Kurbijkurne forums

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Izlasi, pirms iesūti!

Lūgums neaizrauties ar jaunu pavedienu veidošanu pa labi un pa kreisi – par visiem sīkumiem, par ko tik vien varētu iedomāties. Ja vēlies aizsākt jaunu tematu, tad runā par jautājumu, kas tevi interesē, par ko tev ir, ko teikt, un kuru tu patiešām vēlies apspriest.

Katra jauna pavediena pirmajam rakstam ir jābūt vismaz 150 vārdu garam (šajā lūgumā kopā ir 76 vārdi). Pretējā gadījumā pavediens tiks dzēsts, neskatoties uz to, kādas atbildes būs iesūtītas.

> Beigas jeb pēc daudziem gadiem
jefeniite
iesūtīt 19.10.2007 21:08
Raksts #1


Attīsta savu iekšējo Aci
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 23.07.03



Ir gadiijies runaat ar cilveekiem, kas nav peedeejo graamatu lasiijushi, vai vispaar nevienu, bet tomeer vinjus interesee, kaa tad tas viss beidzaas un kas notika ar Hariju. un vinjus uzjautrina mans peedeejaas nodaljas atstaastiijums, negribeetu teikt, ka staastot kaut ko piedomaaju klaat, taatad pashi notikumi ir pietiekami diivaini.

graamatas beigas paraadiija to, ka materiaalaas veertiibas Roulingas dziivee nav svariigas, jo nebija mineets (vismaz es nekaa taada nemaniiju un neatceros) ne par ko Harijs ir kljuvis (tas mani ljoti interesee, jo galu galaa iznaak, ka skolu vinjsh nepabeidza un taadaa veidaa par auroru vinjsh nevareetu kljuut, ja pieturamies pie noteikumiem un nedodam atlaides par voldija piebeigshanu), kur vinjsh dziivo arii es nemaniiju. Roulingai ir shkjitis svariigs tikai tas, ka vinjsh ir laimiigi preceejies daudzbeernu teevs (smiekliigi izklausaas).

ja pienjemam, ka Roulingu taa arii neizdosies nekad pielauzt rakstiit turpinaajumus, paliek ljoti daudzi jautaajumi, kurus gribeetos zinaat, un tieshi peedeejaa nodalja ir taa, kas tos rada. ja nebuutu shiis peedeejaas nodaljas, nebuutu jaadomaa, kaa buutu, ja buutu, jo nebuutu pat virziena kuraa domaat.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
3 Lapas V  < 1 2 3 >  
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (20 - 39)
washulis
iesūtīt 01.01.2008 16:23
Raksts #21


Cogito ergo sum
*******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.02.07
Kur: Divas mājas tālāk
Jaukais snīpis



hehe...noteikti tāds fiks uzradīsie vēl ātrāk, nekā spams sarunu sadaļā... kas tā par modi viņiem (visiem, kam ir bērni hp nākotnē), saukt bērnus kādu mirušu radinieku vai draugu vārdos... tas tā paredzami!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Elony
iesūtīt 01.01.2008 16:28
Raksts #22


Alveus anima
*******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 18.05.07
Kur: Aiz maskas
HP eksperts 2008



Daļēji tā ir tradīcija.
Harija otrais vārds ir Džeimss, par godu tēvam. Harija vecākā dēla Džeimsa otrais vārds ir Harijs, par godu savma tēvam. (ceru ka sapratāt laughing.gif )

Nosaukt bērnus dižu un ievērojamu radinieku vārdos ir pieņemami, jo tā viņi godina šos cilvēkus, atgādina par viņiem. Tiek uzskatīts, ka ta var arī mantot viņu spēku. Vienkārši sagadījās ka visi mira reizē un daudz un bija radinieki. Tāpēc arī tāds kalambūrs ar lielu skaitu jauno paaudzi, kas pārmanto vārdus.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
šausmiņa
iesūtīt 01.01.2008 17:30
Raksts #23


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 20.02.07
Kur: manis nav, tur ir citi.



CITĀTS(Elony @ 01.01.2008 16:28) *
Harija vecākā dēla Džeimsa otrais vārds ir Harijs, par godu savma tēvam.


khem, khem - Džeimsa jaunākā otrais vārds bija Siriuss, nevis Harijs!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Elony
iesūtīt 01.01.2008 18:01
Raksts #24


Alveus anima
*******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 18.05.07
Kur: Aiz maskas
HP eksperts 2008



Ehhh... drusku kļūdijos.

Nu bet par parējo apmēram tā arī ir. Vārds par godu ievērojamam, tuvam cilvēkam, lai caur bernu šis cilvēks turpinātu dzīvot.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Arbūzgalva
iesūtīt 16.02.2008 10:41
Raksts #25


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 14.01.06
Kur: Piparkūku namiņā.



