Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Gredzenu pavēlnieka elfu klubs
silverdragon
iesūtīt 27.09.2007 21:19
Raksts #1


Izrāda pirmās maģijas pazīmes
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 10.07.07



Cien. gredzenu pavēlnieka fani. Man jums ir satriecošs paziņojums!!! Š.g. 15. oktobrī, Rīgas 41. vidusskolā savu darbību sāks "Gredzenu pavēlnieka elfu klubs", kurā laipni tiek sagaidīti visi, kuriem interesē "Gredzenu pavēlnieks" un tajā esošie elfi.

Ja jums ir kādi jautājumi, saistībā ar šo paziņojumu, tad uzdodiet tos man šeit un es labprāt atbildēšu.

"Gredzenu pavēlnieka elfu klubā pieņem pusaudžus sākot ar 13 gadiem un beidzot ar 18 gadiem.

Ja ir kāds, kuram ir 19 gadi un augstāk, kurš ļoti vēlas piedalīties šajā klubā, tas arī tiek pieņemts klubā, bet ar dažiem noteikumiem:
1. Tiek piedāvāta iespēja kļūt par vienu no vadītājiem,
2. Ja persona nevēlas kļūt par vadītāju, tad dotajai personai ir jāievēro kluba noteikumi:
3. Neaizskart nevienu, kuram ir 18 gadi vai mazāk,
4. Ļaut pusaudžiem pašiem atrisināt uzdevumus, diskusijas u.t.t.
5. Iejaukšanās no 19 gadīgās personas puses ir pieļaujama tikai tad, ja tiek pārkāpti noteikumi un rodas strīds starp pusaudžiem, vai, kad pusaudži nevar tikt galā ar uzdoto uzdevumu.

Pusaudžiem, tāpat kā 19 un augstāk gadīgajām personām ir jāievēro ētikas likumi, attiecībā vienai vecuma grupai pret otru vecuma grupu.

Klubā ir sekojošas nodarbības:
1. Dzejas un literatūras sacerēšana (Oktobris - Novembris),
2. Mūzika (Novembris - Decembris),
3. Dž. R. R. Tolkīna elfu valodas pētīšana (Decembris – Janvāris),
4. Gredzenu pavēlnieka grāmatu analizēšana (Janvāris – Februāris),
5. Dažādu priekšmetu gatavošana (Februāris – Marts),
6. Loku šaušana (Marts – Aprīlis)
7. Pārgājieni, ekskursijas, pastaigas (nezinu cik tas būs reāli, bet ideja ir) (Aprīlis – Maijs)

Katra kluba tikšanās reize ilgs aptuveni divas vai trīs stundas.
Kluba tikšanās reizes būs pirmdienās (pusaudžiem no 16:00 – 18:00, pieaugušajiem no 18:00 - 20:00) un ceturtdienās (pusaudžiem no 14:00 – 16:00, pieaugušajiem no 18:00 - 20:00)

Biedru aktivitāte klubā arī tiek vērtēta. Jo aktīvāks ir biedrs, jo lielākas iespējas viņam ir iegūt dažādas slavas vai pateicības zīmes.

Dienās, kad klubā notiek diskusijas u.c. darbi, biedriem ir jāņem līdzi Gredzenu pavēlnieka grāmatas, rakstāmpiederumi un viena vai vairākas klades, burtnīcas, atkarībā no biedra vēlēšanās, kuros veikt ierakstus.

Ja biedrs vēlas, viņš var izveidot sev vieglu elfa ietērpu un ierasties ar to uz klubu, jo tas arī tiks novērtēts. Atgādinu par tērpiem: Ja jūs vēlaties veidot savu elfu tērpu, tad izveidojiet to pēc iespējas vienkāršāku nevis baigi sarežģītu un lielu."

Šo rakstu rediģēja Nimue: 28.09.2007 18:35
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
4 Lapas V   1 2 3 > »   
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (1 - 19)
Grims
iesūtīt 28.09.2007 02:19
Raksts #2


Nazgûl
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 14.11.03
Kur: Tieši aiz tās izkapts, kas ir atbalstīta uz tava pleca.



