Kurbijkurne forums

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Izlasi, pirms iesūti!

Lūgums neaizrauties ar jaunu pavedienu veidošanu pa labi un pa kreisi - par visiem sīkumiem, par ko tik vien varētu iedomāties. Ja vēlies aizsākt jaunu tematu, tad runā par jautājumu, kas tevi interesē, par ko tev ir, ko teikt, un kuru tu patiešām vēlies apspriest.

Katra jauna pavediena pirmajam rakstam ir jābūt vismaz 150 vārdu garam (šajā lūgumā kopā ir 76 vārdi). Pretējā gadījumā pavediens tiks dzēsts, neskatoties uz to, kādas atbildes būs iesūtītas.

> versija
Grēkmeistars
iesūtīt 16.01.2007 21:41
Raksts #1


Gatavo atskaiti Zemvaldim
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 22.06.04
Kur: Pie krāna
Savādnieks



Man šodien ielēca galvā tāda dīvaina, bet samērā jēdzīga doma, kas varētu daudz ko izskaidrot. Es ceru, ka kāds vēl nav ko līdzīgu izteicis.
Es domāju, ka Dumidorā bija horkrusts. Tas ir - viņš tajā alā izdzēra Tumsas pavēlnieka dvēseles daļu. Līdz ar to Strups nenodeva viņa uzticību, bet bija vienīgais, kurš ir spējīgs nogalināt Dumidoru, tādā veidā iznīcinot horkrustu. Tā izskaidrojas tas, ka Dumidors viņam tik ļoti uzticējās. Jo Dumidors taču nebija tik dumjš, lai akli uzticētos Strupam.
Izskaidrojas arī šis:
CITĀTS
To the Dark Lord
I know I will be dead long before you read this
but I want you to know that it was I who discovered you secret.
I have stolen the real Horcrux and intend to destroy it as soon as I can.
I face death in the hope that when you meet your match,
you will be mortal once more.
R.A.B

ko Harijs atrada pie Dumidora pēc viņa nāves. Un tāpēc viņš atrada vienkārši parastu kaklarotu. Lūk.
Kādas jūsu domas par šo?

Un "Strup, lūdzu" viņš teica tādēļ, lai neuzliktu Malfojam šo slogu - būt par slepkavu.

Šo rakstu rediģēja Narciss: 16.01.2007 21:45
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
2 Lapas V   1 2 >  
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (1 - 19)
Eriette
iesūtīt 16.01.2007 22:16
Raksts #2


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 30.09.06



Negrasos tavu versiju apšaubīt, bet Dumidors pats teica, ka Voldemorts savas dvēseles daļas apslēpj (viņam) ievērojamos un nozīmīgos priekšmetos. Labi, tā ala varbūt bija nozīmīga, bet kas tad tajā kausā tik īpašs?
Un otrkārt - kāpēc Dumidors to neteica Harijam, tādā gadījumā?
Un pēc tavas versijas sanāk, ka tu domā, ka Strups tomēr bija Dumidora pusē. Es arī par to biju puslīdz pārliecināta, taču, kad pēc Dumija nāves, Strups bēgot Hariju apšaudīja ar visādiem lāstiem - tas neliecina, ka viņš būtu Dumija pusē, jo tad viņš būtu izturējies kaut nedaudz audzīgāk pret Dumija mīļāko audzēkni. Zinu, ka tādā gadījumā viņam bija jātēlo, ka Hariju ienīst, jo tur bija nāvēži, bet viņš tēloja nedaudz PĀRĀK labi.
Ceru, ka kko saprati, un vari atbildēt uz manām neskaidrībām. XD

Šo rakstu rediģēja Eriette: 16.01.2007 22:16
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Grēkmeistars
iesūtīt 16.01.2007 22:27
Raksts #3


Gatavo atskaiti Zemvaldim
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 22.06.04
Kur: Pie krāna
Savādnieks



Eriette.
CITĀTS
Voldemorts savas dvēseles daļas apslēpj (viņam) ievērojamos un nozīmīgos priekšmetos. Labi, tā ala varbūt bija nozīmīga, bet kas tad tajā kausā tik īpašs?

Nu man liekas, ka tas, ka tajā kausā atradās kaklarota, kas ja pareizi atceros bija viens no Tumsas pavēlnieka īpašajiem priekšmetiem, un tajā bija horkrusts, kuru Dumidors kaut kādā veidā [izdzerot] dabūja sevī.

