Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Tantiņa, kura nav bijusi!, Vakardienas notikumi.. ;(
irbīte.
iesūtīt 16.05.2006 20:58
Raksts #1


Cīnās ar Lankašīras laumiņām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 17.02.06
Kur: alone.



Vakar mēs ar draudzenēm (divām) bijām aizgājušas aiz skolas. Aiz žodziņa - vēl viena māja. Un lūk. Runājam par puišies, mācībām, ģimeni līdz.. Kaut kāda veca tantiņa izmisīgi klauvējas pie loga un kaut ko stāsta. Protams, mēs to nedzirdam, jo tas ir tālu. Un pie tam caur neatvērtu logu. rolleyes_a.gif Mirkli kaut ko rādam pretī, ka nesaprotam. Tantiņa kaut kur nozuda. Atsākām pļāpāt. Pēc mirkļa tantiņa atkal kaut ko nu ļoti izmisīgi mēģina pateikt, nedzirdam. Mēģina kaut ko uzrakstīt - neredzam, jo diezgan tālu sad.gif Mēģina atvērt logi - NEVAR blink_a.gif .. Tad man un vēl vienai draudzenei palika kaut kāda neomulīga sajūta, ka kaut kas var notikt (tip', priekšnojauta) un tajā mirklī sāka gāzt.. Palīdām vienā būdiņā (domāta bērnudārzniekiem.) Pēc laika atkal gājām garām - dārziņā vīrieši kaut kādi priecīgi runājas. Es pasaucu un visu izstāstīju. Tie apmulsuši.
-'' Tantiņa?? Mājā? Kurā logā??'' vienvārd sakot šokēti bez gala - galu galā - viņu māja. Gājām vēl pēc mirklīša garām - tagad gan visi rātni sēdēja nobēdājušies, tādi raizīgi un viens kaut ko stāstīja pa telefonu.

Mēs ar draudzeni sapratām, ka tā tantiņa nav tur bijusi. Galīgi neomulīgi palika.


Jūsu versijas par notikušo? Jautājumi?

Lūdzu sakiet savas domas, jo gauži neomulīgi gar sirdi.. sad.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
2 Lapas V   1 2 >  
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (1 - 19)
Ouens
iesūtīt 16.05.2006 21:01
Raksts #2


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Bijušie
Pievienojās: 16.02.05
Kur: te.



Ja jau tie vīrieši tā uztraucās, tātad mājā vai nu spokojas, vai arī viņi zin, ka ar kādu tantiņu te ir atgadījies kaut kas slikts.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Adē
iesūtīt 16.05.2006 21:08
Raksts #3


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Tulkotāji
Pievienojās: 06.10.04
Kur: Pie sienas.
Mūžīgā opozīcijā



Weed smoking is very very bad ^^
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
anygirl
iesūtīt 16.05.2006 21:15
Raksts #4


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 24.04.06
Kur: pie loga veerojot saulleektu...



nemaku to iisti izskaidrot, bet neomuliigi tiessaam buutu visiem...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
irbīte.
iesūtīt 16.05.2006 21:20
Raksts #5


Cīnās ar Lankašīras laumiņām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 17.02.06
Kur: alone.



Bet nu.. tā bija tāda sajūta, ka.. Es pat nevaru pateikt.. Bet trešā draudzene nosprieda, ka večiņai kaut kas nav kārtībā ar galvu sad.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Roviela
iesūtīt 17.05.2006 07:47
Raksts #6


Zintniece
Grupas ikona

Grupa: Noslēpumu nodaļa
Pievienojās: 03.11.03
Kur: te un tagad
Dzīvā enciklopēdija



Drīzāk jau tantiņa bija. Un, ja tantiņas tādā veidā cenšas pievērst uzmanību, tantiņām, visticamāk, ir pavisam švaki ar veselību.
Jūs droši zināt, ka šie zvanīja ne ātrajai palīdzībai un ne policijai?
Mana versija ir tāda. Pirms noticēt spokiem, vajag pārbaudīt reālās iespējas.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Puķu elfs
iesūtīt 17.05.2006 10:04
Raksts #7


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 10.10.05
Kur: Starp sākumu un beigām.



Nu laikam esmu par daudz visādu muļķīgu filmu saskatījusies...
Tie onkuļi to tantiņu turēja gūstā vai arī bija apdullinājuši un apzaguši, bet tagad sapratuši, ka ir atklāti. Nu ziņo savam šefam un prasa pēc padoma...