Ar ko šis klubs nodarbosies?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Roviela
iesūtīt 28.09.2007 07:18
Raksts #3


Zintniece
Grupas ikona

Grupa: Noslēpumu nodaļa
Pievienojās: 03.11.03
Kur: te un tagad
Dzīvā enciklopēdija



Tieši tāds pats jautājums un vēl daži - vai elfu valodas mācīsieties? vai tērpus šūsiet? vai apzināsiet tos, kas to jau ir darījuši un kam GP elfi ir tāda sirdslieta, par kuru vairs nepiedomā, viņa vienkārši ir? grin.gif
Šo, piemēram? rolleyes_a.gif
Elfs

P.S. Viņš ir sastopams te, forumā.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
silverdragon
iesūtīt 28.09.2007 11:55
Raksts #4


Izrāda pirmās maģijas pazīmes
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 10.07.07



Šajā klubā būs ļoti daudz un dažādu iespēju. Tie, kuri būs kluba biedri tie paši varēs izvēlēties ko darīt vai mācīties elfu valodu, vai dziedāt, vai sacerēt dzeju vai stāstus, šaut ar loku, trenēties tuvcīņas treniņos, taisīt dažādas lietas un daudz kas cits jūs sagaida šajā klubā.

Tie, kuriem elfu lietas ir kā sirdslietas, ir laipni aicināti un gaidīti.

Ir vēl kādi jautājumi? Labprāt atbildēšu!!!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Roviela
iesūtīt 28.09.2007 12:21
Raksts #5


Zintniece
Grupas ikona

Grupa: Noslēpumu nodaļa
Pievienojās: 03.11.03
Kur: te un tagad
Dzīvā enciklopēdija



Vienkārši Caurajā Katlā būtu labāk, ja vien jūs neesat nolēmuši klubā spēlēt tikai datorspēles. smile.gif

Vai jums ir kāds, kas to lietu jau pārzin? Mācīties elfu valodas - vajag kādu, kas jau prot, pašmācībā var, protams, bet tas galīgi nav tas.
Dziedāt? Bet ko? grin.gif
Šaut ar loku? Ē... kur? kā ar lokiem? kā ar bultām, es domāju - kādas? ja kaujas varianti, tad tas nav tik vienkārši oficiāli darāms.
Kas mācīs tuvcīņas? Ar zobeniem? Citiem ieročiem? Tas arī nav gluži vienkārši.
Laikam es jau arkal reālistiskoju visu pārāk un par daudz aizraujos ar praktiskām lietām, kas ir jau iemēģinātas smile.gif
Neņemiet galvā.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
silverdragon
iesūtīt 28.09.2007 12:35
Raksts #6


Izrāda pirmās maģijas pazīmes
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 10.07.07



Datorspēles mēs viennozīmīgi nespēlēsim.

Mums ir cilvēki, kuri prot elfu valodu, šie paši cilvēki pazīst tuvcīņas mākslu, mūziku, literatūru u.t.t. Tāpēc ko dziedāt atradīsies. Jums pašiem būs jagatavo loki un bultas. Varu jums pačukstēt tas būs jūsu pirmais uzdevums loku šaušanas nodarbībās.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Roviela
iesūtīt 28.09.2007 12:39
Raksts #7


Zintniece
Grupas ikona

Grupa: Noslēpumu nodaļa
Pievienojās: 03.11.03
Kur: te un tagad
Dzīvā enciklopēdija



CITĀTS(silverdragon @ 28.09.2007 13:35) *
Datorspēles mēs viennozīmīgi nespēlēsim.

Mums ir cilvēki, kuri prot elfu valodu, šie paši cilvēki pazīst tuvcīņas mākslu, mūziku, literatūru u.t.t. Tāpēc ko dziedāt atradīsies. Jums pašiem būs jagatavo loki un bultas. Varu jums pačukstēt tas būs jūsu pirmais uzdevums loku šaušanas nodarbībās.

