Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Maajas garinsh
Leldux
iesūtīt 28.04.2005 19:06
Raksts #1


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 03.04.05



Nejautaashu vai Tu tici tam vai nee, jo tas ka taadam ir jaabuut, taakaa buutu skaidrs, turklaat nekaa mistiska jau laikam te nava, bet nu kkaada grupaa bija shii teema jaaieliek.. Jautaajums driizak par to- kaadas savu maaju garinju iozpausmes esat piediivojis?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
3 Lapas V   1 2 3 >  
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (1 - 19)
Shadowstalker
iesūtīt 28.04.2005 19:31
Raksts #2


Acīgais ex-mods
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.06.04
Kur: Dark Dark Forest
Mods 2007



Un vēl pasaki, ka mājas gariņš nav mistika laughing.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Leldux
iesūtīt 28.04.2005 19:34
Raksts #3


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 03.04.05



Pie mistikas Tu to pieskaiti taadeelj, ka nevari iisti izskaidrot kas tas ira? NJaa... un varbuut maajaas esoshos poltergeistus arii pieskaitiisi pie mistikas?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Shadowstalker
iesūtīt 28.04.2005 19:35
Raksts #4


Acīgais ex-mods
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.06.04
Kur: Dark Dark Forest
Mods 2007



CITĀTS(Leldux @ 28.04.2005 20:34)
Pie mistikas Tu to pieskaiti taadeelj, ka nevari iisti izskaidrot kas tas ira? NJaa... un varbuut maajaas esoshos poltergeistus arii pieskaitiisi pie mistikas?
Jap.

CITĀTS(Leldux)
Nejautaashu vai Tu tici tam vai nee, jo tas ka taadam ir jaabuut, taakaa buutu skaidrs, turklaat nekaa mistiska jau laikam te nava, bet nu kkaada grupaa bija shii teema jaaieliek.. Jautaajums driizak par to- kaadas savu maaju garinju iozpausmes esat piediivojis?
Es tā izsakos, jo man nav skaidrs, kāpēc "mājas gariņiem" ir noteikti jābūt. Tādus neviens nav pierādījis un tie ir mistiski.

Šo rakstu rediģēja Shadowstalker: 28.04.2005 19:39
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Leldux
iesūtīt 28.04.2005 19:40
Raksts #5


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 03.04.05



Haa haa... ja.. taa jau ir ka cilveeki uz vecaam zinjaam joprojaam turaas. A Tu neesi dzirdeejis par to,ka jau labu laiku atpakalj ir pat arii pieraadiits, ka tas viss ir domforma... t.i. domu speeks. Cilveeks ar savaam domaam tik daudz var paveikt! tas, ja teiksim maajaa notiek diivainas lietas, tur pie vainas vareetu buut netaalu dziivojosh cilveeks, kam ir vai nu kadas probleemas, vai tml. taa ka... manupraat tur no mistikas nu ne smakas nav. (staprcitu pavisam svaigi par shito runaa paaris Krievijas ...laikam vinj iir kkaadi zinaatnieki, var pamekleet netaa)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Roviela
iesūtīt 28.04.2005 20:55
Raksts #6


Zintniece
Grupas ikona

Grupa: Noslēpumu nodaļa
Pievienojās: 03.11.03
Kur: te un tagad
Dzīvā enciklopēdija



Gribu zināt, kas tie tādi par "zinātniekiem" (pēdiņās lieku ar nodomu, jo neviens, kas patiešām ir zinātnieks, tādas blēņas nestāstītu). Konkrēti. Ar vārdiem un uzvārdiem un publikāciju nosaukumiem. Un kur publicēts.

