Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Ievēro!

Raksti šajā forumā netiek skaitīti.

> sarunas par tēmu
kaiva
iesūtīt 18.08.2017 13:35
Raksts #1


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.06.06
Kur: tepat
Vārdmetējs 2012



mazā omulīgā pačalošana- apakšvirsraksts

varbūt tas drīzāk der gondorai bet gan jau aizvirzīsimies kaut kur arī prom no literatūras

paklau- vai tev tā krāsu tēma arī ir kaut kā pārsūtāma pa e pastu?
man ienāca prātā arī ko tev nosūtīt, gaidi!

nu skaidrs- tu esi ideālā tulkotāja! nopietni. bet tam jābūt baigi grūti ja grib tulkot īstas grāmatas. valoda ir ģeoloģijas slāņi svītas un epohas.
ko tu piemēram lasi lai apgūtu konkrētu stilu? un ko tu piemēram vēlies tulkot?
domāju ir ļoti derīgi ar tulkotāja aci lasīt Zanes Rozenbergas tulkojumus. arī hobits ir viņas darbs. (bail iedomāties par ko to padarītu mūsdienās) un protams lm montgomerija

un loģiski belševicas- arī alise brīnumzemē bet tu to noteikti visu zini pati

vai mācies tikai pati vai attiecīgi studē kaut kur angļu filologos?

man jau liekas ka vajadzētu pieņemt likumu, ka neko nedrīkst tulkot nepārbaudīts tulkotājs. reizumis tas noteikti varētu būt autodidakts bet tam vienalga būtu jānoliek eksāmens kā braukšanas tiesības

lasu pēdējā laikā latvju tekstus. un sajutu pilnīgi literāro procesu kādā mirklī. tagadnes iespaidu. it kā literatūra latvijā notiktu mūsdienās un es tajā būtu iesaistīta. :>> proti gadījās izlasīt pirms dažiem mēn bereļa fragmentu no topošās grāmatas par rakstīšanu- un pēc tam ievas melgalves komentāru par to- viņa pateica tieši to ko es domāju. rādās tiem tajās augstajās sfērās ir vajadzīgs kāds kas atgādina pašsaprotamo. tad vēl recenzija par monstriem un metaforām- droši vien esi lasījusi?- arī gluži manas domas
un dažus vecos karogus- tur izrādās ir visādas interesantas lietas- un daudz vairāk nekā mūsdienās- varbūt tu zini kādu, kam tādus nav kur likt?
vakar piedzīvoju dzīves mācību. lūk kāda tā ir:
klausi savai intuīcijai!
maijā man skolas biblenē lasītavā paziņoja ka viss arhīvs ir izmests laukā un es šokā nezināju ko darīt. gribēju iet pārjautāt biblotekārei, bet ko man tur jautāt- negribēju dzirdēt vēlvienu apstiprinājumu- jā jā vajdzēja atnākt pirms dažām dienām.
un tagad izrādās ka tieši karogi tobrīd vēl nebija izmesti. un neviens neiedomājās arī man pateikt kaut arī es tur gorījos ik pēc nedēļas. tāds rūgtums zini dvēselē...
crying.gif

nu labi :>> bet tu gan tā nedari. mirkli apdomājies un eskrien prom ja iekšējā balss kaut ko saka (protams var gadīties ka tā iesaka lasīties prom- piemēram ja esi nočiepis kādu žurnālu vai tādā garā)
ps- man vnk skolā ir blats

lasu šobrīd čempionu brokastis. varbūt to var pamanīt
vonnegūts visu raksta tādā garā?

tu noteikti esi labāk pazīstama ar lit klasiku :> apelsīns un skrūves pagrieziens un tādā garā man vēl gaida sarakstā
bet vienlaikus vakar līdz rītam lasīju arī vulfu- uz bāku. pēc satura ļoti līdzīga airisai mērdokai (to gan esmu pavairāk lasījusi. bet taupu un marinēju) pēc stila arī bet ar savu rokrakstu
nesaprotu kāpēc "autors voice" nevar tulkot kā rokraksts. tas jau sen ir tik pašsaptotams vārds
"balss" izklausās de.bīli. (ievēro, ka es nesaku "manuprāt") hahaha

methods of rationality ir bieži citēts tv tropes- to tu arī noteikti zini
es sāku sazināties ar amāliju bet tad viņa kaut kur pazuda- pēdējais ko viņai pajautāju- vai lasi tv tropes?
iespējams ka viņa ir pazudusi tropu džungļos...
lai nu kā- ja tu to iztulkosi būs baigi baigi super! novēlu visu kas tam vajadzīgs!


