Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Pīķa dāma
betty
iesūtīt 25.01.2006 17:53
Raksts #1


Kārto teleportēšanās eksāmenu
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 09.06.04
Kur: stūris, tāds smuks un glīts. un vispār, neaiztiekams.
Gaismas fotogrāfs



Runāsim par viņu haha.
Kas jums saistībā ar jamo tantiņu ir atgadijies? biggrin.gif

personīgi man nekas.. un es pat neticu, ka viņa ir kaut gan neesmu mēģinājusi winju sasaukt. pff. kāds ir mēģinājis?
un ja ir palicis dzīvs varētu dot padomu kā izsaukšanas gadijumā no viņas atkratīties.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
5 Lapas V  « < 2 3 4 5 >  
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (60 - 79)
Viesis_hmm...._*
iesūtīt 19.06.2007 16:24
Raksts #61





Viesi




neesmu to dariijusi, bet esmu bijusi tajaa pashaa telpaa--> sporta zaalee:D grin.gif peec tam vienai meitenei kkaadas piecas sviikas uz visa kjermenja blink_a.gif
esmu dzirdeejusi ka piikja daama esot bijusi sieviete kura vnk daudzreiz preceejusies un visi viiri nomirushi.... tad vinja pati arii nomira un beerni saaka dziedaat pantinjus utt. karo4 no mutes mutee un vinjai vienkaarshi tas nepatiik un vinja saak paraadiities un atriebties! iedomaajies... tu guli kapaaa un tevi kaads sauc!! nepatiikami ir gan vinjai gan mums!!!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
maichestera
iesūtīt 21.06.2007 23:07
Raksts #62


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.10.06
Kur: Ar fotoaparātu mežā.



Ar garu saukšanu tomēr nevajadzētu aizrauties..
Nu izsauksi Tu pa jokam kādu un tālāk..Kā dabūsi atpakaļ?
Un ja viņš sadusmosies,tad Tev var plāni klāties..
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Annell
iesūtīt 26.06.2007 15:07
Raksts #63


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 23.06.07
Kur: Burkānu dobē.



Nu es neticēšu... cik reižu es maziņa neesmu saukusi pīķa dāmu, melno dāmu, saldumu gariņu u.t.t. nevienu reizi nav izdevies... vienīgi pabaidīju draudzenes... tongue.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Salomeja
iesūtīt 30.06.2007 09:43
Raksts #64


Cep speķi Dūdijam
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 23.10.06
Kur: Balvi, Balvu rajons.



Pati personīgi neesmu mēģinājusi, mazliet bail. Lai cik muļķīgi tas izklausītos, varbūt, bet es mazleiet ticu Pīķu dāmas eksistencei. Ja tādas nebūtu, tad kāpēc par to būtu tik daudz runāts?

P.S manas draudeznes bija mēģinājušas, bet atkārtot vairs nevēlas!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
whiteWitch
iesūtīt 30.06.2007 09:48
Raksts #65


Izrāda pirmās maģijas pazīmes
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 10.06.07



esmu saukusi......ja gribi saukt, jaamaak aizsuutiit atpakal-tad nespokosies
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Your~Reflection
iesūtīt 30.06.2007 14:04
Raksts #66


Izrāda pirmās maģijas pazīmes
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 11.04.07
Kur: Pa jumtiem...



CITĀTS(whiteWitch @ 30.06.2007 10:48) *
esmu saukusi......ja gribi saukt, jaamaak aizsuutiit atpakal-tad nespokosies

Varbūt pastāstīsi ko vairāk no savas personīgās pieredzes?

Neteikšu ka baigi ticu vai neticu Pīķa dāmai...I don't give a shit - un tā ir vis pareizākā attieksme.
Bet ar ko tādu patiesi nevajadzētu nodarboties. Izklausās pēc melnās maģijas o.O so, tur nekas labs nebūs.

