Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> kā jūs domājat cik liela loma cilvēku dzīvē ir naudai?
sesila
iesūtīt 07.03.2007 20:12
Raksts #1


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 24.11.05
Kur: aklā klusumā



kā jūs domājat vai cilvēka dzīves laime un iespējas ir atkarīgas no naudas?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
3 Lapas V   1 2 3 >  
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (1 - 19)
bengalaas
iesūtīt 07.03.2007 21:53
Raksts #2


Knakts autobusa konduktors
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 05.10.03
Kur: Kastaņkalni
Tulks 2007



Jā. Es it kā varētu arī visnotaļ krāšņi un gari pamatot savu viedokli, bet, tā kā šādi domā lielākā daļa noteiktu vecumu un ekspu uzkrājušu cilvēku, tad vairāk interesētu pastrīdēties pret konkrētiem pretargumentiem smile.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
swordex
iesūtīt 08.03.2007 11:14
Raksts #3


Cep speķi Dūdijam
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 23.10.04
Kur: Rīga



Visnoteikti jā! Kautvai ja tev nau naudas tad tu nevari tikt tālāk par vietu uz kuru tevi aizvedīs tavas kājas, ja tev nav naudas tu nevari runāties pa telefonu, ja tev nav naudas tu nevari aiziet kautkur patusēt, ja tev nav naudas tad tu nedzīvo dzīvoklī grin.gif kautvai šādi argumenti smile.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Aiva
iesūtīt 08.03.2007 13:41
Raksts #4


Šņācmēles tulks
******

Grupa: Daiļdarbu pārziņi
Pievienojās: 22.12.03
Gondoras sargs



Par naudu laimi nenopirkt, bet bez naudas tā ātri vien aizbēg...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
DarkJedi
iesūtīt 08.03.2007 13:52
Raksts #5


Dzer sviestalu Trijos slotaskātos
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.01.05
Kur: Kaut kur galaktikā



Nauda ir tikai maiņas līdzeklis, lai cilvēks varētu apmainīt savu saražoto vērtību pret citu cilvēku saražoto vērtību kas tam nepieciešama, līdz ar to jautājums drīzāk ir cik lielu lomu cilvēka dzīvē spēlē neviss nauda, bet gan dažādas materiālas un nemateriālas vērtības kuras saražojuši citi. tongue.gif Aka cik cilvēki ir pašnepietiekami. grin.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Mauvaise Mademoi...
iesūtīt 08.03.2007 16:29
Raksts #6


Veic pētījumu par katlu dibenu biezumiem
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 10.08.05



Jā, jā, jā.
Būšu banāla un teikšu, ka labāk ir raudāt mersedesā - nevis autobusā. Galu galā, mūsdienās cilvēku ietekmi sabiedrībā nerada nevis fizisks spēks un pieredze, bet gan nauda - bet tā, starp citu, norāda uz to, ka cilvēks ir pietiekami prātīgs un pieredzējis, lai to tik lielā daudzumā nopelnītu. Tie, kas saka, ka nauda nav vajadzīga - lai dzīvo kastēs, kuras es tiem labprāt aiznesīšu, viņi padzīvos bez līdzekļiem un tad veiksim secinājumus, vai tie bija laimīgāki pašu siltajās gultiņās vai tomēr uz asfalta, lietū. Protams, tagad tie, kas bija nodomājuši rakstīt "Nauda nav vajadzīga" apdomāsies un teiks, ka vajadzīgs mazliet naudas. Kādas ir jūsu ambīcijas? Ja tādu nav, tad nav arī naudas. Iespēja nopelnīt ir vienmēr. Nesāciet man stāstīt par tantiņu, kas dzīvo , nezinu, laukos un kurai nav naudas / vietas, kur nopelnīt . Šādu cilvēku paliek aizvien mazāk, jo mēs pieņemam risku - citi pārceļas uz dzīvi pilsētā, citi raksta projektus un saņem ES finansējumu . Viss ir atkarīgs no gribasspēka un mērķtiecības.

Šo rakstu rediģēja Mauvaise Mademoiselle Blanc: 08.03.2007 16:30
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Arbūzgalva
iesūtīt 08.03.2007 22:39
Raksts #7


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 14.01.06
Kur: Piparkūku namiņā.