CITĀTS
Un otrkārt - kāpēc Dumidors to neteica Harijam, tādā gadījumā?

Loģiski tāpēc, ka Harijs ar to nebūtu mierā, viņš neļautu nevienam nogalināt Dumidoru.

CITĀTS
Strups bēgot Hariju apšaudīja ar visādiem lāstiem - tas neliecina, ka viņš būtu Dumija pusē, jo tad viņš būtu izturējies kaut nedaudz audzīgāk pret Dumija mīļāko audzēkni. Zinu, ka tādā gadījumā viņam bija jātēlo, ka Hariju ienīst, jo tur bija nāvēži, bet viņš tēloja nedaudz PĀRĀK labi.

Nemaz tik stirpri viņš Hariju neaiztika, vairāk viņš atvairīja nevis uzbruka. Un Strupam vienmēr ir bijis tāds raksturs. Ļauns.

Nu tā varētu būt.



Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Eriette
iesūtīt 16.01.2007 22:38
Raksts #4


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 30.09.06



CITĀTS
Nemaz tik stirpri viņš Hariju neaiztika, vairāk viņš atvairīja nevis uzbruka. Un Strupam vienmēr ir bijis tāds raksturs. Ļauns.


Kā cilvēks ar ļaunu raksturu var būt `labo` - nu, Dumija pusē?
Vispār tava versija izklausās sakarīga, bet ir arī citas tādas, piem., ka Dumijs lūdza Strupu sevi nogalināt un tā.
Es nezinu.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Sol Invictus
iesūtīt 16.01.2007 22:44
Raksts #5


Prāto, kā lietderīgāk ieguldīt rūķīšu zeltu
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 21.07.04
Kur: Tallina
Niks 2006



Nesaprotu kā tas izskaidro zīmīti ?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
sanny
iesūtīt 17.01.2007 15:28
Raksts #6


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 10.08.05



zīmītē paslēpties iniciāļi visai maz atbilst Strupam,tev tā nešķiet ? rolleyes_a.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Flightless Bird
iesūtīt 17.01.2007 18:21
Raksts #7


Strādā "Caurajā katlā" par trauku mazgātāju
****

Grupa: Bijušie
Pievienojās: 12.08.06
Kur: tur kur putni dzied.



es apšaubu tavu domu, jo horkrusts nobija tas šķidrums ko izdzēra Dumidors

bet gan tā kaklarota, šķidrums bija tikai aizsardzība. ta zīmīte nozīme ka horkrustu kāds jau ir savācis (R.A.cool.gif atstājot vietā viltojumu - parastu kaklarotu. Takā ar īsto horkrustu Harijs un Dumidors VISPĀR nesaskārās.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Grēkmeistars
iesūtīt 17.01.2007 18:47
Raksts #8


Gatavo atskaiti Zemvaldim
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 22.06.04
Kur: Pie krāna
Savādnieks



CITĀTS
Nesaprotu kā tas izskaidro zīmīti ?


Tas izskaidro to, kas zīmītē rakstīts. Zīmīti, manuprāt, rakstīja Dumidors, jau zinādams ko dara un, ka drīz mirs.

CITĀTS
zīmītē paslēpties iniciāļi visai maz atbilst Strupam,tev tā nešķiet ?

Par iniciāļiem neko nezinu.

Nu bet es neticu, ka varenākais burvis, no kura baidās pats Tumsas pavēlnieks, tiktu sešus gadus mānīts. Arī pēc atgriežanās no alas viņš uzreiz sauca Strupu nevis Pomfreja madāmu. Ka es jums saku - Strups tomēr ir labais.

CITĀTS
es apšaubu tavu domu, jo horkrusts nobija tas šķidrums ko izdzēra Dumidors

bet gan tā kaklarota, šķidrums bija tikai aizsardzība. ta zīmīte nozīme ka horkrustu kāds jau ir savācis (R.A. atstājot vietā viltojumu - parastu kaklarotu. Takā ar īsto horkrustu Harijs un Dumidors VISPĀR nesaskārās.

Par to šķidrumu vispār nekas nav zināms, kas tas bija. Un kurš un kad tad varēja nomainīt horkrustu pret viltus kaklarotu? Par ceļojumu uz alu zināja tikai Dumidors un Harijs. Neskaitot Ronu un Hermioni [kuri jau nu neņemtu horkrustu] un pēc manām domām arī Strups.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Flightless Bird
iesūtīt 17.01.2007 20:56
Raksts #9


Strādā "Caurajā katlā" par trauku mazgātāju
****

Grupa: Bijušie
Pievienojās: 12.08.06
Kur: tur kur putni dzied.



