Kurbijkurne forums

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Izlasi, pirms iesūti!

Lūgums neaizrauties ar jaunu pavedienu veidošanu pa labi un pa kreisi – par visiem sīkumiem, par ko tik vien varētu iedomāties. Ja vēlies aizsākt jaunu tematu, tad runā par jautājumu, kas tevi interesē, par ko tev ir, ko teikt, un kuru tu patiešām vēlies apspriest.

Katra jauna pavediena pirmajam rakstam ir jābūt vismaz 150 vārdu garam (šajā lūgumā kopā ir 76 vārdi). Pretējā gadījumā pavediens tiks dzēsts, neskatoties uz to, kādas atbildes būs iesūtītas.

> Jūsu 3 mīļākās vietas, par ko noripoja asaras vai uznāca smieklu lēkmes
šķirmice
iesūtīt 30.07.2007 19:45
Raksts #1


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 12.03.07



Tātad manas 3 mīļākās vietas:

1. Prinča atmiņas. Kā jau iepriekš minēju, tas bija tieši tas, ko paredzēju un uz ko cerēju. Tā kā Strups ir starp maniem mīļākajiem grāmatas varoņiem (es domāju, Alans Rikmans te arī ir pie vainas smile.gif), es biju gandarīta par to, ka viņš izrādījās labais un ka Harijs publiski reabilitēja viņa piemiņu.

2. Maksūras un Harija satikšanās Kraukļanagu koptelpā. Vispirms jau es smējos par Maksūras šoku, pirmkārt, ieraugot Hariju nepiemērotā vietā, otrkārt par to, ka viņš lieto Nepieļaujamo lāstu (Mokum - aizstāvot Maksūru pret nāvēža necienīgu izlēcienu), treškārt par to, ka viņš vispār ir spējīgs prasmīgi to nodemonstrēt. Un šito svētulību - Maksūra norāj Hariju un tulīt pati nāvēdim uzlaiž vienu treknu Valdum! Labais! smile.gif

3. Narcisas atriebība. Kad Harijs pakrīt pēc Avada Kedavra trieciena, Voldis saka, lai kāds pārbauda, vai šis ir beigts. Un ko Narcisa dara - pieliecas pie Harija, aizklāj priešā matus, un pajautā, kas noticis ar Drako, un, saņemot pozitīvu atbildi, pasaka Voldim, ka Harijs ir beigts! Vienkārši super vieta! Man Drako māte savā ziņā vienmēr ir patikusi, jo viņai vissvarīgāk par visām Nāvēžu padarīšanām, bija ģimene un dēls. Es no tiesas ticēju un cerēju, ka viņa sevi vēl parādīs, un man par to prieks smile.gif

Un kas vislabāk patika jums?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
4 Lapas V  < 1 2 3 4 >  
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (40 - 59)
Arbūzgalva
iesūtīt 17.02.2008 15:13
Raksts #41


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 14.01.06
Kur: Piparkūku namiņā.



1) Severusa atmiņas. [neraudāju, bet palika ļoti skumji]
2) smieklīgi bija tas, ka Rons pateica, ka Hermione ir traka kā vāveres kaka, itkā nekas tāds, bet palika smieklīgi.
3) Freda nāve. ļoti skumji. sad.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Ashly
iesūtīt 17.02.2008 15:44
Raksts #42


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.08.03
Kur: savā nodabā



Paši visaizkustinošākie teikumi, kad sirdij jākāpj pa muti laukā un jārij saviļņojuma/skumju/aizkustinājuma kamoli, un līdz ar to ap tiem saistītā notikuma vietas gramatā:

1)
-Uz cīņu! Uz cīņu! Uz cīņu par manu saimnieku, mājas elfu aizstāvi! Sakausim Tumsas pavēlnieku - drosmīgā Regulusa vārdā! Uz cīņu!-

Komentārs: Mošķis bija pierādījums tam, cik ļoti kāds var izmainīties, pareizas attieksmes dēļ, jo elfs arī ir "dzīva radība ar jūtām, kas viņam ir tikpat svarīgas kā jebkuram cilvēkam". Harijs spēja atrast īsto pieeju, un Mošķis izmainījās par 180 grādiem.