Paldies smile.gif Man jau ir gatavs loks, laba meistara gatavots tongue.gif Un loku nevar uztaisīt vienā nodarbībā! Vismaz ne tādu, ar kuru patiešām var šaut.
Man rada šaubas mūzikas pazīšana smile.gif Cik man zināms, tad tādas īpašas elfu mūzikas nemaz nav, ja neskaita mūziku no filmām.
Nevari kaut vai pa PZ uzrakstīt, kas ir šie cilvēki?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
silverdragon
iesūtīt 28.09.2007 12:47
Raksts #8


Izrāda pirmās maģijas pazīmes
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 10.07.07



CITĀTS(Roviela @ 28.09.2007 13:39) *
Paldies smile.gif Man jau ir gatavs loks, laba meistara gatavots tongue.gif Un loku nevar uztaisīt vienā nodarbībā! Vismaz ne tādu, ar kuru patiešām var šaut.
Man rada šaubas mūzikas pazīšana smile.gif Cik man zināms, tad tādas īpašas elfu mūzikas nemaz nav, ja neskaita mūziku no filmām.
Nevari kaut vai pa PZ uzrakstīt, kas ir šie cilvēki?


Nav jēgas teikt jo jūs viņus šā vai tā nepazīstat. Loku nemaz negatavosim vienu nodarbību. Lai nu kā, bet nodarbības notiks divas vai trīs stundas. Par mūziku un visu citu neuztraucaties, jo tas viss būs.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Roviela
iesūtīt 28.09.2007 12:56
Raksts #9


Zintniece
Grupas ikona

Grupa: Noslēpumu nodaļa
Pievienojās: 03.11.03
Kur: te un tagad
Dzīvā enciklopēdija



CITĀTS(silverdragon @ 28.09.2007 13:47) *
Nav jēgas teikt jo jūs viņus šā vai tā nepazīstat. Loku nemaz negatavosim vienu nodarbību. Lai nu kā, bet nodarbības notiks divas vai trīs stundas. Par mūziku un visu citu neuztraucaties, jo tas viss būs.

Un kāpēc domā, ka nepazīšu? grin.gif Kas to zina!
Mani uztrauc tas, vai lieta būs pietiekami nopietna. Tāpēc piesienos. Es arī pazīstu cilvēkus, kas prot šaut ar tādiem lokiem, un prot kauties ar zobeniem. Un pat varētu to pamācīt citiem apmaiņā pret iespēju pašiem trenēties. Nosacījums - vieta, kur trenēties un vieta, kur atstāt ekipējumu. Pret to - pamācīs, kā to dara. Tas pats puisis, kura bildi ieliku sākumā - gan ar loku šauj, gan zobenu vicina, piemēram. Un pamācīs kā tādas elfu bruņas uztaisīt, kā pašam ir.
Vēlaties ar viņu sakontaktēties, tad tas šeit ir Farliner.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
silverdragon
iesūtīt 28.09.2007 13:03
Raksts #10


Izrāda pirmās maģijas pazīmes
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 10.07.07



CITĀTS(Roviela @ 28.09.2007 13:56) *
Un kāpēc domā, ka nepazīšu? grin.gif Kas to zina!
Mani uztrauc tas, vai lieta būs pietiekami nopietna. Tāpēc piesienos. Es arī pazīstu cilvēkus, kas prot šaut ar tādiem lokiem, un prot kauties ar zobeniem. Un pat varētu to pamācīt citiem apmaiņā pret iespēju pašiem trenēties. Nosacījums - vieta, kur trenēties un vieta, kur atstāt ekipējumu. Pret to - pamācīs, kā to dara. Tas pats puisis, kura bildi ieliku sākumā - gan ar loku šauj, gan zobenu vicina, piemēram. Un pamācīs kā tādas elfu bruņas uztaisīt, kā pašam ir.
Vēlaties ar viņu sakontaktēties, tad tas šeit ir Farliner.


Esmu pamanījis, ka man ir runa ar pieaugušu cilvēku un bildē arī ir pieaudzis cilvēks. Klubam uz pieaugušajiem ir īpaši nosacījumi:

Citāts no projekta:
"Ja ir kāds, kuram ir 19 gadi un augstāk, tas arī tiek pieņemts klubā, bet ar dažiem noteikumiem:
1.2.1. Tiek piedāvāta iespēja kļūt par vienu no vadītājiem,
1.2.2. Ja persona nevēlas kļūt par vadītāju, tad dotajai personai ir jāievēro kluba noteikumi:
1.2.2.1. Neaizskart nevienu, kuram ir 18 gadi vai mazāk,
1.2.2.2. Ļaut pusaudžiem pašiem atrisināt uzdevumus, diskusijas u.t.t.
1.2.2.3. Iejaukšanās no 19 gadīgās personas puses ir pieļaujama tikai tad, ja tiek pārkāpti noteikumi un rodas strīds starp pusaudžiem, vai, kad pusaudži nevar tikt galā ar uzdoto uzdevumu."
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Romija
iesūtīt 28.09.2007 13:10
Raksts #11


Piedalās Bezgalvju medībās
*******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 01.04.04
Kur: online
Fotogrāfs 2007



Kāpēc robeža ir izvēlēta 19 gadi?