Protams, ka nauda ir vajadzīga. Bez tās mēs būtu praktiski nekas, ko tu vari iesākt savā dzīvē, ja pat nevari sevi uzturēt?
Muļķības, ka nauda nav svarīga.!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
sesila
iesūtīt 08.03.2007 22:53
Raksts #8


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 24.11.05
Kur: aklā klusumā



redzu, ka jūsu viedoklis lielā mērā sakrīt ar manējo. un tā arī ir, nevar noliegt, ka nauda ir nepieciešama un bez tās nevar izdzīvot.
jā var jau aizbraukt ar draugiem uz jūru, labi uz jūru nē, jo transports arī taču8 maksā naudu. nomainam jūru pret rotaļlaukumu kādā parkā vai vienkārši parku, paņemam pāris sviestmaizes un termosu ar tēju.. Jūs aizejat vienu dienu, varbūt vēl kādu un cik ilgi tā turpināsies? apnīk, var jau vēl iet ciemos, bet ja nav naudas, tad tā būs tikai vienmuļa sēdēšana gultā vai krēslā, un pļāpāt.. jā, reizēm tas noder, bet cik ilgi tā var? cik ilgi var dzīvot vienveidīgu dzīvi un paciest rutīnu??? dienu, nedēļu, mēnesi,... cik?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Arbūzgalva
iesūtīt 08.03.2007 22:58
Raksts #9


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 14.01.06
Kur: Piparkūku namiņā.



ja tev nav naudas tu nesēdētu krēslā un nepļāpātu, jo tev nebūtu par ko nopirkt mēbeles.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
sesila
iesūtīt 08.03.2007 23:07
Raksts #10


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 24.11.05
Kur: aklā klusumā



arī fakts, var jau sēdēt uz kādas kastes.. vai arī atrast kādu izmestu krēslu.. un vispār pie krēsla var tikt arī citos veidos, ja tā sāk prātot, tikai jautājums, vai būs tādas mājas?! grin.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Roviela
iesūtīt 09.03.2007 09:08
Raksts #11


Zintniece
Grupas ikona

Grupa: Noslēpumu nodaļa
Pievienojās: 03.11.03
Kur: te un tagad
Dzīvā enciklopēdija



Atkal prasās pēc Ērika Kestnera vārdiem:
"Nauda nav galvenais, bet svarīgākā blakus lieta".
Vajag naudu. Bez tās neiztikt, bet kļūt par naudas vergu un iedomāties, ka pilnīgi visu var nopirkt par naudu, ir nožēlojami. Jau Senajā Ķīnā tauta zināja, ko var un ko nevar nopirkt par naudu, vajag tikai pameklēt netā (piemēram - "var nopirkt zāles, bet nevar nopirkt veselību", utt.). Man naudu vajag tik daudz, lai par to nebūtu jādomā. Pašlaik tā ir, un es nemainīšu, piemēram, savu darbu tikai tāpēc, ka citur man piedāvās 100 latus vairāk, ja tur nebūs vēl kādu papildus pievilcīgu motīvu. Un es nekad nevēlētos raizēties un ņemties par miljoniem naudiņām. Vai kāds, kam tās naudas nav, vispār saprot, kāds tas ir čakars, birokrātija un stress pašam to naudu pelnīt? Jā, padzīvot uz gataviem miljoniem var katrs, un, iespējams, lielākā daļa, gribētu. Un izputēt momentā. Tam prātu nevajag.
Nē, naudu vajag tik, lai par to nav jāraizējas un par to vien jādomā.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
WhiteAngel
iesūtīt 09.03.2007 15:50
Raksts #12


Cūkkārpas ekspresī iepazīstas ar jauniem draugiem
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 07.03.06
Kur: tur, kur tu nē.



nju bez naudas jau arī nevar,,tikai nevar pārspīlēt,, jo tad cilvēks no laimīga pārvēršas par nelaimīgu!
es jau bez naudas varētu iztikt tik ilgi kamēr man būtu ko ēst,,bet tā ja padomā bez naudas tu paliec kādā šķērsielā un nomirsti badā!!

lai būtu laimīgs ir vajadzīgs pa biškam no visa!!

Šo rakstu rediģēja WhiteAngel: 09.03.2007 15:50
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
The Shine
iesūtīt 09.03.2007 15:52
Raksts #13


Valara
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 22.08.03
Kur: kaut kur te
Dzejnieks 2008



Nauda ir ļoti svarīga un jā, zināma daļa laimes no tās ir tieši atkarīga.