2)
"Še dus Dobijs, brīvs elfs."

Komentārs: ļoti spēcīgs teikums, kas mani dziļi aizkustināja. Dobijs mira brīvs.


3)
-Skaties...man...acīs, - viņš nočukstēja. Zaļās un melnās acis satikās, taču jau pēc mirkļa tumšo acu dzīlēs kaut kas izdzisa - tās kļuva stingas, neredzīgas un tukšas. Roka, kas bija sagrābusi Hariju, ar troksni nokrita uz grīdas, un Strups vairs nekustējās.

Komentārs: Lilija bija tā, ko Strups mīlēja visu mūžu. Pirms skolas, skolas laikā un pat pēc Lilijas nāves Strups veltīja savu dzīvi, lai paglābtu vienīgo Lilijas pēcteci, kurš mantojis viņas skaistās, zaļās acis, tādēļ mirstot Strups vēlējās vēl reizi tajās ieskatīties. Acīs, kas "atklāja labāko, kas Severusā Strupā slēpās".

Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Nadīna
iesūtīt 17.02.2008 15:47
Raksts #43


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 23.08.07



1.Nevila pārmaiņas. Cīņas sākumā.
2.Atklājums par Strupa patieso būtību un mērķiem.
3.Narcisa, jā,jo tā bija kolosāla vieta, kur viņa paglāba Hariju.
4. Dumidora cilvēcība.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
EGO
iesūtīt 18.02.2008 08:56
Raksts #44


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 02.06.04



1) saistībā ar Strupu - aizkustinošs bija stāsts par aizstāvja sūtīšana Harijam mežā, kad tas aizveda viņu pie Grifindora zobena - mēmais sargenģelis; protams - Strupa atmiņas un epilogs (Baltuss Severuss);
2) abu elfu devums - Mokšķis - labais tēls (laikam jau noguris būt ļauns un izslā```` pēc mīlestības) un Dobija nāve;
3) Dumidora pagātnes atklāšana - manuprāt parāda ne tikai Dumidora vājās puses, bet parāda, ka Dumidora plānā bija gan Strupa, gan HP iepsējamā nāve augstāku mērķu vārdā (un tas vairs neliek man tika pozitīvi domāt par Dumidoru)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Sviests
iesūtīt 18.02.2008 15:28
Raksts #45


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 18.02.06
Kur: Kaut kur kaut ko čakarēju... xD un kādam krītu uz nerviem.



1. Kad Šaklbota aizstāvis paziņoja, ka ministrija ir gāsta.
2. Strupa atmiņas jā gan.
3. Kad tas glupais navēdis iespļāva sejā maksūrai, Harija uznāciens...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
nefretete
iesūtīt 19.02.2008 04:43
Raksts #46


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 04.11.06



Smieklīga un pilnībā negaidīta šķita Persija parādīšanās smile.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Princese uz zirņ...
iesūtīt 19.02.2008 14:45
Raksts #47


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.08.05



Smieklīgas grin.gif
-Dērsliju aizbraukšana
-nez no kurienes uzradies Persijs, pie tam ar humora izjūtu
-vajadzību istabā :"ja mēs viņu dēļ mirsim, es tevi nositīšu"
-radio

Raudamgabali crying.gif
-kapsēta, Poteru māja ar "grafiti" un piemineklis
-Rona aiztīšanās un atgriešanās
-notikumi Aizliegtajā mežā
-visu pušu sitošās Prinča atmiņas un nāve
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
nešķīstais skuķi...
iesūtīt 19.02.2008 20:25
Raksts #48


Cīnās ar Lankašīras laumiņām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.05.05
Kur: explosion



pavisam biju aizmirsusi..