Tāpēc, ka es piekrītu Shadowstalker - nav tādu mājas gariņu un arī par domformu eksistenci ļoti šaubos. Vismaz manā mājā un tajās visās, ko zinu, nav. Neticas, ka nevienam kaimiņam nav problēmu grin.gif

Par poldergeistiem (klauvētājspokiem) - pēdējās ziņas no Krievijas bija tādas, ka vienā mājā tāds esot. Saskrēja bars, sāka pētīt. Beigās izrādījās, ka palaidnīga mazmeitiņa ar tikpat palaidnīgu draudzenīti ir muļķojušas vecmāmiņu. Visa mistika. Ziņas no "Nauka i Žizņ", gadu nu numuru gan neatceros. Ar visām fotogrāfijām. Dzīvoklis bija papostīts pamatīgi. smile.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Leldux
iesūtīt 28.04.2005 21:14
Raksts #7


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 03.04.05



Tiko kaa tikshu klaat taa uzrakstiishu adresi , kur to var samekleet. Nu maybe arii nevar vinjus saukt par zinaatniekiem,bet neba tas tas buutiskais. bet nu par to domformu ... nuuu... tur jau pat zinaatniekam nav jabuut, tagad literatuura par to papillo, tas ir taapat ka lastu uzlikshana, taapat ir cilveeki-energijas vampiiri (taa vinjus sauc), taapat ir taa saucamaa domforma , saikne starp maaati un beerniem (kad lai cik siena buutu plata, vinja juut to savu beernu), un kaads tagad centiisies apalvot, ka tas vis ir kkaada mistika? To,ko sauc par maajas garinju, taas ir taas vareetu nosaukt par taam domaam, ko veido pashi maajinieki. Nu ir tacu taa, ka kaadas maajaas, juutas pavisam labi, bet citur aizehjot ne- taas domas taas visas energijas ir tachu visapkaart, un varbuut mees pashi iisti to neaptveram, bet muusu kjermenis kopumaa ljoti daudz juut. Cilveeku domaam patieshaam ir ljoti liels speeks!!!

Un par taam probleemaam:))) Nu nav jau taa , ka visas probleemas ir probleemas, tas viss ir atkariigs atkal no taa, kaa tas cilveeks to izjuut sevii , kaa vinsh to sevii paarstraada. Taa kaa....

Protams, ka neba jau visi poltinju piemeeri buutu parakstaami zem taa saucamajiem "kaiminjiem", jo kur ta dziljaa mezhaa vientulja maaja (kur piemeeram buutu noveerotas shaadas lietas (sauksim to ta)) tur dabuus kaiminju? Bet nu mistika... tas, ka daudzas lietas PAGAIDAAM nevar izskaidrot, nenoziimee, ka taas ir mistiskas, mees tas vienkaarshi neizprotam, nesaprotams, nezinam ...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
The Shine
iesūtīt 28.04.2005 21:14
Raksts #8


Valara
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 22.08.03
Kur: kaut kur te
Dzejnieks 2008



mans mājas gariņš mēdz sakārtot manu istabu reizi nedēļā, taisīt man ēst un modināt mani no rītiem ar ziņu, ka jāiet brokastīs.

cieņas un mīlestības labad es viņu tomēr saucu par mammu.

īpaši sajūsmināja teikums "Nejautaashu vai Tu tici tam vai nee, jo tas ka taadam ir jaabuut, taakaa buutu skaidrs, turklaat nekaa mistiska jau laikam te nava" X)))
nuja! kas gan mistisks ir pārdabiskā būtnē, kas uzrodas ne no kā un vnk ņem un apdara visu tavu mājas soli? happy.gif viņam, protams, nevajag ēst un kārtot citas dabiskās vajadzības. viņš eksistē tikai tāpēc, lai cilvēkam būtu ērtāk, un tikai tad, kad cilvēkam ievajagas. opā opā.
fascinēja arī svētais sašutums par gariņu nepieskaitāmību (šoreiz fizisko, ne garīgo) un loģikas pilnais teikums par poltergeistiem, kas man NENOLIEDZAMI atvēra acis.

