Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Pirms iesūti rakstu

Pirms iesūti rakstu, pārliecinies, ka tu tajā:

1) neesi lamājies;
2) personīgi neaizvaino citus diskusijas dalībniekus;
3) neatkārto jau iepriekš rakstīto;
4) izsakies par pavedienā apskatīto tematu;
5) izsaki savu viedokli, bet necenties to uzspiest citiem.

> Kura mitoloģija tev patīk vislabāk?
Kura no tautu Mitaloģijām jums vislabāk patīk?
Tu nevari redzēt aptaujas rezultātu, kamēr neesi nobalsojis. Lūdzu, piesakies un nobalso, lai redzētu šīs aptaujas rezultātu.
Kopā balsis: 226
Viesi nevar balsot. 
Tors
iesūtīt 11.05.2004 19:27
Raksts #1


Cep speķi Dūdijam
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 03.04.04
Kur: Dvēseļu pasaule



Man piemēram vislabāk patīk Skandināvu wink.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
9 Lapas V  < 1 2 3 4 5 > »   
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (40 - 59)
kakulaatorzzz
iesūtīt 24.05.2004 20:11
Raksts #41


Izrāda pirmās maģijas pazīmes
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 24.05.04



man shkjiet ka nu ljoooti interesanta ir kjeltu mitologjija, jo taa nav tik popuklaara un
taa nav pat liidz pusei izzinaata.
bet veel man shkjiet ka latvieshiem nevajadzeetu paaraak aizrauties ar citu tautu
mitologjijaam ja mees vee nezinam pashi saveejo.
bet es jau tikai iesaku.

aaa par taam vest shausmeneem runaajot.
taas ir manas miiljaakaas graamatas.
man ir visas.
varu arii kaadam iedot bet negaranteeju to labo izskatu un kvalitaati.
mana miiljaakaa no taam ir truudoshie romieshi

Veelreiz atgaadinu-neiesuuti dubultpostus-divus rakstus peec kaartas. Tas skaitaas spams. Raksta papildinaashanai ir domaata poga "redigjeet".
Reiki


Šo rakstu rediģēja Reiki: 25.05.2004 07:29
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
vanesa
iesūtīt 30.05.2004 13:03
Raksts #42


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Bijušie
Pievienojās: 15.05.04
Kur: tur, kur nevajadzētu



CITĀTS(Reiki @ 11.05.2004 19:58)
Protams, domaaju, ka balsojot droshi vien cilveeks domaaja par helleenismu & miitiem, varbuut dievu panteonu, bet nu  laughing.gif

Tieši par to es domāju balsojot par Grieķiem. Diemažēl par ķeltiem un skandināviem nekā nezinu.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Kristaps Gebello...
iesūtīt 31.05.2004 17:14
Raksts #43


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 09.09.03
Kur: Liepāja



es dievinu Sengrieķu mitoloģiju....
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Chou
iesūtīt 31.05.2004 19:51
Raksts #44


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 06.03.04
Kur: somewhere...@ RSU :)



es nezinu ko izvēlēties, jo man patīk visas un es dievinu kutūras vēsturi.....tā ,ka katrā var atrast kaut ko sev piesaistošu, gan ēģiptiešu , gan keltu, gan skandināvu, kas ,man mazliet šat tad lieksa nesaprotama un pārlieku mītiska, tas man. Runājot par grieķu un romiešu tur vispār ir diezgan sarežģīti novilkt svītru, jo šīr kutūras bija savijušas kopā un tas ir ļtoi līdzīgas, gan dievi, gan vēl šis tas cits...grūti teikt...es atzīmeju citu varianu, jo nevarēju izvēlēties, jo visas tās ir unikālas......... sorcerer.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
piccolo
iesūtīt 31.05.2004 20:13
Raksts #45


Izrāda pirmās maģijas pazīmes
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 20.05.04



man patīk austrumu mitoloģija, bet visas ir lieliskas mitoloģijas
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Nemesida
iesūtīt 31.05.2004 21:27
Raksts #46


Dzer sviestalu Trijos slotaskātos
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 27.05.04
Kur: Protestantu baznīcas dievkalpojumā.



neteeloshu, ka esmu kautkaada baigi gudraa, jo man nepatiik teelot to, kas es neesmu...
neesmu jau iipashi daudz tos miitus lasiijusi, bet parasta cilveeka, kas vismaz dazhas klases maaciijies skolaa, zinaashanas man ir...griekju mitologija ir interesanta, bet nevar iisti teikt, ka viena ir labaaka otra sliktaaka, jo katraa ir kautkas savs un atshkjiriigs un tad nu jaaskataas uz to, kas kuram patiik smile.gif
saliidzinaat var tikai peec satura liidziigas vai vienaadas lietas...piemeeram otinjas smile.gif viena ir zila, bet otra zalja...kas nu kuram patiik rolleyes_a.gif

cerams, ka kaads arii shito bezjeedziigo vaardu mudzheklii kaut ko saprata wink.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Simple Girl
iesūtīt 31.05.2004 21:32
Raksts #47