Pēc rakstītajiem noteikumiem sanāk, ka, ja klubā vēlas iesaistīties kāds, kam ir vairāk kā 19 gadu, bet viņš nevēlas būt vadītājs, tad ir ierobežots piedalīties pat diskusijās, jo viņa teikto var interpretēt kā kāda punkta pārkāpumu. Vai es kļūdos?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Roviela
iesūtīt 28.09.2007 13:18
Raksts #12


Zintniece
Grupas ikona

Grupa: Noslēpumu nodaļa
Pievienojās: 03.11.03
Kur: te un tagad
Dzīvā enciklopēdija



CITĀTS(silverdragon @ 28.09.2007 14:03) *
Esmu pamanījis, ka man ir runa ar pieaugušu cilvēku un bildē arī ir pieaudzis cilvēks. Klubam uz pieaugušajiem ir īpaši nosacījumi:

Citāts no projekta:
"Ja ir kāds, kuram ir 19 gadi un augstāk, tas arī tiek pieņemts klubā, bet ar dažiem noteikumiem:
1.2.1. Tiek piedāvāta iespēja kļūt par vienu no vadītājiem,
1.2.2. Ja persona nevēlas kļūt par vadītāju, tad dotajai personai ir jāievēro kluba noteikumi:
1.2.2.1. Neaizskart nevienu, kuram ir 18 gadi vai mazāk,
1.2.2.2. Ļaut pusaudžiem pašiem atrisināt uzdevumus, diskusijas u.t.t.
1.2.2.3. Iejaukšanās no 19 gadīgās personas puses ir pieļaujama tikai tad, ja tiek pārkāpti noteikumi un rodas strīds starp pusaudžiem, vai, kad pusaudži nevar tikt galā ar uzdoto uzdevumu."
Varbūt ieliec visus noteikumus, lai nav pārpratumu? smile.gif
Tur netrūkst punkta par to, ka arī jaunākie biedri nedrīkst aizskart tos, kas ir vecāki? smile.gif Citādi es nespēju iedomāties normālas attiecības. Tikai līdzīgs ar līdzīgu, ja tas nav, tad nekas nesanāks. Es, protams, saprotu, ka neviens nevēlas arī klubā piedzīvot kaut ko līdzīgu skolotāja-skolnieka attiecībām sliktākajā nozīmē, kad viens saka "tu vēl par jaunu, lai zinātu", bet otrs tīši neklausa padomam tikai tāpēc, ka otrs ir vecāks.
Jo tie, kurus es pazīstu un kas patiešām nopietni pārzin GP, sen jau ir ārā no otrās desmitgades. Vārdu sakot - nav iesācēji. Un tas nozīmē, ka viņiem būs stipri grūti noskatīties, kā citi sāk visu no sākuma un, ja vēl piedevām neņem vērā padomus... Tas ir saprotami, vai ne?
Bet kā tad paliek ar zobencīņām, bruņu taisīšanu, u.c.? Izskatīsiet priekšlikumu? Ne kā vadītājiem, bet kā no malas uzaicinātiem vieslektoriem vai kā to var devēt.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
silverdragon
iesūtīt 28.09.2007 13:22
Raksts #13


Izrāda pirmās maģijas pazīmes
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 10.07.07



