Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> "Twilight" "New Moon" "Eclipse" u.c., Stephenie Meyer
Vērtējums 3 V
Margo
iesūtīt 13.04.2008 11:02
Raksts #1


Knakts autobusa konduktors
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 02.03.06



Stephenie Meyer

"Twilight" - "New Moon" - "Eclipse"



CITĀTS
In Twilight, Bella Swan’s move to Forks could have been the most boring move she ever made. But when she meets the mysterious and alluring Edward Cullen, her life takes a thrilling and terrifying turn. Up until now, Edward has managed to keep his vampire identity a secret in the small community he lives in, but now nobody is safe, especially Bella.

Star-crossed lovers Bella and Edward return in New Moon to find themselves facing new obstacles, including a devastating separation, the mysterious appearance of dangerous wolves roaming the forest in Forks, a terrifying threat of revenge from a female vampire, and a deliciously sinister encounter with Italy’s reigning royal family of vampires, the Volturi.

As Seattle is ravaged by a string of mysterious killings and a malicious vampire continues her quest for revenge, Bella once again finds herself surrounded by danger in Eclipse, the third novel of The Twilight Saga. In the midst of it all, she is forced to choose between her love for Edward and her friendship with Jacob — knowing that her decision has the potential to ignite the ageless struggle between vampire and werewolf. With her graduation quickly approaching, Bella has one more decision to make: life or death. But which is which?


Vairāk info šeit: http://www.thetwilightsaga.com/

Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
5 Lapas V  « < 2 3 4 5 >  
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (60 - 79)
Džūna
iesūtīt 17.02.2009 19:22
Raksts #61


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.12.04
Kur: Zālamana templis, Klervo abatija.



Lasīju angliski. Piedodiet, bet tā ir īstākā parodija par vampīriem. Es atbalstu Brēma Stokera versiju. Kas tas par vampīru, kas saules gaismā nesadeg un kam nav ilkņu? Un mazliet par salkanu.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Sniega Rūķis
iesūtīt 25.02.2009 21:16
Raksts #62


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 09.03.04
Kur: jau pēc brīža nākotnē :D



nja. Ap jauno gadu nopirku krēslu. Izrāvu cauri vienā naktī (kkad 4 pamodos ar grāmatu uz ģīmja un ieslēgtu gaismu - nekad vēl nebija gadījies šitā aizmigt lasot grin.gif ). Nezinu kāpēc, bet tā uz mani atstāja tādu iespaidu, ka gribējās gandrīz vai izlasīt vēlreiz. Jāatzīst, ka pēc tam izlasītā Albēra Sančesa Piņola "Aukstā āda" man atgādināja, kas ir kārtīga valoda grāmata, dziļdomīgs sižets un cilvēku attēlojums. Laikam tomēr krēslai dotu tikai 3 ar pus acis, bet tomēr kkādā perversā veidā tā mani aizrāva... savaldzināja??? Bellas tizlums un domu gaita liek man smieties arī tagad (un laikam jo sevišķi tagad), kad lasu New moon... Vilšanās, ka sižets ir tik neiedomājami paredzams... visas tās wolfman padarīšanas lika man pamatīgi vilties. Jo sevišķi tāpēc, ka biju nedēļu atpakaļ noskatījusies Underworld triloģiju. Tiešām, man tā cīņa starp diviem ļauniem (sikspārņiem un suņiem) spēkiem likās tik klišejiska... Bet nu, līdz šim neko vairāk par Bafiju, interviju ar vampīru un kā viņu tur par drakulas tēmu saucu, nebiju redzējusi grin.gif

Un par pliekano angļu valodu esmu tikai priecīga. Tā ļauj ātri un viegli izraut cauri arī pārējās grāmatas grin.gif Neesmu beigusi angļu filologus tāpēc mūžīgie eager skatieni un anxious izturēšanās man pat ļauj uzlabot vārdu krājumu grin.gif Protams, latviski gan lasot gribējās, lai tā vārdu bagātība ir lielāka... Lasot pirmās nodaļas arī man gribējās likt nost grāmatu, jo viss likās tik tizls un pliekans, bet kad viņa tika līdz niknajam edvardam jau bija interesanti.