Dumidors teica, ka horkrusts ir medaljons (tas kādreiz eot piederējis pašam Slīdenim) takā šķidrums tad noteikti nevarēja būt. Cik es saprotu tie iniciāļi atbilst kaut kādam Siriusa radiniekam, (par to bija rakstīta "fēnika ordenī").

Doma ka zīmīti rakstīja Dumidors ir pilnīgi apsurda! Pirmkārt viņam neatbilst iniciāļi, otrkārt viņš bija pārliecināts ka iet meklēt īstu horkrustu, kā gan un kad viņš varēja to zīmīti uzrakstīt???
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Sol Invictus
iesūtīt 17.01.2007 21:30
Raksts #10


Prāto, kā lietderīgāk ieguldīt rūķīšu zeltu
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 21.07.04
Kur: Tallina
Niks 2006



Interesanti, tas pat diezgan labi saskan ar manu teoriju, lai gan es nesaprotu kā horkrakss nonāca tajā šķidrumā (varbūt tā ir V domnīca un tāpēc horkras tomēr ir šķidrums, ne kaklarota ? tongue.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Grēkmeistars
iesūtīt 18.01.2007 16:30
Raksts #11


Gatavo atskaiti Zemvaldim
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 22.06.04
Kur: Pie krāna
Savādnieks



CITĀTS
Doma ka zīmīti rakstīja Dumidors ir pilnīgi apsurda! Pirmkārt viņam neatbilst iniciāļi, otrkārt viņš bija pārliecināts ka iet meklēt īstu horkrustu, kā gan un kad viņš varēja to zīmīti uzrakstīt???


Kāpēc gan absurda? To viņš jau varēja pierakstīt pirms iešanas uz alu, jo zināja, ko darīs. Nekur nav teikts, kam atbilst tie iniciāļi.
Un viņš arī gāja meklēt īsto horkrustu, atrada un dabūja sevī.

Un tagad esmu sapratusi, kāpēc Dumidors uzlika Harijam to sastindzināšanas burvestību. Lai Harijs neizdomātu Strupu aizkavēt.
Uz alu viņš ņēma līdzi Hariju, jo uzdevumu nevarēja izpildīt viens pats un arī laivā varēja būt tikai viens cilvēks. Tāpēc viņš neņēma līdzi Strupu.

Extrem - tava versija ir laba. huh.gif smile.gif Bet iniciāļi, manuprāt, atbilst tikai Dumidoram [vēstule rakstīta pirmajā personā - "es"] un tas ir kaut kas tāds, kas zināms tikai viņam un Tumsas pavēlniekam.

Šo rakstu rediģēja Narciss: 18.01.2007 16:33
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Charlotte
iesūtīt 18.01.2007 16:40
Raksts #12


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 14.12.06
Kur: kaut kur virs galvas...



laikam jau ka tava versija ir tā pareizākā un man liekas ka viena no grāmatas mīklām ir atminēta.... yahoo_a.gif yahoo_a.gif

Šo rakstu rediģēja melnā dālija: 18.01.2007 16:40
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Flightless Bird
iesūtīt 18.01.2007 18:38
Raksts #13


Strādā "Caurajā katlā" par trauku mazgātāju
****

Grupa: Bijušie
Pievienojās: 12.08.06
Kur: tur kur putni dzied.



CITĀTS
To viņš jau varēja pierakstīt pirms iešanas uz alu, jo zināja, ko darīs.


tā zīmīte atradās medaljonā, kas savukārt atradās tās bļodas dibenā iekš tā šķidruma. ar to es gribu teikt ka Dumidoram NEBIJA pieejas tai zīmītei līdz viņš izdzēra to šķidrumu un tad viņš kļuva nesakarīgs un neko īpašu nevarēja rakstīt, jo īpaši tādēļ ka bija kopā ar hariju un vioņš to būtu redzejis, ja Dumijs kaut ko rakstītu UN ja viņš būtu redzējis tad tas grāmatā būtu rakstīts, jo viss notiek no harija viedokļa.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Grēkmeistars
iesūtīt 18.01.2007 20:10
Raksts #14


Gatavo atskaiti Zemvaldim
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 22.06.04
Kur: Pie krāna
Savādnieks



CITĀTS
tā zīmīte atradās medaljonā, kas savukārt atradās tās bļodas dibenā iekš tā šķidruma. ar to es gribu teikt ka Dumidoram NEBIJA pieejas tai zīmītei līdz viņš izdzēra to šķidrumu un tad viņš kļuva nesakarīgs un neko īpašu nevarēja rakstīt, jo īpaši tādēļ ka bija kopā ar hariju un vioņš to būtu redzejis, ja Dumijs kaut ko rakstītu UN ja viņš būtu redzējis tad tas grāmatā būtu rakstīts, jo viss notiek no harija viedokļa.


