Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Emmas "jaunais" izskats
i`m_GriM&EviL
iesūtīt 05.07.2005 20:27
Raksts #1


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 01.01.04
Kur: Ēģipte - Faraona Kapenes



Emma ir piemīlīga un ļoti skaista meitene ( vismaz vairumam tā liekas ) . Jau vairākās Emmas mājas lapās ir parādījušās jaunā bildes no 1 pirmizrādes " Wedding Crashers " . Laikam Londonā . Smaidīgā meitene vairāk nesmaida , jo zobiem ir uzliktas breketes , pieri klāj pumpas , kuras viņa nav centusies aizklāt un viņa staigā ar augstu uzrautiem pleciem un mazliet LAIKAM pieņēmusies svarā ... Man likās diezgan neizduvušās bildes . Kas Emmai īsti noticis ? Vairāk nerūpējas par savu izskatu ? Bildes varat apskatīt piemēram šeit ! Gaidu citu komentārus !
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
3 Lapas V  < 1 2 3 >  
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (20 - 39)
emmiite
iesūtīt 14.08.2005 22:21
Raksts #21


Izrāda pirmās maģijas pazīmes
*

Grupa: Bijušie
Pievienojās: 06.08.05
Kur: kaa kuro reizi...



njaa. nju, paaraak labi vinja neizskataas, bet tik drausmiigi jau nemaz nau! breketes, protams, speej pazeminaat pashapzinju, bet man pashai ir platiite un kad man to ielika, ar manu pashapzinju nekas iipashs nenotika! juutos pilniigi normaala un zobi arii paliek taisnaaki! bet es tomeer ceru, ka driiz tikshu no taas valjaa! tongue.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
lil`skater
iesūtīt 27.08.2005 15:34
Raksts #22


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 11.12.04
Kur: Parealitātē...



Nu iisteniibaa vinai ir taads vecums un driiz taas pumpas paaries, un breketes vina neesaa tikai taapeec lai vinai buutu labi zobi, tas noziimee ka vina veel joprojaam intereseejas par savu izskatu!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Mauvaise Mademoi...
iesūtīt 03.09.2005 20:52
Raksts #23


Veic pētījumu par katlu dibenu biezumiem
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 10.08.05



om'gosh , nodzeerusies, paartuseejusies, staavoklii un veel sazin kas ... labi teikts, fijusska wink.gif
pumpas ir normaala lieta, breketes- lai buutu skaists smaids... uzrautie pleci -vvz (velnsvinjuzina) ... pienjeemusies svaraa - vai naw vienalga ?!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
CrazyIlze
iesūtīt 05.10.2005 10:39
Raksts #24


Cep speķi Dūdijam
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.07.05



Hei war kaads man taas bildes paarlikt es neredzu,bet man neliekaas ,ka shii buutu negliita bilde:
http://www.emmawatson-fans.com/pics/detail...0f9138affd72605

Nu cilweeks kaunaas,ka winjam ir breketas un kas tur ljauns un weel pumpas kas par to muusdienaas daudziem taas ir wairaak,bet warbuut winjai ir kaada alergjiska reakcija pret tiem toneetaajiem un tachu kaada wajadziiba sleepties aiz cik tur bieza tonaalaa kreema:
http://www.emmawatson-fans.com/pics/detail...0f9138affd72605

Šo rakstu rediģēja CrazyIlze: 05.10.2005 10:43
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Heily16
iesūtīt 15.11.2005 19:57
Raksts #25


Cūkkārpas ekspresī iepazīstas ar jauniem draugiem
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 05.10.05
Kur: tur kur mani vajag tur kur manis pietrust tur es esmu un busu...



nu ok shis nav tas labakas bildes bet nu tapec jau traci nevajag celt whistling.gif nju ja ir pumpas bet nu 15 gados bez tam jau nu nevar wink.gif par breketem labak pastaigat ar tam kadu laicinju neka visu dzivi shkjibiem zobiem! ir tadi kam paveicam un vinjiem zobi ir taisni bet citiem tos vajag iztaisnot!svars ak tu dievs 500g un jau pasaules gals!nu gribes nometis!ja vinja ir stars un par savu izskatu varbut ari ir vairak jadoma neka citiem bet nu nav jau tas bildes ari tik drausmigas!vnk meitene aug!!!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Cerbera pavēlnie...
iesūtīt 23.11.2005 16:52
Raksts #26