UN, es speciāli gāju skatīties filmu iekš kino. Biju vīlusies... Protams bija nobīdes no grāmatām un tas ir tikai loģiski jo nevar iespies cik tur tās lpp 1,5 stundā. Filma nekādi manās acīs neparspēja grāmatu un pavisam noteikti manā filmu klasificēšanas veidā neietilpa tajā kategorijā, ko vērts redzēt uz lielā ekrāna...

Te kāds kko teica par to, ka nav jēgas pirkt latviski, ja jau ir izlasīts angliski un no neta bez maksas... Nu, nenoliegšu, es velku no neta mūziku un filmas, bet tomēr aiz cieņas pret rakstniekiem un visu to padarīšanu kā tādu es nopirkšu New moon arī latviski, lai Mayerei tiek kkas no manis ar... Būšu godīga un tomēr par viņu arī samaksāšu grin.gif

Beigās jau bija labi. Poters tomēr paliek nepārspēts!

Šo rakstu rediģēja Sniega Rūķis: 25.02.2009 21:18
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Dafne.
iesūtīt 26.02.2009 10:26
Raksts #63


Cep speķi Dūdijam
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 22.02.09



Pirmā saskarsme ar "Krēslu" bija kino apveidā. Pusi no filmas nevarēju sagaidīt beigas, jo tās saturs galīgi neaizrāva. Vēlā bija labāk, bet filmu tik un tā nespēju augsti novērtēt.

Te tomēr ir runa par grāmatu. Grāmata viennozīmīgi bija labāka par filmu, bet satura izklāstījums piekliboja trūcīgo vārdu krājumu dēļ. Izlasīju ātri un ar interesi. Kārtējo reizi pārliecinājos, ka grāmatas ir labākas un interesantākas.

Otro grāmatu lasīju angliski. Tās saturs ir samērā blāvs un neaizrāva mani tik ļoti kā "Krēsla". Iespējams tāpēc, ka jau pirms šīs grāmatas lasīšanas zināju, kas tur notiks. Iespējams, ka tas arī nav īstais iemesls. Katrā ziņā, man šķiet, ka otrā grāmata ir ļoti ievilkta un to visu varētu saīsināt. Tad mainītos grāmatas būtība un saturs. Piekrītu. Bet, domāju, ka būtu interesantāka lasīšana, ja visu laiku netiktu aprakstīta, tik pat kā, viena darbība, kas iet uz vienu mērķi.

Trešo grāmatu esmu sākusi. Salkanais sižets turpinās, bet esmu apņēmības pilna izlasīt, lai pārliecinātos par dzirdēto.

Kopumā - nedaudz pārāk romantiskā gaismā tas viss tiek attēlots, bet, ja tā nebūtu, tad nebūtu arī "Krēslas sāga".
Vērtējums - 4. Par ideju. Par iegūto 'grāvēja' titulu. Un autores centību.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Andromeda
iesūtīt 29.03.2009 16:28
5  Raksts #64


Miglājs
Grupas ikona

Grupa: Aurori
Pievienojās: 12.07.06
Kur: M31
Vadzvaigzne tumsā



Tikko pabeidzu lasīt Eclipse angliski. Sākums šķita interesants and stuff, bet tad nonācu līdz momentam, kad man gribējās Bellu vnk piesist par viņas tizlumu jeb varbūt Stefāniju par viņas tizlumu nevar īsti saprast. Ar vien vārd sakot man ļoti nepatika tā vieta, kur Bella saprot, ka mīl arī Džekobu. Tas nekam neder, tizli. Un Edvards ļauj viņai izvēlēties. Nu dēm vēl tizlāk. Mīl vienu un otru, un pirmo mīl stiprāk...tas izbojā Romeo un Džuljetas kid of story... sad.gif
Man tā patika pirmās divas grāmatas un man patika sākums trešajai un es tā ceru, ka ceturtā grāmata visu vērsīs visu par labu, jo šobrīd esmu drusku vīlusies Stefānijā/Bellā, jo es domāju, ka viņa nebūs tāda muļķe visu laiku.
Varbūt Stefānijai vnk pietrūkst spēka saglabāt orģinalitāti un interesantumu līdz galam... tad jau redzēs. Tagad lasīšu pēdējo.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Inta
iesūtīt 29.03.2009 19:16
Raksts #65


Cep speķi Dūdijam
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 23.12.07
Kur: Gulbenes raj.