CITĀTS(Etasi @ 28.09.2007 14:10) *
Kāpēc robeža ir izvēlēta 19 gadi?Pēc rakstītajiem noteikumiem sanāk, ka, ja klubā vēlas iesaistīties kāds, kam ir vairāk kā 19 gadu, bet viņš nevēlas būt vadītājs, tad ir ierobežots piedalīties pat diskusijās, jo viņa teikto var interpretēt kā kāda punkta pārkāpumu. Vai es kļūdos?
Jā tu mazliet kļūdies. Ja esi 19 gadīga/-s, tad tu vari piedalīties diskusijās u.c. darbos, bet tev jābūt uzmanīgam, lai visi pārējie, kuriem ir 13-18 gadi, neņemtu tikai tavas idejas un tikai tavus uzskatus, jo arī pārējiem ir kaut kas jādara netikai tev. Saprati manu domu?
CITĀTS(Roviela @ 28.09.2007 14:18) *
Varbūt ieliec visus noteikumus, lai nav pārpratumu? :)Tur netrūkst punkta par to, ka arī jaunākie biedri nedrīkst aizskart tos, kas ir vecāki? smile.gif Citādi es nespēju iedomāties normālas attiecības. Tikai līdzīgs ar līdzīgu, ja tas nav, tad nekas nesanāks. Es, protams, saprotu, ka neviens nevēlas arī klubā piedzīvot kaut ko līdzīgu skolotāja-skolnieka attiecībām sliktākajā nozīmē, kad viens saka "tu vēl par jaunu, lai zinātu", bet otrs tīši neklausa padomam tikai tāpēc, ka otrs ir vecāks.Jo tie, kurus es pazīstu un kas patiešām nopietni pārzin GP, sen jau ir ārā no otrās desmitgades. Vārdu sakot - nav iesācēji. Un tas nozīmē, ka viņiem būs stipri grūti noskatīties, kā citi sāk visu no sākuma un, ja vēl piedevām neņem vērā padomus... Tas ir saprotami, vai ne?Bet kā tad paliek ar zobencīņām, bruņu taisīšanu, u.c.? Izskatīsiet priekšlikumu? Ne kā vadītājiem, bet kā no malas uzaicinātiem vieslektoriem vai kā to var devēt.
Ir noteikums par to, ka 13-18 gadīgajiem, tāpat kā 19 un augstāk gadīgajiem ir jāievēro ētikas likumi. Bruņas negatavosim, zobenus - ja nu vienīgi no koka (drošības labad!!!).
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Roviela
iesūtīt 28.09.2007 13:26
Raksts #14


Zintniece
Grupas ikona

Grupa: Noslēpumu nodaļa
Pievienojās: 03.11.03
Kur: te un tagad
Dzīvā enciklopēdija



CITĀTS(silverdragon @ 28.09.2007 14:22) *
Jā tu mazliet kļūdies. Ja esi 19 gadīga/-s, tad tu vari piedalīties diskusijās u.c. darbos, bet tev jābūt uzmanīgam, lai visi pārējie, kuriem ir 13-18 gadi, neņemtu tikai tavas idejas un tikai tavus uzskatus, jo arī pārējiem ir kaut kas jādara netikai tev. Saprati manu domu?Ir noteikums par to, ka 13-18 gadīgajiem, tāpat kā 19 un augstāk gadīgajiem ir jāievēro ētikas likumi. Bruņas negatavosim, zobenus - ja nu vienīgi no koka (drošības labad!!!).

Un kāpēc negatavosiet bruņas? grin.gif Tas nav tik sarežģīti, kā izklausās, turklāt iemācītos strādāt ar metālu. Noderīgi!
Zobenus? Jā, protams, ka koka. Labu metāla zobenu... nu, tam vajag profesionālu kalēju, kas gadiem mācījies.
Kleitas šūsiet? rolleyes_a.gif
Tad paliek jautājums par zobenu (koka, protams) treniņiem. Un lokšaušanu.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Romija
iesūtīt 28.09.2007 13:26
Raksts #15


Piedalās Bezgalvju medībās
*******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 01.04.04
Kur: online
Fotogrāfs 2007



CITĀTS(silverdragon @ 28.09.2007 14:22) *
Jā tu mazliet kļūdies. Ja esi 19 gadīga/-s, tad tu vari piedalīties diskusijās u.c. darbos, bet tev jābūt uzmanīgam, lai visi pārējie, kuriem ir 13-18 gadi, neņemtu tikai tavas idejas un tikai tavus uzskatus, jo arī pārējiem ir kaut kas jādara netikai tev. Saprati manu domu?