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 04.08.05



Ak dievs, tauta! Ko juus piekasaaties? Tas viss ir tikai normaali!
Nju ko... man ar bija breketes, staigaat bija gruuti, jo trinaas gar luupu. saapeeja. pirms gada man taas nonjeema. man tagad riktiigs holivudas smaids... grin.gif blush.gif laughing.gif Nu redz ka vinja vism kaut kaa ruupeejas par savu ziskatu
ir redzeetas arii drausmiigaas dreebes emmai. piem vienaa ceremonijaa vina ieradaas ar melnu krutu boa un kleitu, kas vairaak atgaadinaaja kartupelu maisu

protams, tad vinja bij maza, bet 11 gadu mnaupraat bija un paliks ne iipasi maz! un tapat - vinai bija stiliste!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Heily16
iesūtīt 24.11.2005 15:22
Raksts #27


Cūkkārpas ekspresī iepazīstas ar jauniem draugiem
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 05.10.05
Kur: tur kur mani vajag tur kur manis pietrust tur es esmu un busu...



nu ja tieshi ta!!un ta 11 gadu bilde tieshaam ir kriminala!!!gatavais kartupelju maiss!!stiliste laikam chucheja wink.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
CrazyIlze
iesūtīt 24.11.2005 16:29
Raksts #28


Cep speķi Dūdijam
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.07.05



Kuam gan pusaudzim sada wecuma naw pumpu?NU labi ir tadi wunderkindy kuriem naw ,bet nu soory winai wiss ir OK!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
nitro
iesūtīt 29.11.2005 20:40
Raksts #29


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 01.10.05
Kur: Jelgava



Tas ir normāli parastam bērnam kurš nav kīnozvaigzne, es zinu tas ir stulbi, bet kinozvaigznei ir jārūpejas par izskatu! Tas mazina reputāciju!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Ange
iesūtīt 15.12.2005 13:35
Raksts #30


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 13.12.05
Kur: Valmiera



Viss ir normāli, nekāda dižā dzērēja vai vēl nezin, kas viņa nav arī stāvoklī jau nu ne, par to jau presē būtu uz pirmajām lapām.

Breketes - man nav bijušas, bet pumpas - pilnīgi ikdienišķa lieta un viņas vecumā tas viss ir pilnīgi dabiski un normāli smile.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Hinata
iesūtīt 15.12.2005 21:24
Raksts #31


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 22.12.04



Kas Emmai noticis? Pusaudžu vecums.
Pumpas? normāli. kuram tādu nav bijušu? Breketes? nav tik traki. pēcāk varēs atļauties plati smaidīt. grin.gif
Viņa tāpat vienmēr izskatās mazliet pajocīgi.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
smidzenite
iesūtīt 15.12.2005 21:36
Raksts #32


Cūkkārpas ekspresī iepazīstas ar jauniem draugiem
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 24.09.05
Kur: ārpus 4 sienām



Manuprāt viņa nemaz neizskatās resna huh.gif

Breketes ir tikai tāpēc lai viņai būtu taisni zobi!!!! Kurš tad gribēs viņu redzēt ja viņai būs šķībi zobi??? silent.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
dArkangelo
iesūtīt 15.12.2005 22:12
Raksts #33


Cūkkārpas ekspresī iepazīstas ar jauniem draugiem
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 03.11.05



Es teikšu tikai vienu jūs esat slimi, kā var patik ņemties pa citu privātajām dzīvēm, viņa tāda viņa šitāda. Vot tā jau ir mānija. Būtu izmantojuši laiku ai uzrakstītu kaut ko prātīgāku. Vispār šāda tipa forumu būtu jāaizliedz ar likumu un visi pārkāpēji jānokauj un jāizbaro tārpiem.smile.gif
Cilvēkam neļauj mierīgi dzīvot.
Cilvēku stulbums ir neizmērojams.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Cerbera pavēlnie...
iesūtīt 17.12.2005 15:18
Raksts #34


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 04.08.05



to bildi pat nevar redzeet, tur kur atveras, emmas tris bildes ir normaalas. ne brekeshu, ne kaut kaadas drausmiigas bluuzes, nekaaa! juus laikam nemaz nevienc neesat redzeejushi, bet galvenais paarspriest...
es nesaprotu, varb buus kaadi iebildumi, bet man nav nekaadu probleemu - tikai manas domas
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
resella
iesūtīt 17.12.2005 16:42
Raksts #35


Kārto teleportēšanās eksāmenu
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 06.04.04
Kur: all lall lā./ kaut kur, kur nebiju domājusi nonākt...