Ja kādam tā nešķiet, es ar lielāko prieku atbrīvošu viņu no nevajadzīgās nastas smile.gif

Šo rakstu rediģēja Alchemy: 09.03.2007 15:52
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Mauvaise Mademoi...
iesūtīt 09.03.2007 16:45
Raksts #14


Veic pētījumu par katlu dibenu biezumiem
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 10.08.05



CITĀTS
arī fakts, var jau sēdēt uz kādas kastes.. vai arī atrast kādu izmestu krēslu.. un vispār pie krēsla var tikt arī citos veidos, ja tā sāk prātot, tikai jautājums, vai būs tādas mājas?!


Arī kaste maksā naudu. Precīzāk, tās izejvielas. Un tu lietoto krēslu kāds ir pircis. Esmu materiāliste, visticamāk.

"Es mīlu naudu, un Dievs man liecinieks, bez tās vairs nevēlos dzīvot."
Skārleta O'Hāra. ^^
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Morty
iesūtīt 13.03.2007 15:49
Raksts #15


Cūkkārpas ekspresī iepazīstas ar jauniem draugiem
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 14.01.07
Kur: starp nāvēžiem



Viena no būtiskākajām lietām pasaulē, visu nelaimju un laimes cēlonis...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Fijusska
iesūtīt 13.03.2007 16:19
Raksts #16


Kļūst par pirmo, kas izbaudījis visas visgaršu zirnīšu garšas
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.08.04
Kur: Limbaži
Tulkotājs 2006



CITĀTS(Aiva @ 08.03.2007 13:41) [snapback]1113669[/snapback]

Par naudu laimi nenopirkt, bet bez naudas tā ātri vien aizbēg...


Īsi un konkrēti. Piekrītu.

Nu tu jau vari mālēt acis sakot, ka ir tāda lietas kā laime, mīlestība, kuru par naudu nopirkt nevar, bet kur garants, ka viņas būs tad, kad tev naudas nebūs? Tad labāk būt nelaimīgam ar naudu, nekā nelaimīgam bez tās. Un rezultāts teju vai tas pats. Es melotu, ja teiktu, ka man nauda neko nenozīmē, tāpat kā ar izskatu.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Crash
iesūtīt 01.04.2007 15:01
Raksts #17


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.07.04
Kur: Riga, Latvia



Laime ne s*da nav atkarīga no naudas, taisni otrādi, pētījumos parasti tie nabadzīgākie ir tie laimīgākie.

Iespējas varbūt nauda dod papildus, bet tai pat laikā rada arī daudzas jaunas problēmas, līdz ar ko to jauno iespēju daudzumu nebūt tik ļoti vienmēr nejūt uz jauno problēmu fona.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Elfija
iesūtīt 08.04.2007 13:13
Raksts #18


Izrāda pirmās maģijas pazīmes
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 25.03.06
Kur: Starp debesīm un zemi...



Manuprāt, naudai ir liela nozīma cilvēka dzīvē. Bez naudas cilvēks nav nekas. Dzīvojot uz ielas bez ēdiena, apģērda un pajumtes (to visu var nopirkt par naudu) vai cilvēks būs laimīgs? Nedomāju gan!
Par naudu var nopirkt laimi uz laiku, bet uz visu dzīvi? Varbūt kādam ir tā laimējies, bet ne visiem. Mēs visi izjūtam mazumiņu laimes, kad varam ieiet veikalā un nopirkt to, ko tik ilgi esam vēlējušies. rolleyes_a.gif
Tāpēc, jā, laimi var nopirkt par naudu, kaut vai nedaudzus priecīgu pirkļu, bet mīlestību? Tā jau ir pavisam cita runa! smile.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
shanty
iesūtīt 08.04.2007 14:04
Raksts #19


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 29.11.06
Kur: Tev uz labā pleca.



Var nopirkt māju, bet ne mājas. Zāles, bet ne veselību. Greznu kleitu, bet ne skaistumu.
Laime nav naudā, bet bez naudas tās ir mazāk.
Nauda ir svarīga, to jau zin visi. Mūsdienās cilvēka vērtību bieži vien nosaka pēc tā skanošā, kas makā.
Bet īstā laime naudā nav.

Šo rakstu rediģēja shanty: 08.04.2007 14:05
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Shadowstalker
iesūtīt 08.04.2007 14:14
Raksts #20


Acīgais ex-mods
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.06.04
Kur: Dark Dark Forest
Mods 2007



"Varbūt nauda nedara laimīgu, bet tā noteikti iepriecina."
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

3 Lapas V   1 2 3 >
Atbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
1 lietotāji/s lasa šo pavedienu (1 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 20.04.2024 03:54