Jā, to saprotu! Ja tas netiek slimīgi izmantots, lai par 19 vecākos vispār nelaistu pie vārda, tad viss ir ok. Bet par tām idejām un zināšanām diez vai ļoti korekti ir izdalīt vecuma robežu. Jo var būt kāds zem tiem 18 ir jau labu laiku interesējies par šo tēmu un zina daudz ko. Un tik pat labi varbūt vēlas iesaistīties kāds krietni vecāks, kas ir nesen iepazinies, ka tādi elfi vispār ir, un gribētu daudz ko uzzināt. Vai arī šim vecākajam būs ierobežojumi attiecībā pret jauno zinātāju?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Roviela
iesūtīt 28.09.2007 13:29
Raksts #16


Zintniece
Grupas ikona

Grupa: Noslēpumu nodaļa
Pievienojās: 03.11.03
Kur: te un tagad
Dzīvā enciklopēdija



Man vēl ir viens prikšlikums, varbūt jau tas ir paredzēts darbos, nezinu. Latviski nav laba tulkojuma galvenajai grāmatai par elfiem - "Silmarillionam". Te, forumā, aizsāka tulkot, bet tā arī nepabeidza sad.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Sindra
iesūtīt 28.09.2007 13:29
Raksts #17


Angel of Music
*******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.01.04
Kur: Azeroth
Spēļu meistars 2012



Un taisīt austiņas no celtniecības silikona
laughing.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Roviela
iesūtīt 28.09.2007 13:30
Raksts #18


Zintniece
Grupas ikona

Grupa: Noslēpumu nodaļa
Pievienojās: 03.11.03
Kur: te un tagad
Dzīvā enciklopēdija



CITĀTS(Elune @ 28.09.2007 14:29) *
Un taisīt austiņas no celtniecības silikona
laughing.gif

Laba doma smile.gif Grūtākais ir atrast līmi, kas turētu, bet pēc tam nebūtu jāatdala kopā ar visu paša ausi smile.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Sindra
iesūtīt 28.09.2007 13:33
Raksts #19


Angel of Music
*******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.01.04
Kur: Azeroth
Spēļu meistars 2012



A silikonenes pašas uzreiz pielīp.
Tur vajadzīgie materiāli bija silikons un eļļas krāsas.
Un tad veido uzreiz uz auss virsū.

Nost varēja dabūt normāli.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
DarkJedi
iesūtīt 28.09.2007 13:33
Raksts #20


Dzer sviestalu Trijos slotaskātos
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.01.05
Kur: Kaut kur galaktikā



Ir taču skaidri redzams, ka klubs nav domāts kā regulārs hardcore Gredzenu Pavēlnieka nolaiferu un pārzinātāju saiets, bet gan kā jauniešu izklaides iespēja, kur šaušana ar bultām piemēram uzsvars būs nevis uz mācīšanos un spēju attīstīšanu virzīts, bet gan uz izklaidēšanos.

Pēc manām domām ļoti pozitīva lieta, jo hardcore fani ir nav daudz, savukārt cilvēki kas redzēšu Gredzenu Pavēlnieku un ķipa tas patīk ir daudz. Tiem cilvēkiem neinteresē līdz sīkumiem pārzināt Aragona radu rakstus desmit paaudzēs, bet gan vienkārši izklaidēties, kur nav svarīgi cik tas daudz atbilst teiksim kanonam vai nē.

Es klubu saprotu kā jauniešu brīva laika pavadīšanas vietu, kur ķipa formāli skaitās Gredzenu Pavēlnieka tematika, bet patiesībā tas var būt jebkas.

Nesaskatu nekā negatīva (saskatu tikai pozitīvu) ja jaunieši izklaidējas teiksim šaujot ar loku un sakot, ka tas ir Legolasa loks, kaut patiesībā, tas teiksim ir taisīts no modernas plastmasas un izskatās vairāk kā pēc Wookiju Crosbowa. smile.gif

It kā jūs nebūtu bērnībā paņēmuši skolā lineālu un cīnījušies ‘’kā ar zobeniem’’ bļaujot ‘’es esmu Donkans Makleods no Makleodu klana’’. Vai kaut ko tamlīdzīgu darījuši.
Kanona un atbilstība settingam nekāda, bet funs mežonīgs. smile.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

4 Lapas V   1 2 3 > » 
Atbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
2 lietotāji/s lasa šo pavedienu (2 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 28.03.2024 23:11