Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> SLS4 - kā tās lietas tika darītas, Viss, kas patika un nepatika
Lia'angia
iesūtīt 22.08.2004 18:13
Raksts #1


Uzlauž lāstus Gringotu bankā
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 14.11.03
Kur: Rīga, Olaine
Labākā krievu valodas tulkojuma autore



Nu es (laikam jau pirmā no visiem, kas brauca šodien) esmu atpakaļ no SLS4.
Kopējais iespaids par spēli - visai nekāds. Pa lielai daļai esmu vainojama es pati - nespēju notēlot savu Gundegu kā jukušu, nespēju vispār "noķert" spēli. Negribējās piespiesties, lai radītu teātri sev pašai. Un bija sajūta, ka citiem tas ne tik nav vajadzīgs. Izņēmumi - abi vakari, kad notika burzīšanās ap krogu un virtuvi, kad notika sarunas, strīdi un dzīru līksmības. smile.gif Pa dienu es, kā jau kārtīga senlatviešu sieviete, ganīju savu bērnu (kurš nemitīgi krita uz nerviem karadraudzei un kalējam :blink: ), šuvu drēbes, palīdzēju virtuvē... Un viss. Gribējās vairāk asuma, vairāk piedzīvojumu, satraukuma, spriedzes...
Pagājušo reizi katalizatora lomu spēlēja piecbrālīši, bet šoreiz lībieši vienkārši dzīvojās savā nodabā un spēles beigās tika "iznesti" vairāk garlaicības, ne nepieciešamības pēc.
Labā puse - mēs vismaz mēģinājām veidot normālas kaimiņu attiecības ar lībiešiem, risinājām normālu mierlaika dzīvi, tātad - dzīvojām tā, kā cerēja dzīvot senās Daugmales iedzīvotāji. Pa laikam patirgojāmies ar tirgotāju, pa laikam kašķējāmies savā starpā...
Priecēja, ka lībiešu nometne bija patiesi mazpazīsatama, un iespaids par cilvēku netraucēja veidot iespaidu par tēlu... Vairākām meitenām un puišiem bija brīnišķīgi tērpi. Daļai gan tādi visai... nosacīti.
Žēl, ka zemnieki bija spiesti aizbraukt ātrāk, arī ar viņiem nepaguvām izspēlēties... sad.gif

Un saldajā ēdienā - joki, ko es pierakstīju šīs spēles laikā.


Par stipriem vārdiem
- Krīvs, iedzēri? Saki stipros vārdus kriviču mēlē!
-Aiz upītes pār kalniņu uz upīti!
Pēc nākamās iedzeršanas reizes vārdi bija stipri īsāki:
- Arrrrgh

Par izskatu
- Laucis? pēc kā viņš izskatījās?
- Nūūū... Pēc Aika!

Par attieksmi
Nāk zemnieks (Urdrunirs). Es skatos, vai viņam ir baltā bantīte ap galvu vai nav. Zemnieks:
- Tu uz mani neskaties, es esmu visai miris!
Kad viņš pēc brīža nāk atpakaļ, mana meita viņu sagaida ar vcārdiem:
- Tu esi miris! Ho-ho-ho! (Salaveča balsī)

Par krīvu vairošanos
Krīvs "piedzēries" iekrīt žagaru čupā.
- Ei, krīvs žagaros tup!
- Olas dēs, vai?

Par vārda spēku
Ū```` iereibis baras uz kādu lībieti:
- Ko tu te izrunājies? Nāc šurp un dzer sausu!
Lībietis izdzer arī. Ū```` ieskatās kausā un pikti konstatē:
- Padomā! izrija tukšu!

Par atrašanās vietu
Gundega iet pie tēva ar nodomu izdiņģēt malku balzama.
- Tēti, tēti, tēti...
- Paņem man starp kājām! Un pēc tam noliec atpakaļ!

Par nešļavām:
- Nešļavu ar roku nedrīkst ņemt!
- bet ar karoti?