Šo rakstu rediģēja Your~Reflection: 30.06.2007 14:06
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Kōnstantīns
iesūtīt 02.07.2007 11:47
Raksts #67


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.06.07



Vienreiz mani draugi vinu izsauca un vinus teju teju vai nožņaudza bet vineim izdevās izsprukt.Ticat vai neticat ta tas nu bija un es nevienam neiesaku to dāmu saukt tas var beigties slikti.Bija arī tāds gadījums kad manas mammas māsas dzīvoklī sauca un vina smējās un neticēja tapēc piķa dāma palika inas dzīvoklī un katru nakti mēģināja vinu nožņaugt vina sauca visādfus mācītājus un pat vini viņai nepalīdzēja bet vienu dienu tā pīķa dāma aizgāja.(ticat vai neticat)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
chemical
iesūtīt 02.07.2007 12:27
Raksts #68


Izrāda pirmās maģijas pazīmes
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 01.07.07



Mjā saucis esmu bet nekas pēc tās dienas(un dienas laikā) nenotika tāpēc pārāk nesabijos. Ja nemaldos vajadzēja uzzīmēt kkadas kāpnes, čības, galdu(uz kura bija kkads ediens) ā un arī gulta bija. Es saucu kad man bij kadi 7 gadi tagad gan man ir 14 tapec īsti atcerēties nevaru. Bij arī baltā dāma kura, izsaucot, parādas ar apsarkušām acīm un nes kādus 9 bērnus laikam. Neko ļaunu viņa nedara, tikai visu nakti spokojas un žēlabaini sauc: "Palīdzi man, paturi manus bērnus!". Nu apmēram tā. Ticēt es ne pārāk ticu tomēr es diezgan daudz ticu. grin.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
bad ance
iesūtīt 02.07.2007 12:37
Raksts #69


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 22.06.07



es esmu maaginaajus,bet tagat seezu pie kompja wink.gif ...nu bet tad kad mees izsaucaam,vienai meitenei peec izsauksanas(kaut kaadaa veidaa)bija sagriezusi roku,jo vina tad kad iedzeesa gaismu roka vienaa vietaa bija asinaina ohmy.gif ...nu es nezinu vai ticeet vai ne,dazi tic dazi nee huh.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
kaiva
iesūtīt 02.07.2007 18:35
Raksts #70


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.06.06
Kur: tepat
Vārdmetējs 2012



vakar viens džeks stāstīja ka viņiem naglas lekušas ārā no sienas saucot to dāmu. tā bijusi māja kurā arī mirusi tā cilvēka drauga vecmāmiņa
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Roviela
iesūtīt 02.07.2007 19:09
Raksts #71


Zintniece
Grupas ikona

Grupa: Noslēpumu nodaļa
Pievienojās: 03.11.03
Kur: te un tagad
Dzīvā enciklopēdija



Šausmu stāsts (vai stāsti) gluži tādi paši kā visi citi šausmu stāsti, tipa "melnās klavieres". Pusauga bērniem ko pārrunāt vakaros, kad slinkums iedegt lampas. Šausmināšanās ir viens jauks izklaides veids. Vienu laiku. Tāpat kā vienu brīdi lēkā klases uz asfalta, bet pēc tam nāk modē gumijas.
Atceros, jā, bija tāds periods, kad tikai par spoku stāstiem vien runāja un šķīvīšus dancināja, utt. viskautko izmēģināja. Nekas nenotika. Neviens tam neticēja, un nekas arī ne ar vienu nenotika.
Tiem, kas tic, ka viņa eksistē, iesaku nemēģināt. Pašiedvesmai ir milzīgs spēks (piemērs - ja iedomājies, ka reiz noteikti nokritīsi no tiltiņa, kas ved pār upīti, kur katru dienu jāiet, tad noteikti nokritīsi. Ja par to nedomāsi, tad varbūtība nokrist ir krietni mazāka). Tiem, kas netic - mēģiniet droši, nekas nebūs.
Tiem, kas tic - ja viņa ir, un ir spiesta ierasties uz visādu knīpu ziņkāres deļ rīkotiem izsaukšanas seansiem, tad es varu iedomāties, cik viņa ir nikna! Un kādi jūs paši būtu tādā gadījumā?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
maichestera
iesūtīt 07.07.2007 22:53
Raksts #72


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.10.06
Kur: Ar fotoaparātu mežā.