rēcīgā tante Mjuriela! grin.gif
viņas komentāri bija vnk rē-cī-gi!!!!! laughing.gif

piemēram, kad viņa izteicās par Hermioni:
CITĀTS
"Ak vai, tad šī būtu tā vientiesīte? [..] Slikta stāja un kārnas potītes."


man patika! cool.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Seratna
iesūtīt 20.02.2008 02:10
Raksts #49


wunderkind
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 03.12.05
Kur: to sing a lullaby
Iedvesmotājs 2009



CITĀTS(Ashly @ 17.02.2008 15:44) *
Paši visaizkustinošākie teikumi, kad sirdij jākāpj pa muti laukā un jārij saviļņojuma/skumju/aizkustinājuma kamoli, un līdz ar to ap tiem saistītā notikuma vietas gramatā:

1)
-Uz cīņu! Uz cīņu! Uz cīņu par manu saimnieku, mājas elfu aizstāvi! Sakausim Tumsas pavēlnieku - drosmīgā Regulusa vārdā! Uz cīņu!-

Komentārs: Mošķis bija pierādījums tam, cik ļoti kāds var izmainīties, pareizas attieksmes dēļ, jo elfs arī ir "dzīva radība ar jūtām, kas viņam ir tikpat svarīgas kā jebkuram cilvēkam". Harijs spēja atrast īsto pieeju, un Mošķis izmainījās par 180 grādiem.
2)
"Še dus Dobijs, brīvs elfs."

Komentārs: ļoti spēcīgs teikums, kas mani dziļi aizkustināja. Dobijs mira brīvs.
3)
-Skaties...man...acīs, - viņš nočukstēja. Zaļās un melnās acis satikās, taču jau pēc mirkļa tumšo acu dzīlēs kaut kas izdzisa - tās kļuva stingas, neredzīgas un tukšas. Roka, kas bija sagrābusi Hariju, ar troksni nokrita uz grīdas, un Strups vairs nekustējās.

Komentārs: Lilija bija tā, ko Strups mīlēja visu mūžu. Pirms skolas, skolas laikā un pat pēc Lilijas nāves Strups veltīja savu dzīvi, lai paglābtu vienīgo Lilijas pēcteci, kurš mantojis viņas skaistās, zaļās acis, tādēļ mirstot Strups vēlējās vēl reizi tajās ieskatīties. Acīs, kas "atklāja labāko, kas Severusā Strupā slēpās".


Man patika šī atlase smile.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
cola
iesūtīt 25.02.2008 18:02
Raksts #50


Cūkkārpas ekspresī iepazīstas ar jauniem draugiem
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 22.02.08



Visu bija tik interesanti lasīr, ka grūti iedomāties, kuras 3 vietas bija visinteresantākās, taču ja jāizvēlas, tad laikam:

1) tās jūtu ainas: Rons un Hermione, Harijs un Džinnija, Vilksons un Tonksa u.c.

2) Malfoju mājas notikumi,

3) vieta, kad visi bija tikko ieradušies Midzeņos.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
kaca95
iesūtīt 25.02.2008 19:59
Raksts #51


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 03.01.06



1) Dobijs nomirst izglābjot Hariju un viņa draugus
Man tā vieta ļoti patika. Bija tik grūti izlasīt ar kādu godu un ciņu pret mazo nabaga elfu Harijs izturās. Viņš pats, bez maģijas izraka kapu, un arī kapakmens uzraksts bija aizkustinošs. Man liekas, ka Dobijs bija pelnījis tik skaistu nāvi, jo viņš patiesi bija daudz darījis gan Harija, gan visu burvju labā.

2) Harijs dodas pretī nāvei ar saviem tuvajiem
Man tik ļoti palika žēl mazā Tedija, kurš izauga tā arī neiepazīstot vecākus. Tomēr, Remuss un Tonksa mira abi kopā. Arī Lilijas, Džeimsa un Siriusa vārdi man likās aizkustinoši. Pats labākais mirklis bija tad, kad Harijs apzinājās, ka viņam jāmirst bez cīņas, un jādara to citu labā. Šajā vietā es apraudājos...

