Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Vai katrs atradīs kāroto?-[C][PZP][ATD]
(sun)
iesūtīt 31.03.2007 20:56
Raksts #1


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 08.09.06
Dzejnieks 2009



Julians nokāpa no sava zirga muguras.
'Šeit'-Viņš nodomāja.Lavandera.Tieši kā bija teicis pareģis-6 mēneša 6 dienas pusnaktī Teiksmām apvītajā Lavanderas pilsētā,satiksies 10 dažādi ļaudis ar daž;adiem raksturiem un spējām....Tie visi kopā dosies uz Feniksu zemi kura apvīta ar vissenākajām burvestībām ,guļ Sēru kalnu ielejā.To mērķi būs visdažādākie un ne visi buus tie labākie...Izturēs visi,un katrs iegūs to ko tas vēlas visvairaak.....
Ta nu bija teicis vecais pareģis.
Bija bez 30 minūtēm pusnakts.Vel 9 dvēseles tuvojās naksnīgā gaisa ieskautas...
Kas gan tie buus???

Tātad par ceļa maršrutu-
1)Lavandera-maza pilsēta zaļaa videe kuras iedzīvotāji ljoti intensiivi nodarbojas ar zemes magiju....
Ipashas shiis vietas ieziimes-ljoti runiigi ljaudis,visi laipni un smaidoshi....
2)Kapu purvs-Purvs kuram cauri ved tikai 1 taka ar viss dazhaadaakajiem briesmonjiem....
takas beigās ir portāls uz kaadu pili feeniksu zemee no kuras nevar tikt aaraa.Tad luuk kur arii ir visi notikumi risinās.Sākam ar to ka visi ir shajaa pilii-iepazīstas,iemiilas(ja gribat),u.t.t....
Tieshi sheit arii visi atradiis ko tiem vajag....


Taatad-suutiet man uz PZ-
Tēla vārds, dzimums,
vecums,
ģimene(Nav obligāti)
magiskas speejas
dzīvnieki,
fotoattēls vai zīmējums(nav obligāti),
izskata apraksts,
rakstura apraksts,
kaa nokluvaat liidz shai vietai un ko veelties ieguut



iztiksim luudzu bez ierochiem-duelji un ciinjas notiks tikai ar magic....


Pieliekiet arii savu info ATD pavedienaa


Saakam speeli luudzu shodien-ap 21.30......


Gaidu

PSS-mana pirmaa ls-nedusmojat ja naf ok...!!!!

Nesagaidijis pāreejos julians bija devies uz feeniksu zemi caur portaalu.
Auksti-vinjsh nodomāja .
Gaidīšu tad šeit-šajā lielajaa pilii.Gan jau driiz kaads buus klaat... sorcerer.gif

_---------------------------------------------------------------

Julians klusi nogaidija.POrtaals saaka darboties.
Kas tas ir-nodomāja jauneklis....
Pirmais no vinja sabiedrotajiem vai pretiniekiem bija klaat.....
Julians klusu,bet uztaajiigi gaidija.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
4 Lapas V   1 2 3 > »   
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (1 - 19)
Eņģeļu gūstekne
iesūtīt 31.03.2007 21:13
Raksts #2


Prāto, kā lietderīgāk ieguldīt rūķīšu zeltu
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 01.01.06
Kur: Starp melodisko dēļu čīkstoņu un caurvēja vaimanām*



Salvo savā raitajā, gaisīgajā gaitā gāja pa ceļu līdz pat portālam, visu šo laiku uzlūkodams Merliānu. Viņa dzīvespriecīgi smaidīja, šī bija viena no retajām reizēm, kad meitene patiesi smaidīja, viņā bija dzimusi sava veida cerība. Liāna bija iekrampējusies dēmona garajā baltajā spalvā un droši gāja uz priekšu. Vilkveidīgais dzīvnieks apstājās kā dodot mājienu-priekšā bija portāls. Merliāna pamāja ar galvu, viņa bija gatava. Nepagāja ne mirklis, kad viņa iekāpa portālā un atradās jau otrpus tam. Pilī. Salvo izpūta elpu, kas kā balts auksts mutulis izlauzās no aizsprotstiem. Merliāna atlaida vaļā dzīvnieka kažoku un patiesībā visai nedroši sasveicinājās. Sveiki. Viņa necentās pievērst skatienu vīrietim, kas gaidīja, bet viņa bija droša, ka viņš stāv pavisam netālu no viņas.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
(sun)
iesūtīt 31.03.2007 21:33
Raksts #3


