Kurbijkurne forums

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Izlasi, pirms iesūti!

Lūgums neaizrauties ar jaunu pavedienu veidošanu pa labi un pa kreisi – par visiem sīkumiem, par ko tik vien varētu iedomāties. Ja vēlies aizsākt jaunu tematu, tad runā par jautājumu, kas tevi interesē, par ko tev ir, ko teikt, un kuru tu patiešām vēlies apspriest.

Katra jauna pavediena pirmajam rakstam ir jābūt vismaz 150 vārdu garam (šajā lūgumā kopā ir 76 vārdi). Pretējā gadījumā pavediens tiks dzēsts, neskatoties uz to, kādas atbildes būs iesūtītas.

> Jūsu 3 mīļākās vietas, par ko noripoja asaras vai uznāca smieklu lēkmes
šķirmice
iesūtīt 30.07.2007 19:45
Raksts #1


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 12.03.07



Tātad manas 3 mīļākās vietas:

1. Prinča atmiņas. Kā jau iepriekš minēju, tas bija tieši tas, ko paredzēju un uz ko cerēju. Tā kā Strups ir starp maniem mīļākajiem grāmatas varoņiem (es domāju, Alans Rikmans te arī ir pie vainas smile.gif), es biju gandarīta par to, ka viņš izrādījās labais un ka Harijs publiski reabilitēja viņa piemiņu.

2. Maksūras un Harija satikšanās Kraukļanagu koptelpā. Vispirms jau es smējos par Maksūras šoku, pirmkārt, ieraugot Hariju nepiemērotā vietā, otrkārt par to, ka viņš lieto Nepieļaujamo lāstu (Mokum - aizstāvot Maksūru pret nāvēža necienīgu izlēcienu), treškārt par to, ka viņš vispār ir spējīgs prasmīgi to nodemonstrēt. Un šito svētulību - Maksūra norāj Hariju un tulīt pati nāvēdim uzlaiž vienu treknu Valdum! Labais! smile.gif

3. Narcisas atriebība. Kad Harijs pakrīt pēc Avada Kedavra trieciena, Voldis saka, lai kāds pārbauda, vai šis ir beigts. Un ko Narcisa dara - pieliecas pie Harija, aizklāj priešā matus, un pajautā, kas noticis ar Drako, un, saņemot pozitīvu atbildi, pasaka Voldim, ka Harijs ir beigts! Vienkārši super vieta! Man Drako māte savā ziņā vienmēr ir patikusi, jo viņai vissvarīgāk par visām Nāvēžu padarīšanām, bija ģimene un dēls. Es no tiesas ticēju un cerēju, ka viņa sevi vēl parādīs, un man par to prieks smile.gif

Un kas vislabāk patika jums?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
4 Lapas V  < 1 2 3 4 >  
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (20 - 39)
**Kittie**
iesūtīt 08.08.2007 00:01
Raksts #21


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 02.09.05
Kur: vecrīga



1. noteikti, ka Strupa atmiņas. es zinu, ka man nāca raudiens riktīgi ilgi. tas bija tik skumji. Neko tādu nebiju gaidījusi.
2.Freda nāve. tas bija šausmīgi. mana mamma ienāca istabā un brīnījās par ko es raudu.
3. Malfoja mātes rīcība aizliegtajā mežā. Tas tiešām bija cēli no viņas puses. arī neko tādu es nebiju gaidījusi.
bet vispār. es jau varētu nosaukt vēl veselu kaudzi ar lietām par kurām man nāca raudiens vai smiekli. ;( bet ja jau tikai trīs... grin.gif silent.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
šausmiņa
iesūtīt 09.08.2007 09:50
Raksts #22


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 20.02.07
Kur: manis nav, tur ir citi.



1. brīdis, kas Harijs savu dēlu nosauc par Albusu Severusu...
2. Strupa atmiņas bija labas, tiešām labas.
3. kā Harijs leca ezerā pēc zobena.

ir jau vēl, tās varātu uzskaitīt vēlāk.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Chou
iesūtīt 10.08.2007 09:04
Raksts #23


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 06.03.04
Kur: somewhere...@ RSU :)



ar tikai trīs vietām ir grūti, bet :
*) Hermiones skūpsts Ronam - vnk. super, un tie teksti par "OI! it is war going around!"