nu jā krēslā ir tā lieta par mitoloģiju- vairāk tas kas tur nav pateikts bet domāts- uguns un ledus, pūstošie vampīri par nāvi un siltie vilkači par dzīvību. bellas izteiciens- ejiet ieskrieties ar savu dvēseli, man to nevajag. voltūru vēture. vampīru "dzīves spēlēšana" piem alises modīgums. nemirstīgie bērni un izdzimteņi un jaukteņi jeb svētie bērni. viņas gaidību ainas bija visšaušalīgākās un fascinējošākās. tāpēc to tomēr var pieskaitīt pie šausmu lit. un voltūru gļēvulība. īstenībā viņi redzot pretestību nemaz neuzzsāka cīņu. viņi bija pieraduši pie visvarenības. un kur nu vēl pats āro- tas nu tiešām ir literatūras un arī kino gardumiņš. kā viņš viņu notēloja! turklāt filmā vēl bija pielikts klāt un uzlabots. nu tādas lietas
protams daudz kas no tā ir citās grām vnk pie mums tās nav tulkotas


(mājiens ar neuzkrītošu sētas mietu)

ļoti interesanti- man 4. poters tā patīk ka neesmu baigi daudz kļūdu manījusi, kaut arī izlasīts apm 46x
klau- vai e bukā teorētiski var labot? man jau sen interesē

klauss. jā, man šai sakarā nenormāli riebjās tā blondā, aizmirsu kā sauc. tik paštaisnu personu reti gadās redzēt! pat šinī fikšonlandē kur tādas vien mīt. un tas ka viņa beigās saiet ar stefanu! pfffff... vismaz tikpat bezsakarīgi kā Harijs un dž.
jā par boniju tev pilnīgi piekrītu. bet viņa tur ir drausmīgi pazemota. bez viņas tur neviens neizdzīvotu, bet viņa skaitās gandrīz kā 3. plāna tēls
laikam tāpēc ka melnā. un tāpēc ka nenoliedzami visskaistākā persona starp abiem dzimumiem visās sērijās. baltajiem vnk tas skauž. jau gadsimtiem. tas arī visu izskaidro. arī iekšēji visskaistākā- kopā ar savu grandma
arī blondā, nu klausa māsa ir baigi forša un arī ļaunā ketrīna tā neko
bet vnk vnk neatvairāms ir elaidža... rolleyes_a.gif rolleyes_a.gif rolleyes_a.gif
tik kārtīgs un godīgs...
ak...

grin.gif nē tiešām
labi esmu rdzējusi tikai 2 sezonas?- 2 un 3? un īsti neiebraucu pamatproblēmā kāpēc viņiem ir tās problēmas. bet zini literatūra tāpec ir literatūra ka simboliska. plus vēl kaut kā izjūtu cieņu pret tiem kam jāsabūvē tik ietilpīgs sižets tik īsā laikā un vēl jāuzfilmē. (tāpat kā once upon time.)
esmu piedalījusies par statisti- laikam ar to pietiek lai izjustu uz savas ādas cik sarežģīta lieta ir filmēšana. jo vairāk tāpēc ka pašai nav jāatskaitās nekādiem termiņiem- kā rakstu tā rakstu. un no otras puses sāku arvien vairāk izjust kāds lāsts rakstniekam ir laiks... :> ka viņam jāiekļauj sava iztēle tomēr realitātē
bet protams faniem ir jāsaredz muļķības
vienīgais domāju ka jāizšķiro par ko vērts besīties vairāk- stulbiem tēliem vai fantastisku sižetu. galu galā pastāv rule of cool.. * čukst* (tropi)

ok
pagaidām

Šo rakstu rediģēja kaiva: 18.08.2017 13:43
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
28 Lapas V  < 1 2 3 4 5 > »   
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (40 - 59)
Hermaine
iesūtīt 06.11.2017 20:15
Raksts #41


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 06.04.07
Kur: Vakardienas trakumā



Par Džofreju gan bija diezgan smuki un skaidri izstāstīts, kas viņu noindēja. Tikai tagad neatceros, kurā grāmatā, bet man šķiet, ka diezgan drīz pēc tā Džofreja nāves. Ērkšķu karaliene vai to neizstāstīja Sansai? Šito jau arī lasīju savus divus gadus atpakaļ, ka jāsāk domāt, kas tieši kur notika. smile.gif Bet tu man liec domāt un tas ir forši!
Ārija jau gan Džofrejam tuvumā nebija, kad viņš noindējās savās kāzās. Ārija tad ceļoja vai vismaz taisījās ceļā pāri jūrai uz Brāvosu.
Vai man tev dot vēl precīzāku norādi par šo noslēpumu, vai vēlēsies pati atklāt?