Nu jā, es arī zināju, ka Severuss būs labais, tikai vajadzēja to sagaidīt.
Jāā, interesanti. smile.gif
Varēja arī pateikt, kas notika ar Hermiones vecākiem un Dērslijiem. Mani ļoti interesēja.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Manolo Blahnik
iesūtīt 17.02.2008 00:16
Raksts #26


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 07.02.08



vai ir cerības uz astoto vai vismaz "PēcPotera" grāmatu? wink2.gif

Roulinga nav neko ieminējusies, vai viņai vienkārši visa poteriāde līdz kaklam? glare.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Arbūzgalva
iesūtīt 17.02.2008 09:27
Raksts #27


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 14.01.06
Kur: Piparkūku namiņā.



Cik dzirdēju, laikam nebūs 8. gramātas, tika sacīts, ka viss atklāsies 7. grāmatā, lai gan, manuprāt, dažas lietas palika neizskaidrotas. blink_a.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Elony
iesūtīt 17.02.2008 12:33
Raksts #28


Alveus anima
*******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 18.05.07
Kur: Aiz maskas
HP eksperts 2008



Rovlinga jau teica, ka izdos Potera enciklopēdiju Leksikonu. Tur arī būs runāts par to, kas ar varoņime notiks nākotnē, gan jau pieminēs arī Dērslijus.
Bet par Hermiones vecākiem, domājams, skaidrs - Hermione viņus atrada, atbūra un atgādāja atpakaļ mājās, kur tie dzīvoja savas vientiešu dzīves.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Arbūzgalva
iesūtīt 17.02.2008 15:17
Raksts #29


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 14.01.06
Kur: Piparkūku namiņā.



O, ceru, ka LV tā būs pieejama, es varēšu izlasīt un vairāk uzzināt. Lieliski, manuprāt. smile.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Seratna
iesūtīt 18.02.2008 15:22
Raksts #30


wunderkind
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 03.12.05
Kur: to sing a lullaby
Iedvesmotājs 2009



Roulinga pēc tam intervijās var teikt daudz ko - es arī teiktu, ja būtu izlaidusi grāmatu ar tik nejēdzīgām beigām (1. Harijs nenomira). grin.gif

Mani pēc grāmatas izlasīšanas sajūsmināja fakts, ka Harijs ir tik liels idiots, ka veselas..daudzas grāmatas raud par krusttēva nāvi un beigās nosauc dēlu visu mīļotā mātes iekārotāja vārdā. Tas bija ģeniāli, lai neteiktu vairāk. Es saprotu - Strups ir labs utētē, bet come on - kur tur loģiskais saprāts - diez cik daudzi vecāki sauc bērnus to cilvēku vārdos, kas iekāro viņu vecākus.

"-Āw. tu mīlēji manu māti. Cik mīļi. Es nosaukšu savu dēlu tavā vārdā, lai gan skolas laikā tu man biji kā skabarga pakaļgalā."

Tas, ka Roulinga pēc tam paziņo, ka redz viena dēla vidējais vārds bija Siriuss, tad nu vismaz man pazuda ticamības moments grin.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Arbūzgalva
iesūtīt 18.02.2008 17:31
Raksts #31


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 14.01.06
Kur: Piparkūku namiņā.



Ne jau tāpēc viņš nosauca par Severusu, bet gan tāpēc, ka Severuss glāba Hariju, apdraut arī sevi.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Princese uz zirņ...
iesūtīt 19.02.2008 15:27
Raksts #32


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.08.05



Nu, par ko kļuva Harijs, mēs varam izlasīt Rovlingas mājas lapā sadaļā "mēneša burvis"...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Kety
iesūtīt 04.03.2008 21:24
Raksts #33


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 06.03.05



Ja es arī labprāt vēlētos uzzināt ko vairāk, jo galu galā, ja šī ir HP pēdējā grāmata, bet arbūt Roulingai ir padomā vēl kāda grāmata smile.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
magic_
iesūtīt 08.04.2008 12:35
Raksts #34


Cūkkārpas ekspresī iepazīstas ar jauniem draugiem
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 03.01.08



CITĀTS(Anarhiste @ 16.02.2008 11:41) *
Nu jā, es arī zināju, ka Severuss būs labais, tikai vajadzēja to sagaidīt.
Jāā, interesanti. smile.gif
Varēja arī pateikt, kas notika ar Hermiones vecākiem un Dērslijiem. Mani ļoti interesēja.

Nu ar Hermiones vecākiem viss ok, ja jau ar Hermioni viss ok. Gan jau, ka atbūra atpakaļ atmiņu un turpināja dzīvot.

Mani vairāk uztrauc Dērsliji. Vai viņi jebkad vēl satika Hariju?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
.Euphoria.
iesūtīt 08.04.2008 19:08
Raksts #35


Cūkkārpas ekspresī iepazīstas ar jauniem draugiem
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 27.01.08
Kur: Debesis.



