Kurbijkurne forums

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Izlasi, pirms iesūti!

Lūgums neaizrauties ar jaunu pavedienu veidošanu pa labi un pa kreisi – par visiem sīkumiem, par ko tik vien varētu iedomāties. Ja vēlies aizsākt jaunu tematu, tad runā par jautājumu, kas tevi interesē, par ko tev ir, ko teikt, un kuru tu patiešām vēlies apspriest.

Katra jauna pavediena pirmajam rakstam ir jābūt vismaz 150 vārdu garam (šajā lūgumā kopā ir 76 vārdi). Pretējā gadījumā pavediens tiks dzēsts, neskatoties uz to, kādas atbildes būs iesūtītas.

> Beigas jeb pēc daudziem gadiem
jefeniite
iesūtīt 19.10.2007 21:08
Raksts #1


Attīsta savu iekšējo Aci
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 23.07.03



Ir gadiijies runaat ar cilveekiem, kas nav peedeejo graamatu lasiijushi, vai vispaar nevienu, bet tomeer vinjus interesee, kaa tad tas viss beidzaas un kas notika ar Hariju. un vinjus uzjautrina mans peedeejaas nodaljas atstaastiijums, negribeetu teikt, ka staastot kaut ko piedomaaju klaat, taatad pashi notikumi ir pietiekami diivaini.

graamatas beigas paraadiija to, ka materiaalaas veertiibas Roulingas dziivee nav svariigas, jo nebija mineets (vismaz es nekaa taada nemaniiju un neatceros) ne par ko Harijs ir kljuvis (tas mani ljoti interesee, jo galu galaa iznaak, ka skolu vinjsh nepabeidza un taadaa veidaa par auroru vinjsh nevareetu kljuut, ja pieturamies pie noteikumiem un nedodam atlaides par voldija piebeigshanu), kur vinjsh dziivo arii es nemaniiju. Roulingai ir shkjitis svariigs tikai tas, ka vinjsh ir laimiigi preceejies daudzbeernu teevs (smiekliigi izklausaas).

ja pienjemam, ka Roulingu taa arii neizdosies nekad pielauzt rakstiit turpinaajumus, paliek ljoti daudzi jautaajumi, kurus gribeetos zinaat, un tieshi peedeejaa nodalja ir taa, kas tos rada. ja nebuutu shiis peedeejaas nodaljas, nebuutu jaadomaa, kaa buutu, ja buutu, jo nebuutu pat virziena kuraa domaat.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
3 Lapas V  < 1 2 3  
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (40 - 48)
la sindy
iesūtīt 27.07.2008 17:17
Raksts #41


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 08.05.08
Kur: Earth



CITĀTS(Džūna @ 28.11.2007 14:57) *
Nezinu kā jums, bet man tās beigas likās pretīgi salkanas un sabojāja visu grāmatu. Tas arī viss.


Es piekrītu tev... Būtu pat nedaudz interesanti, ja Voldijs būtu vinnējis Hariju.. Nu beigas ir meksikāņu seriāla cienīgas.. sad.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Tenma
iesūtīt 08.10.2008 20:32
Raksts #42


Izrāda pirmās maģijas pazīmes
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 02.05.07
Kur: Rīga



Hm... savā ziņā man šī noslēdzošā nodaļa patika... ļoti dzīvi un tēliem atbilstoši attēlota. vienīgi būtu paticis labāk, ja viņi visi tomēr būtu pabeiguši Cūkkārpu smile.gif būtu vēl viens (pārmaiņas pēc samērā jauks un bezrūpīgs) gads, ko aprakstīt... tongue.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Akvarelis
iesūtīt 24.10.2008 17:46
Raksts #43


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 05.06.08



Beigas bija reālistiskākas nekā visa septītā grāmata kopā ņemot. Vismaz epilogā viss norisinājās dabiski, pat ja nedaudz salkani. Manuprāt, tieši tādām tām arī vajadzēja būt, jo visa grāmata bija pilna ļaunuma, naida un ciešanu. Beigās viss bija izvērties pavisam jauki, proti, Harijs bija iemantojis klusu, mierīgu dzīvi, par kādu allaž tika sapņojis. Netrūka arī mazliet smieklu (viņi mīcās! un Malfoja plikais galvvidus) un skumju (atvadas). Par ko gan sūdzēties?