Paldies par augsto novērtējumu! Bet gribas jau arī, lai tās fona domas drusku iegūst kaut kādu viegli strukturētu saturu, jēgu vai vismaz ievirzi. smile.gif Galvai jau bieži iziet tik nenormāli daudz domas, kurām 80% gadījumu nav pilnīgi nekādas nozīmes un jēgas. Tāpēc arī nav ko citus apgrūtināt ar savām muļķībām. Drusku jau gan es to šeit atļaujos vairāk nekā parasti.

Jā, papīrs. Mmmm, kas var būt labāks par rakstīšanu vai lasīšanu no kārtīga papīra? Domāju, ka šeit tu būsi vienisprātis ar mani, ka īstenam lasīšanas mānam nekas labāks pasaulē nav izdomāts par īstu grāmatu. smile.gif Bet tās nodaļas man gan pagaidām ir pagalam īsas. Droši vien, kad kaut kas sāks strukturēties saprotamākā veidolā, tad tie gabaliņi būs daudzi jāvieno kopā. Bet jā, kaut kāu radošo komponenti ar tavu lielisko palīdzību es sevī esmu atradusi. smile.gif Milzīgs tev paldies!

Tikai man tagad ir atsācies arī mans pamatdarbs, kas nozīmē, ka būs vēl viena nopietna lieta vairāk, par ko domāt, un tā kā tur ir diezgan daudz programmēšanas darbs, tad visticamāk tas atkal stipri noslogos manas domas, kaut gan - varbūt tieši tad mana radošā komponente gribēs izpausties kā opozicionējot pārmērīgi algoritmiskajai domāšanai?

//Ezītis ir lepns putns - kamēr neiespersi, nelidos.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
kaiva
iesūtīt 15.11.2017 14:56
Raksts #42


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.06.06
Kur: tepat
Vārdmetējs 2012



ā melnais humors :> ^^

nu ja tev nav žēl tad luudzu izstāsti par to dž

vismazkamēr nav īstais e papīrs kas patiešām līdzinās papīram es datorā reāli nevaru daudz palasīt. nemaz nerunājot pat smaržu un (ne)ērtībām

no otras puses kad tas būs izgudrots- būs ļoti labi ja varēs visu zinātnisko dokumentālo praktisko lit ielikt vienā avīzītē. un žurnālus utml

tev tāds pats paldies! dažreiz ir tā ka tiešām viss ko dzīvē dari virza uz vajadzīgo! :>

noskatījos vampu akadēmiju 1 pa tv. salīdzinoši normāli īstenībā- kaut kā varēja just līdzi visiem varoņiem. un labi pieturējušies pie grāmatas. bet tas pareizticīgo mācītājs kas sludina vampiroloģiju laughing.gif vnk hits. nevaru iedomāties kaut ko groteskāku- visiem tiem amerikānu jauniešiem! laughing.gif
nezinu tas ir kā ielikt dostojevski britnijas spīrsas rkassomiņā... atmiņā paliekošs tēlss... grin.gif
bože moj!

dosvidaņije!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Hermaine
iesūtīt 15.11.2017 20:34
Raksts #43


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 06.04.07
Kur: Vakardienas trakumā



Cenšos katru dienu nodzīt savu slinkumu. smile.gif
Tad nu par Džofreju - viņu noindēja Ērkšķu karaliene un Mārgērija, jo viņas bija ievākušas visu informāciju par Džofīti un saprata, ka Mārgērija, ja ne gluži dabūs galu, tad pamocīties jau nu viņa dabūs ar tādu vīru un ne jau tikai mazliet. Katrā ziņā viņas saprata, ka Džofrejs ir aukstasinīgs, nežēlīgs izdzimtenis, kam nav ne mazākā sajēga, kā jāizturas pret citiem cilvēkiem, sievietēm vai valsti. Tāpēc viņas ņēma lietas savās rokās un noindēja mazo karali. Tas notika viņu kāzu dienā, kur Mārgērijai bija matu rota ar "smukiem", pelēkiem akmentiņiem, kur vismaz viens no tiem izrādījās esam Līsas asara. Un, ja tu kaut ko atceries par Līsas asarām, tad tās ir nāvējoša inde, kas aizžņaudz rīkli un upuris ir neglābjami nolemts nāvei. Turklāt pati inde neatstāj nekādas tipiskas pazīmes, kas varētu liecināt, ka upuris ir ticis noindēts, tāpēc no malas nezinātājam vienkārši izskatās, ka upuris ir aizrijies vai viņam ir kāda nelaba lēkme. Saprotams, šāda inde ir ārprātīgi reta un dārga, un šī dārgā un retā asariņa "netīšām" no Mārgērijas daiļās galvas rotas piebira dižajam kāzu pīrāgam.

Nu tagadējie e-buki jau arī tādi pa pusei, laboties un rakstīties jau uz viņiem nevar... sad.gif

Opā, tu mani saintriģēji, grāmata man atstāja tikai bikucīti labāku iespaidu par krēslu, bet varbūt filmu tiešām vērts noskatīties?

Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
kaiva
iesūtīt 16.11.2017 20:29
Raksts #44


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.06.06
Kur: tepat
Vārdmetējs 2012



jā atceros par tām asarām. asaras dziesmas un alus

tiešām? nu tāda viegla izklaide CILVĒKAM NAV KOMPJA DIEVS APŽĒLOJIES!!! samērā nepretenciozi varoņi, nezinu kaut kas tajā vienkāršībā man vnk tobrīd derēja. filma bez stresa. atšķirībā piem no bada spēlēm kas ir tik labas ka tur tev pašam sevi jāiegulda :> un uz Ģimu arī varēja paskatīties. (ja kādi džeki šito dzirdētu tad noteiktu- dāāā, var tikai nožēlot tavu gaumi!) hehehe

tā- otrais atgādinājums- tu pārbaudīji savu inboxa kasti? skaties kaut kur sept vai aug

Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Hermaine
iesūtīt 20.11.2017 16:07
Raksts #45


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 06.04.07
Kur: Vakardienas trakumā



Paldies par otro atgādinājumu, noteikti paskatīšos, ko tu man esi atsūtījusi. smile.gif
Nožēloju, ka tas ir tik ilgi manā e-pastā marinējies!

Tagad skatījos Bada spēlēm pēdējās daļas filmu. Bijām skatījušies arī Melānijas hroniku - un zini, brīžiem tur tādas līdzības par tām represijām, ka gandrīz bail paliek.

Jā, nu bet ko darīsi, ja tas ģīmis nepieklājīgi glīts? grin.gif Tad būs jāmēģina kādā brīvbrīdī paskatīties. Hehe. Vispār tagad tāds brīvbrīdis kaut kad var atrasties, jo Oriģinālie vampīši arī laikam turpināsies tikai nākamgad, it kā būšot pēdējā sezona. (Bet nu neticu, ka tur tālāk vēl kas neturpināsies - tak viņiem jau tur rūpnieciski tie vampīrstāsti tiek ražoti.)

Hmm, kā tu nosauktu cepeškrāsnī gatavotu zupu? Vai to var saukt par ceptu zupu? Ha-ha-hā
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
kaiva
iesūtīt 21.11.2017 15:18
Raksts #46


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.06.06
Kur: tepat
Vārdmetējs 2012



zupas cepetis

aari nupat noskatījos. šausmīgi tieši jau tāpēc ka viņa saprot- kolinsa

divergent nav tik laba bet šis tas arī tur (riebjās varonis filmā. grāmatā es viņu iztēlojos kā jau kaulainu vācieti :> un tad izklausies redzēts tieši bija tas rammštein gabals- un izrādījās ka tā ir precīza manas iztēles kopija!! :>>)
varone arī dusciņ besī- nu aktrise. grāmatā vairāk nekā drusciņ.... ... pīīiii...

mjā tāpat kā pirma pirātiem domāja ka "šis žanrs jau esot izsmelts". vampi tomēr ir nemirstīgi...
tāpat kā teiksim impresionisms. lai kā daži to negrribētu :>

Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Hermaine
iesūtīt 22.11.2017 20:09
Raksts #47


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 06.04.07
Kur: Vakardienas trakumā



O, es beidzot izlasīju Bulim veltīto vēstuli. Jāteic, ka neparasti sakarīgs un vienlaikus uzjautrinošs darbs. Man bija patiešām prieks lasīt. Un vēl vairāk - man tas šķita noderīgs, jo, ja ne gluži ar pletni būtu dabūjusi, tad, šķiet, kādu lineāla šāvienu pa pirkstiem gan. smile.gif

Aha, saprot gan tā Kolinsa, vienkārši drausmīgi reti, ka tiešām parādās šādas tēmas par autoritārismu, it īpaši rietumnieku darbos.

Gan jau ka izcils literāts arī spētu iedzīvināt pat visbezcerīgāko tematu. Tāpēc, kamēr būs gana daudz cilvēki, kas pagūst kaut ko aizmirst, nekas nav miris. smile.gif

//Lido divas vārnas, viena uz dienvidiem, otra arī pa kreisi.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
kaiva
iesūtīt 24.11.2017 19:40
Raksts #48


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.06.06
Kur: tepat
Vārdmetējs 2012



aaaaaahahaha
šito aņuku man sencis stāstīja bērnībā. agrā. rādītājs va ne? kā radīt textu ko atceras?