Nešaubos, ka atbūra.
Jo kur gan viņa liktos - Voldijs uzvarēts.
Vairs nav iemesla ceļot apkārt.
Hm, kā jums liekas - harijs palika dzīvot pie vīzlijiem.?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
positiv denken
iesūtīt 08.04.2008 20:24
Raksts #36


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 03.08.07
Kur: starp daudziem, kas nav pūces



Manuprāt palika nenoteikts Dērsliju liktenis, kaut gan - nezinot, kas notiks baisajā nākotnē, kad Voldemorts pārņēmis varu, Harijs bija gatavs, ka NEKAD vairs nesatiks Dērslijus.
Un - kāpēc viņam gribēt tos satikt? Tikai tāpēc, ka tas ir cilvēcīgi? Tāpēc, ka beidzot viņi varētu izrunāties un saprasties?!? Maz ticams, bet reizē arī iespējams. Who knows...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
shocked mouse
iesūtīt 08.04.2008 21:11
Raksts #37


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 25.03.06



Man beigas likās tīri jaukas.
Tikai varēja jau vairāk un detalizētāk visu aprakstīt, savadāk tomēr, daudzi jautājumi palika neatbildēti. Protams, tagad ļoti labi var izvērsties fanfiku rakstītāji, bet tomēr... Kaut vai daži būtiski sīkumi par Tonksas un Remusa dēlu nebija minēti, tāpat kā jau iepriekš minētais Dērsliju liktenis.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Arvendella
iesūtīt 13.04.2008 12:07
Raksts #38


Cep speķi Dūdijam
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 11.04.08



CITĀTS(jefeniite @ 19.10.2007 22:08) *
Ir gadiijies runaat ar cilveekiem, kas nav peedeejo graamatu lasiijushi, vai vispaar nevienu, bet tomeer vinjus interesee, kaa tad tas viss beidzaas un kas notika ar Hariju. un vinjus uzjautrina mans peedeejaas nodaljas atstaastiijums, negribeetu teikt, ka staastot kaut ko piedomaaju klaat, taatad pashi notikumi ir pietiekami diivaini.

graamatas beigas paraadiija to, ka materiaalaas veertiibas Roulingas dziivee nav svariigas, jo nebija mineets (vismaz es nekaa taada nemaniiju un neatceros) ne par ko Harijs ir kljuvis (tas mani ljoti interesee, jo galu galaa iznaak, ka skolu vinjsh nepabeidza un taadaa veidaa par auroru vinjsh nevareetu kljuut, ja pieturamies pie noteikumiem un nedodam atlaides par voldija piebeigshanu), kur vinjsh dziivo arii es nemaniiju. Roulingai ir shkjitis svariigs tikai tas, ka vinjsh ir laimiigi preceejies daudzbeernu teevs (smiekliigi izklausaas).

ja pienjemam, ka Roulingu taa arii neizdosies nekad pielauzt rakstiit turpinaajumus, paliek ljoti daudzi jautaajumi, kurus gribeetos zinaat, un tieshi peedeejaa nodalja ir taa, kas tos rada. ja nebuutu shiis peedeejaas nodaljas, nebuutu jaadomaa, kaa buutu, ja buutu, jo nebuutu pat virziena kuraa domaat.


Nu kāda satarpība! Grāmatā jau nevajag visu atklāt.... Tā jau nav ziepene. Lai jau paliek kaut kas kur galviņu palauzīt un uzdot jautājumu " kā būtu bijis ja... " laughing.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
šķirmice
iesūtīt 13.04.2008 14:00
Raksts #39


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 12.03.07



es arī cerēju, ka būs šis tas vairāk par Dērsliju likteni un man liekas, ka viņi to bija pelnījuši, ja reiz aizņēma grāmatā tik daudz vietas smile.gif Man šķita, ka Roulinga gribēs viņus sodīt par visiem nodarījumiem, liekot piedzimt burvim Dūdija Dērslija ģimenē. Tas tik būtu joks - visu mūžu tā pretoties pret Harijam līdzīgo "šlaku" un galu galā pašiem iegūt tādu ģimenes locekli. Varu iedomāties Vernona tomātam līdzīgo piepūsto ģīmi uzzinot, ka mīļotā Dūdukiņa vienīgais dēls saņem vēsutli no Cūkkārpas! grin.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Elony
iesūtīt 13.04.2008 14:10
Raksts #40


Alveus anima
*******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 18.05.07
Kur: Aiz maskas
HP eksperts 2008



CITĀTS(šķirmice @ 13.04.2008 15:00) *
es arī cerēju, ka būs šis tas vairāk par Dērsliju likteni un man liekas, ka viņi to bija pelnījuši, ja reiz aizņēma grāmatā tik daudz vietas smile.gif Man šķita, ka Roulinga gribēs viņus sodīt par visiem nodarījumiem, liekot piedzimt burvim Dūdija Dērslija ģimenē. Tas tik būtu joks - visu mūžu tā pretoties pret Harijam līdzīgo "šlaku" un galu galā pašiem iegūt tādu ģimenes locekli. Varu iedomāties Vernona tomātam līdzīgo piepūsto ģīmi uzzinot, ka mīļotā Dūdukiņa vienīgais dēls saņem vēsutli no Cūkkārpas! grin.gif


Lūk, tas gan jau ir interesanti!
Un pat verētu būt tiesa! tongue.gif
Un ja kādreiz būs turpinājums, tad manuprāt, tā ir labākā iespēja kam aizraujošam.

Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

3 Lapas V  < 1 2 3 >
Atbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
1 lietotāji/s lasa šo pavedienu (1 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 19.04.2024 02:12