Par trauku saturu
- katls ir pilns līdz augšai!
- Kur te ir zalkši?

Par darbības plāniem
- Noķersim, nositīsim, apraksim un tad vēlreiz noķersim!
- Paga, paga, tos, ko aprok, vairs ķert nevajag! Tos vajag izrakt!
- Labāk nevajag arī rakt...

Par attieksmi
kalējs modina pilskungu
- Pilskalnam var uzbrukt!
-Nu un?

Par personības dalīšanos
Virsaitis:
- Tu no manas meitas telts izlīdi kā krīvs vai kā meistars?

Par redamību
- Tēvs, kur tu bez biksām ej?
-Tu tak viņu neredzi!
- Ā, nu tad ej!

Par sarunām ar mirušajiem
karadraudze nāk no sirojuma. Virsaitis:
- Vai visi dzīvi?
mednieks:
- nē, mēs esam beigti!

Par to pašu.
Virsaitis:
-Tēvs, vai tā ir taisnība, ka tu esi saindējies un nomiris?
Ū````:
- Bet protams!

Par sagaidīšanas veidiem
kalēja saderētā sagaida savu līgavaini ar smaidu un metas ap kaklu. Virsaitis grūtsirdīgi:
- Lūk šitā ir jāsagaida vīrs mājās, nevis ar pārgrieztu rīkli!

Par attieksmi vēlreiz
Silma pieiet pie Rasas un uzliek roku uz pleca:
- Tev laikam vectēvs ir miris...
- kā?
- Nu sēž mājā un neatbild...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
7 Lapas V   1 2 3 > »   
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (1 - 19)
Gvarvins
iesūtīt 22.08.2004 20:46
Raksts #2


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 02.02.04
Kur: Starp kreeslu un klavieri!



arii es maajaas esu atkuulies
gruuti gaaja
bet celju tomeer nominu
ja pirksti klausiitu
vairaak vaardu uzrakstiitu
bet neklausa pirksti
taapeec par speeli
veelaak ko pateikshu
taga tik zinju8 dotu ka dziivs iru.

//pievienojietpareizo runas stilu un intonaaciju un papriecaajieties.

un pie ieprieksheejaa Lia'angias rakstiitaa, mans teevs bija nevis saindeejies, bet saiideejies

Šo rakstu rediģēja Gvarvins: 22.08.2004 20:47
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Lia'angia
iesūtīt 22.08.2004 20:49
Raksts #3


Uzlauž lāstus Gringotu bankā
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 14.11.03
Kur: Rīga, Olaine
Labākā krievu valodas tulkojuma autore



CITĀTS(Gvarvins @ 22.08.2004 21:46)
//pievienojietpareizo runas stilu un intonaaciju un papriecaajieties.

Nu zini, tu ar to runāšanu tāāā visiem uz nerviem sakriti! laughing.gif
Šorīt tikko veru acis - jau dzirdu:
- Vīri ēd.
Dzelzu ģērbus vilks.
Ies runas runāt:
"Mēs jūs bum-bum". :blink: laughing.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Gvarvins
iesūtīt 22.08.2004 21:19
Raksts #4


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 02.02.04
Kur: Starp kreeslu un klavieri!



sorre, bet kaut kaa nevareeju iisti atrast sevi un meegjinaaju vismaz kaut kaa savaakties.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Lia'angia
iesūtīt 22.08.2004 21:23
Raksts #5


Uzlauž lāstus Gringotu bankā
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 14.11.03
Kur: Rīga, Olaine
Labākā krievu valodas tulkojuma autore



Viss jau ir labi. ja nebūtu zināms, no kā tas nāk, būtu pat šķitis, ka ir ļoti veiksmīgs atraums. No šitāda runas veida uzreiz apziņā veidojas gadu un zināšanu nastas saliekta mugura...
ja tu attīstīsi savu domu par tēlu nākamajos SLS, es pat varbūt arī uz tiem aizbraukšu - uz to būtu vērts paskatīties...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Gvarvins
iesūtīt 22.08.2004 21:39
Raksts #6