protams pirmkārt tā nav veltīta bulim vnk analizē viņu un ir domāta visiem un ir taisni žēl ka šim nelaimējās tulkot tieši tās sērijas kad man uznāca iedvesma jo viņš ir tak ir pat dzejnieks! :> bet zinkas ir interesanti- tūlīt nākamajā dienā viņi nomainīja tulkotāju un sāka mainīt katrai sērijai (ak dievs vai kaivai patiks? ko viņa teiks tagad?) nu jā tās drošvien bija jau gadu vecas sērijas bet vienalga smieklīgi- krtu reizi dzirdēt visdīvainākos vārdu- gandrīz kā tajā personvērdu spēlē.
un viņi joprojām turpina mainīt. arī "tekošajās"sērijās
starp citu man holmss tagad patīk gandrīz vel labāk kaut arī pavisam vienkāršs un nav nekādas jezgas ar mi7 un moriartiju
un tās domas arī nenāk no zila gaisa- viena daļa ir pateicoties grāmatai "mūsu valoda"- kas man arī tiešām iesita pa galvu. bet arī jau agrāk daudz kas riebās
pēdējā laikā visur visās sfērās notiek tikai izmantošana- mūsdienās var izmantot jebko- putekļu sūcējus peles papīru jebkādas sadzīves ierīces- arī prātu...

jā. noskatījos otro daļu. tiešām prieks ka amerikāņi arī tā domā. zināms jau ka tur mīt šausmīgi daudz idiņu tik pat cik japanā (lost in translation skatījies?) bet uz tā kvantuma rodas arī baigi daudz tiešām gudro- nevis procentuāli bet skaitliski
jā tagad sapratu kāpēc katnisa nekrīt uz nerviem- viens tas ka ir fons uz kā izcelties. (dažādas apokalipses čiksas :>) bet viņa ir Ūbermensh- un kā tāda ir parādīta pareizi- teiksim profesionāli. reāli tādam cilv ir grūti noticēt bet visi kaut kā vienlaikus saprot ka tā ir filma /grām vel neesmu lasījusi/ un vienlaikus kaut kā reālāk par īstenību- un viņiem vajag tādu pat ja viņi apzinās ka tā nevar būt. it kā?... jo kas tik nav dzirdēts
bet tā tur no divergent- viņa vispirms tomēr ir beibe kas grib izcelties- cilvēks parastais. kaut gan man patika kā viņa beigās tomēr saprata ka negrib pašiznīcināties- un varbūt ka īstenībā Rota gribēja ar to kaut ko dažiem pateikt. dažām. bet savādāk arī tā ir ļoti laba grām un nevar noliegt ka skatoties vēsi tas viņas izgājiens padarīja sižetu vel intresantāku. vnk ir redzams kā besīga galvenā varone var aizēnot ļoti labu grām. atkal...

jā- nav vispār tādu bezcerīgu tematu vai paņēmienu- nav arī izcilu- tiem nav vispār nekāda vērtējuma- grābeklis paliek grābeklis. kaplis ir kaplis un tā tālāk. jautājums ko tu ar tiem dari un kā

nu nav gan reti- haosa triloģija- es esmu leģenda- bij vel kaut kas- un ir vesela čupa ko mēs vnk nezinām- ne tikai grām- pat labas filmas lidz mums nenonāk
lauķi...
grin.gif
pāles ciema kinītis :>



https://www.youtube.com/watch?v=jO0SL60MSe4
šis ir tas viģiks. grūti gan tur saprast. vnk pēc ģīmja un frizūras es iztēlojos kat ko tieši tādu. (kvarts/tobiass) tā bija baigā sakritība
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Hermaine
iesūtīt 01.12.2017 18:37
Raksts #49


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 06.04.07
Kur: Vakardienas trakumā



Ū, tev bija iedvesma rakstīt! (Vismaz man postam atbildi.)

Re, re, tieši tie vienkāršie un muļķīgie teksti jau vislabāk paliek atmiņā, piemēram: Paldies, es nepīpēju, man nevajag ledusskapi.

Jā, nu televīzijā tiešām var dzirdēt svētās šausmas tulkotāju darbos. Bet, zini, labi tādos Holmsos, izmanto tur visus tos prātus un lauž vienu no kājām (pātaga, divreiz!), bet vēl vairāk es nespēju piedot, ka reāli kropļo bērnu multenes. Labi - tu liels cilvēks būdams sapratīsi, kas ir tā viena no kājām, un viņš paņēma viņa somu un izgāja no viņa mājām uz viņa darbu, bet bērns? Viņš taču to visu uzsūc kā kaut ko pareizu! Un tagad pamēģini viņam iestāstīt pēc tam, ka tas bija kļūdaini? A - nebūs nemaz tik viegli!