[/quote] Man tā patika pirmās divas grāmatas un man patika sākums trešajai un es tā ceru, ka ceturtā grāmata visu vērsīs visu par labu, jo šobrīd esmu drusku vīlusies Stefānijā/Bellā, jo es domāju, ka viņa nebūs tāda muļķe visu laiku.
Varbūt Stefānijai vnk pietrūkst spēka saglabāt orģinalitāti un interesantumu līdz galam... tad jau redzēs. Tagad lasīšu pēdējo.
[/quote]

es gan neteiktu ka viņa nevar saglabāt orģinalitāti...man pašai šķiet ka tieši ar katru grāmatu tā kļūst ar vien interesantāka... šī sāga ļauj pasapņot tām meitenēm, kurām nav bijusi tāda baigā mīlestība....
Grāmata ļauj atslēgties no ārējās pasaules un piedzīvot ko labāku... es jagodīgi esmu šokēta, ka pat puiši laša šīs grāmatas....
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
evija
iesūtīt 29.03.2009 20:53
5  Raksts #66


Cīnās ar Lankašīras laumiņām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 30.10.06



CITĀTS(Inta @ 29.03.2009 19:16) *
šī sāga ļauj pasapņot tām meitenēm, kurām nav bijusi tāda baigā mīlestība....

arī tām, kurām mīlestība ir bijusi un ir. jā happy.gif .
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Inta
iesūtīt 30.03.2009 19:23
Raksts #67


Cep speķi Dūdijam
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 23.12.07
Kur: Gulbenes raj.



CITĀTS(evija @ 29.03.2009 21:53) *
arī tām, kurām mīlestība ir bijusi un ir. jā happy.gif .


Njaaaa tas gan smile.gif es tev piekrītu wink.gif dievinu pasapņot par šo grāmatu smile.gif rolleyes_a.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
bengalaas
iesūtīt 30.03.2009 19:42
Raksts #68


Knakts autobusa konduktors
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 05.10.03
Kur: Kastaņkalni
Tulks 2007



Man liekas, par tādu vienīgo un liktenīgo mīlestību var atrast arī labākas grāmatas, kur galvenā varone nebūtu gatava visu savu dzīvi aizlaist pa pieskari tikai tāpēc, lai būtu kopā ar savu sirdsāķīti. Tas mani arī kaitināja - ka bez Edvarda viņa nīkst un dilst laukā, par nākotni vispār nedomā, un bez viņa vispār dzīvi nespēj iedomāties. Jā, jā, es varu saprast tās izjūtas, bet tik un tā tas ir leimi.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Beppo
iesūtīt 30.03.2009 20:23
1  Raksts #69


Sātana advokāts
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 08.11.06
Ziedoņa māceklis



Nelasīju, bet viedoklis ir. tongue.gif

Pareizāk sakot, pakļaujoties masu psihozei, es izlasīju veselas desmit lappuses un tad satura kopsavilkumu. Akjel, Meijeres valoda un teksta pasniegšanas veids ir gluži kā manā The Romānā, kuru rakstīju kaut kad ap sesto klasi. Vai varbūt piekto?

Bet tas nav būtiski, būtiski ir tas, ka šo grāmatu es neieteiktu lasīt nevienam. Pat kā vieglu viena vakara lasāmvielu vannā guļot ne. Tā ir pārlieku primitīva.
Un par mīlestību tiešām ir daudz citu grāmatu. Palasiet Annu Kareņinu, meitenes.

