Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Ja būtu autors?, HP vai GP?
Ja būtu autors, ar ko tu vairāk lepotos, ka esi uzrakstījis?
Tu nevari redzēt aptaujas rezultātu, kamēr neesi nobalsojis. Lūdzu, piesakies un nobalso, lai redzētu šīs aptaujas rezultātu.
Kopā balsis: 116
Viesi nevar balsot. 
Fijusska
iesūtīt 28.12.2005 23:32
Raksts #1


Kļūst par pirmo, kas izbaudījis visas visgaršu zirnīšu garšas
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.08.04
Kur: Limbaži
Tulkotājs 2006



Ja jūs būtu autori kādai no grāmatām par Hariju Poteru, vai Gredzenu pavēlnieku, tad kuras grāmatas autors jūs vēlētos būt, jeb ar kuru lepotos vairāk? smile.gif

p.s. ceru ka kaut kas šitāds nav bijis, pārāk necentos atrast. ermm.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
3 Lapas V   1 2 3 >  
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (1 - 19)
berserks
iesūtīt 28.12.2005 23:37
Raksts #2


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 13.04.05
Kur: peļu medībās :D



Jēee ... pirmais smile.gif
Sākumā skatos simts procenti par GP, domāju vai tad visi būtu balsojuši par GP, tad paskatos ka es esmu vienīgais pagaidām kas nobalsojis ... ak es ... grin.gif

Šo rakstu rediģēja berserks: 28.12.2005 23:39
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Fijusska
iesūtīt 28.12.2005 23:44
Raksts #3


Kļūst par pirmo, kas izbaudījis visas visgaršu zirnīšu garšas
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.08.04
Kur: Limbaži
Tulkotājs 2006



Es arī ja godīgi par GP balsotu/ju, jo lai gan man labāk patīk HP, bet tomēr es ja būtu autors, tad vairāk gribētu būt šīs autors, jo kaut ko tādu w00t.gif lai izdomātu.. nju jābūt superīgam, vienīgi tas, ka nu it kā sācies HP lielais vilnis, bet tomēr, HP nav tik sīki izstrādāta, tapē būtu lepnāka ja es būtu sarakstijusi GP getlost.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Scorpse
iesūtīt 29.12.2005 00:04
Raksts #4


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 21.06.04
Kur: pati dzīve



Es laikam domaaju preteeji. Man tieshaam shkjiet, ka tieshi HP pasaule ir izstraadaata. Protams, var atrast daudz kljuudu un taas arii uzskaitiit, bet, manupraat, tikai taadeelj, ka HP ir muusdienas, savukaart GP - seni aizlaiki, taapeec arii gruutaak kljuudas piekjert. Zinu, ka GP ir vienkaarshi monumentaals darbs - visas taas hronikas un viss paareejais, tomeer HP - tas man ir kas taads..
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Simple Girl
iesūtīt 29.12.2005 01:13
Raksts #5


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 07.02.04
Kur: Fata Morgana



noteikti Gredzenu Pavelnieka... shis darbs ir mizligs.. GP tikai rakstits ljoti ilgi un pamatigi (Tolkins tachu vairak ka 15 gadus rakstija!) lai uzrakstitu GP ir jabut taadai iztelei.. un lai neapjuktu tai visa vesture ko Tolkiins izdomajis.. ne noteikti GP!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Daniels_Redclifs
iesūtīt 29.12.2005 03:20
Raksts #6


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.10.05
Kur: Viduszeme



nu me balsoja par HP, jaa tieshaam, es arii atrodu graamataa un filmaa ko taadu, ko es pat nevaru pateikt, mani viss tas vienkaarshi reaali pievilina un aizrauj ... 100% par HP !!! un ja man buutu speeks uzraxtiit 7 graamataas, un visaa tajaa mudzeklii neapjukt, un atrast kopiigas lietas no ieprieksheejam graamataam, tad nu es buutu uuber ZWEERZ !!! grin.gif smile.gif bet nu es, lepotos vairaak ar HP ... ikviena sapnis kljuut par burvi, un dariit lietas, ko parasts mugls nevar !!! wink.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Eliiza
iesūtīt 29.12.2005 09:43
Raksts #7


Cep speķi Dūdijam
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 05.12.05
Kur: "Midzeņos"