Ek, kas par muļķībām....

Šo rakstu rediģēja Puķu elfs: 17.05.2006 10:04
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Mākoņkaķis Aurēl...
iesūtīt 17.05.2006 14:06
Raksts #8


Knakts autobusa konduktors
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.03.05
Kur: Jaukā vietiņā.



CITĀTS
Weed smoking is very very bad ^^

Manas domas nošpikot. mellow.gif
Ziņo policijai, ne jau šeit.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
irbīte.
iesūtīt 17.05.2006 19:26
Raksts #9


Cīnās ar Lankašīras laumiņām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 17.02.06
Kur: alone.



Nu policijai ziņot negribu - man tik 12 gadi.. ;(
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Lakrica
iesūtīt 17.05.2006 21:05
Raksts #10


Cūkkārpas ekspresī iepazīstas ar jauniem draugiem
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 17.01.06



Mjā,es arī laikam par daudz filmu sasaktījos laughing.gif ...Nu tā tantiņa bija. Varbūt tie vīrieši viņu bija ieslēguši vai kaut kā tā... huh.gif nu tas ir visticamākais pēc manām domām.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
resella
iesūtīt 17.05.2006 21:05
Raksts #11


Kārto teleportēšanās eksāmenu
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 06.04.04
Kur: all lall lā./ kaut kur, kur nebiju domājusi nonākt...



CITĀTS(Adē @ 16.05.2006 22:08) [snapback]632137[/snapback]

Weed smoking is very very bad ^^

yeye, bad but efectiv. :-)

nja, nu no musham nevajag pust burbuljus vai zilonjus... ari izlidis pirksts no zekejs cauruma var izskatities pc zhurkas bet tapec jau neviens nesak kliegt.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Mauvaise Mademoi...
iesūtīt 17.05.2006 21:21
Raksts #12


Veic pētījumu par katlu dibenu biezumiem
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 10.08.05



ūs ko. Weed smoking is SO last year.
Tagad topā ir lietiņa, kas saucas pērnās zāles dedzināšanas smakas ostīšana. happy.gif Sīkie kūl ' isti. xD

Zini, citroniņ, kad man bija divpadsmit, man arī viss kas rādījās. xD [don't ask]
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Hikari
iesūtīt 18.05.2006 14:38
Raksts #13


Skatās acīs baziliskam
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.07.04
Kur: Latvija <-> Japāna
Sakuras ziediņš



Mjā, diezgan interesants un paradoksāls atgadījums, godīgi sakot. Es pieļauju ka, ja tie vīrieši tā baigi uztraucās, tad varbūt tas ir bijis kādas radiniecies spoks un, ja šī tantiņa patiesi šādā veidā ir centusies ko pateikt, tad visdrīzāk to, ka šo vīriešu sirdsapziņa nav tīra. Visdrīzāk šī tantiņa saukusi kādu palīgā, jo spoki, vispār, paliek pēc savas nāves tad, ka šamējiem ir kāds nepadarīts darbs vai arī ja tie ir noslepkavoti un vēlas atklāt savu slepkavu vārdus. Lūk tā. silent.gif Nu nez, bet izklausās interesanti, patiesībā.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Mauvaise Mademoi...
iesūtīt 18.05.2006 14:41
Raksts #14


Veic pētījumu par katlu dibenu biezumiem
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 10.08.05



CITĀTS
Mjā, diezgan interesants un paradoksāls atgadījums, godīgi sakot. Es pieļauju ka, ja tie vīrieši tā baigi uztraucās, tad varbūt tas ir bijis kādas radiniecies spoks un, ja šī tantiņa patiesi šādā veidā ir centusies ko pateikt, tad visdrīzāk to, ka šo vīriešu sirdsapziņa nav tīra. Visdrīzāk šī tantiņa saukusi kādu palīgā, jo spoki, vispār, paliek pēc savas nāves tad, ka šamējiem ir kāds nepadarīts darbs vai arī ja tie ir noslepkavoti un vēlas atklāt savu slepkavu vārdus. Lūk tā. Nu nez, bet izklausās interesanti, patiesībā.


... viens stāstiņš pēc otru aizvien labāks un labāks . Kurš dod vēl ?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Riame
iesūtīt 18.05.2006 15:39
Raksts #15


Dzer sviestalu Trijos slotaskātos
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 31.08.04
Kur: Es esmu nekur, nekad un necikos...