Saprotams, kārojās uzzināt vēl pāris lietu par Trijotnes dzīvi, tomēr tad jau nebūtu šāda pavediena, kur mēs varētu izprātot paši savas versijas.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Claire
iesūtīt 09.11.2008 13:18
Raksts #44


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 29.03.08



Man beigas patika. It īpašī tādēļ, ka beidzot redzēju Ronu un Hermioni kopā un gaidīju to jau no ceturtās grāmatas! Man liekas, ka Roulinga, nepabeidzot grāmatas visas lietas, ir devusi mums lielisku iespēju turpinat to visu fanstāstos.
Es gan īsti nesapratu, ko tu ar šo diskusiju gribēji panākt, bet es tikai izsaku savu viedokli. Man pilnīgi pret neko nav pretenziju. smile.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Lilija Evansa
iesūtīt 21.11.2008 19:04
Raksts #45


Izrāda pirmās maģijas pazīmes
*

Grupa: Bijušie
Pievienojās: 07.07.08
Kur: Asarā :) Prieka asarā :)



CITĀTS(Elony @ 25.12.2007 14:50) *
Papildus informācija.
Malfojs apprecēja meiteni vārdā Astorija Grīngrasa, jaunāko Grīngrasu gimenes māsu. Laikam tīrasiņu gimene.
Nevils appreceja Hannu Aboti no elšpūšiem. Viņa kļuva par Caurā Katla īpašnieci.

Un Tedijs Vilksons nav vilkatis, bet metamorfomags.

Protams ka tīrasini! biggrin.gif Ja viņa nebūtu tīrasine tas iedragātu Lūcija Malfoja reputāciju biggrin.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Elony
iesūtīt 22.11.2008 09:45
Raksts #46


Alveus anima
*******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 18.05.07
Kur: Aiz maskas
HP eksperts 2008



CITĀTS(Lilija Evansa @ 21.11.2008 19:04) *
Protams ka tīrasini! biggrin.gif Ja viņa nebūtu tīrasine tas iedragātu Lūcija Malfoja reputāciju biggrin.gif


Teorētiski uz to laiku Lūcijs varētu būt jau miris. rolleyes_a.gif
Redz, viņu varēja atkal ieslodzīt, vai arī šis iekultos vēl kādā tumšā lieta... 19 gadu laikā daudz kas var notikt, tāpēc iespējams, Drako nebūtu jāuztraucas par tēva viedokli.
Bet kā zinām, Drako arī domāja tāpat tikai viņa bija grūtāk nogalināt, atšķirībā no Lūcija, kurš kā rādās bija gan slepkavojis, kad spidzinājis vientiešus.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Seratna
iesūtīt 22.11.2008 11:06
Raksts #47


wunderkind
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 03.12.05
Kur: to sing a lullaby
Iedvesmotājs 2009



Astorija bija tīrasine, jo viņas māsa tāda bija. link.


CITĀTS(Elony)
Redz, viņu varēja atkal ieslodzīt

Maz ticams, jo Nercisa taču "izglāba Hariju", līdz ar to viņi visticamāk tiek uztverti kā nožēlnieki.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Lilija Evansa
iesūtīt 26.11.2008 14:52
Raksts #48


Izrāda pirmās maģijas pazīmes
*

Grupa: Bijušie
Pievienojās: 07.07.08
Kur: Asarā :) Prieka asarā :)



Nu jā, bet kā viņa savus nagus iecirta Harijā... Brr...tas varētu būt sāpīgi. Par Narcisu runājot man liekas, ka viņa visā Voldemorta padarīšanā iesaistījās ar nepatiku - pēc viņas attieksmes tā varēja spriest.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Mattiass
iesūtīt 27.11.2008 16:29
Raksts #49


Cep picas
Grupas ikona

Grupa: Aurori
Pievienojās: 25.03.04
Kur: Rīga
Foruma maršals 2012



Iecirst nagus nav noziegums.

Un no viņas viedokļa raugoties, viss ir loģiski. Darbošanās Voldemorta pusē viņai nesa tikai zaudējumus — vīru iebāza cietumā, dēlam klājās vēl labāk, domāju, viņai tā ap septīto grāmatu viss jau bija līdz kaklam.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

3 Lapas V  < 1 2 3
Atbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
2 lietotāji/s lasa šo pavedienu (2 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 28.03.2024 17:28