Un vēl kas saistībā ar garu saukšanu:
Vakar noskatījos dokumentālzinātnisku raidījumu Dzīve pēc nāves.Cita starpā tika aplīkots okultisms kā iespēja sazināties ar garu pasauli.
Un stastika rāda - okultisms izraisa atkarību un psihiskas novirzes..
Varbūt tomēr ir vērts padomāt pirms darīt ko tādu............
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Ernestine
iesūtīt 31.07.2007 12:02
Raksts #73


Cūkkārpas ekspresī iepazīstas ar jauniem draugiem
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.06.07
Kur: Riga



Nu kad es macijos pirmaja klase mums ekkursija bija uz Durbespili un tur mums sastastija pekstinus par sim damam! Tad mana klasesbiedrene saka teikt ka vinas maja dzivo viena no tam damam! 2. semestri vina stastija ka 3 stava meitenu tolete ir izsaukta ta dama unvina tur spokojas, bet tas bija tikai joks! Sakuma mes tiesam baidijamies uz tuieni iet, bet tad, kad atklajam, ka tur neka nav, gajam un izdarijam savas vajadzibas tur! Pec Durbes pils apmeklejuma ne vienreizvien esmu dzirdejusi, ka klases biedri ir meginajusi izsaukt damu!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Ķipītis amonjakā
iesūtīt 23.11.2007 11:35
Raksts #74


Dzer sviestalu Trijos slotaskātos
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 31.10.07
Kur: putekšņu vācēju rumpīšos



neesmu saukusi un ar to lietu jokot negribas. Lai kā ar tur būtu vai nebūtu man patīk par to tikkai paklausīties. unsure_a.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Massacre
iesūtīt 23.11.2007 16:09
Raksts #75


Perfect Nobody
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 30.10.07
Kur: Vanity Fair



Tas bija ļoti, ļoti sen skolas laikos. Pat neizsaucām līdz galam, jo kādam no mūsu grupiņas neizturēja nervi un viņš vienkārši šo procesu pārtrauca.
Kopš tā laika neesmu mēģinājusi, jo, vienalga vai tādas būtnes pastāv vai nepastāv, negribās tik nosmacētai, nobiedētai vai kā savādāk traumētai.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
grifidor girl
iesūtīt 23.11.2007 23:19
Raksts #76


Cep speķi Dūdijam
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 22.10.07
Kur: Cūkkārpa...:D...



Es pati nēsmu saukusi un arī nesaukšu silent.gif ,jo mana draudzene to darīdama gandrīz nosmaka unsure_a.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Debija
iesūtīt 31.12.2007 22:59
Raksts #77


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 31.10.07
Kur: Saules dieva tuvumā.



1000 stāstu ir dzirdēts par šo Pīķa dāmu. Ticēt ticu. Gari tiešām pastāv.
Bet nekad vairāk neatļaušos tos traucēt, jo neatkarīgi no tā cik viņi ir ļauni, cik nē, viņi kādu nogalina. Viņi vnk kaut ko ņem arī pretī. Tas var būt jebkurš cilvēks pasaulē, kaut vai pilnīgs svešinieks vai tuvs radinieks. Bet viņi paņem kāda dzīvību.
Nesaku, ka tā ir taisnība, bet riskēt arī nevēlos.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
šausmiņa
iesūtīt 31.12.2007 23:50
Raksts #78


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 20.02.07
Kur: manis nav, tur ir citi.



tik daudz dzirdēts bet itin nekas nav redzēts. domāju ja pīķa dāmas izsaucējs tam tiešām tic, tad kaut kas var arī atgadīties, bet citādi domāju ka nekas nenotiku...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Viesis_Pecinja*_*
iesūtīt 23.04.2008 12:57
Raksts #79





Viesi




CITĀTS(xbloodyangelx @ 10.05.2006 18:58) *
esmu saukusi un nekas nenotika smile.gif) hi hi man liekas, tas ir tikai izdomaajums tongue.gif

Mums arī šitostāstīja ka kādā skolā tā esot bijis, un ka pēc katras stundas tā kārts mētājoties un viņai ir pīķis uz muguras:/ Vareetu buut ka taa arii ir taisniiba :/
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
pundurvilcinjs
iesūtīt 18.05.2008 19:26
Raksts #80


Izrāda pirmās maģijas pazīmes
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 20.01.08



mani laikam biedē pīķa dāma, jo, kad lasīju žurnālā par to kā dažas meitenes viņu sauca, man palika bail... cik labi, ka es nezinu, kā to var izdarīt grin.gif citādi man būtu bail, ka es to nejauši izdarīšu
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

5 Lapas V  « < 2 3 4 5 >
Atbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
1 lietotāji/s lasa šo pavedienu (1 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 18.04.2024 02:44