*) Kingskrosa - Harija un Dumidora saruna..., bet taa arī veel neesu saprastusi, kas tas par bēbi tur bija nez kapēc piesaistīja uzmanību...

*) Godrija gravas kapi - gan monuments Harija vecākiem un viņam pašam, gan kapi kā tādi...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
kvadrātsakne no ...
iesūtīt 10.08.2007 17:16
Raksts #24


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 11.07.05



mans Top3

>>Strupa atmiņas. Pirmajās grāmatās man Strups īpaši nepatika, bet tagad es viņu mīlu happy.gif

>>Kingskrosa. (šito raksta kopā vai atsevišķi?! huh.gif ) Saruna ar Dumidoru bija apburoša. Vismaz beidzot uzzināju taisnību par viņu un viņa pagātni.

>>Toms ( tongue.gif ) vs. Harijs. Man patika tā vieta, kad Harijs Voldemortam stāstīja par to, ka viņš (Harijs) ir tā zižļa īpašnieks (vai kas tur viņš skaitījās) un tad vēl viņš bonusā nosauca V. par Tomu vai Melsudoru vai kā viņš tur teica. grin.gif

P.S.
CITĀTS
kas tas par bēbi tur bija nez kapēc piesaistīja uzmanību...

Man šķiet, ka tā bija tā Voldemorta dvēseles daļiņa, kas mitinājās Harijā, jo Voldemorts taču nogalināja arī to.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
pekene
iesūtīt 11.08.2007 18:37
Raksts #25


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: Bijušie
Pievienojās: 18.11.03
Kur: starā par dzīvi



Man ar 3ām būs par maz.

1. Sajūsminājos par ainu, kur Narcisai dēls ir svarīgāks par Voldemortu [tāds ļaunais saņem, Voldij! prieks grin.gif]. Kaut kāds cilvēcīgums.
2. Dobija kapa rakšana. Un arī pirms tā - kā Harijs tā uzmanīgi un uzticīgi tur visu ar un ap viņu. Aizkustinoši.
3. Kad Harijs pārmeklēja Siriusa istabu. Siriuss kā nekā bija mans mīļākais tēls, un tāpēc laikam. Vienkārši tāda atblāzma no mana mīļākā tēla pagātnes un kaut kādas zīmes no laika, kad viņš vēl bija dzīvs.
4. Harija akmens pagriešana, kad uz laiciņu tā kā atgrieza vecākus, Siriusu un Vilksōnu. Tā atbalstīšana no viņu puses. Vecāki mani nesajūsmināja tik ļoti kā Siriuss [atkal mīļākā tēla statuss laikam spēlē lomu] un Vilksōns [jo nomira, tikko piedzimis dēls un tur līdzības krusttēvu būšanā ar Hariju un tamlīdzīgi]. Plus, tas, ka Harijs bija gatavs doties nāvē for the greater good happy.gif. Smuki. Aizkustinoši atkal. Ļoti raudāju.
5. Nevils un čūska ^__^. Uzticība un, jā, lojalitāte. Pēdējās vēlēšanās izpildīšana.


CITĀTS(Daniels_Redclifs @ 30.07.2007 23:43) *
Albusa teikums:"..protams, ka shis viss notiek tavaa galvaa Harij, tikai kaapeec, lai taa nebuutu iisteniiba?"
Tas teikums bija ļoti happy.gif. Un tieši tāds, kādu es to paredzēju. Tieši tāds, kādu biju iedomājusies Dumidōra atbildi.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
dreamer
iesūtīt 11.08.2007 20:41
Raksts #26


Cīnās ar Lankašīras laumiņām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 30.05.04
Kur: kastē un betonā



nu ja jau tikai trīs, silent.gif tad:
1. Mokšķa (Kreacher) stāsts par medaljonu maiņu un vēlākā Mokšķa saruna ar Mahorku Flečeru (Mundungus Fletcher) laughing.gif
2. Džordža zaudētā auss sākumā ko vēl skumjāku darīja Freda nāve beigās. crying.gif
3. Ciemošanās un notikumi pie Bazildas Prātvēderes (Bathilda Bagshot) - tas bija tā negaidīti. ohmy.gif

..bet pieminēšanas vērti šķiet arī notikumi ciemojoties pie Lunas tēva, kad Harijs, Hermione un Rons atklāj, ka Lunas jau kādu laiku nemaz nav mājās, stāsts par trīs brāļiem un nāves reliktiem (atsevišķa pasaciņa grāmatas vidū), ielaužšanās un notikumi Gringotu bankā, Malfoja mātes rīcība.....
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
terapsina
iesūtīt 13.08.2007 00:37
Raksts #27


Cūkkārpas ekspresī iepazīstas ar jauniem draugiem
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 13.07.07
Kur: Cīnās par maģisko radību līdzvērtības tiesībām...