3) Epilogs
Tas bija tiešām jauks, mīļš un nedaudz smieklīgs nobeigums šim burvīgajam stāstam. Man nācās pasmaidīt par bērnu naivumu un Džeimsa raksturiņu, kas tik ļoti līdzinājās vecajam, labajam Žuburam. Rons mudina Rozi pārāk nedraudzēties ar Skorpiu: "Un, Rozīt, nedomā ar viņu par daudz draudzēties, dzirdi? Vīzliju vecpaps mūžam nepiedos, ja tu iziesi par sievu pie tīrasiņa." grin.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Bad_Enny
iesūtīt 26.02.2008 09:06
Raksts #52


Izrāda pirmās maģijas pazīmes
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 26.08.06
Kur: Kkur starp zemi, ūdeni, debesīm un elli...



Hmm.. lai gan grāmata man no visas Poter-sērijas patika vismazāk, nav grūti nosaukt tās nedaudzās vietas, kas tiešām likās saistošas..

1. Strups un viss ap to. Tā kā tas ir mans mīļākais tēls, es domāju lieki piebilst, ka vesela nodaļa par viņu vien bija kā uzvarēt loterijā. [xD.gif] Saturs tiešām šokēja, lai neteiktu vairāk, lai ganj au sen biju pārliecināta, ka viņš būs labs utt, Bet Lilija.. jā, nebiju iedomājusies, ka tur pavīdēs viņa.
2. Vieta, kur Poters ar savu "garu valstību" devās pie Voldemorta. Aizkustinoši un skumji.
3. Pati kauja. lai gan, es atkal patēlošu īgnu vecmammu, kas ar neko nav apmierināta un teikšu, ka kauja varēja būt plašāk aprakstīta utt.. Epizodi izlasīju 2x, ja nekļūdos. Teiksim tie paši elfi, kas šķērēja visiem stilbus un potītes - nu ģeniāli. Kā arī Harija un Voldemorta dialogs.. Nu te vismaz beidzot var just, ka puisītim nav vairs ne 12mit, ne 15mit gadi.

Jā, laika šīs trīs vietas patika visvairāk. smile.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Snorkes Jaunkund...
iesūtīt 01.03.2008 23:05
Raksts #53


Cenšas pārkliegt komentētāju Pasaules kausa izcīņā kalambolā
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 05.07.04
Kur: Zilganzaļā, saules caurspīdētā, jūras vilnī



1)Strupa nāve
Es tā priecājos! Tik laba vieta laughing.gif jo man vienkārši līdz nelabumam riebjas Strups. silent.gif

2) Augšāmcelšanas akmeņa izmantošana un Harija došanās pie Voldemorta ar vecākiem, Siriusu un Vilksonu.
Man ļoti patika tā vieta, tikšanās ar viņiem un tās sarunas, un pēc tam Harijs tā mierīgi varēja aiziet pie Voldemorta - tas man likās riktīgi labi.

3) Harija un Maksūras tikšanās Kraukļanaga tornī.
Tas bija forši! happy.gif

un ir vēl viena vieta

4) Harija saruna ar Dumidoru Kingskrosā.
Ļoti aizraujoša nodaļa un sarunas, man baigi patika.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
positiv denken
iesūtīt 02.03.2008 14:13
Raksts #54


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 03.08.07
Kur: starp daudziem, kas nav pūces



Vispamatiigaakais iespaids, protams, radaas peec angliskaa varianta izlasiishanas, latvisko lasot - iipashs adrenaliins neizstraadaajaas!

1) Paarsteidza Harija tikshanaas/saruna ar Dumidoru "Kingskrosas stacijaa".
2) Paarnjeema panika un stress -
* Gringotu bankas aplaupiishanas akcija;
* kad trijotni atmaskoja kjersteklju banda (pateicoties Harija paardroshajai Voldija piesaukshanai);
* kad peeksnju Paarveertiibu istabaa uzradaas Drako ar saviem ierochneseejiem un saaka jaukt visus plaanus;
3) aizsita elpu - Harija un Voldija izskiroshaa ciinja Cuukkaarpas zaalee.

