Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Ziņu iesūtīšana

Jaunu pavedienu veidošana šajā forumā ir atspējota.

Ja vēlies iesūtīt jaunumus, dari to Dienas Pareģa pamatforumā.

> Hariju Poteru gaidām nevajag
ils
iesūtīt 30.08.2006 11:46
Raksts #1


Krāmē plauktos Izgaistošās izgaišanas grāmatas
Grupas ikona

Grupa: Dienas Pareģis
Pievienojās: 29.07.03
Kur: Rīga
Dienas Pareģis 2009



Skolotāja Rudīte Urbacāne bērniem māca rūpēties par sevi un ierauj piedzīvojumos

Mēs aprakām skolotāju! — pa skolas kāpnēm aizelsies jož mazais Kaspars un sajūsmā kliedz. Skolotāja Rita uz mirkli zaudē valodu un seko zēnam uz skolas pagalmu. No kļavlapu kaudzes smaidot izlien "apraktā" — skolotāja Rudīte Urbacāne, Elkšņu pamatskolas angļu valodas un zīmēšanas skolotāja. Neatkarīgi no gadalaika viņas sirdslieta ir skautu un gaidu vienība. "Ja esi mūsu Rudītei pie rokas pieķēries, tev paveicies: daudz redzēsi, piedzīvosi un iemācīsies," vēstulē raksta kolēģe un kaimiņiene Rita Sirmanoviča.

Skrapšķi un dimanti

Melna nakts. Pat savu roku redzēt nevar. Meža taka izgaismota ar dažām svecēm, ir nedaudz baisi. Dodamies meklēt Brīnumputnu. Hapc — ejot pār tiltiņu kāds saķer aiz kājas un atlaiž. Vai tikai izlikās? Jāsatver stiprāk drauga roka un jāiet uz priekšu. Knakts — mežā noskrapst sauss zars. Jāiet uzmanīgi, lai mošķi nenorauj no rokas aproci, citādi dzīvība zudusi. Kas tur? Brīnumputns izdējis kaudzi olu! Lielas, oranžas un smaržo pēc apelsīniem!

Tas ir tikai viens vakars no skautu un gaidu nometnes, ko Rudīte rīko savās Mazormaņu mājās. Maijā piemājas pļaviņā skauti un gaidas saslej pāri simtam telšu, mācās kurt ugunskurus un taisīt pavardiņus, gatavot ēst, slēpjas štābiņos un ierīko no plastmasas pudelēm ūdensvadus. Cērp aitas un mācās slaukt govi. Cērt krūmus un cep pankūkas.

Laikrakstā Diena raksta Ieva Alberte.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
 
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (1 - 8)
Daniels_Redclifs
iesūtīt 30.08.2006 21:55
Raksts #2


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.10.05
Kur: Viduszeme



lol, ja shis ir kkaads ieskats kaadaa nometnee, mani jau atbaidiitu kautvai tas, ka jaataisa est, jamacaas govs slaukt, tahts just not for me.. grin.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Cecilia
iesūtīt 30.08.2006 22:01
Raksts #3


Attīsta savu iekšējo Aci
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 18.11.05
Kur: sniegā pie balta akmens, vērodama liesmu sienu



patiesībā izklausās interesanti, tikai es ar laikam uzņemtos vairāk tādus ''džeku darbus''. ēst gatavot un govis slaukt nav manā stilā.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Demigod.
iesūtīt 30.08.2006 22:20
Raksts #4


Dzer sviestalu Trijos slotaskātos
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 24.08.05



CITĀTS(juura @ 30.08.2006 23:01) [snapback]1030063[/snapback]

patiesībā izklausās interesanti, tikai es ar laikam uzņemtos vairāk tādus ''džeku darbus''. ēst gatavot un govis slaukt nav manā stilā.


mhm. super, man tīk. manā skolā angļu valodas skolotāja ir gaida, un viņa arī rīko kaut ko interesantu [par nelaimi neesmu papūlējusies izdibināt, tieši ko]. bet es būtu ar mieru tādā pasākumā piedalīties. gluži kā juura, es izvēlētos darbus, kurus gan parasti veidz džeki - tomēr vieglāk, lai arī kā man patiktu gatavot ēst. biggrin.gif
vāāu. bet ir labs. happy.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Ouens
iesūtīt 30.08.2006 22:22
Raksts #5


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Bijušie
Pievienojās: 16.02.05
Kur: te.



ūdensvadi no palstmasas pudelēm izklausās interesanti... happy.gif

ar govīm es vairs nesaprotos, bet ugunkuru gan mācētu iekurt happy.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
(sun)
iesūtīt 24.09.2006 11:00
Raksts #6


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 08.09.06
Dzejnieks 2009



Es nesaprotu par ko shajaa pavedienaa ir runa,luudzu nekopee vienkaarshi,bet gan uztaisi kaadu saistoshu konspektu mad.gif sad.gif silent.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Shadowstalker
iesūtīt 24.09.2006 18:28
Raksts #7


Acīgais ex-mods
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.06.04
Kur: Dark Dark Forest
Mods 2007



Neviens neies taisīt speciālu konspektu tiem, kuriem prātiņš par īsu.

PS: Es arī APRAKU skolotāju. Nu labi, nē, bet dažas derētu.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
(sun)
iesūtīt 25.09.2006 14:10
Raksts #8


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 08.09.06
Dzejnieks 2009



Kaads sakars sheit ar poteru neredzu bet pavediens diezgan jautrs!!!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Hēbe
iesūtīt 22.01.2007 13:30
Raksts #9


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 26.10.06
Kur: nektāra eiforijā



Es labrāt ietu tādā nometnē,jo vienmēr alkstu iemācīties ko jaunu.Pat ja tas nozīmētu,ka būtu jāmācās tīrīt cūku kūtis laughing.gif ,jo ar labu sabiedrību visu varu padarīt- "Acis darba izbijās,rokas darba nebijās".
Es gan neatbalstu domu,ka būtu jāmāca maziem bērniem aprakt cilvēkus,jo tas var ļoti sabojāt bērnu psihi(piemērs:meitenītei paziņo,ka viņai mirusi mamma.Meitenīte:"skolā mums mācīja,kā aprakt cilvēku,apglabāsim viņu dārzā pie mana nosprāgušā kāmja").
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

Fast ReplyAtbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
1 lietotāji/s lasa šo pavedienu (1 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 28.03.2024 14:12