Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Žila Verna grāmatas, Vai lasāt ?
Sol Invictus
iesūtīt 01.08.2004 22:34
Raksts #1


Prāto, kā lietderīgāk ieguldīt rūķīšu zeltu
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 21.07.04
Kur: Tallina
Niks 2006



Ja lasāt, kura labāk patīk ? (man patīk ''Ceļojums uz zemes centru'', lai gan tam par iemeslu ir cita grāmata)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
7 Lapas V  < 1 2 3 4 5 > »   
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (40 - 59)
Ragainīte
iesūtīt 06.11.2004 15:35
Raksts #41


Cīnās ar Lankašīras laumiņām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 13.03.04



rolleyes_a.gif Izlasīju "Mazo kapteini" ( baigi labā ) , "Žangadu" ar izlasīju( arī shitaa man ļoti patika). Vēl es arī izlasīju "5 nedēļas gaisa balonā". Arī es saku, ka Noslēpumu sala un pārējās, kuras jau minēja BlackFromTheGrave, ir jālasa tādā secībā. ( es protams tā arī lasīju)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Cyrax2
iesūtīt 06.11.2004 18:58
Raksts #42


Izrāda pirmās maģijas pazīmes
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 05.11.04



Es nevaru izskirties - man patiik "2000 ljee pa juuras dzelmi", "Zangada". cool.gif Zils Verns rulzz.
Uj, aizmirsu pateikt, ka veel patiik "Kapteina Granta beerni", ko izlasiiju sovasar. Laikam sitaa graamata tomeer patiik vislabaak no Zila Verna rakstiitajaam. cool.gif grin.gif

Šo rakstu rediģēja Roviela: 08.11.2004 08:54
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
emily
iesūtīt 08.11.2004 21:49
Raksts #43


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 04.11.04
Kur: Cēsis
Janvāra fotogrāfs



man ljoti patiik shii rakstnieka graamatas! forshas!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Logan
iesūtīt 09.11.2004 17:08
Raksts #44


Cenšas pārkliegt komentētāju Pasaules kausa izcīņā kalambolā
*****

Grupa: Bijušie
Pievienojās: 21.05.04
Kur: Kamelota



Nesen izlasīju 80 dienās apkārt zemeslodei, jo kino ir tāda filma, bet patika 5 nedēlas gaisa balonā. sorcerer.gif vispār Ž. Verns nav mans iecienītākais rakstnieks, bet viņš ir iekļauts skolas obligātās literatūras sarakstā mellow.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Bezastis
iesūtīt 21.02.2005 12:01
Raksts #45


Cūkkārpas ekspresī iepazīstas ar jauniem draugiem
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 14.02.05
Kur: šūpoles



lielaako ties, taas visas ir unikaalas, nu vismaz man taa liekas, lai gan vareetu buut muusdieniigaak, bet ko gan es iisti gribeeju, ja taas ir rakstiitas pirms vairaak nekaa simts gadiem... ja mees pirms simts gadiem buutu meeģinaajuši iestaastiit kaut ko par mobilo telefonu, ar ko var sazvaniit otru gandriiz otraa pasaules malaa vai kaut ko par elektroniskaam veestuliiteem, tad juus varat tikai iedomaaties kaa shie reaģeetu... un vispaar man vislabaak patika "20 000 (eee, nu nezinu cik) LJĒ zemūdenē", un vispaar iesaku katram kaadu izlasiit smile.gif

Hmmm... vismaz nosaukumus varētu pareizi uzrakstīt? Tā teikt, pa vidu ar pavedienu nesaistītajiem tekstiņiem? "20 000 ljē pa jūras dzelmi".

Šo rakstu rediģēja Roviela: 21.02.2005 13:08
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Ariona
iesūtīt 20.03.2005 16:37
Raksts #46


Attīsta savu iekšējo Aci
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 09.09.03
Kur: Kaut kur uz šīs Pasaules...(A varbūt citas...)
Labākā stāsta autore 2006



Vispār esmu vairākas lasījusi: "Kapteiņa Granta bērni", "Noslēpumu sala" ''20000 ljē pa jūras dzelmi"(laikam tā sauca)," Mazais Kapteinis", "Ceļojums uz zemes centru" un varbūt bija vē kāda, vispār labas grāmatas, rakstniekam ar izdomu viss bija O.K.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
altonis
iesūtīt 20.03.2005 16:54
Raksts #47


Cīnās ar Lankašīras laumiņām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.03.05
Kur: Belerianda



oi, esmu lasiijis baigi daudzas vinja graamatas - pirms kaadiem 6-7 gadiem baigi patika...tagad kautkaa garlaiciigi. Bet kad lasiiju, tad, liekas izlasiiju pat taas, kas nav diez ko populaaras - (nosaukumus jau vair neatceros) par to zelta komeetu un vaacieshu superieroci arii (vienaa graamataa bija). Vislabaak man patika ''20000 ljee pa juuras dzelmi'' un ''Celjojums uz Zemes centru''.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Švilpaste
iesūtīt 20.03.2005 17:54
Raksts #48


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 20.11.04
Kur: Savā mazajā iedomātajā sapņu pasaulītē,kur nekad nenotiek kaut kas ļauns.