Nu tu jau aizgāji. Palasi vēlreiz tās vietas. Pavisam greizi. huh.gif
To zīmīti Harijs atrada pie Dumidora pēc viņa nāves. Dumidors to pierakstīja [manuprāt] pirms došanās pēc horkrusta. Tajā šķidrumā nekādu zīmīšu nebija. Tu bija tikai kaklarota.
Un tavuprāt tātad zīmīti tajā šķidrumā ielicis kāds cits. Jeb Tumsas pavēlnieks? Kāpēc viņam sev jāraksta zīmīte?

eheh.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Flightless Bird
iesūtīt 19.01.2007 20:34
Raksts #15


Strādā "Caurajā katlā" par trauku mazgātāju
****

Grupa: Bijušie
Pievienojās: 12.08.06
Kur: tur kur putni dzied.



CITĀTS
Nu tu jau aizgāji. Palasi vēlreiz tās vietas. Pavisam greizi.
To zīmīti Harijs atrada pie Dumidora pēc viņa nāves. Dumidors to pierakstīja [manuprāt] pirms došanās pēc horkrusta. Tajā šķidrumā nekādu zīmīšu nebija. Tu bija tikai kaklarota.
Un tavuprāt tātad zīmīti tajā šķidrumā ielicis kāds cits. Jeb Tumsas pavēlnieks? Kāpēc viņam sev jāraksta zīmīte?


Man liekas, ka tā esi tu kam vajadzētu pārlasīt attiecīgās vietas. Grāmatā bija teikts ka medaljons ko Harijs atrada pie Dumidora bija tas ko viņi paņēma no domnīcai līdzīgā trauka. Atvēris šo medaljonu viņš tajā atrada zīmīti, ko, jā es tā domāju, bija rakstīji pavisam cits cilvēks - jauns pesonāžš kas iesaistīsies septītajā grāmatā. Tas bija tumsas Pavēlnieka ienaidnieks, jo bija rakstītas ka viņš paņēma īsto horkrustu un atlika vietā viltojumu, lai īsto iznīcinātu. No ta es spriežu, ka Harijam 7. grāmata būs sabiedrotais.
PS. Es nesan jau pārlasīju Jauktasiņu Princi, takā...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Annjuks
iesūtīt 19.01.2007 20:53
Raksts #16


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.01.07
Kur: Zemes centrs



Starpcitu ja ta varetu but... Tas kas to horkrustu bija dabujis pirmais noteikti bija PRET Voldemortu, un tas istais horkrusts bija jau sen iznicinats. A tas skidrums nevaretu but horkrusts, iespejams ka tas skidrums bija kautkas lidzigs signalizacijai lai tie zombiji saktu list lauka no udens... Pietam Dumidoru nogalinat butu tikai logiski jo vinsh bija vienigais no kura Voldemorts baidijas bez Dumidora Voldemorts justos drosak...

Eu ziniet kas butu recigi ja tas R.V butu Ronalds Vizlijs... two_handed.gif grin.gif grin.gif grin.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Flightless Bird
iesūtīt 19.01.2007 20:59
Raksts #17


Strādā "Caurajā katlā" par trauku mazgātāju
****

Grupa: Bijušie
Pievienojās: 12.08.06
Kur: tur kur putni dzied.



Nu tad beidzot kāds mani saprot yahoo_a.gif thumbsup.gif
Man jau ar liekas ka tas šķidrums bija aizsardzība, bet vairāk gan lai novājinātu iebrucēju. Man lasot radās iespaids, ka tie pazemji sāka nakt tad kad Harijs pieskāras eszera ūdenim, bet visads jau var gadīties... Starp citu bija RAB, bet būtu rēcīgi, ja kaut kas tāds gadītos, bet maz ticams laughing.gif grin.gif laughing.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Grēkmeistars
iesūtīt 20.01.2007 13:26
Raksts #18


Gatavo atskaiti Zemvaldim
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 22.06.04
Kur: Pie krāna
Savādnieks



CITĀTS
skidrums bija kautkas lidzigs signalizacijai lai tie zombiji saktu list lauka no udens...

pazemji sāka līst no ūdens tādēļ, ka Harijs pasmēla ūdeni no tā ezera, nevis tādēļ, ka Dumidors dzēra to mikstūru.