Es dodu vēl- tie veči to vecenīti turēja kā gūstekni ķīlā un vecenīte sen nebija ēdusi un tāpēc nevarēja atvērt logu vaļā, jo bija novārgusi!!!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
irbīte.
iesūtīt 18.05.2006 20:00
Raksts #16


Cīnās ar Lankašīras laumiņām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 17.02.06
Kur: alone.



CITĀTS(angell @ 18.05.2006 16:39) [snapback]633263[/snapback]

Es dodu vēl- tie veči to vecenīti turēja kā gūstekni ķīlā un vecenīte sen nebija ēdusi un tāpēc nevarēja atvērt logu vaļā, jo bija novārgusi!!!



man ar draudzeni tāda ideja arī bija.. bet es vairs neko nesaprotu - tā tantiņa tagad nekaunīgi lien manos sapņos un pārmet, ka es kaut ko it kā varēju izdarīt.. crying.gif Pretīga sajūta.. sad.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Kristy Light
iesūtīt 06.06.2006 11:33
Raksts #17


Cūkkārpas ekspresī iepazīstas ar jauniem draugiem
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 21.05.06
Kur: Tur kur mani gaida...bet dzīvesvieta- Bauska



Zini man arī liekas ka ar tantiņu kaut kas notika, tāpēc arī vīrieši satraucās...bet ja tantiņa kaut ko izmisīgi mēģināja pateikt, un nevarēja arī logu attaisīt, tad tur kaut kas nav tīrs, tici man! Nezinu ko teikt, bet viņa tur bija iespundēta...skaidri redzams, citādi jau būtu skrējusi ārā, ja jau tik satraukta! Tur kaut kas nav labi, varbūt arī viņa traka, bet tad vīrieši būtu zinājuši, kas tā tāda un varbūt aizgājuši nomierināt, bet tie nobijušies zvanīja pa telefonu, var jau būt ka tantiņa tik traka ka būtu sākusi ar pannām mētāties, bet tik daudz vīrieši baidās no vienas tantiņas? Smieklīgi! Un pieauguši vīrieši no spokiem takā arī nebaidītos, un nezvanītu kādam lai paziņotu, ka kaut kādas mazas meitenes pa logu redzējušas tantiņu...

Šo rakstu rediģēja Kristy Light: 06.06.2006 11:34
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Kaķurēgs
iesūtīt 14.08.2006 16:22
Raksts #18


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 12.02.05



Varbūt tā tantiņa bija kaut kāda radiniece vai kaut kas tamlīdzīgs. Vai arī viņa tur nejauši bija iekļuvusi un nevarēja tikt laukā.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Sol Invictus
iesūtīt 14.08.2006 18:09
Raksts #19


Prāto, kā lietderīgāk ieguldīt rūķīšu zeltu
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 21.07.04
Kur: Tallina
Niks 2006



Ķīlnieku teorijas fani - nesasieta tantiņa ? mēģināja atvērt logu - kāpēc neizsita ?

Galu galā varēji saņemties un pieiet otreiz paprasīt kas un kā happy.gif Tas ka vīrieši bija uztraukušies vēl nenozīmē, ka tantes nebija - varbūt viņi satraucās par to, ka viņa mēģināja pievērst jūsu uzmanību vai arī viņai tiešām tur nebija jābūt (teiksim atnākusi ciemos un tur nedzīvo) - maz kas var notikt durvis nevar atslēgt, kaut ko ieraudzījusi un tad ņemas
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
arbeth
iesūtīt 16.08.2006 13:54
Raksts #20


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.08.05
Kur: Rīga



Mjā. ermm.gif Nu vai zin... Kārtējais dīvainais notikums, par kuru esmu dzirdējusi. Domāju gan, ka jums palika tā neomulīgi. blink_a.gif Dīvaini. Vajadzēja varbūt kaut ko tālāk papētīt?

Lasot forumiešu rakstus, dažubrīd iesmējos. Versijas ir dažādas. laughing.gif Tikai nezin, kura ir visticamākā. huh.gif Varbūt kādam gan jau bijusi taisnība par šo atgadījumu. wink.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

2 Lapas V   1 2 >
Atbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
1 lietotāji/s lasa šo pavedienu (1 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 29.03.2024 01:34