Šo rakstu rediģēja Beppo: 30.03.2009 20:25
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
WinterLea.
iesūtīt 30.03.2009 21:31
Raksts #70


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 08.11.05
Kur: violet hill



Esmu lasījusi daudz atsauksmju (un arī sižeta kopsavilkumu), pirmās lapas no Krēslas un redzējusi, kā fano manas klasesbiedrenes, un tas viss kopā mani galīgi nemudina lasīt tālāk. Gluži otrādi, izraisa pretreakciju - ne par ko nelasīšu. Sižets - perfektais puisis iemīlas parastajā meitenē - ir tik banāls. Turklāt Meiere Bellu ir attēlojusi tā, ka jebkura meitene var sevi identificēt ar viņu un līdz ar to sapņot un sapņot, un sapņot par Edvardu... Sviests, teiksim tā. Tad jau pat Harijā Poterā mīlas līnija bija labāk aprakstīta.


p.s. protams, pozitīvi ir tas, ka tagad varbūt vairāk jauniešu meiteņu lasa. man pēdējā laikā ir radies iespaids, ka jaunieši principā ir aizmirsuši par taustāmo literatūru ermm.gif

Šo rakstu rediģēja WinterLea.: 30.03.2009 21:32
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
zibgaismiņa
iesūtīt 30.03.2009 22:02
Raksts #71


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.05.05



+1
mana paziņa,kas savu mūžu absolūti nevienu grāmau nav brīvprātīgi un līdz galam izlasījusi nu jau ķeras pie "Eclipse"


Izlasīju visas četras, vietām gan nācās pamatīgi laist pa diognāli,bet bija arī interesanti.
Beppo vērtējums man šķiet par skarbu, laika nosišanai tā grāmata der. Tāds viegls, klišejisks naudas kāšamais gabals.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Andromeda
iesūtīt 30.03.2009 23:30
5  Raksts #72


Miglājs
Grupas ikona

Grupa: Aurori
Pievienojās: 12.07.06
Kur: M31
Vadzvaigzne tumsā



CITĀTS(Inta @ 29.03.2009 20:16) *
Man tā patika pirmās divas grāmatas un man patika sākums trešajai un es tā ceru, ka ceturtā grāmata visu vērsīs visu par labu, jo šobrīd esmu drusku vīlusies Stefānijā/Bellā, jo es domāju, ka viņa nebūs tāda muļķe visu laiku.
Varbūt Stefānijai vnk pietrūkst spēka saglabāt orģinalitāti un interesantumu līdz galam... tad jau redzēs. Tagad lasīšu pēdējo.
es gan neteiktu ka viņa nevar saglabāt orģinalitāti...man pašai šķiet ka tieši ar katru grāmatu tā kļūst ar vien interesantāka... šī sāga ļauj pasapņot tām meitenēm, kurām nav bijusi tāda baigā mīlestība....
Grāmata ļauj atslēgties no ārējās pasaules un piedzīvot ko labāku... es jagodīgi esmu šokēta, ka pat puiši laša šīs grāmatas....


Lai kā man negribētos to atzīt, bet tomēr tur ir tā banālā, novazātā storija daļa (prefect guy and simple girl). Bet ir jau arī daudzas lietas, ka man patīk Krēslā un pārējās grāmatās. Kopumā es teiktu, ka man ļoti patīk šīs grāmatas. Protams, grāmata aizrauj citā pasualē un ir pat ļoti interesanti.
Nu man vnk Eclipse lasot radās tādas dalītas jūtas - manas un Bellas un manējās kliegtin kliedza, ka nav forši mīlēt arī Džeikobu nu vismaz kā potenciālo puisi, bet tās jau tikai manas izjūtas par grāmatām....citiem neņemt pierē wink.gif

Jā un par džekiem, kas lasa man ir nežēlīgs prieks smile.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Bizii van Dope
iesūtīt 10.04.2009 10:46
1  Raksts #73


Veic pētījumu par katlu dibenu biezumiem
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.12.05
Kur: dzīvē




Es labprāt šo ''bestselleru'' sadedzinātu. happy.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Blond Bestia
iesūtīt 20.04.2009 19:42
Raksts #74


Izrāda pirmās maģijas pazīmes
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 29.06.06
Kur: Bastīlija



