Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Melnbaltie sapņi, tādi pastāv?
Valērija
iesūtīt 04.02.2008 10:16
Raksts #1


Cep speķi Dūdijam
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 31.01.08



Salut, kurbijkurnieši!
Es pazīstu cilvēku, kurš redz tikai un vienīgi melnbaltus sapņus. Cilvēks nevienu reizi mūžā nav redzējis ne mazāko krāsas plankumu sapnī, diezgan atbaidoši.. ermm.gif

Vai kādam tā ir? Vai kāds tomēr no kurbijkurniešiem redz melnbaltus sapņus?
Dalās pieredzē, varbūt kāds atminēs kko par šo lietu..
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
 
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (1 - 11)
Roviela
iesūtīt 04.02.2008 10:40
Raksts #2


Zintniece
Grupas ikona

Grupa: Noslēpumu nodaļa
Pievienojās: 03.11.03
Kur: te un tagad
Dzīvā enciklopēdija



Tas, ka cilvēki redz melnbaltus sapņus, nav nekas dīvains. Parasti gan reizēm redz melnbaltus, reizēm krāsainus. Tie, kuriem ir vairāk mākslinieciskās dotības, biežāk redz krāsainus sapņus.
Redzēt melnbaltus sapņus vai krāsainus, vai neredzēt nemaz (pareizāk - tos neatcerēties) ir pilnīgi normāli. Jāsāk uztraukties tad, ka mierīgi šķietami melnbaltā sapnī parādās ļoti spilgti krāsaini plankumi. Tas liecina vismaz par stresu vai ko tādu.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Valērija
iesūtīt 04.02.2008 10:49
Raksts #3


Cep speķi Dūdijam
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 31.01.08



Liels paldies, tas cilvēks būs pateicīgs! happy.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Pipardilliite
iesūtīt 04.02.2008 15:24
Raksts #4


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 01.02.08
Kur: Starp debesīm un savām rētām, kur pāri plosās likteņa vējš...



Sapņi ir Sapņi...
Tie ir Tava iztēle..
Tas nenozīmē, ka tam cilvēkam ir slikta, garlaicīga iztēle, bet... Košuma reizēm ( viņam - vienmēr) dzīvē ir par daudz, iztēle iztēlojas neapzināti melbaltumu, mieru bet kontrastu
smile.gifsmile.gif
sorcerer.gif

Šo rakstu rediģēja Pipardilliite: 04.02.2008 15:25
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
washulis
iesūtīt 04.02.2008 16:43
Raksts #5


Cogito ergo sum
*******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.02.07
Kur: Divas mājas tālāk
Jaukais snīpis



es agrāk dažreiz redzēju melnbaltus sapņus... tos es parasti arī vislabāk atcerējos, jo tie bija melnbalti. pārsvarā jau bija krāsaini sapņi, bet nu jau kādsu gadus ir tikai krāsaini...

neuzskatu to par kaut kādu anomāliju, jo cilvēki ir dažādi un to iztēle ir dažāda... smadzenes strādā dažādi un sapņos tas izpaužas kā nu kuram... grin.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Malduguns
iesūtīt 04.02.2008 17:52
Raksts #6


Skatās acīs baziliskam
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 02.10.06
Kur: klejojumos



Es nekad neesmu redzējusi melnbaltus sapņus, cik nu atceros visi ir krāsaini. Vai arī es viņu neatceros vispār.
Domāju, ka sapņu krāsai, tāpat kā pašiem sapņiem, nekādas īpašās nozīmes nav
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Elony
iesūtīt 04.02.2008 18:28
Raksts #7


Alveus anima
*******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 18.05.07
Kur: Aiz maskas
HP eksperts 2008



Es reiz redzēju melnbalto televizoru... tas skaitās? grin.gif

ja godīgi, tad manos sapņos nav nekādu krāsu... vai arī pamostoties es tās aizmirstu. huh.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Roviela
iesūtīt 04.02.2008 18:46
Raksts #8


Zintniece
Grupas ikona

Grupa: Noslēpumu nodaļa
Pievienojās: 03.11.03
Kur: te un tagad
Dzīvā enciklopēdija