Jap, par Katnisas nebesīgumu es tev varu pilnībā piekrist, jo viņa tur nav kaut kāda besīgi muļķa meitene, kas nesaprot, ko dara un ko grib. Tas, ko grib Katnisa, visu laiku ir pilnīgi skaidri saprotams - viņa grib mieru. Viņa grib mierīgi dzīvot kopā ar savējiem mierīgā zemē, kur visi būtu drošībā, un tas ir viss. Nevajag viņai tur vampīru mīļākos, vai būt pašai spicākajai, vai nezin cik gudrai un varenai. Tāpēc arī viņai visvairāk gribas just līdzi, jo, es nezinu kā tev, bet man vienkārši prāts ir par īsu, lai spētu saprast tās kara šausmas. Iespējams, tāpēc man arī tik ļoti norezonēja sajūtas, kad tikko biju noskatījusies Melānijas hroniku - jo tās šausmas ir vienkārši neiedomājamas, kad tev būtu jāsāk cīnīties, lai ne tikai tu, bet jebkurš tev mīļš un tuvs cilvēks varētu vienkārši dzīvot. Un vislabāk, ja to varētu brīvā valstī. Brr... Un droši vien, ka tādos apstākļos ir tikai divi varianti - cīnīties līdz pēdējam vai padoties.

Citādie man būs jāmēģina palasīt, jo filma likās interesanta, bet tur arī sižets par kārtējo neparasto meiteni, kas ir ūberīpaša un tad nu viņa ar to arī maina pasauli. Tiesa gan, es neko tālāk vispār nezinu, kas notiek pēc tam, kad viņi tiek aiz tās sienas.

Grābeklis ir grābeklis, kaplis ir kaplis, bet gurķis var būt stabule. grin.gif

Kivlenieks, kad tēloja Rammstein? grin.gif Labs.

Ā, paga, paga, es izlasīju šito un biju gar zemi. Par šitādu absolūtu stulbumu tu droši vien būsi (nebūsi) ko dzirdējusi: Plakanā Zeme, Plakanais Marss
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
kaiva
iesūtīt 04.12.2017 14:31
Raksts #50


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.06.06
Kur: tepat
Vārdmetējs 2012



jā tu baigi forši pateici par katnisu. pašaprotamais ko vairums lasītāju iajūt bet nenoformulē un tas jau ir grāmatas noslēpums (jebkurš video arī grāmata- jeb literatūra)
nez kad redzēšu melāniju. diez vai būs noskaņa skatīties tieši tai brīdī kad viņu rādīs tv. un vispār tv. šī ir filma kas jāskatās splenid palace labā saprātīgo kompānijā- piem ar tevi- lai ir arī kam pieķerties pie rokas- burtiski vai metaforiski. turklāt vislabāk viņu skatīties kontekstā- resp tajā laikā kad viņa "svaiga" un visi runā. mjā...

arī par to bērnu pieaugušo lietu piekrītu. adrians tagad skatās ķepu patruļu un tur ir vnk drausmīgi. bet tai pašā laikā arī vairums pieaugušo- un pat lasošu un domājošu- neapjauš un piesavinās tās kļūdas. iedomājies VAIRA- viņai ir tas v-vārds un vēl dažs sīkums. bet nu viņa tomēr ir pa daļai kanādiete. bet arī pieaugušie ja tu viņiem paskaidrosi nesapratīs- jo daudzi vnk domā ka domāt angliski ir baigais stils un tas kļūst pašsaprotami.
dabīgi arī mēs te runājam visādīgi un nevar visu nemaz tā izšķirt. teikumu konstrukcijas piem, izteicieni. bet tas vnk ir tādēļ ka latviešu valodai nebija iespējas attīstīties pašai no sevis- "brīvvalsts" laikā, resp modernajā pasaulē.
un daudz ko es te grēkoju vnk tīšām- arī šo nestilu pašu par sevi. bet netaisos to publicēt un turklāt man ir sarkanās līnijas... tās pašas. :>
tas bija oficiāls paziņojums nākotnes kasīkļiem.

latvieši- sēņēdāju tauta- kasīkļu tauta-utt

tā bet jokus pie malas
nopietns jaut. kā tas ir- jeburu grām var novilkt? resp nozagt? cik lielā mērā visp var aizsargāt e-grām?
un otrais- vai latv val joprojām nav tā prog kas rokrakstu pārvērš elekroniski?
ja nav tev līdz vasarai jāizstrādā, vēlams ātrāk!
:>>>

HA! es to mūz video REDZĒJU! vel tajos laikos kad bija dators (paceļ acis uz datoru dievībām)
reāli! :>

un tici vai nē bet par to plakano zemi bija rakstīts mistērijā- jā man ir arī tādi grēki tēvs piedod- vnk ir cilv kas zin ka cilvēku muļķībai nav robežu un uz tās var pelnīt un tas nekad nemainīsies un tā ir bijis kopš mērkaķu laikiem.
patiesībā doma ir otrāda- dzīvnieki nekad nespēj būt muļķi

Šo rakstu rediģēja kaiva: 04.12.2017 14:41
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Hermaine
iesūtīt 04.12.2017 16:58
Raksts #51


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 06.04.07
Kur: Vakardienas trakumā



Paldies par komplimentu. smile.gif

Nu tev jau ar valodas tīrības ievērošanu nav problēmas, vismas no sarunas noteikti varu nojaust, ka tu labi apzinies, kas ir kas. smile.gif Bet tā taisnība - citiem ir tāds stils, jo runāšu vairāk valodās vienlaicīgi, jo krutāk. Labi, OK, davai, čau.

