Kurbijkurne forums

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Izlasi, pirms iesūti!

Lūgums neaizrauties ar jaunu pavedienu veidošanu pa labi un pa kreisi – par visiem sīkumiem, par ko tik vien varētu iedomāties. Ja vēlies aizsākt jaunu tematu, tad runā par jautājumu, kas tevi interesē, par ko tev ir, ko teikt, un kuru tu patiešām vēlies apspriest.

Katra jauna pavediena pirmajam rakstam ir jābūt vismaz 150 vārdu garam (šajā lūgumā kopā ir 76 vārdi). Pretējā gadījumā pavediens tiks dzēsts, neskatoties uz to, kādas atbildes būs iesūtītas.

> Fakti, kas parādās citā gaismā
Elony
iesūtīt 11.09.2007 17:15
Raksts #1


Alveus anima
*******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 18.05.07
Kur: Aiz maskas
HP eksperts 2008



Šo pavedienu es gribu veltīt lietām, kas pieminētas iepriekšējās grāmatās, bet ar "Nāve Relikviju"
palīdzību parādās citā gaismā.

Te būs piemērs:
"Fēniksa ordeņa" 2, nodaļā "Pūču gars" bija vieta, kur Harijam jāskaidro, kas uzbruka Dūdijam. Viņš piemin atprātotājus.
Vernons saka:
CITĀTS
-Un kas, pie velna, ir šie atprātotāji?

Uz to atbild Petūnija:
CITĀTS
-Tie sargā burvju cietumu Azkabanu.

Kad Harijs un Vernons interisējas, kā viņa to zina, tad Petūnija saka:
CITĀTS
-Es dzirdēju... kā tas briesmīgais puika... stāsta par tiem viņai... pirms daudziem gadiem.

Harijs un aŗi laikam lielākā daļa no lasītājiem (arī es smile.gif ) pieņēma, ka runa ir par Liliju UN Džeimsu.
BET izrādās, ka tas ir par Liliju UN Strupu!
Nodaļā "Prinča atmiņas" Strups un Lilija taču sarunājās par atprātotājiem un Azkabanu un Petūnija to noklausījās! Lai nu kā - jāpiekrīt, ka mazais Strups noteikti bija briesmīgs puika. grin.gif

Tad varbūt kādam ir vēl prātā kāda ideja, kas "Nāves relikvijās" atklājas savādāk, kā domāja agrāk?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
2 Lapas V  < 1 2  
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (20 - 21)
kaiva
iesūtīt 17.02.2009 22:23
Raksts #21


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.06.06
Kur: tepat
Vārdmetējs 2012



tieši tapēc ir tik forši lasīt. tu tiešām visu laiku atklāj kaut ko jaunu.
pārlasot tās pašas epizodes
un pat it kā nevainīgus ikdienas tekstus
tu tos vari uztvert daudz dažādos veidos, kaut gan pirmajā reizē likā ka viņi vnk pļāpā un nekādas īpašas sajūtas tas neizraisa. es te nedomāju to kas atklājas par dažadiem noslēpumiem un faktiem- bet to kā kurš kuru uztver- kādas patiesībā Harija jūtas pret Hermioni un kādas Hermionei pret Ronu- viņa to itinkā māca un audzina- pemēram nupat izlasītajā gabalā, kur viņā ļoti aizraujoši brūk šim virsū par dezertēšanu- viņa īstenībā pārmet to ka viņš pameta Hariju ne jau viņu pašu kā meiteni. tas ka Roulinga tā apgalvo nebūt nemaina patiesību
tāpat- beigās kad visiem trim ir tas jautrais dialogs- tas apliecina ka patiesībā tur nekādas drāmas nav, viņi tiešām ir visi labi draugi un neviens nav uz otru pa īstam apvainojies

un tad- Ronam ir tāds teksts: mīlestībā un karā der visādi līdzekļi.- un uzreiz nākamajā teikumā- nomierinies ir ziemassvētku brīvdienas, mājās būs Luna
patiesībā viņš ir "found of her" (and me too) un priecājas ka varēs satikt
(tas ļoti labi ir jūtams iepriekšējās grāmatās kur viņš runā par un ar Lunu. un tas kā viņa atklāj harim ka viņš ir tāds neciešams egoists un tas kā mirkli vēlāk rons atklāj ka "tā luna ir kaut kas"
nu tas viss skaidri parāda patiesās attiecības ko roulinga rūpīgi cenšas slēpt bet viņai diez kā nepadodas.
nu par H&H vispār nerunāsim. tas ir pārāk aizkustinoši
(slauka asaru)
grin.gif
pieminēšu tikai to ka ne jau velti vairākos kadros rons tiek diezgan pat parupji nogrūsts malā
piemēram viņi pat neredz kā viņš uzvar savā labākajā spēlē...

un vairākās vietās arī Džinnija tiek diezgan konkrēti pasūtīta malā
nemaz nerunājot par to ka viņa vispār ir tik maz rādīta un viņi izķiras arī pēc būtības un pēdējā grāmatā viņas praktiski nav- toties viņš visu laiku ir kopā ar H
jā un pašās beigās viņš arī visai bezemocionāli aiziet viņai garām- jo daudz svarīgāk ir pastāstīt visu H un R
ja viņi tiešām būtu bijuši kā divas puses tas roulinga būtu izdomājusi kā Džinnijai doties līdzi un nekādas pasargāšanas blēņas tur nepastāvētu

(bet varbūtas šitas viss jau ir kaut kur aprunāts? rolleyes_a.gif )
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Hermaine
iesūtīt 16.09.2009 16:59
Raksts #22


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 06.04.07
Kur: Vakardienas trakumā



Par attiecību sarežģījumu var tikai piekrist - kas nu ir, tas nu ir, es gan gribētu teikt, ka viņa varbūt to nemaz tik ļoti necenšas slēpt, bet gan gluži kā Dumidors - grib, lai katrs pats to saprastu. smile.gif

Tagad par tēmu:
Izlasot pēdējo Poteriādes grāmatu man beidzot aizgāja, kāpēc Gliemjrags 6. grāmatas sākumā teica, ka Harijam ir mantojis savu talantu no mātes. Es patiesībā pēc 6. grāmatas diezgan ilgi domāju, kāpēc Lilijai bija tāds talants mikstūrās, jo, piemēram, kāpēc Džeimsa zizlis pēc Olivanda vārdiem bija lieliski piemērots pārvērtībām, tas visiem vairāk vai mazāk ir skaidrs, bet kāpēc Lilijai tieši mikstūras? Nu jā, pēc Strupa atmiņām viss skaidrs - kas tie par draugiem, ja nepārrunātu arī skolas lietas. smile.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

2 Lapas V  < 1 2
Atbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
1 lietotāji/s lasa šo pavedienu (1 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 28.03.2024 10:49