Nav gluži tā, ka sapņiem nav nekādas nozīmes, bet tā nepavisam nav lasāma dažādos sapņu tulkos. smile.gif
Sapņi ir, kā lai saka, tas, kas galvā paliek pāri un nomoda laikā neiešķirojas smadzenēs. Gan emocijas, gan redzētais un pārdzīvotais, gan nojausmas par nākotni, kas nenod mieru, gan iztēle. Tā noteikti nav pareizi, bet es iztēlojos, ka tā ir vizuāla zemapziņa asociāciju tēlos. Ja saprotams, ko tikko pateicu! grin.gif Sapņi ir individuāli. Cilvēkiem ar māksliniecisku ievirzi - biežāk krāsaini, bet tas nav obligāti. Ir arī tikai emociju sapņi un dzirdes sapņi, un svarīgākais ir, kādas sajūtas pēc sapņa ir. Vai nav kāda nepatīkama sajūta. Tā var norādīt uz tuvojošamies slimību, bet parasti sapņi ir iespaidu "sagremošana" vai reakcija uz organisma pašreizējo stāvokli (dunča dūriens ribās var tieši nozīmēt nogulētus sānus, kas sāp) un nekas vairāk.

Ha! Bet man gadījās, ka es redzēju milzum lielu skatuves priekškaru, tādu, ar spīdumiņiem, pelēkā krāsā, un pamodos ar sajūtu, ka sapnis bija krāsains. grin.gif Lieta jau tā, ka sapnī pats vienkārši zini, ir krāsas vai nav. Protams, ja tas kaut kā ir būtiski. Par savu pagājušās nakts sapni es pat nevaru pateikt, vai tas bija krāsains vai nē. Tas nebija svarīgi.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Scorpija
iesūtīt 10.02.2008 13:01
Raksts #9


Cep speķi Dūdijam
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 10.02.08



ne reizi neesmu redzējusi melnbaltu sapni, nedz arī dzirdējusi kādu stāstam, ka ir tādu redzējis. Ar katru dienu, jo tālāk jo interesantāk. xD.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Sfinksa ar uguns...
iesūtīt 27.07.2008 19:33
Raksts #10


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 01.03.08
Kur: Cēsis.



neesmu redzējusi melnbaltus sapņus
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
kukainis ragaini...
iesūtīt 06.10.2008 11:35
Raksts #11


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 09.07.08



Zin, ja pirms gulētiešanas saskatā melnvaltas (Čarlijs Čaplins rullē), rādās melnbalti sapņi. Visai interesanti pēc ierasti krāsainajiem.
Skumji būtu tad, ja pavediena tēmā minētais cilvēks dzīvi redzētu tikai melnbalti, ne sapņus.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
archijs_
iesūtīt 17.12.2008 15:29
Raksts #12


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 06.11.07
Kur: Starp realitāti un sapņiem!



Sapņu krāsa ir atkarīga no notikuma, bieži cilveeki stāsta, ka melnbeltos sapņus labāk atcerēties, bet citi kā otrus

Pats arī esmu redzējis melnbaltus sapņus man tie vairāk saistās ar iepriekšējo dienu:
Ja iepriekšējā dienā bij vairāk pārdzīvojumu līdz gulētiešnai tad ir lielāka iespējamība līdzīgas tēmas redzēt arī sapnī un lielāka iespējamība ka būs arī melnbalts

Bet arī nesen lasīju ka cilvēki sevi paši var sagrozīt, savas domas un atmiņas t.i. mēs domājam to ko gribam, nevis to ko patiešām domājam bet vienmēr ir arī izņēmumi!! Tā arī ir bijis man, ka esmu redzējis melnbaltu sapni ko pierakstījis!! Bet pēc vairākiem mēnešiem atceros kā krāsainu, jo to smadzenes izkrāso un izmaina!!!!

Bet par pārdzīvojumiem tā tas nenoteik un sapņi paliek melni ar baltu!

Šo rakstu rediģēja archijs_: 17.12.2008 15:31
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

Atbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
1 lietotāji/s lasa šo pavedienu (1 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 28.03.2024 11:29