CITĀTS
Man liekas, ka tā esi tu kam vajadzētu pārlasīt attiecīgās vietas. Grāmatā bija teikts ka medaljons ko Harijs atrada pie Dumidora bija tas ko viņi paņēma no domnīcai līdzīgā trauka. Atvēris šo medaljonu viņš tajā atrada zīmīti, ko, jā es tā domāju, bija rakstīji pavisam cits cilvēks - jauns pesonāžš kas iesaistīsies septītajā grāmatā. Tas bija tumsas Pavēlnieka ienaidnieks, jo bija rakstītas ka viņš paņēma īsto horkrustu un atlika vietā viltojumu, lai īsto iznīcinātu. No ta es spriežu, ka Harijam 7. grāmata būs sabiedrotais.
PS. Es nesan jau pārlasīju Jauktasiņu Princi, takā...

es arī lasīju un pārlasīju, un tikko vēlreiz attiecīgās vietas pārlasīju.
Tas, kā tu raksti tomēr arī varētu būt, bet es tikai izsaku savu minējumu. Tas man šķiet samērā iespējams un es tomēr paļaujos uz to, ka Dumidors nebija tāds muļķis un ka Strups ir labais. Es tam ticēšu, kamēr izlasīšu septīto grāmatu. laughing.gif
Tu domā, ka Dumidors būtu ņēmis to viltus horkrustu un nebūtu sapratis, ka tas ir viltojums? Un tu uzskati, ka Strups viņu tā vienkārši ņēma un nogalināja, diženāko no burvjiem.
Dumidors visu šo gadu rādīja Harijam, kas ir Tumsas pavēlnieks, rādīja viņa pagātni un ne jau tāpat vien. Dumidors zināja ko dara un zināja kam uzticas.

CITĀTS
Eu ziniet kas butu recigi ja tas R.V butu Ronalds Vizlijs...

nevis R.V. bet R.A.B.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Flightless Bird
iesūtīt 20.01.2007 19:04
Raksts #19


Strādā "Caurajā katlā" par trauku mazgātāju
****

Grupa: Bijušie
Pievienojās: 12.08.06
Kur: tur kur putni dzied.



CITĀTS
Tu domā, ka Dumidors būtu ņēmis to viltus horkrustu un nebūtu sapratis, ka tas ir viltojums? Un tu uzskati, ka Strups viņu tā vienkārši ņēma un nogalināja, diženāko no burvjiem.

Manupratu viņš bija pārāk aizņemta ar pazemjiem, lai īpaši pētītu medaljonu, bet varbut arī to ieraudzījis saprata, ka tas ir viltojums, bet vēlējās to izpētīt tapēc neatstāja tur, bet paņēma līdzi lai aplūkotu vēlāk, jo bija taču jātiek prom. Jā, es uzskatu, ka Strups viņu vienkārši nogalinaja, jo viņam vairs nebija zižļa, viņš bija stipri novājināta un ievainots, turklāt kaut arī viņš bija varēnākais burvis, viņš nebija nemirstīgs. Iespējams ka viņam bija kaut kāda veida vienošanās ar Stupu, bet fakts, ka Strups viņu nogalinaja ir neapšaubāms.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Shadowstalker
iesūtīt 20.01.2007 19:48
Raksts #20


Acīgais ex-mods
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.06.04
Kur: Dark Dark Forest
Mods 2007



Tādi pazemji Dumidoram ir viens pīpis un viens zižļa mājiens. Kas attiecas uz faktu, ka Stups nogalināja Dumidoru, tad tas tiešām ir fakts, bet neko neliecina par to, uz kāda pamata tas tika izdarīts.

Ja Strups ir sliktais, viņš pie reizes nenožmiedza arī Hariju, kad bēga no pils kopā ar pārējiem, jo tajā ainā neizskatījās, ka viņam Harija atvairīšana sagādātu kādas problēmas, ja reiz tikko bija uzšāvis Avada Kedavra pa Dumidoru, tad kas liedza to pašu uzbliezt pa vēl kādu. Bet tā jau vispār ir tēma citam pavedienam.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

2 Lapas V   1 2 >
Atbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
1 lietotāji/s lasa šo pavedienu (1 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 20.04.2024 05:03