Man ļoti līdz trakumam patīk Kristen Stewart, tāpēc Twilight filma ar palikās saistoša. Tāpēc arī grāmatu nolēmu palasīt. Kaut vai sacīja, ka būs mēsls.
Fakts, ka tur nav ne asiņu, ne mazākā dziļuma mani no šīs grāmatas uzreiz atrāva. Kāpēc Meijere nevarēja rakstīt vienkārši par ģēniju ģimenīti, bet tā vietā pārvērta vampīrus par parastiem cilvēkiem ar vampīra uzlīmi uz pieres? Kur ir tā ilgdzīvojošā vampīra lielās prāta spējas? Edvardam vajadzētu būt ar pamatīgu veca cilvēka pieredzi, izkoptu valodu, bet šis tur kā pirmoreiz iemīlējies pusaudzis. Šausmīgi, jo man vispār vampīri ļoti patīk. Let's compare Edward and Lestat. Jāsmejas.
Tiem, kam vampīri patīk, iesaku nelasīt. Tā grāmata ir domāta pusaudžiem vai cilvēkiem, kuriem patīk nereālās mīlas romāni.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
WinterLea.
iesūtīt 20.04.2009 20:38
Raksts #75


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 08.11.05
Kur: violet hill



CITĀTS(Blond Bestia @ 20.04.2009 20:42) *
Edvardam vajadzētu būt ar pamatīgu veca cilvēka pieredzi, izkoptu valodu, bet šis tur kā pirmoreiz iemīlējies pusaudzis.
bet viņš tiešām ir pirmoreiz iemīlējies! par pusaudzi gan grūti nosaukt.
principā es biju gaidījusi to pašu - pieredzi, izkoptu valodu.

anyway, pāris postus augstāk es rakstīju, ka lasīt netaisos. sanāca tā, ka biju ceļojumā, kura laikā tomēr izlasīju pirmo grāmatu. draudzene blakus lasīja ceturto, tādēļ atļāvos viņu bombardēt ar visādiem jautājumiem. aptuveni uz pusi viņa nespēja atbildēt, tādēļ nākas secināt, ka visa šī vampīru pasaule nav līdz pēdējam sīkumam izdomāta (kā ir, piemēram, HP).
turklāt, man likās diezgan kaitinoši, ka vai katrā lapā atkārtojās viņa perfektā seja, pie kuras es, šķiet, nekad nevarēšu pierast silent.gif un arī tas, ka gribot negribot sanāk sevi asociēt ar bellu, t.i., viņas tēls ir aprakstīts tā, ka katrai parastajai meitenei liekas, ka runa ir par viņu.

un man ļoti nepatīk šī masu psihoze ap grāmatu, kuras literārā vērtība ir visai maza.

Šo rakstu rediģēja WinterLea.: 20.04.2009 20:39
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Sonata
iesūtīt 23.04.2009 17:16
Raksts #76


Izrāda pirmās maģijas pazīmes
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 25.01.09
Kur: My Empire of Dirt



Izlasīju "Twilight". Kaut ko tik garlaicīgi monotonu es ilgi nebiju lasījusi. Sižets vispār nekāds. Tad vēl vienveidīgi dialogi, kuri gandrīz visu laiku cirkulē ap "Edvard, es tevi mīlu!", "Es tevi arī mīlu, Bella, bet es esmu bīstams" krāmiem.
Darbība? Kāda darbība? Viss aprobežojas ar iešanu vai braukšanu uz kaut kurieni, vai arī ar sarunāšanos. + Izgriezta ārā vienīgā fight scene, jo Bella, protams, atslēdzās.

Eh, es laikam nekad nesapratīšu cilvēkus, kurus kaut kas tāds var aizraut.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Grēkmeistars
iesūtīt 24.04.2009 16:08
1  Raksts #77


Gatavo atskaiti Zemvaldim
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 22.06.04
Kur: Pie krāna
Savādnieks



Man gribas apsveikt tos, kuri ir izlasījuši šo radījumu līdz galam. ermm.gif
Es lasu "jauns mēness". Tika manās rociņās. Vietām sāk kļūt nepanesami kaitinoša, un mani māc jautājums, kādēļ es to lasu. Jau pats grāmatas sākums šķiet tik nejēdzīgs, kā pamest cilvēku, kurš ir nedziedējami iemīlējies, kaut kādu muļķīgu iemeslu dēļ. Tādu sižeta līniju varētu attīstīt tikai pusaudzis.
Ja lasa parāk nevērtējot un nekritizējot, tad ir tīri ciešami.