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 07.02.04
Kur: Fata Morgana



oo man vislabak ēģiptiešu visi vinu dievi un eekas fantastiski!! un arii Grieķu patiik, es esmu domajusi kadreiz kluut par arheologi whistling.gif tas bija sen atpakal

Šo rakstu rediģēja gride: 31.05.2004 21:32
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
·spid·
iesūtīt 31.05.2004 22:43
Raksts #48


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 24.10.03
Kur: childproof world



CITĀTS(Reiki @ 11.05.2004 20:58)
Man palika interesanti, kursh bija tas, kas par griekju mitologjiju nobalsoja? Juus vispaar zinaat, cik griekji bija perversi?  huh.gif Par vinju jaukajaam attieciibaam ar puisiishiem var pat maaciibu graamataas palasiit.. Protams, domaaju, ka balsojot droshi vien cilveeks domaaja par helleenismu & miitiem, varbuut dievu panteonu, bet nu  laughing.gif

nu warbuut tieshi taapeec patika tongue.gif

bet nu jaa.... man arii ta agriekju mitologjija rolleyes_a.gif

jo taa i wieniigaa ko s pati lasu.....
piem taga pec trojas nostiishanaas piesawinaajos omas graamatu par griekju mitologjiju..... nu taa....

bet man patiik arii shitaas....

wispaar man patika arii ... par wikingiem... huh.gif nez wai taa ir mitologjija bet skandinaawu mitologjija man arii ikaa patiik....

Šo rakstu rediģēja ·spid·: 31.05.2004 22:43
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Trusite
iesūtīt 02.06.2004 16:14
Raksts #49


Attīsta savu iekšējo Aci
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 25.12.03
Kur: Iespējams Latvijā



droshi vien, ka grieku, jo taa ir vieniigaa no kuras es kaut ko jeedzu wink.gif un veel taa filma par XENU un HERKULESU

Šo rakstu rediģēja Trusite: 02.06.2004 16:15
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Raine
iesūtīt 06.06.2004 14:33
Raksts #50


Cīnās ar Lankašīras laumiņām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 27.03.04



Kā izlasīju grāmatu par senajiem grieķu dieviem, tā man iepatikās grieķu mitoloģija, bet pārējās arī ir ļoti interesantas.

Vēl viena interesanta padarīšana ir Somālijas tautu mitoloģija.
Man patīk stāsti par viņu dievu Ammu.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
EGO
iesūtīt 07.06.2004 11:58
Raksts #51


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 02.06.04



man vistuvākā ir ēģiptiešu, tāda senāka, noslēpumaināka. Man liekas, ka tā ievelk sevī kā atvarā.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
***Dancing_Queen...
iesūtīt 08.06.2004 16:21
Raksts #52


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 07.06.04
Kur: ŪBERĪGO ciemā. :D



protams Grieķu! Tā ir visinteresantākā. Vēsturē bija jāmācās ēģiptiešu murgs!!! Galīgi garlaicīga! Grieķiem ļoti daudz zinu par Troju! Man ļoti patīk Homēra "Iliāda"! Mums vēsturē pēdējā stundā lika spēlēt kjipa karātavas tikai ar minēšanu, bez karātavām! Tas bija apbrīnojami kā es pēc tam vienu klasesbiedru aprēcu! Visa klase zināja, ka vinjam nu ljoti patika lielīties ar to, ka vinjsh ir bijis uz "Troju" tā nu sanāca, ka vinjsh tieshi to vārdu lika minēt un bija jāpaskaidro, kas tas ir par vārdu. Viņš teica, ka tā ir pilsēta Grieķijā, kad vinjsh gāja uz savu vietu es vinjam paskaidroju, ka Troja nav pilsēta Grieķijā, bt gan Mazāzijā! Tad varēja secināt, ka viņš vēstures grāmatas kartē ne reizi nav ieskatījies!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Arwen
iesūtīt 09.06.2004 22:36
Raksts #53


Game Master
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.07.03
Kur: Sansāra



Es mīlu grieķu mitoloģiju wub.gif ! Man viens no sapņiem ir peipildījies jo oktobrī, kad visi mācīsies es braukšu uz 2 nedēļām uz Grieķiju un varēšu redzēt visus tos tempļus... Un Delfus, es vēl nevaru noticēt, ka es redzēšu DELFUS!!! w00t.gif
Vēsturē dabūju desmitnieku jo skolotājam noskaitīju visus Dievu radurakstus. Nākošgad kultūras vēsturē es noteikti dabūšu desmitnieku...
Apollons un Atēna Palāda rulē
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Sfinx
iesūtīt 10.06.2004 09:22
Raksts #54


Cīnās ar Lankašīras laumiņām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 22.05.04



Grieķu saprotams. mana mīļākā mitoloģija! wub.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
harry
iesūtīt 24.06.2004 00:32
Raksts #55


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.03.04
Kur: Azkabanas cietumā.