ARī nesen sāku lasīt šīs grāmatas,bet man diezko nepatika.. Visas tādas garlaicīgas, varbūt esmu vēl par mazu.. getlost.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Ledene
iesūtīt 24.03.2005 15:39
Raksts #49


Kļūst par pirmo, kas izbaudījis visas visgaršu zirnīšu garšas
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 30.06.04
Kur: Rīga



Kad es gāju sākumskolā, rāvu cauri visus viņa darbus smile.gif ! Man patika ''Ceļojums 80 dienās apkārt Zemeslodei'' vislabāk ! Un arī viena grāmata, kurai vairs neatceros nosaukumu, bet tā bija par Āfiku, melnu bezdibeni u.tml....
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Kaķurēgs
iesūtīt 25.03.2005 13:20
Raksts #50


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 12.02.05



Dievinu Verna darbus. Patīk "20 000 ljē pa jūras dzelmi" un "Noslēpumu sala".
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Apa
iesūtīt 26.03.2005 20:03
Raksts #51


Cūkkārpas ekspresī iepazīstas ar jauniem draugiem
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.01.05



huh.gif Nu kaut kā mani tas Žils Verns nepiesaista! Esmu mēģinājusi lasīt gan ''Granta bērnus'', gan ''80 dienās apkārt zemeslodei'', bet liekās tās grāmatas samocītas. Nezinu kāpēc!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
.: ARTANIS :.
iesūtīt 26.03.2005 20:10
Raksts #52


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: Bijušie
Pievienojās: 18.06.04



CITĀTS(Apa @ 26.03.2005 20:03)
huh.gif Nu kaut kā mani tas Žils Verns nepiesaista! Esmu mēģinājusi lasīt gan ''Granta bērnus'', gan ''80 dienās apkārt zemeslodei'', bet liekās tās grāmatas samocītas. Nezinu kāpēc!
*

Lai gan esmu Žila Verna piekritējs, taču šie abi darbi mani arī nesaista, taču palasi "20 000 ljē pa jūras dzelmi", "Noslēpumu Salu", vai "Ar lielgabalu uz Mēnesi" - tici man - uzreiz iepatiksies... smile.gif

Šo rakstu rediģēja ARTANIS: 26.03.2005 20:10
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Džūna
iesūtīt 30.03.2005 10:20
Raksts #53


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.12.04
Kur: Zālamana templis, Klervo abatija.



Man patika par celosanu gaisa balonaa tikai peeksni neatceros nosaukumu.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
lithium [ kariii...
iesūtīt 01.04.2005 19:24
Raksts #54


Kārto teleportēšanās eksāmenu
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 29.03.05
Kur: rokasspiediena attālumā no Tevis



kaadu no winja graamataam lasiiju, tikai neatceros, kuru...bet taa bija baigi bieza un garlaiciiga, tapee nemaz nepabeidzu lasiit:/
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
dzindzins
iesūtīt 03.04.2005 17:05
Raksts #55


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.01.05
Kur: house of rising sun.



atnacu, ieraudziju, izlasiju un iepatikas...izlasiju 20 000 lje pa jūras dzelmi...tiesam interesanta gramata no kuras var iemacities netikai par to, kur atrodas kurs okeans, bet ari par to, kas dzivo tajos...protams ari matematika tika piemineta un liels parbaudijums bija nodala ''dazi skaitli'', bet pec tas sakas vislabaka gramatas dala...es pats lasiju veco izdevumu - 1955...gramata vien deva noskanu...tiesam iesaku palasit Zila Verna darbus... wink.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
tiigjeris
iesūtīt 04.04.2005 17:53
Raksts #56


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.12.04
Kur: Dzīvnieku Saietā 90210.



es jau kaut kad diezgan sen izlasiiju 20 000 lje pa juuras dzelmi... tas gan bija kaut kaads adopteetais variants (patiesiibaa vnk bezsirdiigi saiisinaac! mad.gif ), tas pac nabaga variantinjsh dikti patika, peec tam, dazhus gadus veelaak gribeeju lasiit celjojums uz zemes centru, bet pat liidz pusei netiku... diemzheel (shame on me! unsure.gif ) palika garlaiciigi... nekas, varbuut veelaak veelreiz meegjinaashu...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Džea
iesūtīt 05.04.2005 16:07
Raksts #57


Kļūst par pirmo, kas izbaudījis visas visgaršu zirnīšu garšas
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 23.08.04
Kur: Tāpat neatradīsi



Man vislabk patika Celojums gauisa balona.jo ta ir vieniga gramata kuru esmu lasijusi.Nu labi esmu meginajusi lasit ari Kapteina granta Berni bet kautka negaja uzn prieksu n nepabeidzu
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
juniore
iesūtīt 07.04.2005 15:39
Raksts #58


Cūkkārpas ekspresī iepazīstas ar jauniem draugiem
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 17.06.04
Kur: Vieta kur labais pamiishus mijas ar ljauno - taa ir apaljaa bumba ko kaads paarpratuma peec nosaucis par Zemi- preciizaak Riiga



nju esu lasiijusi vieniigi "Celjojums uz zemes centru" laba graamata raxta tiiri intresanti
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
lil`skater
iesūtīt 12.04.2005 15:54
Raksts #59


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 11.12.04
Kur: Parealitātē...



Nu es saaku lasiit Kapteina Granta beernu, bet ziniet taa kaa nedaudz par biezu, un es to liidzbeigaam neizlasiiju, bet Celojums uz zemes centru, es gan izlasiiju ar prieku un interesi! iesaku to arii citiem!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Kristīne
iesūtīt 20.12.2005 20:16
Raksts #60


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 10.05.05
Kur: Drūmkaktē



Es no Žila Verna daudzajām grāmatām esmu izlasījusi grin.gif vien ''Noslēpumu sala''. ohmy.gif Patiešām laba un interesanta grāmata.Ja kāds nav lasījis - iesaku!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

7 Lapas V  < 1 2 3 4 5 > » 
Fast ReplyAtbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
1 lietotāji/s lasa šo pavedienu (1 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 28.03.2024 17:33