Leldux, ne jau velti viņi NAV saucami par zinātniekiem...

un es tev neieteiktu ticēt visam, ko var izlasīt literatūrā smile.gif pašas sūri grūti pelnītā pieredze. wink.gif

Šo rakstu rediģēja Alchemy: 28.04.2005 21:15
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Fantomass
iesūtīt 28.04.2005 21:20
Raksts #9


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 27.10.04
Portretu fotogrāfs



Man definatly ir mājas gariņš-spoks mājās. smile.gif Tas gan nav īpaši labvēlīgs. sad.gif Saujauc visu. Noliek manas mantas nez' kur, kuras pēc tam meklēju pusstundu mad.gif , utt. Tomēr mēs sadzīvojam draudzīgi! laughing.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Leldux
iesūtīt 28.04.2005 21:21
Raksts #10


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 03.04.05



smile.gif)) liidziigi es pati spurojos pretii shitaadaam te zinjaam... bet nu ...
vai kaads sheit zin kas ir Blavacka? (vai esat lasiijushi kaadu no vinjas "garadarbiem") (vkaarshi tad buus arii vairaak skaidrs ka sarunu sheit turpinaat.)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Shadowstalker
iesūtīt 28.04.2005 21:23
Raksts #11


Acīgais ex-mods
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.06.04
Kur: Dark Dark Forest
Mods 2007



CITĀTS(Leldux @ 28.04.2005 22:14)
Nu maybe arii nevar vinjus saukt par zinaatniekiem,bet neba tas tas buutiskais.
w00t

CITĀTS(Leldux @ 28.04.2005 22:14)
bet nu par to domformu ... nuuu... tur jau pat zinaatniekam nav jabuut, tagad literatuura par to papillo, tas ir taapat ka lastu uzlikshana, taapat ir cilveeki-energijas vampiiri (taa vinjus sauc), taapat ir taa saucamaa domforma , saikne starp maaati un beerniem (kad  lai cik siena buutu plata, vinja juut to savu beernu), un kaads tagad centiisies apalvot, ka tas vis ir kkaada mistika?
Literatūra pa pillo... jā, tur ir pilns arī ar deviņgalvainajiem pūķiem un trušiem ar kabatas pulksteni - ticams avots.
Ak jā – centīšos gan apgalvot. Es pat centīšos apgalvot ( ne tikai centīšos, darīšu arī ), ka tās ir absolūtas muļķības.

CITĀTS(Leldux @ 28.04.2005 22:14)
To,ko sauc par maajas garinju, taas ir taas vareetu nosaukt par taam domaam, ko veido pashi maajinieki. Nu ir tacu taa, ka kaadas maajaas, juutas pavisam labi, bet citur aizehjot ne- taas domas taas visas energijas ir tachu visapkaart, un varbuut mees pashi iisti to neaptveram, bet muusu kjermenis kopumaa ljoti daudz juut.  Cilveeku domaam patieshaam ir ljoti liels speeks!!!
Jā, mājās pie Černobiļas pavisam noteikti ir citas enerģijas nekā Latgales mežos. Protams, savās mājās esmu iedzīvojies un jūtos labāk nekā citās, kuras man svešas.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
The Shine
iesūtīt 28.04.2005 21:26
Raksts #12


Valara
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 22.08.03
Kur: kaut kur te
Dzejnieks 2008



Leldux -- par Blavacku -- hmm, nu neuzticos es cilvēkiem, kas uzskata, ka pastāv cilvēka iluzorais ķermenis, astrālais ķermenis un (visam vēl pa virsu) arī gara ķermenis -- dievišķie sakari ar radītāju (w00t yea kewl!!!). un vēl cikturtie ķermeņi pa virsu (ja nu vēl ar šitajiem nepietika)...
tā ka piedod, viņas darbi uz mani neatstāj nekādu iespaidu, drīzāk otrādi
un es nedomāju, ka pat VIŅA ar rokām un kājām būtu par gariņu eksistenci. pat viņa ne.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Leldux
iesūtīt 28.04.2005 21:27
Raksts #13


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 03.04.05



Godiigi sakot, sheit arii taadas un liidziigas atbildes biju gaidiijusi smile.gif)) Nu jaa... (tikai nenjemiet ljaunaa....beigu beigaas katrs jau vienmeer uzskata , ka tieshi vinjam ir taisniiba)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Leldux
iesūtīt 28.04.2005 21:33
Raksts #14