CITĀTS(X-girl @ 17.12.2005 15:18) *
to bildi pat nevar redzeet, tur kur atveras, emmas tris bildes ir normaalas. ne brekeshu, ne kaut kaadas drausmiigas bluuzes, nekaaa!

nu man ar tieshi tapat... huh.gif
ok nu tajas trijas bildes neteiksim ka emmai ir labs apgjerbs, bet tads nu ir vinjas stils... silent.gif vispar jau poters tur izskatas pec hipija... laughing.gif
nu ja pumpas... vinjai jau ka aktrisei un slavenibai vajadzetu vinjas macet apslept.
breketes-nja, paies laix un pazudis... wink.gif
resnums (kuru nepamaniju). ta ir katra cilveka pasha griba, cik daudz est vai ieturet dietu...

bet vai jums tas neshkjiet stulbi? iedomajieties ka katru ritu jus pieceljaties pamanat vienu putiti un jau rit laikraxta ir bilde ar graujoshu virsraxtu... unsure_a.gif nu kursh vel joprojam grib but slavens?

vai kad snevaretu ielikt to bildi kur vinjai redzamas tas "pumpas"? es neviena no iepriekshejam neko nesaskatiju. blink_a.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
joua
iesūtīt 17.12.2005 17:24
Raksts #36


Dzer sviestalu Trijos slotaskātos
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 25.11.05
Kur: 20 metrus virs zombiju pūļa, cīnoties par izdzīvošanu



CITĀTS
nu ja pumpas... vinjai jau ka aktrisei un slavenibai vajadzetu vinjas macet apslept.

zini,taa kosmeetika nav ljoti laba aadai-ir arii jaaljauj aadai paelpot.un kas jums nepatiik ar breketeem?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
resella
iesūtīt 17.12.2005 17:36
Raksts #37


Kārto teleportēšanās eksāmenu
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 06.04.04
Kur: all lall lā./ kaut kur, kur nebiju domājusi nonākt...



CITĀTS(joua @ 17.12.2005 17:24) *
zini,taa kosmeetika nav ljoti laba aadai-ir arii jaaljauj aadai paelpot.un kas jums nepatiik ar breketeem?

bet vinjai ir ljoti daudz iespeju tikt no vinjam valja. es to bildi kur vinjai ir tas pumpas neesmu redzejusi bet ja tas ir kkada pasakuma, tad gan vareja lietot kosmetiku.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Flare
iesūtīt 17.12.2005 20:22
Raksts #38


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.11.05
Kur: LV ♥



Man šķiet ka viņa izskatās normāli.
Breketes.. Nu un? Skaistums jau no tā manuprāt diži nemainās. Ir cilvēki, kuriem pat piestāv breketes. Pumpas. Pumpas, ir katram. Citiem lielākas, citiem mazākas, citiem vairāk, citiem mazāk. Viņai jau nu čista viņas nav daudz.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
taurenis
iesūtīt 17.12.2005 20:51
Raksts #39


Izrāda pirmās maģijas pazīmes
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 20.11.04
Kur: kad?



Vispar nav jau labi sita aprunat , nu bet labi . Pirmkart , vina nav resna , otrkart , pumpas 14 gados ir nomali, tadel piedodams . Bet breketes ja ir vajadzigas tad jaliek , tas nav atkarigs no cilveka . Bet augsti uzrautie pleci , mmm, varbut lencite krusturim slid nost. Tadel tas viss ir attaisnojams
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Funny-Bunny
iesūtīt 09.01.2006 18:56
Raksts #40


Izrāda pirmās maģijas pazīmes
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 09.01.06



Nu man izskatās,ka tās bikses vinjai ir pa lielu!!! Un breketes vispār nemanīju!!! Nevar īsti redzēt vai ir resnāka vai nav!!!! whistling.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

3 Lapas V  < 1 2 3 >
Atbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
1 lietotāji/s lasa šo pavedienu (1 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 29.03.2024 10:49