[/b][b][b][i]Nepaarprotami HP!!!!!Tas ir labaakais ,ko cilveece var izdomaat!!!!!!!!!!!Man patiik VISS,kas saistiits ar HP!Tam ir vislabaakaa rakstniece-Roulinga,vislabaakie aktieri-Daniels,(es vinu dievinu).Emma(gribeetu liidzinaaties) Ruuperts(pattiik vina jociigaas grimmases),un graamatas pasas par sevi-fascineejosas,brinumainas,romantiskas, tur pat ir kaut kas no detektiivromaana,un daudz citu lietu,citaas graamataas neredzeetu lietu.....viss tas kopaa-vnk FASCINEEJOSI!!!!!!!!!!!!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
kenijs
iesūtīt 29.12.2005 11:23
Raksts #8


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 04.06.04
Kur: Galvaspilsēta



Nu es labak jau GP ,kaut ari HP man varbut patik labak un GP es nemaz neesmu lasijis ,bet vairak gribetu but GH autors...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Ného
iesūtīt 29.12.2005 12:15
Raksts #9


Rex Aegyptus
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.03.05
Kur: terra incognita



Šis jautājums ir grūts, jo viena grāmata ir ļoti poulāra un pieprasīta, bet otra ir sarežģīta - radīta pasaule, kas tik nav lasīts un pētīts, lai varētu šo darbu radīt. Tomēr man personīgi labāk patiktu būt Tādas grāmatas autoram, kādu radījis Tolkīns.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Adē
iesūtīt 29.12.2005 13:17
Raksts #10


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Tulkotāji
Pievienojās: 06.10.04
Kur: Pie sienas.
Mūžīgā opozīcijā



Piekrītu Nero- grūts jautājums. Protams, ikvienam gribas slavu un naudu,bet... GP,manuprāt,ir daudz vērtīgāks. Ja es būtu autors,es vairāk lepotos ar GP,bet ja man gribētos naudu un atzīnību-tad HP.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
emily
iesūtīt 29.12.2005 13:59
Raksts #11


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 04.11.04
Kur: Cēsis
Janvāra fotogrāfs



"Gredzenu pavēlnieku"

Lai cik daudz cilvēku nemīlētu "Hariju Poteru", manuprāt, "Gredzenu pavēlnieks" ir labāks darbs. Sižets neparastāks&interesantāks. Varbūt netik spraigs kā "Harijā Poterā", bet aizraujošs. Ja Harijam ir līdzīgas grāmatas, tad GP savā ziņā ir unikāla. Vismaz es neesmu dzirdējusi neko līdzīgu. &visas tās kartes&pārdomāts viss. Tās daudzās kaujas, tautas, zemes, valstis.
GP grāmata, manuprāt, ir arī dziļāka, jo tur ir daudz vairāk filozofisku domu un pamācību.
Rezultātā... ja es būtu rakstnieks, tad lepotos ar to, ka emu radījusi GP
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Bille
iesūtīt 29.12.2005 14:15
Raksts #12


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 13.08.04



Lai gan man patīk abi ļoti ļoti, laikam GP, jo šis darbs ir ļooti apjomīgs, un vienkārši tolkīns man izraisa vairāk cieņas nekā roulinga
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Roviela
iesūtīt 29.12.2005 18:28
Raksts #13


Zintniece
Grupas ikona

Grupa: Noslēpumu nodaļa
Pievienojās: 03.11.03
Kur: te un tagad
Dzīvā enciklopēdija



Ja es būtu uzrakstījusi GP, tad es patiešām lepotos ar grāmatu, bet, ja HP - tad es lepotos nevis ar grāmatu, bet ar naudu. laughing.gif Viens ir Klasika, bet otrs - Kases gabals. Un, lūdzu nesitiet! Man patīk abi, tikai tas netraucē redzēt, kas ir kas.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Fijusska
iesūtīt 29.12.2005 20:02
Raksts #14


Kļūst par pirmo, kas izbaudījis visas visgaršu zirnīšu garšas
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.08.04
Kur: Limbaži
Tulkotājs 2006



CITĀTS(Nero @ 29.12.2005 12:15) *
Šis jautājums ir grūts, jo viena grāmata ir ļoti poulāra un pieprasīta, bet otra ir sarežģīta - radīta pasaule, kas tik nav lasīts un pētīts, lai varētu šo darbu radīt. Tomēr man personīgi labāk patiktu būt Tādas grāmatas autoram, kādu radījis Tolkīns.


