Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Guardian Angels....
Paip`
iesūtīt 06.04.2004 18:03
Raksts #1


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 14.10.03
Kur: The Beach



"If our Guardian Angels are supposte to LOOK after us,
why we feel pain?
Maybe it's because we do things that makes them CLOSE their EYES."


Ko juus domaajat...vai taa ir....un vai juus ticat taadiem sargengjeljiem....? manupraat taa arii ir kaa tur ir teikts....
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
3 Lapas V  < 1 2 3  
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (40 - 49)
Cilvēks
iesūtīt 16.01.2006 12:49
Raksts #41


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 22.08.05
Kur: Latvija, visbiežāk Rīga



Tā ideja ir skaista un reizēm viņa palīdz, iedvesmo un liek cilvēkam izdarīt to, ko neviens no viņa negaida. Es gan par to īpaši nedomāju. Mani reizēm nosauc par sargeņģeli - tad es gan nobīstos. Uz vienu mirkli saprotu, kādu atbildību cilvēki uzveļ uz saviem sargātājiem. Bet es gribu piebilst, ka es neesmu nekāds eņģelis, man tikai ir gadījies iekrist pareizajā vietā un laikā, kad citiem vajag palīdzību.
Sargeņģeļiem uzticas. Man gan patīk kontrolēt situāciju visā pilnībā un arī mirkļos, kad ir gājis greizi un nepareizi, ne reizes man nav ienācis prātā kaut kas par sargeņģeļiem. Njā, es lakam uzticos vienīgi sev.

Par sargeņģeļiem:
Piedzēries šoferis milzīgā ātrumā pa ielām vadā divus draugus. Pēc kāda brīža pasažieriem neiztur nervi, un viņi palūdz apstādinat auto, lai varētu izkāpt. Auto apstājas, abi izkāpj un šoferis kliedz:
- Zaķpastalas! Mani sargeņģeļi neļaus man nosisties! - un aizbrauc tālāk.
Pēc pāris minūtēm viņš jūt, ka kāds uzsit pa plecu. Pagriežas, nevienu neredz, bet dzird:
- Tie esam mēs, tavi sargeņģeļi. Apstājies, mēs arī gribam izkāpt!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Soleisa
iesūtīt 17.01.2006 19:45
Raksts #42


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 06.11.05
Kur: sapņu valstība



Es ticu sargeņģeļiem..nezinu,bet es 'jūtos drošāk apzinoties,ka kāds mani sargā..kāds teiks ,ka tā ir ilūzija,tukši maldi...bet ja tā padoma vai tiešām jums nav gadījsies kāda situācija,kurā patiesi,notika kaut kas divains???
Man bija tā es gāju 'pāri ielai biju ļoti aizdomājusies un neskatījos apkārt,un te man kaut ka kluva slikti un es apstajos ,tad redzu man milzihga atruma pabrauc garam mašīna..un tas bija ziema nedomaju ka vina varetu nobremzeet ja es butu gajusi talak..
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Tējas Tantiņa
iesūtīt 25.01.2006 23:58
Raksts #43


Attīsta savu iekšējo Aci
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 23.11.05
Kur: Dziļi savos skaistākajos sapņos.



nu... ar mani ir taapat... es ticu ka man ir sargenjgjelis un juutos droshaak... k-kur emsu to dzirdeejusi vai lasiijusi, ka tad ja cilveex tic Dievam, enjgjeljiem u.tml. buutneem, tad taas arii existee... un ceru ka taa ir! nezinu vai ir, bet ticu.... taa es atbildu ja man uzdod tml. jaut.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Pūķēns Sāra
iesūtīt 26.01.2006 08:03
Raksts #44


