Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Ievēro!

Raksti tiek skaitīti.
Aptaujas nav atļautas – tām paredzēts atsevišķs aptauju forums.

> Kāpēc Grifidors vienmēr uzvar kalambolā?
Memoria
iesūtīt 28.06.2004 14:24
Raksts #1


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 03.02.04
Kur: Tur kur tu vismazāk to gaidi



'Vienmēr Grifidors vinnē - jo viņiem ir "labāki spēlētāji", bet ko tas dod un kā viņi var vinnēt, ja slīdeņi ir pārāki? Laikam 2 grāmatā bija raxtīts ka slīdeņi kalambolā sāka gūt panākumus (rezultāts 50:0) un ka viņu slotas bija neap$aubāmi labākas ja jau tā, tad kāpēc Harijs izrādījās pārāks ar kaut kādu slotu kas bija sliktāka? Jo ja slotas ir ātrākas tad tai komandai vajadzētu vinnēt?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
6 Lapas V  < 1 2 3 4 > »   
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (20 - 39)
Vīslis
iesūtīt 01.07.2004 17:07
Raksts #21


Attīsta savu iekšējo Aci
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 12.12.03



CITĀTS(Kurpiite @ 28.06.2004 14:28)
Redzi, Harijam ir talants, kas aizgūts no tēva. Ne jau slotas vainīgas, bet akšalī talants... Arī Džordžs un Freds... Žagars... Visiem talants. Ne jau slotas. wink.gif

Ir taads teiciens, ka vajadziigs 95% darba un 5% talanta!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
aFēra
iesūtīt 01.07.2004 17:17
Raksts #22


Universālais kedmāsters
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 14.05.04
Kur: skype



CITĀTS(Vīslis @ 01.07.2004 18:07)
Ir taads teiciens, ka vajadziigs 95% darba un 5% talanta!

Pat saka arī, ka 99% prasmes un 1% talanta tongue.gif Un tas, manuprāt piemīt Harijam :blink:
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Shadowstalker
iesūtīt 05.07.2004 18:58
Raksts #23


Acīgais ex-mods
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.06.04
Kur: Dark Dark Forest
Mods 2007



Vajag mācēt tās labās slotas arī lietot. Bet Slīdeņi to nevar. Kāpēc latvieši vareni brauc arī ar savu mazo finansējumu un slikto tehniku? Tāpēc, ka māk izcili braukt. Iedotu viņiem labāko, būtu čempioni uzreiz.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
grapefruit
iesūtīt 05.07.2004 21:45
Raksts #24


Streipuļo ārā no Vepra galvas
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 05.07.04
Kur: Starp savām pasaulēm tukšumā
Rakstnieks 2005



kaut kur tachu harijam jaaguust panaakumi lai graamata kljuutu interesantaaka smile.gif un bez harija briiniskjiigaas prasmes kalambolaa graamata vairs nemaz nebuutu tik interesanta grin.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Hermione
iesūtīt 05.07.2004 21:54
Raksts #25


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Bijušie
Pievienojās: 11.03.04
Kur: Kā parasti-pie sava mīļotā...kompja!!!!



grapefriut taisniiba, Hermione ir izcila maaciibaas, Drako-neggeeliibaas, Rons-nu laikam vinjss pareggossanaa, jo bija beyond....Harijs-kalambolaa, kas veel turklaat, ir iedzimts no teeva, njemsism veeraa veel draudziigo komandu un smuko kapteini.... blush.gif
Bet gribeeju teikt, ka Sliidenis ar slotaam ir taapat kaa zakkis ar stuuri...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Siri
iesūtīt 06.07.2004 09:42
Raksts #26


Metamorfomags
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 07.01.04
Kur: Jūrmala
Mods 2008



Nu es domāju,ka "Harijs atnāca,un Grifidors uzreiz sāka uzvarēt" tāpēc,ka Harijam ir laba slota.Jo-kurš ir vissvarīgākais spēlētājs komandā? Meklētājs.Nedomāju,ka tikai talantam tur ir vaina.Lielu lomu tur spēlē arī izveicība,laba prasme manevrēt,un uzmanība,ar kuras palīdzību harijs pat ar sliktu redzi jebkur pamana mazu zelta lodīti...Bet Harija slotām jau arī ir diezgan liela nozīme.Jo visu laiku sanāk,ka viņš dabū visjaunākos slotu modeļus,tāpēc Grifidora komanda kļūst pārāka par citām-viņiem ir āšs meklētājs uz ātrākās slotas pasaulē (Nerunājot par 2.daļu,protams...piekrītu Trusītei-jo tur Slīdenim tiešām traucēja Drako,kas tā vietā lai spēlētu un pats meklētu zibsni tikai sekoja pakaļ Harijam un mēģināja viņam ieriebt...)
Tādā veidā Harijs noķer zibsni,komanda automātiski iegūst vislielāko punktu skaitu un spēle beidzas ar Grifidora uzvaru wink.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Immortal
iesūtīt 06.07.2004 11:08
Raksts #27


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.03.04
Kur: šūpuļtīklā zem bumbieres...