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 02.02.04
Kur: Starp kreeslu un klavieri!



es to noteikti attiistiishu un ne tikai to. 6 stundas ar riteni minoties un iespaidus paarcilaajot daudz ko labu var izdomaat. kad atguushu daudz maz normaalu kontroli paar saviem pirkstiem un vareeshu pusliidz drukaat, tad sarakstiishu meistariem idejas.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Nimue
iesūtīt 22.08.2004 22:31
Raksts #7


Istari māceklis
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 29.12.03
GP eksperts 2006



Lībiešu Sīri (zināma arī ar pavārdu Goldberry) šobrīd atgūstas uz operācijas galda pēc atbrīvošanas no 2 skorpionu radniekiem (ļoooti maziņām ērcēm, kas mīlīgi spārdīja kājiņas un nebūt negribēja no sava nēsātāja šķirties)

Vai Daugmaliešu slepenie bioloģiskie ieroči?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Lia'angia
iesūtīt 22.08.2004 22:33
Raksts #8


Uzlauž lāstus Gringotu bankā
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 14.11.03
Kur: Rīga, Olaine
Labākā krievu valodas tulkojuma autore



Nu man neviena senlatviešu ērce nepieķērās... Savējos viņas neaiztiek! wink.gif Bet kaut kādiem lībiešiem nav ko te pa Daugmali vazāties! tongue.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Gvarvins
iesūtīt 22.08.2004 22:44
Raksts #9


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 02.02.04
Kur: Starp kreeslu un klavieri!



CITĀTS(Lia'angia @ 22.08.2004 22:33)
Nu man neviena senlatviešu ērce nepieķērās... Savējos viņas neaiztiek!  wink.gif Bet kaut kādiem lībiešiem nav ko te pa Daugmali vazāties! tongue.gif

nu paklau maasa! taa tachu tomeer ir muusu pashu kaleeja sievas dviinjumaasa (lai cik neticami tas arii neizskatiitos) un ja vinja ir tik pat straadiiga kaa kaleeja sieva, tad Daugmalee buus stipri noderiiga.

bet vispaar man shkjiet pasaakums ar kaleeju un vina jauno sievu visai izdevies sanaaca. saakaas gan tas viss pavisam nejaushi seezhot sleepnii mezhaa un aiz neko dariit par meitu zagshanu runaat saakot.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Lia'angia
iesūtīt 22.08.2004 22:47
Raksts #10


Uzlauž lāstus Gringotu bankā
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 14.11.03
Kur: Rīga, Olaine
Labākā krievu valodas tulkojuma autore



Nu kad viņa kļūs pa īstam savējā, arī viņai vairs nekodīs... Visi ciema kukainīši un cita Māras radībiņa viņu iepazīs un viss būs bumbās, kā tu mēdz teikt (lai gan tās bumbas, kurās tas viss saiet, es nudien gribētu redzēt... tongue.gif laughing.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Gvarvins
iesūtīt 22.08.2004 22:51
Raksts #11


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 02.02.04
Kur: Starp kreeslu un klavieri!



CITĀTS(Lia'angia @ 22.08.2004 22:47)
Nu kad viņa kļūs pa īstam savējā, arī viņai vairs nekodīs... Visi ciema kukainīši un cita Māras radībiņa viņu iepazīs un viss būs bumbās, kā tu mēdz teikt (lai gan tās bumbas, kurās tas viss saiet, es nudien gribētu redzēt... tongue.gif  laughing.gif

nu manas bumbas tu liec mieraa rolleyes_a.gif whistling.gif

bet par saveejo kljuut vinjaimaasa noteikti paliidzees, jo pavisam nejaushi tiku dzirdeejis, kaa meesa vinjai staasta, ka Daugmalee pilskungs bez sievas esot palicis...

taa teikt intriga intrigas galaa...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Goldberry
iesūtīt 22.08.2004 22:58
Raksts #12


ex foruma administratore
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 18.11.03



*Sīri, piecēlusies no operācijas galda. Nu jau gandrīz dzīva. Gandrīz visi orgāni (šķiet) vietā*

Nu, ko, dvīņu māsas vīram nāksies mani uzturēt, ja jau manu vīru nokāvis... Nešķita gan, ka viņam šādas nākotnes izedzes šķistu makten spožas, tā kā - kaszi', kaszi'...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Sindra
iesūtīt 23.08.2004 08:48
Raksts #13


Angel of Music
*******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.01.04
Kur: Azeroth
Spēļu meistars 2012



Njaaaa.........