Nu, zinaama vilshanas un izmisums mani paplosiija, kad Harijs it kaa nomira un man skita, ka izpaliks LIELAA CIINJA strap H un V. IIpashi paarsteidza Strupa naave.

Šo rakstu rediģēja positiv denken: 02.03.2008 14:14
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Kety
iesūtīt 04.03.2008 21:04
Raksts #55


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 06.03.05



Nu pirmkārt man tiešām patika, ka Strups irādījās labais varonis, jo arī man viņš ir viens no mīļākajiem HP tēliem
nu bija arī iteresanti pavērot Rona dismas uz Hariju, ka viņš veļ satiekas ar Džinniju smile.gif
Nu vēl arī tikšanās ar Dumidoru grāmatu beigās smile.gif!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
ota
iesūtīt 22.03.2008 17:51
Raksts #56


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 05.02.08



1/ Gājiens mežā

2/ Pēdējā cīņa

3/ Burvju radio - Potervakts
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Marelle
iesūtīt 22.03.2008 20:01
Raksts #57


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 25.03.07
Kur: pie datora un grāmatām
Reģe 2008



1) Kā jau te izskanēja, tad man ļoti patika strupa atmiņas. Uz kaut ko tādu biju cerējusi.

2) Apraudājos tad, kad Dobijam bija bēres un kā Harijs to kapu raka.

3) Tad, kad Harijs devās cauri mežam, lai ņomirtu un viņam visapkārt bija "ēnas".
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Potere
iesūtīt 22.04.2008 21:56
Raksts #58


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 07.03.04
Kur: tepat uz vietas



Vieta, kur Freds un Džordžs smējās par Freda ausi un vieta, kur Vīzlija kundze sāka kliegt uz Bellatrisi lika pasmaidīt.

Taču vietās, kur nogalināja Dobiju, nogalināja Fredu, Tonksu un Vilksonu es nobirdināju pa asarai. skumji.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Moriartijs
iesūtīt 23.04.2008 17:34
Raksts #59


Gatavo atskaiti Zemvaldim
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 20.02.07
Kur: trust me, i'm a liar
Fotogrāfs 2009



1. vietā - protams, ka Severusa atmiņas. Pelnīta pirmā vieta vismīļāko scēnu topā.

2. vietā - kā Harijs leca aukstajā ezerā pēc zobena, bija interesanti.

3. vietā - septiņu Poteru padarīšana, taču to varēja izspēlēt arī labāk. Pārvērsties par random charu un mierīgi aiziet.

*Ļoti nepatika - Hedvigas nāve.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
kaiva
iesūtīt 23.04.2008 20:04
Raksts #60


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.06.06
Kur: tepat
Vārdmetējs 2012



man patika kā Strups mira.
skaties... man... acīs...

es zinu ka jūs tur domājat ka viņš gribēja redzēt Lillijas acis bet es to saprotu kā saikni star viņu un Hariju, telepātiska pārraide utml- ļoti emocionāli grin.gif
pēc tādas ainas nemaz neiebilstu ka viņš ir beigts happy.gif (lai piedod man Strupa pelūdzējas)

kad Dobijs mira, točna noritēja asara

patika tā dramatiskā beigu cīņa publikas priekšā. pilnīgi var dzirdēt kā nedaudz piesmakusi balss atskan stingajā klusumā
-ES NEGRIBU LAI KĀDS MAN PALĪDZ

oooh, Haris beidzot izskatījās varens un spēkpilns un šausmīgi apbrīnojams
(smejos protams, bet tiešām patika^___^)

vispār beigas bija diezgan interesantas

ak jā
Strupa atmiņas nu gan izklausījās pēc totālākā fika (tas gan ir offtopiks protams:])

Šo rakstu rediģēja kaiva: 23.04.2008 20:05
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

4 Lapas V  < 1 2 3 4 >
Atbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
1 lietotāji/s lasa šo pavedienu (1 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 16.04.2024 21:44