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 03.04.05



CITĀTS(Alchemy @ 28.04.2005 21:26)
Leldux -- par Blavacku -- hmm, nu neuzticos es cilvēkiem, kas uzskata, ka pastāv cilvēka iluzorais ķermenis, astrālais ķermenis un (visam vēl pa virsu) arī gara ķermenis -- dievišķie sakari ar radītāju (w00t yea kewl!!!). un vēl cikturtie ķermeņi pa virsu (ja nu vēl ar šitajiem nepietika)...
tā ka piedod, viņas darbi uz mani neatstāj nekādu iespaidu, drīzāk otrādi
un es nedomāju, ka pat VIŅA ar rokām un kājām būtu par gariņu eksistenci. pat viņa ne.
*



NJu luuk... tas viss ko vinja tur rakstiija (kam Tu neuzticies...) tas viss lielaakotiess bija taa teikt zelta bedre vinjai deelj leetticiigiem cilveekiem. Un kas izraadaas- liela dalja muusdienu (nu arii mazliet senaaku) darbu par shaadaam i` par tiem visiem n-tajiem kjermenjiem un arii par garinjiem (vinja ar to arii ljoti ciitiigi aizraavaas) ir uz vinjas bagaataas izteeles balstiiti smile.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Roviela
iesūtīt 28.04.2005 21:33
Raksts #15


Zintniece
Grupas ikona

Grupa: Noslēpumu nodaļa
Pievienojās: 03.11.03
Kur: te un tagad
Dzīvā enciklopēdija



CITĀTS(Leldux @ 28.04.2005 22:21)
smile.gif)) liidziigi es pati spurojos pretii shitaadaam te zinjaam... bet nu ...
vai kaads sheit zin kas ir Blavacka? (vai esat lasiijushi kaadu no vinjas "garadarbiem") (vkaarshi tad buus arii vairaak skaidrs ka sarunu sheit turpinaat.)
*

Jā, zinu. Viņa sāka kā Teozofijas biedrības līdzdibinātāja, bet vēlāk kļuva par budisti. Man ir zināms arī, ka viņa arī mistiķu aprindās tiek nešaubīgi uzskatīta par dižu krāpnieci. Tas tika pasludināts jau 1885. gadā Londonas Parapsiholoģisko pētījumu biedrībā.

Es ieteiktu Tev Blavatskas grāmatu vietā vispirms izlasīt Ideju vārdnīcu (The Hutchinson Dictionary of Ideas).
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Leldux
iesūtīt 28.04.2005 21:36
Raksts #16


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 03.04.05



CITĀTS(Roviela @ 28.04.2005 21:33)
Jā, zinu. Viņa sāka kā Teozofijas biedrības līdzdibinātāja, bet vēlāk kļuva par budisti. Man ir zināms arī, ka viņa arī mistiķu aprindās tiek nešaubīgi uzskatīta par dižu krāpnieci. Tas tika pasludināts jau 1885. gadā Londonas Parapsiholoģisko pētījumu biedrībā.

Es ieteiktu Tev Blavatskas grāmatu vietā vispirms izlasīt Ideju vārdnīcu (The Hutchinson Dictionary of Ideas).
*



Tikt jau tika pasludinaata par kraapnieci, bet kaa izraadas, vinjas "darbs" ir gaajis lielaa plashumaa.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Roviela
iesūtīt 28.04.2005 21:39
Raksts #17


Zintniece
Grupas ikona

Grupa: Noslēpumu nodaļa
Pievienojās: 03.11.03
Kur: te un tagad
Dzīvā enciklopēdija



CITĀTS(Leldux @ 28.04.2005 22:36)
Tikt jau tika pasludinaata par kraapnieci, bet kaa izraadas, vinjas "darbs" ir gaajis lielaa plashumaa.
*

Jā, lētticīgo nekad netrūkst smile.gif Un tad? Ko Tu gribi ar to pierādīt?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
The Shine
iesūtīt 28.04.2005 21:42
Raksts #18


Valara
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 22.08.03
Kur: kaut kur te
Dzejnieks 2008