Un ko tur daudz, lai jau rakstniece priecājas, ka viņai ir tā paveicies ar šīm grāmatām. (:
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
...dovenda...
iesūtīt 24.04.2009 16:25
Raksts #78


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 11.11.07



Diemžēl jāatzīst, ka es vispirms redzēju filmu un tikai tad izlasīju grāmatu. Varbūt labāk būtu bijis ja grāmatu es būtu varējusi izlasīt pirms filmas noskatīšanās, jo tagad lasot šīs sāgas grāmatas, man varoņi pārāk asociējas ar filmas aktieriem, lai gan pēc 3. daļas izlasīšanas, tas vairs nav tik izteikti.

Kopumā par "Twilight" sāgu mans viedoklis ir pat ļoti pozitīvs, par spīti dažām niansēm kuras man ne pārāk patika. Nu piemēram man mazliet traucēja pārmērīgais uzsvars uz to cik Bella ir neveikla, bet Edvards perfekts. Arī par to, ka autores valoda nav īpaši bagāta, es varu tikai piekrist, bet lasot angliski man tas likās tikai pozitīvi.

Tad vēl dažiem nepatīk tas kā autore aprakstījusi vampīrus, bet manuprāt tas ir tikai labi, ka vampīri tika pasniegti netradicionālā veidā. Un par grāmatu paredzamību es diemžēl nevaru īsti objektīvi spriest jo par dažiem notikumiem biju informēta jau iepriekš. Jebkurā gadījumā tas nemaina faktu, ka vairāki notikumu pavērsieni mani pārsteidza. Vēl varu piebilst, ka vairākumā gadījumu man romāni diez ko nepatīk, bet šoreiz tas tiešām ir izņēmums, tādēļ vēl viena uzslava S. Meierei.

P.S. Atļaušos piebilst, ka es neuzskatu, ka Bella ir tāds tēls kurš visiem ļoti izteikti asociējas ar sevi. Manuprāt tas viss ir tikai tādēļ, ka daudzi gribētu būt Bellas situācijā, nevis būt Bella.Tikpat labi var paņemt jebkuru citu grāmatu un to lasot asociēt sevi ar kādu no grāmatas varoņiem, un es nešaubos, ka katrs var atrast kaut ko kopēju sev ar jebkuras citas grāmatas galveno varoni, jautājums ir par to vai visi gribētu būt tādā situācijā kādā šis grāmatas varonis ir.

Šo rakstu rediģēja ...dovenda...: 24.04.2009 16:25
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Andromeda
iesūtīt 24.04.2009 16:50
5  Raksts #79


Miglājs
Grupas ikona

Grupa: Aurori
Pievienojās: 12.07.06
Kur: M31
Vadzvaigzne tumsā



Ticiet man, jo tālāk lasīsiet jo jautrāk jums kļūs grin.gif Jautrāk pozitīvi, vai jautrāk negatīvi ir tikai jūsu pašu ziņā. Es esmu "Breaking down" vidū. Sākumā mazliet sasmējos par klibumu, tad jau redzēs, kā tas beigsies, lai gan jau nojaušu.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
lasitaja
iesūtīt 28.04.2009 14:50
Raksts #80


Izrāda pirmās maģijas pazīmes
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 13.04.09



Es esmu sajūsmā par visām grāmatām ( trešajā pārsvarā smējos), savukārt baigi žēl ka nevaru atvērt Midnight sun crying.gif kur tik skatos , cilvēki dod vai nu 0/10 vai arī 11/10 pati dodu 9/10 smile.gif
Jūs zinājāt, ka "Jauns mēness" sākumā ir atsauksmes par krēslu!
Turklāt daļa ir vecāka par 60 blink_a.gif

Šo rakstu rediģēja lasitaja: 28.04.2009 14:52
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

5 Lapas V  « < 2 3 4 5 >
Atbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
1 lietotāji/s lasa šo pavedienu (1 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 16.04.2024 09:19