Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> NK noteikumi

1. Iesūtītajiem pavedieniem jābūt par tēmu. Pirms izveido pavedienu, izlasi sadaļas NK aprakstu!
2. Tas pats attiecas uz iesūtītajiem rakstiem. Nav atļauts spams. Ja vēlies turpināt diskusiju par kādu citu tematu, izveido jaunu pavedienu!
3. Esi iecietīgs un cieni citu viedokli arī attiecībā uz jautājumiem, kuros tev pašam ir stingra pārliecība.
4. Aizliegts rupji lamāties un apvainot citus biedrus. Ja ir nepieciešamība iebilst, paud savus iebildumus korekti un pieklājīgi!
5. Aizliegts iesūtīt rakstus, kas pārkāpj PG-13 reitingu.
6. Centies savu viedokli izteikt plašāk! Pāris vārdi skaitīsies spams. Par to, kas ir spams, lasi šeit.
7. Centies rakstīt, ievērojot ortogrāfiju un interpunkciju, bet, galvenais, raksti tā, lai tas būtu citiem saprotams. Foruma vadītājam ir tiesības rediģēt nesaprotamus vai neatbilstošus pavedienu virsrakstus un aprakstus.
8. Pims iesūtīt pavedienu, paskaties, vai tāds jau neeksistē! Līdzīgs pavediens var tikt iepludināts jau esošā vai slēgts.

> Kur tu dzīvotu?
Kū tu dzīvotu
Tu nevari redzēt aptaujas rezultātu, kamēr neesi nobalsojis. Lūdzu, piesakies un nobalso, lai redzētu šīs aptaujas rezultātu.
Kopā balsis: 135
Viesi nevar balsot. 
Elderons10
iesūtīt 18.02.2007 21:40
Raksts #1


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.12.06
Kur: Dūmu kalna virsotne



Es pac gribētu dzīvot Romā.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
5 Lapas V  « < 3 4 5  
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (80 - 93)
Ķipītis amonjakā
iesūtīt 07.01.2008 00:04
Raksts #81


Dzer sviestalu Trijos slotaskātos
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 31.10.07
Kur: putekšņu vācēju rumpīšos



Es tiešām nezinu kapēc, bet es gribētu dzīvot ASV.
Vēl nesen sapņoju dīvainu sapni par ceļojumu uz Ameriku un tagad tas ir mans mērķis.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Alija
iesūtīt 06.02.2008 17:46
Raksts #82


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 26.01.08



es ļoti gribētu dzīvot austrālijā, precīzāk Sidnejā... tur ir tik skaisti, turklāt vēl tuvumā jūra... cool.gif visu gadu ir silts ... grin.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Kkas
iesūtīt 07.02.2008 20:35
Raksts #83


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 05.01.08
Kur: K-kur mežā...



Romā - visticamāk, nomirtu karā
Ēģiptē - būt par zemnieku(kuri tur bija vergu vietā) un celt piramīdas, velkot 5tonnīgus akmens bluķus bez riteņiem pa smiltīm kalnā? NĒĒĒ!!
Par Persiju es laikam vispām neko nezinu... Būtu labi dzīvot civilizētajā grieķijā, lai gan, Roma arī bija civilizēta.. Nu, tomēr arī barbariem bija ziepes...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Crash
iesūtīt 21.02.2008 18:16
Raksts #84


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.07.04
Kur: Riga, Latvia



CITĀTS
Mans senais sapnis par dzīvošanu starp filozofiem, Atēnās, kļūšanu par neparasti ietekmīgu sievieti, gluži kā Aspaziju laikam vēl kaut kur sirdī gruzd..

Kas liedz kļūt par ietekmīgu sievieti mūsdienās ? Lack of brass balls ? grin.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Malduguns
iesūtīt 21.02.2008 18:34
Raksts #85


Skatās acīs baziliskam
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 02.10.06
Kur: klejojumos



Senajās Lielbritānijas salās. Lasot pasakas un teikas ir radies iespaids, ka tur varētu būt ļoti interesanta kultūra un pats dzīvesveids.
Galu galā, viņiem bija elfi - sīkaliņi, kuri čiepa mazus bērnus un ne tikai viņus.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
crashsf
iesūtīt 21.02.2008 19:20
Raksts #86


Izrāda pirmās maģijas pazīmes
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.02.08