Ko un kaa lai saka.
Bet speele nudien bija naaviigi garlaiciiga. Lūdzu GM'emiem nenjemt ljaunaa, bet nudien notikumu nekaadu. Es te runaashu par savaam emocijaam, lai gan jaa piebilst, ka regulaaro apciemotaaju vieniigais teksts bija, ka vairaak SLS vinji neapmeklees. Un ne jau viens un tas pats cilvis naaca pie mums sho savu beedu suudzeet.

Viennoziimiigi tika atziits, ka visinteresantaakaa bija SLS I, kad naaca Purva Jods, kontakteeshanaas ar dieviem, iistu ruunu meshana, (nevis kad GM paraada kriivam kuras ruunas vinjam jaaizmet.) Kuilja mediishana, laacis un citi moshkji. Ja nav misticisma un visu sho jauko izdzimuminju, speelee nekas nenotiek.

Nav nosleepums, ka daudzi cilvji braucot uz briivdabas speeli tomeer grib aktivitaates un pavicinaaties ar zobeniem un shkjeepiem. Un tas nenoziimee, ka speeles daliibniekiem vajadzeetu meegjinaat izgriezt otru komandu, bet GM vajag paruupeeties par moshkjiem, kurus tad ar vareetu bakstiit peec sirds patikshanas. Un ar tie pashi labie labieshi grib kauties un taa... Ne jau par velti beigaas vienmeer tiek uzbrukts preteejai komandai.
Veel man ljoti nepatika no SLS III par bonusa hitpointa pieshkjirshanu labieshu komandai. Ja jau magjija ir pashsugjestijas liimenii, tad fiziski speeks tach klaat nenaak. (Ja nu vieniigi paareedaas kaut kaadas stimuleejoshaas seenes, bet tad vinjiem dulliem vajadzeeja izskatiities)

Muusu zemnieki jau patiesiibaa bija gatavi uz to, ka buus shausmiiga garlaiciiba. Bijaam apgaadaajushies ar paartiku kalniem un seedeejaam un gaidiijaam vai tieshaam tieshaam nekas nenotiks. Un jaaa nudien!!! Tieshaam pilniigi nekas nenotika!!!

Iipashu paldies gribas izteikt Virsaitim par jauko piektdienas vakaru!
Paldies Aika Daugavas meicjai, ka vareeja mani sestdienas vakaraa nogaadaat maajaas.
Paldies Elernasam un meitenei par iipasho kaazu atspeeleeshanu smile.gif
Paldies Earnellas maatei, ka vinja Earnellu tomeer nepalaida...
Paldies NW par garshiigo pankuuku.
Paldies naaburgiem zemniekiem! Juus bijaat jaukaakie biedri ar ko kaveet garlaiciibu.
Iipashs paldies manam viiram par ruupeeshanos par mani.
Nu jaa un veelviens paldies GM'emiem vispaar par to, ka vinji riiko.

Saprotu, ka tas viss izklausaas peec shausmiigas kritikas un kaads noteikti teiks, lai sariikoju pati kaut vienu LARP'u un tad kritizeeju.. Nu jaa... Taa arii dariisim. Naakamgad pati iemeegjinaashu roku speeles veidoshanaa.
Visi buus laipni aicinaati piedaliities.

Ar cienju
Amidala
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Urdrunir
iesūtīt 23.08.2004 09:01
Raksts #14


Veic pētījumu par katlu dibenu biezumiem
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.01.04
Kur: starp likumu un dvēseli



Sveikiņi!