Ne vienmēr novelkot grāmatu tā skaitās zagšana, jo literatūras klasikas vai citi autori vienkārši nemaz neaizsargā savas grāmatas (piemēram, Hjū Hovijs), jo viņi vienkārši grib, lai viņu darbus patiešām lasa. (Neticami, ne?)
Man grūti pateikt, cik lielā mērā viņas var aizsargāt, jo ir pilns ar progām, kas viņas brīvi atkodē vaļā un tur nav jābūt ģēnijam, lai tādas pārkodētu. Es pati vienu atkodēju, ko nopirku no Amazones Kindlā, jo vienkārši vēlējos lasīt to eBukā, nevis uz datora bojāt acis.

grin.gif Nez, diez cik tas ir sarežģīti? Un cik sarežģītu rokrakstu vēlams atpazīt?

Man arī ir tādas klusas aizdomas, ka aiz tās teorijas stāv reāli kāds vai nu vienkārši trollis, vai kāds, kas reāli uz tik neaptveramu stulbumu kaut kāda veidā uzvārās.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
kaiva
iesūtīt 08.12.2017 14:21
Raksts #52


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.06.06
Kur: tepat
Vārdmetējs 2012



bet klau kā tad vispār izdzīvo autori kas publicē internetā? nopietni šoreiz tiešām
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Hermaine
iesūtīt 08.12.2017 17:29
Raksts #53


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 06.04.07
Kur: Vakardienas trakumā



Es domāju, ka ir ieviesusies tāda interneta kultūra - ja tu kaut ko "nozodz" un tas tev patīk, tad saprātīgs un atbildīgs cilvēks uzskata to par pienākumu, samaksāt arī par oriģinālu. Jo citādi skaidrs, ka tas autors neizdzīvos un nekā forša tālāk vairs nebūs. smile.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
kaiva
iesūtīt 27.12.2017 14:42
Raksts #54


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.06.06
Kur: tepat
Vārdmetējs 2012



arī pat Latvijā?

klau un vai ir iespējams piem novilkt rakstu no new scientist?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Hermaine
iesūtīt 27.12.2017 18:45
Raksts #55


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 06.04.07
Kur: Vakardienas trakumā



Par Latviju gan ir grūti to apgalvot, taču zinu sevi cienošus cilvēkus, kas tā dara. smile.gif

Svaigākos rakstus nemācēšu teikt, ka var uzreiz atkost, bet tos, kas ir stāvējuši kādu laiku grāmatu veidolā gan varētu brīvi pameklēt.

Vispār priecīgus Ziemassvētkus un laimīgu Jauno gadu (sociālais protokols parasti pieprasa noteiktā laikā cilvēkus apsveikt bez īpaša iemesla, piemēram, tāpēc, ka ir jānomaina papīrītis ar 12 lapiņām)!

Ū, ja nu tevi tas interesē, tad es nespēju noticēt savām acīm, ka man drīz būs jāmeklē jauna klade! grin.gif Šī tūlīt būs pilna. Es pat nesaprotu, kāpēc man to gribas rakstīt un turpināt, bet kaut kā ik pa laikam, kad prātoju, ko darīt, pieķeros atkal pie klades un atkal kaut ko ierakstu. Milzīgs tev paldies, ka tu mani piespiedi ķerties pie lietas, nevis gausties, ka es to nespēju! sorcerer.gif

Un kā tev šobrīd? Vai ir kas nopietns prātā? (Der arī joki!)

Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
kaiva
iesūtīt 29.01.2018 14:37
Raksts #56


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.06.06
Kur: tepat
Vārdmetējs 2012



kā jau adrians saka: uRRRāāā! (r vairāk izklausās pēc l)
un-
malacis!

nē reāli man prieks par tevi grin.gif

bet es ar pēdēj laikā aizņemta un ja tiku vispār pie kompja tad šausmīgi jāsteidzas. nevaru savākt pat tās dažas lietas ko obligāti vajag. mājā it kā pieslēdz veco bet par to internetu labāk nemaz nerunāt. ceru piespiest bračku lai atsauc savu draugu datoriķi. bet tas jau arī ir tāds tāls sapnis...

okei cerot uz labākiem laikiem...

grin.gif :>>>>
priecīgu Sieviešu dienu jau uzreiz! dodrozi.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Hermaine
iesūtīt 30.01.2018 17:01
Raksts #57


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 06.04.07
Kur: Vakardienas trakumā



grin.gif Paldies par laicīgiem apsveikumiem martā! Tev arī, protams, sveicieni!