Protams, ka grieķu ir vislabākā mitoloģija
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
NovemberNövelet
iesūtīt 24.06.2004 09:45
Raksts #56


Kārto teleportēšanās eksāmenu
****

Grupa: Bijušie
Pievienojās: 07.02.04
Kur: The point of no return



Lūdzu, atbildot pamatojiet savu atbildi, kāpēc jums patīk tieši tā mitoloģija. Raksti, kuros būs tikai atbilde uz jautājumu, tiks dzēsti.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
pelmeniC
iesūtīt 17.11.2004 09:02
Raksts #57


Cīnās ar Lankašīras laumiņām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 17.10.04
Kur: mana pasaule..vienalga, cik skaista, vai neglīta tā, tā ir mana vienīgā..



Man patīk latviešu mitoloģija. Tā tak ir manu senču.
Par citām runājot, es jau varu teikt, ka man patīk, piem., grieķu mitoloģija, bet es tā nesaku, jo nezinu neko vairāk par to, ko skolā mācīja. Un tas pats ir ar visām pārējām. Par ķeltiem kaut ko zinu sakarā ar viņu krustiem. Par ēģiptiešiem kaut ko minimālu par pasaules uzskatiem, dažiem dieviem un Ozīrisa tiesu. Tās taču nav zināšanas, kaut kādas druskas, pēc tā es nevaru spriest par citām mitoloģijām. Ka tik te lielākā daļa nav tādi paši kā es.
Bet tiem, kas par kādu mitoloģiju zina kaut ko vairāk, kas interesējas, lasa materiālus utt., tiem - visu cieņu!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Sol Invictus
iesūtīt 17.11.2004 18:33
Raksts #58


Prāto, kā lietderīgāk ieguldīt rūķīšu zeltu
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 21.07.04
Kur: Tallina
Niks 2006



Es balsoju par skandināvu - saistošāka lasāmviela wink.gif grieķu mitoloģija ir klasika un lielā mērā sakrīt ar romiešu mitaloģiju, lai gan romiešiem bija savas dievības un arī no vēl citām tautām pārņemtas. Ēģiptiešu mitoloģija ir nedaudz neizprotama, jo viņiem dažādās vietās un dažādos laikmetos tiek pielūgti dažādi dievi, kuri vēl tiek pārņemti noi citām tautām - rezultātā grūti saprast kura dievība par ko atbild un ar ko tās atšķiras, tāpat es nesaprotu kāpēc cilvēki tik augstu vērtē seno ēģiptiešu tradīcijas un par viņiem ir tik daudz filmu - ne viņi vienīgi mūmijas taisīja, ne viņi vienīgie piramīdas cēla.
Ķeltu mitoloģiju es nepārzinu - esmu lasījusi Lielbritānijas un Īrijas teikas un šo to dzirdējusi par viņu dieviem, bet man nav skaidrs ne kāda saistība ir teikām un dieviem, ne arī kas bija ķelti paši.

Žēl, ka aptaujā ir tik maz izvēles variantu - varēja būt minētas Baltu tautu, indiešu, dienvidamerikas indiāņu un citas mitoloģijas
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Hysteria
iesūtīt 23.11.2004 16:59
Raksts #59


Izrāda pirmās maģijas pazīmes
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 21.11.04
Kur: Uz planeetas ko sauc par Zemi...



nobalsoju par griekju, taapeec ka to labaak zinu grin.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Namejs
iesūtīt 20.12.2004 15:07
Raksts #60


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 04.12.04
Kur: ceturtdaļgrams!



ĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀ! Nodevēji! Gandrīz visiem baigi patīk svešu tautu mitoloģojas. Laikam skolās par latviešiem par maz māca. Prieks vismaz par tiem dažiem kuri uzrakstīja ka latvieši ir tuvāki nekā visādi sasodīti grieķi un ēģiptieši utt. Varenie ēģiptieši tralalā tralalā. Latviešu Pokaiņi ir tāds pats brīnums kā tās izslavinātās piramīdas. Iesaku aizbraukt. Un starp citu bija laiki kad kurši bija tikpat vareni kā vikingi.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

9 Lapas V  < 1 2 3 4 5 > » 
Atbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
1 lietotāji/s lasa šo pavedienu (1 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 28.03.2024 16:23