Nu, tad tā! SLS4. Mēs, trīs zemnieki ar divām sievām šoreiz nolēmām braukt ar vieglu kravu, lai var izpriecāties, bet atpakaļ nav jāstiepj visas bruņas, ieroči, mantas utt. Tiesa, no lībiešiem nedaudz baidījāmies, tādēļ paķērām līdzi vāles, un zobenus, un šķēpus, un rokusargus, un... laughing.gif

Man likās, ka spēle ir interesanta tiem, kas paši sev meklēja nodarbošanos, bet tie, kas gaidīja zilus brīnumus no meistariem, bija vīlušies. Mums gāja tīri OK.

Mēs piedzirdījām pilskungu. Laucis ar Vanagu pēc tam vēl nozaga Vanaga zobenu un noslēpa Veko pagalvī. Nopirkām Jānim sievu un āzi. Āzis bija labs, smuki blēja. Es pelnīju naudu nesdams žagarus pilskungam. Nesām ziedojumus krīvam, lai tas izsauc lietu, par ko krīvs izskatījās ļoti pārsteigts. Aizgājām pat līdz lībiešiem, saprecinājām Jāni ar viņa sievu. Tā, kā nācās otrajā vakara braukt mājās, tad smuki inscenējām savas nāves no sireniekiem. Cerams, ka tas lībiešiem nesagādāja lielas problēmas.

Un šajā vietā parasti raksta paldiesus. Nu, paldies visiem, nevienu īpaši neizceļot. Šī spēle kaut kā stipri aizgāja rutīnā. Nav neviena, ko īpaši gribētos atzīmēt ar atsevišķu pateicību.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Lia'angia
iesūtīt 23.08.2004 09:03
Raksts #15


Uzlauž lāstus Gringotu bankā
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 14.11.03
Kur: Rīga, Olaine
Labākā krievu valodas tulkojuma autore



CITĀTS(Amidala @ 23.08.2004 09:48)
Ja nav misticisma un visu sho jauko izdzimuminju, speelee nekas nenotiek.

Nav nosleepums, ka daudzi cilvji braucot uz briivdabas speeli tomeer grib aktivitaates un pavicinaaties ar zobeniem un shkjeepiem. Un tas nenoziimee, ka speeles daliibniekiem vajadzeetu meegjinaat izgriezt otru komandu, bet GM vajag paruupeeties par moshkjiem, kurus tad ar vareetu bakstiit peec sirds patikshanas.

Viedi vārdi, Amidala. Ja šis bija iecerēts kā rekostruktoru pasākums ar nelielu lomu spēles piedevu, tas ir jāatzīst par ļoti izdevušos - tērpi ir aizvien labāki, dzīvesvietas top viena pēc otras, etniskais sastāvs aizvien tuvāks tam, kāds varētu būt bijis...
Ja tā bija paredzēta lomu spēle ar rekonstruktorisma elementiem, tad - ne visai. Ja pirmajās daļās es ar patiesu dedzību taisīju altāri, mācījos buramvārdus, runāju uz dieviem un vēroju viņu atbildes, šeit bija sajūta, ka dievu jau nemaz nav... Ne dievu, ne mošķu, ne burvestību... Un tādēļ nav nemaz vērts ne aizsardzības vārdus teikt, ne palīdzību lūgt, jo no tā jau nekas īpaši nemainīsies... Un tad aiz garlaicības jāiet un jāiznes kaimiņciems.
Ja nākamie SLS tiktu izziņoti kā rekonstruktoru nometne, cilvēki attiecīgi uz to arī gatavotos un brauktu tie, kas grib rekonstruēt, nevis spēlēt piedzīvojumu un maģijas spēli. Ar šādu koncepciju varbūt savāktos mazāk tautas, toties tie būtu interesenti, kas ir ar mieru pētīt senās receptes, ar kaismi diskutēt par rotaslietu atbilstību tērpam un vakarā pie ugunskura dziedāt skaistas, senas un gandrīz jau aizmirstas dziesmas.
Es ļoti ceru, ka GMi šo kritiku neuztvers pārāk personiski, jo viņi tomēr ir pielikuši lielu darbu, daudz pūļu un naudas, lai vismaz kaut kāda spēle notiktu, un, ja nebūtu šīs viņu pašaizliedzīgās un nesavtīgās darbošanās, šādas pēles vispār nebūtu. Tās virāk ir pārdomas par to, ko vispār cilvēki gaida no lomu spēlēm.