CITĀTS
CITĀTS

kas tas par bēbi tur bija nez kapēc piesaistīja uzmanību...

Man šķiet, ka tā bija tā Voldemorta dvēseles daļiņa, kas mitinājās Harijā, jo Voldemorts taču nogalināja arī to.


Tā nebija tā dvēseles daļa, kas bija Harijā, bet pats Voldemorts... nu viņa dvēsele, jo tad kad viņš trāpīja ar nogalināšanas lāstu Harijam, rādīja, ka arī Voldemorts bija nokritis un piecēlās tad pat, kad Harijs. Tātad "Kingskrosā" tobrīd atradās abu dvēseles, tikai Harija tāteikt ir nesakrpopļota. Tas pretīgais bērns ir Voldemorta sagrieztā un savainotā dvēsele, nu tas kas no tās atlicis.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
šausmiņa
iesūtīt 17.08.2007 18:45
Raksts #28


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 20.02.07
Kur: manis nav, tur ir citi.



papildinājums:

1. kā Strups izleca pa logu wink.gif
2. Batildas nāve
3. un gringotu zelta vairošanās...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
terapsina
iesūtīt 19.08.2007 03:20
Raksts #29


Cūkkārpas ekspresī iepazīstas ar jauniem draugiem
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 13.07.07
Kur: Cīnās par maģisko radību līdzvērtības tiesībām...



Trīs fragmenti, kas piepilda ar apmierinājumu.

Kā Dūdijs pasaka, ka Harijs nav brīvas telpas nevajadzīga aizpildīšana... wink.gif
Kā Tonksa pastiepj roku un saka "Uzmini kas!"
Kā Narcisa prasa vai viņas dēls ir dzīvs.

CITĀTS
1. kā Strups izleca pa logu wink.gif


Kur tad Strups izleca pa logu? Tu domā to brīdi, kur viņš pa logu izlido tāpat kā Voldemorts?

Šo rakstu rediģēja terapsina: 19.08.2007 03:21
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Edzinsh
iesūtīt 19.08.2007 12:21
Raksts #30


Attīsta savu iekšējo Aci
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 21.09.05
Kur: uz saulainās taciņas



Strups izlēca pa logu tad, kad sākās sacelšanās. [Aina ar Maksūru un Hariju.]

Garšīgākās vietas:
1) Mollijas teksts par suņu tēmu;
2) Kingskrosa [un - jā, tāds ir pareizais pieraksts xD.gif] ar Harija un Dumidora sarunu;
3) epilogs - jaukā ģimeniskuma dēļ, bet ģimenes motīvs būtībā iekļauj arī pārējās mīļainas - t.sk. Mollijas b****. smile.gif.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Logan
iesūtīt 21.08.2007 13:54
Raksts #31


Cenšas pārkliegt komentētāju Pasaules kausa izcīņā kalambolā
*****

Grupa: Bijušie
Pievienojās: 21.05.04
Kur: Kamelota



Visu laiku tikai lasīju, ko citi raksta, jāizsakās arī pašai.
Tādu konkrēti 3 laikam nav, drīzāk jau nodaļas vai kaut kā tā.

1) Kracher's Tale <-- nodaļa. ļoti patika. Zināju, ka Reguluss būs R.A.B., un Mokšķis un stāsts bija šausmīgi aizraujošs. Mazliet pirms tam arī, Lilijas vēstule bija jauka. Vispār man grāmatā patika atmiņas, stāsti un viss, kas vairāk uz pagātni, Laupītājiem, Strupu attiecas.
2) Kā Harijs raka Dobijam kapu / Strupa atmiņas. Nevaru izvēlēties.
3) No tās pēdējās cīņas Narcisas gājiens, kad viņa paziņoja, ka harijs ir miris. Man vienmēr licies, ka viņa Drako mīl vairāk par visu pasaulē. (nevar jau nemīlēt).