Gadalaiku aizstāve
Grupas ikona

Grupa: Spēļu pārziņi
Pievienojās: 14.11.05
Kur: Visa sākumā, vidū un beigās
Spēļu pavēlniece



nu es sargeņģeļiem ticu. Vienu laiku(līdz pagāšai vasarai) es neticēju dievam. NU es teicu: Kāda jēga viņam tur sēdēt aukšā, ka pats neko nedara. Izdarījis pirms cik tur tūkstošiem gadu brīnumu un tagad tiek godāts un ucēts. Nu labi es nogāju no tēmas, bet visā visumā, es neticēju dievam, bet sargeņģeļiem ticēju.Man vienmēr ir tāda sajūta it kā kāds man būtu blakus, kad man ir labi, gan slikti. Tādēļ ļoti reti man ir tā pa īstam vientuļi, jo vienmēr man ir kam uzticēties. Savam sargātājam un draugam-sargeņģelim.
Tagad biju mazliet piemirsusi par tādiem, bet ieraugot šo pavedienu viss attausa atmiņā. Un tas vien nozīmē, cik ātri mēs aizmirstam to, kas mums ir dārgs.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Niovi
iesūtīt 26.03.2006 18:52
Raksts #45


Cep speķi Dūdijam
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.12.04
Kur: Rīga



Man liekas, ka mēs paši tās sāpes sev radām. Sargenģeļi ir mums līdzās lai mums paldzētu, bet kad mēs to lūdzam. Ir brīvā griba cilvēkam, un, lai cik tas absurdu neliktos, lūgdami palīdzību mēs to tajā pašā laikā noraidam.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
vestern
iesūtīt 21.05.2006 21:24
Raksts #46


Cep speķi Dūdijam
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.05.06
Kur: Valmiera



ja gan jau ir kaads kas tevi slepus sargaa... smile.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Kristy Light
iesūtīt 05.06.2006 20:48
Raksts #47


Cūkkārpas ekspresī iepazīstas ar jauniem draugiem
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 21.05.06
Kur: Tur kur mani gaida...bet dzīvesvieta- Bauska



Ziniet...dažreiz cilvēki saka- Tam gan ir laimējies, laikam viņam ir sargenģelis uz pleca...un dažreiz arī ir tā, ka mums palaimējas tā, ka pašiem neticas...es visām šīm ''muļķībām'' ticu, un iesaku arī par to padomāt pārējiem... sorcerer.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Hēbe
iesūtīt 08.04.2007 14:07
Raksts #48


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 26.10.06
Kur: nektāra eiforijā



Esmu domājusi :"kā man tā veicās? Vai tā tiešām ir tikai nejaušība? Vai varētu būt,ka mani kāds sargā?" Uz šiem jatājumiem lielākoties atbild mana fantāzija,tāpēc neesmu vēl līdz galam izdomājusi atbildi uz šo jautājumu.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
negative
iesūtīt 08.04.2007 16:47
Raksts #49


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 09.02.06
Kur: merkurs



man patīk domāt, ka man ir sargeņģeļi. ka sargeņģelis kaut kur nobāž manu atslēgu, ka es to meklēju kādas 5 minūtes un tikai tad izeju no mājas. un iespējams viņš šādi mani izglāba. no kādas nelaimes. jauki jau tā iztēloties. un šad tad padomājot, kādēļ gan es pakritu? varbūt es izdarīju kādu kļūdu un sargeņģelis šādi man aizrāda. vai arī viņš vienkārši par mani pasmejas, tāpat kā es par viņu...

es domāju, ka ir stulbi cerēt visu laiku uz sargeņģeļiem. tā var salaist visu vēl lielākā grīstē. jādomā pašam ar galvu. un tad arī sargeņģeļi palīdzēs.

Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
washulis
iesūtīt 06.05.2007 14:39
Raksts #50


Cogito ergo sum
*******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.02.07
Kur: Divas mājas tālāk
Jaukais snīpis



esticu ka tādi ir, bet lai tos dzirdētu ir jātic arī sev un savai sirdsbalsij...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

3 Lapas V  < 1 2 3
Atbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
1 lietotāji/s lasa šo pavedienu (1 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 24.04.2024 10:40