CITĀTS
Man likās, ka spēle ir interesanta tiem, kas paši sev meklēja nodarbošanos, bet tie, kas gaidīja zilus brīnumus no meistariem, bija vīlušies.


Nu redzi, mēs bijām gatavojušies uz spēli ar mistikas piedevu. Tās nebija ( vai gandrīz nemaz nebija, neņemot vērā upi, kas tecēja pretējā virzienā wink.gif ), un tāpēc daļa no mums ir vīlušies.
Jo patiesību sakot, ja vīri vēl var atrast kādu interesantu nodarbošanos, senlatviešu sievām īsti piederas vai nu pie grāpja stāvēt, vai drēbes šūt. Un neko vairāk "meklēt" viņam vispār i nepienākas. Jaunākās vēl var vīrus meklēt, ko daža laba arī aktīvi darīja. smile.gif

Šo rakstu rediģēja Lia'angia: 23.08.2004 09:11
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Sindra
iesūtīt 23.08.2004 09:25
Raksts #16


Angel of Music
*******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.01.04
Kur: Azeroth
Spēļu meistars 2012



Starp citu...
Tāpat vien interesei..

Cik reizes Art Wizu nogalinājāt?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Roviela
iesūtīt 23.08.2004 09:38
Raksts #17


Zintniece
Grupas ikona

Grupa: Noslēpumu nodaļa
Pievienojās: 03.11.03
Kur: te un tagad
Dzīvā enciklopēdija



CITĀTS(Amidala @ 23.08.2004 10:25)
Starp citu...
Tāpat vien interesei..

Cik reizes Art Wizu nogalinājāt?

Cik nu sapratu, tad ne reizi! Viņš svētdien no rīta bija pazudis, un tad atgriezās ar saderētu līgavu (no lībiešiem)! w00t.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Sindra
iesūtīt 23.08.2004 09:39
Raksts #18


Angel of Music
*******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.01.04
Kur: Azeroth
Spēļu meistars 2012



Ak shaushmas!

Tad nudien SLS iet uz galu!!!

grin.gif grin.gif grin.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Lia'angia
iesūtīt 23.08.2004 09:41
Raksts #19


Uzlauž lāstus Gringotu bankā
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 14.11.03
Kur: Rīga, Olaine
Labākā krievu valodas tulkojuma autore



Toties Goldlīderi gandrīz via 2x vienā dienā upurēja! Pirmo reizi - krīvs (absolūti nepamatoti), otro - kā āzi. Pēc tam, kad viņš ieradās kā Eiriks, bija vēl jautrāk, jo krīvs aši sakāroja arī šo upurēt, bet Ū```` aizsūtīja krīvu gulēt un sargāja, lai nenāk ārā, kamēr dzērumu neizguļ. grin.gif
Bet viņš kaut kādas izrunāšanās dēļ tika noslīcināts no Arta puses. Pats GL par to bija dikti sašutis - kāpēc viņam par paša nāvi paziņoja tikai no rīta, kad viņš bija jau saģērbies bruņās, nevis vakarā.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Sindra
iesūtīt 23.08.2004 09:45
Raksts #20


Angel of Music
*******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.01.04
Kur: Azeroth
Spēļu meistars 2012



Nu kā āzi jau mēs viņu nenožmiedzām bet ievietojām blakus kaziņai, lai lecina...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

7 Lapas V   1 2 3 > » 
Closed TopicSākt jaunu pavedienu
1 lietotāji/s lasa šo pavedienu (1 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 24.04.2024 01:35