Nu internets un kompji ir laba lieta. Patiesībā tas bija pirmais, ko es sev nokārtoju, kad uzsāku patstāvīgu dzīvi. rolleyes_a.gif

Un man vīrs uz Ziemassvētkiem uzdāvināja Lāgerkranca turpinājumu Lārsona dižajai epopejai par meiteni ar pūķa tetovējumu. Izlasīju ar lielāko baudu. Pat stils bija stipri līdzīgs, ka nemaz milzīgu atšķirību starp rakstniekiem nemanīju.

Veiksmi tev visā, ko tu dari! sorcerer.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
kaiva
iesūtīt 03.02.2018 15:33
Raksts #58


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.06.06
Kur: tepat
Vārdmetējs 2012



lāgerkrancis????
aaaaaaaahahahaha haaaaaaa

man nav nekādas patstāvīgas dzīves tā kā neko. (lai nu kas ar šo jēdzienu domāts)

cik lpp ir tavā kladē un kāda formāta? vai otrā jau pusē?
es rakstu a5 96 lpp tās ukrainā ražotās vintidž tipa spirālklades. praktiski nekas cits man neder. turklāt vākiem jābūt kartona. stulbums ka tieši tagad viņas ir izbeigušās. ir tikai tas b5 laikam formāts bet tas ir DRUSKU par mazu. nu ko...

ceru ka tehnoloģijas ļaus šo nopostot
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Hermaine
iesūtīt 07.02.2018 18:37
Raksts #59


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 06.04.07
Kur: Vakardienas trakumā



Jap, Lāgerkrancis šLāgerkrancis. laughing.gif

Pirmajai bija 96 lp, otrajai tagad ir tikai 48, bet es jau priekšdienām nopirku vēl vienu ar 96 lapām (otrajai palikušas labi ja vēl kādas piecas lapiņas) - šitais 96 lapu biezums man tāds labāk patīkams. Klades formāts visparasti parastākais, kas ir kaut kas aptuveni nedaudz lielāks par A5, - kladei, dabīgi, jābūt rūtiņu. Sapratu, ka man rakstīšanai pats galvenais ir mehāniskais zīmulis. Super patīk rakstīt ar mehānisko. two_handed.gif

Man kaut kad lekciju pierakstiem bija spirālklade, teikšu godīgi - šķita traucējoša tā spirāle. Laikam no studiju laikiem, kad sesiju laikā spēju piedrukāt pilnas 96 lapu rūtiņu klades arī šis formāts tāpēc liekas vispatīkamākais. smile.gif
Domāju, ka visinteresantākais brīdis man būs, kad es tās klades mēģināšu pārvērst digitālā formātā, tad arī redzēšu pati, kādus murgus tur būšu sarakstījusi. grin.gif

Un man patiešām prieks, ka tik ātri šoreiz saņēmu no tevis atbildi. wink.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
kaiva
iesūtīt 17.03.2018 12:47
Raksts #60


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.06.06
Kur: tepat
Vārdmetējs 2012



ak jēziiņ!
nu tu laikam vari redzēt ka es strādāju.
atkal esmu pie ŠIĪ kompja par kura interneta ātrumu labāk nerunāt. nekad nezinu vai manu saklabināto nopostos
tāpēc- jā galvenā aktuālitāte...

PAVASARIS!!!!!!!!! yahoo_a.gif

jā es ilgi rakstīju ar zīmuli bet tad manējās klades palika tikai tās ar brūngano papīru nevis balto un arī uz baltajiem vairs tik labi nerakstījās tā nu bij jāpāriet uz mellajām pildspalvām kā senos laikos. bet arī tā ir vesela eopeja- šajos mēnešos esmu izmēginājusi kādas 15 un tikai 1 rādās derīga.
jā jā es arī cenšos nedomāt par to brīdi un kā tas notiks kad nav UZ KĀ notikt... ??

iztēlojies kā pēc gadiem mūsu abu kopotajos rakstos šis pavediens tiks publicēts un nākotnes zinātnieki cītīgi spriedīs par pildspalvu tēmu. Un lasītāji domās- vai ta tiešām kāds nevarēja nopirkt viņai kompi!!!!!
:>>>

labi. būs siltāks pamuldēšu vairāk.
BUONA PASQUA!
jeb priecīgas Lieldienas!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

28 Lapas V  < 1 2 3 4 5 > » 
Atbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
2 lietotāji/s lasa šo pavedienu (2 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 29.03.2024 09:33