Njā, domāju ka tāpēc arī varētu vilināt HP variants. Tas ir pieprasīts tagad, ir populārs ar filmām, spēlēm un citām fīčīņām, nemaz nerunājot par grāmatu. grin.gif

CITĀTS(Roviela @ 29.12.2005 18:28) *
Ja es būtu uzrakstījusi GP, tad es patiešām lepotos ar grāmatu, bet, ja HP - tad es lepotos nevis ar grāmatu, bet ar naudu. laughing.gif Viens ir Klasika, bet otrs - Kases gabals. Un, lūdzu nesitiet! Man patīk abi, tikai tas netraucē redzēt, kas ir kas.


Nesitīsim grin.gif Man jau apmēram tāds pats viedoklis. Tiešām lepotos ar savu darbu, ja būtu rakstijusi GP, bet nuu būtu starā par HP, jo ak naudiņa laughing.gif Tiem kuriem vairāk valdzina slava, tiem jau ar vairāk tas HP, bet nav jau tā ka galīgi zemē metams rolleyes_a.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
CHO CHANG
iesūtīt 30.12.2005 11:59
Raksts #15


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 22.12.05
Kur: ...



Es būtu priecīga, ja es vispār k-ko būtu uzrakstījusi un tas citiem patiktu...
Vispār visas grāmatas ir labas, tikai gaumes ir atšķirīgas...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Grēkmeistars
iesūtīt 30.12.2005 12:10
Raksts #16


Gatavo atskaiti Zemvaldim
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 22.06.04
Kur: Pie krāna
Savādnieks



Noteikti ar HP, jo tomeer puse pasaules tad mani paziitu tongue.gif

CITĀTS
Tas ir pieprasīts tagad, ir populārs ar filmām, spēlēm un citām fīčīņām, nemaz nerunājot par grāmatu.


Aha, aha...taapec jau arii laughing.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Fijusska
iesūtīt 30.12.2005 16:05
Raksts #17


Kļūst par pirmo, kas izbaudījis visas visgaršu zirnīšu garšas
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.08.04
Kur: Limbaži
Tulkotājs 2006



CITĀTS
Es būtu priecīga, ja es vispār k-ko būtu uzrakstījusi un tas citiem patiktu...
Vispār visas grāmatas ir labas, tikai gaumes ir atšķirīgas...


aha happy.gif Tāpēc šajā gadījumā grūti izšķirties, jo abas ir slava, bet viens ir vnk ģeniāla grāmata, ar tik daudziem sīkumiem, un gandrīz kā leģenda, bet otra ir slava tieši TAGAD, un nauda arī daudz. tongue.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Ného
iesūtīt 30.12.2005 16:28
Raksts #18


Rex Aegyptus
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.03.05
Kur: terra incognita



CITĀTS(Bittersweet @ 30.12.2005 12:10) *
Noteikti ar HP, jo tomeer puse pasaules tad mani paziitu tongue.gif
Aha, aha...taapec jau arii laughing.gif

bet ja GP, tad ap 51% tongue.gif tevi cienītu un apbrīnotu par šo grūto darbu, īpaši jau pieaugušāku cilvēku pasulē

roviela, ja tevi sit, pasuc mani, 2 vieglāk aizstāvēties

Šo rakstu rediģēja Nero: 30.12.2005 16:29
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
helbaffy
iesūtīt 30.01.2006 20:16
Raksts #19


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 27.02.05
Kur: ...Flawed Perfection...



Noblasoju par HP! Protams GP jau arī ir GRANDIOZS gara darbs, bet Hp man tuvāk sirdij... whistling.gif Vispār es arī tad izvēlētos rakstīt HP ja viņš nebūtu tik populārs- priekš manis jau neietu runa par grāmatas popularitāti, bet gan prieku ko izraisa sajūta, ka TAS (HP) darbs ir tavs! sorcerer.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Mattiass
iesūtīt 01.02.2006 18:41
Raksts #20


Cep picas
Grupas ikona

Grupa: Aurori
Pievienojās: 25.03.04
Kur: Rīga
Foruma maršals 2012



HP ir vieglāk lasāms, bet GP ir "monumentālāks". Es vairāk lepotos, ja būtu uzrakstījis GP.

Tur arī pasaule tomēr bija daudz sīkāk izstrādāta, daudz vairāk darbna ieguldīts. Un kā nekā, GP arī pēc piecdesmit gadiem ir pazīstams kā fantasy klasika. Kas pēc 50 gadiem būs ar HP, nevar zināt.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

3 Lapas V   1 2 3 >
Atbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
1 lietotāji/s lasa šo pavedienu (1 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 28.03.2024 16:32