Gribeetu dziivot ASV mans muza sapnis... grin.gif


Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Crash
iesūtīt 21.02.2008 19:31
Raksts #87


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.07.04
Kur: Riga, Latvia



CITĀTS(crashsf @ 21.02.2008 19:20) *
Gribeetu dziivot ASV mans muza sapnis... grin.gif

Es ceru, ka vismaz konfederātu pusē... *notēmē plinti uz sava klona pusi*
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Soulberry
iesūtīt 08.06.2009 15:20
Raksts #88


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 24.03.06



Man ir cita atbilde blink.gif

Gribētos dzīvot Anglijā, Karalienes Viktorijas laikmetā. Patīk tie visi kuplie tērpi. Nu, saprotat happy.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Teletūlbijs.
iesūtīt 18.07.2010 10:56
Raksts #89


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 11.07.10
Kur: Pagrabā, starp zirnekļu tīkliem un veciem kamoliem, starp pieneņu pūkām un zaļiem zaķīšiem.



Esmu liela Romas cienītāja, tomēr priekšroku dodu Venēcijai. Ļoti, ļoti gribētu tur dzīvot, kas pagaidām tikai kā mazs puteklītis, kas virpuļo starp maniem nākotnes plāniem. No sākuma ir jāpabeidz mācīties Latvijā, tad vēl šādās tādās valstīs, un tad tikai var domāt par Venēciju vai Romu. ^^
Ja man tagad vajadzētu ievākties kaut kur Romā, tad es noteikti mēģinātu atrast sev mitekli netālu no Kolizeja. sorcerer.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Grendžera
iesūtīt 27.11.2010 12:58
Raksts #90


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 01.01.09
Kur: Uz ledus ar grāmatu kreisajā rokā



Nju, mana izvēle arī ir Roma. Kaut vai tāpēc, ka nenāktos briesmīgi zubrīt valodu, jo šo to jau zinu.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Andromeda
iesūtīt 25.01.2011 23:54
Raksts #91


Miglājs
Grupas ikona

Grupa: Aurori
Pievienojās: 12.07.06
Kur: M31
Vadzvaigzne tumsā



Mani vienmēr piesaistījusi Senā Ēģipte. Tagad ieragot šo aptauju šaubījos starp Grieķiju un Ēģipti, bet tas drošvien tāpēc, ka drīz uz Grieķiju būs jādodās.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Miervaldis Gotiņ...
iesūtīt 31.01.2011 12:59
Raksts #92


Gatavo atskaiti Zemvaldim
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 20.11.08
Kur: Arkanara
Gotiņtēvs 2012



Kas mani fascinē - vesels bars atbildētāju nemaz nav izlasījuši jautājumu grin.gif Un to, ka opcijas attiecas uz SENOLAIKU valstīm/pilsētām... wink.gif

Es neesmu drošs, ka vispār gribētu dzīvot senajos laikos. Gluži vienkārši pēc tā, kā mēs esam pieraduši dzīvot savā laikā, senolaiku dzīvesveids mums PRINCIPĀ agri vai vēlu liktos nepieņemams - kaut vai attiecībā uz sanitāriju (vai pareizāk sakot, tās trūkumu). Un tad jau vēl arī atkarīgs kādā statusā - kā aristokrātam var jau būt, ka dzīve jebkur būtu pieņemamāka, bet beztiesīga zemnieka/verga/plebeja statusā?

Īsāk sakot, šis ir klasisks pagātnes romantizācijas jautājums, ignorējot medaļas otru (praktisko & ikdienišķo) pusi... wink.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Viktorija
iesūtīt 24.03.2011 09:55
Raksts #93


Cep speķi Dūdijam
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 21.06.10
Kur: Cūkkārpas ekspresī



Es dzīvotu Senajā Ēģiptē. Mans sapnis, kopš brīža, kad uzzināju, ka pastāv tāda Ēģipte.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
tiigjeris
iesūtīt 16.04.2011 22:32
Raksts #94


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.12.04
Kur: Dzīvnieku Saietā 90210.



Peru pie Inkiem. Bet varbūt arī Baltijas jūras piekraste nav nemaz tik slikta lokācija. Interesanta kultūra un tā (:
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

5 Lapas V  « < 3 4 5
Atbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
1 lietotāji/s lasa šo pavedienu (1 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 28.03.2024 19:34