Leldux, cilvēki IR gatavi ticēt brīnumam un muļķībām. līdzīgo tev ir daudz smile.gif

bet redz, ir neliels šķērslītis. tā kā es uzskatu, ka Blavatska ir, teiksim nekaunīgi, diezgan šarlatāniska dāma un neuzticos viņas darbiem -- un tu man nevari piedāvāt (es pieņemu) cita, atzīstamāka autora uzskatus, tad baidos, ka par mājas gariņiem tu mani nebūsi vis pārliecinājusi.

ja vien tu nedomā tos mājas gariņus, ko var nolīgt par naudu happy.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Leldux
iesūtīt 28.04.2005 21:52
Raksts #19


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 03.04.05



CITĀTS(Roviela @ 28.04.2005 21:39)
Jā, lētticīgo nekad netrūkst smile.gif Un tad? Ko Tu gribi ar to pierādīt?
*


man jau nav vajadziigs pieradiit. Galu galaa...nedomaaju, ka uz maniem vaardiem vien balstoties var ko pieraadiit. Varbuut vareetu teikt, ka pati meginu salikt kopaa ko no taa, ko zinu varu salikt kopaa- kaada bilde tur sanaak.. jo ir taa, ka itkaa no vienas puses ir taa apjausma par to visu, bet man taa domu izteikshana kkaa peedeejaa laikaa paliek arvien apgruutinoshaaka... njap .

Par to balstiishanos uz Blavacku... ..nee vispaar ne tikai par Blavacku runaajot... vispaar ir taa, ka ljoti daudz lietas, kuraam kaadreiz (neteiksim ticeeju), bet uzskatiiju - ka ta tasir. Piem , par to pashu garinju izauksanu (nu gioda vaards es ticeeju, ka Elvisu mums izdevaas izsaukt0 un par taam pashaam mirusho spokoshanaam un kas veel ne.... sanaak taa, ka taa visa nemaz nav! man arii patika taa doma, ka tas viss ir viena liela mistika, bet izraadaas, ka tas ir pavisam kas cits! Taas lietas , kuras uzskatiiju, kaa pashsaprotamas, taas izraadaas ir kkaadu iespeejams alkatiigu, iespeejams vkaarshi izdomas bagaatu cilveeku izpuustas piiliites.... un uz to tik daudz kas balstaas. Un galu galaa , lai vispaar pie kkaa taada nonaaktu ir drausmiigio jaavandaas peec taas info... un peec tam veel izraadaas, ka lielaakaa dalja materiaalu ir krievu valodaa (nju droshi vien arii veel kaadaa, bet ne latvieshu)... vienkaarshi (cik nu vienkaarshi) ir taa, ka nav juutama taa kopsauceeja...


Kaadam nav kkas zinaam par melno un balto graamatu, peedeejaas zinjas, ko dzirdeeju, ka latvijaa divaam melnajaam toch esot jaabuut.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Leldux
iesūtīt 28.04.2005 21:58
Raksts #20


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 03.04.05



CITĀTS(Alchemy @ 28.04.2005 21:42)
Leldux, cilvēki IR gatavi ticēt brīnumam un muļķībām. līdzīgo tev ir daudz smile.gif

bet redz, ir neliels šķērslītis. tā kā es uzskatu, ka Blavatska ir, teiksim nekaunīgi, diezgan šarlatāniska dāma un neuzticos viņas darbiem -- un tu man nevari piedāvāt (es pieņemu) cita, atzīstamāka autora uzskatus, tad baidos, ka par mājas gariņiem tu mani nebūsi vis pārliecinājusi.

ja vien tu nedomā tos mājas gariņus, ko var nolīgt par naudu happy.gif
*



Nee Alchemy, ar tiem maajas garinjiem es jau arii nedomaaju neko briinumainu, neko taadu , es joprojaam runaaju par domaam, par domu speeku, tas, ka par maajas garinju sauc to,ka pazud maajaas dazhaadas mantas vai priekshmeti kkur citur uzrodaas... nu jaa... tur jau gan jau pashi cilveeki pie vainas buus (liidziigi kaa Roviela par to poltinju runaaja) .
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

3 Lapas V   1 2 3 >
Atbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
1 lietotāji/s lasa šo pavedienu (1 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 16.04.2024 06:24