūlējās izčiept no atkritumu maisiem visu, kam vien tika klāt.

Ir diezgan ticams, ka Mokšķis no maisiem izvilka arī medaljonu. Vai nu viņš būs to atdevis Mahorkam, vai arī Mahorks no Mokšķa medaljonu būs vienkārši nospēris vienā no saviem reidiem. Kā jau atceraties, Mahorks no mājas laiku pa laikam izspēra pa vērtīgai mantiņai, lai tās varētu pārdot „Vepra galvas” bārmenim. Bet te ir bārmeņa apraksts no Fēniksa ordeņa grāmatas:
CITĀTS
No krogus iekštelpas izšļūca bārmenis. Tas bija vecs, sapīcis vīrs ar gariem, sirmiem matiem un bārdu. Viņš bija garš un tievs, turklāt Harijam likās, ka šo vīru viņš kaut kur ir redzējis.

Harijs šo vīru nebija redzējis, taču viņš to likās pazīstam tāpēc, ka...bārmenis bija Aberforts, Dumidora brālis! Vēlāk vienā no intervijām Roulinga šo faktu apstiprināja.

Tātad, ir ļoti ticama versija, ka galu galā Mahorks medaljonu būs aizstiepis uz „Vepra galvu” pārdot bārmenim kopā ar citām nospertajām mantām no Bleku nama, un tur nu tas arī tagad atrodas! Ja šī teorija izrādīsies patiesa, nez kā Harijs tam varētu nākt uz pēdām...

P.S. Es vēlreiz atkārtošu to, ko rakstīju iepriekšējā rakstā, kas apstiprina R.A.B. kā Regulusu Bleku. Nīderlandē Reguluss Bleks ir iztulkots kā Regulus Zwarts, un zīmītes iniciāļi ir RAZ. Norvēģinā Reguluss Bleks ir iztulkots kā Regulus Svaart, un zīmītes iniciāļi ir RAS. Secinājumus izdariet paši.

Šo rakstu rediģēja arturchix: 16.02.2006 19:36
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Putnubiedēklis
iesūtīt 16.02.2006 20:39
Raksts #55


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 24.11.03



Man diezgan muļķīgi liekas tas, ka R.A.B. tā vienkārši parakstījies, lai Voldemorts to uzzina un viņu novāc. Bet varbūt ka bija tā: kāds cits nočiepa Voldemorta horkrustu un tikai parakstījās kā R.A.B. lai aizdomas kristu uz kādu citu, kautvai to pašu Regulusu Bleku, un tāpēc Reguluss tika novākts tongue.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Mākoņkaķis Aurēl...
iesūtīt 16.02.2006 21:21
Raksts #56


Knakts autobusa konduktors
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.03.05
Kur: Jaukā vietiņā.



Cepuri nost artuchixam!

Tu visos sīkumos iztāstīji visu teorija, kura tagad man liekas vēl ticamāka.
Par tiem iniciāļiem norvērģu un nīderlandju tulkojumiem arī ir gudri. Vismaz kāds tur ibja mēģinājis sazināties ar Roulingu... Bet tagad tas ir izlemts. Vai nu jauns personāžš, vai Regulus Bleks. Tas ntoeikti būtu Viņas stilā. Deugna priekšā, un to pat nepamanīt...
Bet, lasot Putnubiedēkļa rasktu, man pēkšņi ienāca prātā kārtējā sīkā ideja, kuru nebūtu vērts pieminēt, ja vien man nebūtu šī nelāgā ieraduma - ja nu R.A.B. ir apgriezti iniciāļi, proti, B.A.R. ? Var būt kāda cita iniciāļi. Taisnība, negribētu atklāties, bet tad savukārt visi Bleki bija godkārīgi ļaudis (izņemot dažus happy.gif ). Ak vai, sekoju Adenaides pēdās - jūku prātā... Nonāku pretrunās ar sevi.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
forbiddenwood
iesūtīt 17.02.2006 21:30
Raksts #57


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 26.12.04



Man varētu būt vēl viena ticama teorija.

Khm...
Iespējams Nimue varētu būt daļēja taisnība. R.A.B. burts A. varētu nozīmēt And(kaut gan tas nesakristu ar gramatikas pareizīu!).
Un R.A.B. varētu nozīmēt Riddle And B nozīmē Benson,Bishop (viņi ir vientieši).
Bet tomēr tas skanētu neloģiski, jo tad vēl Toms nebija T.P. un nezināja par horkrustiem.

Tādēļ, R.A.B.ā burti ''A.B.''varētu būt Albus, Baltus.( izklausas pēc kaut kādiem buramvārdiem!)


Ēēē...
Kuram vēl ir kāda teorija? blush.gif
Hi hi!

ES teikšu Dodiet Detektīva apliecību Arturcixam!Super! sorcerer.gif thumbsup.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
arturchix
iesūtīt 17.02.2006 22:08
Raksts #58


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 07.02.05



Tā diemžēl nav mana teorija - es viņu atradu virtuālajā Wikipedia enciklopēdijā, kur tika analizēta R.A.B. mīkla. Es galveno informāciju iztulkoju, piemeklēju precīzus citātus no grāmatas, kā arī kaut ko pieliku no sevis, kā piemēram, saiti uz Roulingas interviju.

Kā vispārliecinošākais arguments par labu Regulusam Blekam man liekas tieši šie Nīderlandes un Norvēģijas piemēri, kuri pierāda, ka B nozīmē Bleks.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Eduards
iesūtīt 19.02.2006 00:51
Raksts #59


Izrāda pirmās maģijas pazīmes
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 30.10.03



CITĀTS(Adenaide @ 14.02.2006 11:40) *
Sitiet mani nost,bet man liekas,ka R.A.B. ir Siriuss Bleks.
"I know I will be dead long before you read this" - grāmātā ir aprakstītas tikai divas nāves- Siriusa un Dumidora. Kāpēc R.A.B.-nav ne māzākas jausmas,bet man liekas,tas tomēr bija Siriuss. Nu jā,es esmu nonākusi pretrunās ar sevi huh.gif

Nu es arī nezinu, ko domāt par R.A.B., bet variants varētu būt normāls, jo Siriuss slēpās visādās alās utt. rolleyes_a.gif

CITĀTS(Putnubiedēklis @ 16.02.2006 20:39) *
Man diezgan muļķīgi liekas tas, ka R.A.B. tā vienkārši parakstījies, lai Voldemorts to uzzina un viņu novāc. Bet varbūt ka bija tā: kāds cits nočiepa Voldemorta horkrustu un tikai parakstījās kā R.A.B. lai aizdomas kristu uz kādu citu, kautvai to pašu Regulusu Bleku, un tāpēc Reguluss tika novākts tongue.gif

Arī ticami grin.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Putnubiedēklis
iesūtīt 19.02.2006 10:39
Raksts #60


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 24.11.03



Kaut gan, ja tā padomā, tad arī variants par Siriusu nav atmetams. Viņam visulaiku bija jātup mājās un viņš to nevarēja izturēt. Un tā nu 5. grāmatas beigās Voldemorts cerēja nošaut 2 zaķus ar vienu šāvienu - atvilināt Hariju uz ministriju, un līdz ar to arī Siriusu. Bet neticami varētu būt tas, ka Siriuss pazemotos un sauktu Voldi par Tumsas pavēlnieku..
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

7 Lapas V  < 1 2 3 4 5 > » 
Atbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
1 lietotāji/s lasa šo pavedienu (1 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 28.03.2024 23:47