Ja par aizkustinošajām vietām, tad noteikti tā, kur Hariju lūdz būt par krusttēvu. ļoti spoilerīgā veidā jau iepriekš zināju, ka gan Tonksa, gan Remuss mirs, tāpēc gandrīz apraudājos, kad Remuss tāds priecīgs un tā. Visus Laupītājus apslepkavoja. silent.gif
Rons tāds smieklīgs, dvīņi tādi vienmēr bijuši, Freda joki par ausi happy.gif , radio, Godrika grava. Nu daudz visādu sīkumu kas patīk. bet noteikti nepatika pēdējā nodaļa. Nu nezinu, pārāk salkani priekš manis. Tad jau varēja vairāk nobeigumu, to visu traci pēc tam. Man nepatika 3 relikviju noslēpums, jo gan par apmetni, gan zizli es sapratu krietni pirms viņiem, par apmetni uzreiz, par zizli - kad Harijs runāja ar Olivanderu par Drako zizli. Gaidīju, kad viņš pats to sapratīs. Un Hermiones gudrība, talants un soma, kurā varēja atrast visu vnk krita uz nerviem.

Nu tā. Kopumā noteikti pabeigusi HP sēriju (ja pabeigusi) izcili, krietni labāka grāmata par pēdējām, kas brīžiem likās samocītas.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Hikari
iesūtīt 24.08.2007 22:50
Raksts #32


Skatās acīs baziliskam
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.07.04
Kur: Latvija <-> Japāna
Sakuras ziediņš



Man būtu krietni jāpadomā, lai izvēlētos trīs mīļākās vietas, jo pati grāmata bija vnk super, bet nu, padomajot, laikam sanāk šīs te:

1. Voldemorta nāve, aka, pēdējā nodaļa. Ļoti patika.

2. Strupa atmiņas, jo, jāatzīst godīgi, nekad neko tādu nebiju noajutusi. Tas, ka Harijam bija mātes acis... tas, patiesībā nozīmēja daudz vairāk, kā biju spējīga iedomāties. Strups tik ļoti mīlēja Lilliju, ka pat viņa aizstāvis bija stirna... happy.gif

3. Harija satikšanās ar Dumidoru Kingskrosas stacijā un kārtīga izrunāšanās, ļoti patika tas moments. smile.gif Kā arī šo vietu dala tas skats, kad Harijs iet ar visiem sev vismīļākajiem stāties pretī nāvei, vienkārši apraudājos, skaisti smile.gif

Bet, kā jau teicu, izdomāt kaut ko būtībā man ir grūti, visa grāmata likās vnk lieliska grin.gif

Šo rakstu rediģēja colorless wind: 24.08.2007 22:54
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Elony
iesūtīt 25.08.2007 11:24
Raksts #33


Alveus anima
*******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 18.05.07
Kur: Aiz maskas
HP eksperts 2008



Manas trīs mīļākas viets:

1. Rona cīņa ar horkrustu, kad no tā iznāca viltoties Harijs un Hermione, tas bija ļoti emocionāli un aizraujoši.

2.Harija tiksānās ar Dumidoru Kingskrosas stacijā, īpaši vietas, kur Dumidors stāstija, cik ļoti Harijs ir īpašs un labāks par Dumidoru smile.gif . Mani ļoti ķērās pie sirds.

3.Visvairāk patika Harijs gājiens uz mežu pretī nāvei. Man liekas, vislabākā vieta grāmatā! Tikai nāves priekšā cilvēks apzinās ka dzīvo. Tagad pat grūti izteikt visas emocijas, kas mani pārņēma, kad to lasīju!

Patika arī citas viets, Strupa atmiņas, Dobija bēres, kopumā visa grāmata bija lieliska, pati labākā no visām!!!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
washulis
iesūtīt 03.09.2007 13:53
Raksts #34


Cogito ergo sum
*******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.02.07
Kur: Divas mājas tālāk
Jaukais snīpis



1. protams viss, kas saistīts ar strupu. hi hi. vienīgi šis būtu varējis palikt dzīvs
2. vieta mežā, kur poters nomirst, bet tomēr nē...
3. not my daughter you smile.gif ! vārdu sakot vietas, kur kāds varonis izdara ko tādu, ko neviens nav gaidījis.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Louhi
iesūtīt 16.02.2008 20:48
Raksts #35