Malfojs vienkārši nejēdz noķert zibsni...Harijam nekas cits neatliek....kaut arī Malfojam ir tāda slota.... whistling.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Memoria
iesūtīt 07.07.2004 08:26
Raksts #28


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 03.02.04
Kur: Tur kur tu vismazāk to gaidi



A es taa arii nesapratu - kas dabuuja kalambola kausu pirmajaas 2 graamataas? Sliidenji?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Grēkmeistars
iesūtīt 07.07.2004 08:49
Raksts #29


Gatavo atskaiti Zemvaldim
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 22.06.04
Kur: Pie krāna
Savādnieks



Slīdeņiem ir labas slotas, Grifidoriem labi spēlētāji... grin.gif un tas ir viss
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Goldberry
iesūtīt 07.07.2004 09:01
Raksts #30


ex foruma administratore
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 18.11.03



CITĀTS(!Happy!)
A es taa arii nesapratu - kas dabuuja kalambola kausu pirmajaas 2 graamataas? Sliidenji?


Pirmajaa graamataa Kalambola Kausu ieguva Sliidenis. (Neskatoties uz Potera teju paarcilveeciskajaam speejaam pievilinaat savam kjermenim (rokaam, mutei vai nu, kas pirmais gadaas bumbinjai celjaa) zibsni, peec nezheeliigaas ciinjas meegjinot ieguut Filzofu akmeni vinjsh diemzheel bezsamanjaa noguleeja speeeli ar Kraukljnagu(?) kuraa Grifidros cieta nozheelojamu sakaavi. Taadeelj kausu ieguva Sliidnis. (Neskatoties uz to , ka savstarpeejaa speelee Grifidors guva Spiidoshu uzvaru.

Otrajaa gadaa kalamboa kausu neieguva neviens (galu galaa - Sliidenja mantinieka maajdzivniecinja deelj, kalambos tika atcelts).
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Memoria
iesūtīt 07.07.2004 09:09
Raksts #31


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 03.02.04
Kur: Tur kur tu vismazāk to gaidi



Pateicos wink.gif , bet tik un taaa pirmajaas graamataas slidenji ir paaraaki kaa dzineeji un sargi utt. a kapeec ne kaa mekleetaaji? huh.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
BlaBlaBla
iesūtīt 07.07.2004 11:03
Raksts #32


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 30.06.04
Kur: Ja es esmu kaut ko iesūtījusi, tad atrodos Rīgā!



Viņi uzvar, jo Harijs ir talantīgāks meklētājs un arī pārējā komanda ir (bija) talantīga...Līdz br''idim, kad Hariju un Fredu&Džordžu izslēdza no komandas... huh.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Enija
iesūtīt 07.07.2004 13:30
Raksts #33


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 24.07.03
Kur: pie datora



Jo Grifidoriem ir smadzenes....
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Alish
iesūtīt 07.07.2004 14:03
Raksts #34


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 23.12.03



Viņi uzvar jo Roulina tā grib, ja vinja vēlētos ka uzvarētu slīdeņi tad vairs nebūtu interesanti... Ir lietas kuras vienkārši nevar izskaidrot
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Katy=)
iesūtīt 08.07.2004 11:34
Raksts #35


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 07.07.04
Kur: Latvijas nostūris



Vienkārši Grifidorā iet Harijs un viņš ir galvenais varonis, un kur tas redzēc ka galvenais varonis kaut kur zaudē?! Ja Draco būtu galvenais varonis, tad uzvarētu Slīdenis.....
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Lussy
iesūtīt 10.07.2004 20:17
Raksts #36


Attīsta savu iekšējo Aci
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 10.07.04



Grifindors uzvar daļēji tādēļ, ka grāmata ir par Hariju Poter(un viņš ir Grifindorā) Un daļēji tādēļ, ka Grifindora spēlētājiem ir talants un viņi tic saviem spēkiem! grin.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Sirradze
iesūtīt 11.07.2004 18:10
Raksts #37


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 13.06.04
Kur: tepat.



Ne jau vienmeer uzvar tie, kuriem labaakais inventaars! Taa ir arii muusdienu pasaulee sportaa!!!! Uzvar tie atjautiigaakie, gudraakie, pacietiigaakie, liidzsvarotiigaakie un tiem kuriem ir komandas gars! Kuri speej sadarboties un atbalstiit viens otru. Ko liidz taas Nimbus 2004 slotas [vai kaa vinjas tur sauca], ja nav neviena no shiim iipashibaam!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Idril
iesūtīt 11.07.2004 22:50
Raksts #38


Lecina seskus
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 09.07.04
Kur: Valmiera :D



Te man atkal ir jālieto vecais teiciens ne viss ir zelts kas spīd! ko līdz labas slotas ja spēlētājs nesaprot pie kura gala slotai ķerties un kā vispār ir jāspēlē tieši tāpēc grifidori kalambolā uzvar!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Victor Krum
iesūtīt 11.07.2004 23:06
Raksts #39


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 02.03.04
Kur: Uz slotas



LOL ku gudrs jautaajums.
Tad jau sanaak ka, ja man ir riktiigi aatra mashiina bet es nemaaku stuureet, es vinneeshu visus ar leenaakaam mashiinaam, ja? wacko_a.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Sirradze
iesūtīt 12.07.2004 13:34
Raksts #40


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 13.06.04
Kur: tepat.



CITĀTS(Victor Krum @ 11.07.2004 23:06)
LOL ku gudrs jautaajums.
Tad jau sanaak ka, ja man ir riktiigi aatra mashiina bet es nemaaku stuureet, es vinneeshu visus ar leenaakaam mashiinaam, ja? wacko_a.gif

Man patiik tavs piemeers! Uzreiz visu var skaidri un gaishi saprast! wink.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

6 Lapas V  < 1 2 3 4 > » 
Atbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
9 lietotāji/s lasa šo pavedienu (9 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 23.04.2024 23:18