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 11.04.06
Kur: Mājās



1. Lilijas, Džeimsa, Vilksona un Siriusa parādīšanās uz kādu laiciņu.
Lasīju un birdināju lielas asaras. It sevišķi par Vilksonu. sad.gif
2. Brīdis, kad Harijs ierauga guļam mirušus Vilksonu un Tonksu.
Jau atkal gribējās raudāt, bet nevar krist kaunā koju istabiņas biedrenei, kurai pret šo visu ir diezgan kritiska attieksme.
3. Moments, kad Vilksons iebrāzās ''Gliemežvāciņos'' un paziņoja, ka piedzimis Tedijs. sorcerer.gif

Kaut gan var tikai 3, bet...
4. Prinča atmiņas.
5. Radio.
6. Saruna ar Dumidoru, pēc itkā nāves. grin.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
mr Bl@ck
iesūtīt 16.02.2008 22:09
Raksts #36


Cenšas pārkliegt komentētāju Pasaules kausa izcīņā kalambolā
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 08.06.04
Kur: In shadows, looking how the fate unfolds



Manas Mīļākās vietiņas grāmatā:

1) Noteikti Garu izsaukšana atsauca atmiņā rindiņas no HBP kur Dumidors skaidro Harijam atšķirību starpp to kā ir ja tevi ievelk arēnā vai tu pats iesoļo.
2) Freda nāve skumji labs tēls bija nebūs vairs jautrā duo.
3) Epilogs, ģimene un laimīgs Harijs kaut kā neparasti ziniet.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
nešķīstais skuķi...
iesūtīt 16.02.2008 23:03
Raksts #37


Cīnās ar Lankašīras laumiņām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.05.05
Kur: explosion



CITĀTS
Kingslija aiztāvis paziņojot par Ministrijas krišanu. Pilnībā nācās pārlasīt to rindiņu vairākas reizes lai apjaustu kas notiek.

Ar mani bija tāpat..

Tādus brīžus, kuri bijuši visforšākie, tagad nevaru atcerēties, bet bija vietas, kuras bija ļoti aizkustinošas un emocionālas, kurās bija ļoti skumji. Dažbrīd pat raudāju..
* Harijs sabļaušana Drūmkaktē uz Remusu
* Freda nāve crying.gif
* Mošķa stāsts par Regulusu
* Lilijas vēstule
* apziņa, ka visi Laupītāji ir miruši.. crying.gif crying.gif tik skumji..
un citas..

Patika, protams, tas radio! laughing.gif Freda un Džordža jociņi bija vnk rēcīgi!! grin.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Grēkmeistars
iesūtīt 17.02.2008 11:53
Raksts #38


Gatavo atskaiti Zemvaldim
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 22.06.04
Kur: Pie krāna
Savādnieks



1. Prinča nāve un viņa stāsts. Šī noteikti ir visspilgtākā aina grāmatā. Skumjākā.
2. Harija un Vilksona saruna.
3. Nodaļa par Mīlaba kungu. Nezinu kādēļ, bet šī nodaļa man ļoti patika, jo es jau sen cerēju, ka Roulinga iepazīstinās mani ar šo interesanto personu.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Hobbits
iesūtīt 17.02.2008 14:05
Raksts #39


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Izraidītie
Pievienojās: 26.12.07
Kur: virtuvē, ēdu pankūkas.



1) Potervakts. Tas bija neizmeerojami smiekliigi laughing.gif
2) Prinča staasts. Negaidiits un tik skumjš
3) Mokšķa atkopšanaas
4) Ziņa ka Tedijs ir piedzimis
5) tas gan vairaak iedereetos kaa briesmiigaakais - Freda un Dobija naave un tas ka visi laupiitaaji pagalam
6) Rona -VAI-TU-ESI-PSIHOPĀTS!? xD.gif
7) Tas ka Drako Malfojs vairs nebija ļauns. aizkustinoši smile.gif
8) happily ever after laimiigaas beigas smile.gif taas bija tik laimiigas! tieši vajadziigaa cukura deva tik skumjam staastam
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
sentinela
iesūtīt 17.02.2008 14:10
Raksts #40


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 27.12.06
Kur: Dzīve...



1) Kapi
2) Hermiones un Rona skūpsts, un replikas pēc tam...
3) Džinnijas un Harija skūpsts
4) Epilogs
5) Prinča stāsts
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

4 Lapas V  < 1 2 3 4 >
Atbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
1 lietotāji/s lasa šo pavedienu (1 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 28.03.2024 12:17