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 08.09.06
Dzejnieks 2009



Sveiki-Vinjsh monotoni noskaldija.
Es esmu julians.Kas buutu tu,un kaadaa noluukaa ieradusies??/-vinjsh jautaaja.
shajaa meitenee jautaas kaut kas salts,neizskaidrojams.Taada kaa meterjalizeejusies melanholija.
Pie viena vinjam shkjita ka taa ir akla.....
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Vilku meita
iesūtīt 31.03.2007 21:39
Raksts #4


Cīnās ar Lankašīras laumiņām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.07.05
Kur: Pasaules malā virs lietus mākoņiem ar dvēseļu tikliņu ķeru tās kā tauriņus



Uz mirkli atvilcis elpu, Sanrints jau atkal skrēja, piespiedis pie krutīm palielu plecu somu, kurā atrdās viss, kas viņam likas nepieciešams. Iespaidigā gramata bija neatņemama dzīves sastavdaļa, toties tās svars, somai uzliktas burvestibas dēļ, nebija sevišķi jūtams. Vienīgais ko viņs velējās bija uzzināt no kurienes patiesībā nācis. Puisis jau saka baidities ka kavēs, bet atviegloti noūtās kad takas beigās ieraudzīja portālu. Pieliekot soli, metās tajā un pēdēja mirkli pamanīja tur jau stāvošo meiteni, tomēr veikli izvairijās no sadursmes.
-Sanrints Heils jusu ricībā, ar žilbinošu smaidu, aizelsies viņš eleganti paklanijās. Pavicinot gaisā uzbūris rozi meitenes matu krāsā, piebilda. -Tas daiļajai dāmai.

Šo rakstu rediģēja Vilku meita: 31.03.2007 21:47
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Eņģeļu gūstekne
iesūtīt 31.03.2007 21:42
Raksts #5


Prāto, kā lietderīgāk ieguldīt rūķīšu zeltu
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 01.01.06
Kur: Starp melodisko dēļu čīkstoņu un caurvēja vaimanām*



Esmu Merliāna un domāju, ka iemesls kādēļ esmu šeit paliks pie manis, ja atļausi to paturēt. Šeit kaut kur ir vieta kur apsēsties? Viņa intereses pēc vaicāja, patiesībā jau vietu kur piesēst viņai varēja parādīt Salvo un visai profesionāli, bet šoreiz viņai interesēja attieksme no Juliana puses, jo pirmā monotonā reakcija kaut kādā veidā atbaidīja. Gaišie, garie mati vieglās lokās vijās pāri mugurai līdz pat potītēm. Meitene tomēr pacēla skatienu pret puisi, gaišās, zaļās acis nedzīvi lūkojās uz viņa pusi gaidot atbildi. Bija parādījies vēl kāds vīrietis. Merliāna pagriezās pret viņu, Salvo izdarīja to pašu nopētījis vīrieti meitenes vietā dēmons noņurdēja kaut ko vien Merliānai saprotamu. Meitene pasmaidīja. Esmu Merliāna Elhe. PRieks iepazīties. Salvo uzmanīgi paņēma zobos ziedu, lai neiekostu vīrietim. Pateicos. Caur maigo un juteklisko smaidu sacīja meitene paņemot no dēmona ziedu.


Šo rakstu rediģēja Eņģeļu gūstekne*: 31.03.2007 21:46
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
(sun)
iesūtīt 31.03.2007 21:52
Raksts #6


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 08.09.06
Dzejnieks 2009



Vinjam riebās shiis meitenes veesais skatiens.
Bija redzams ka meitene gaidija no taa jelkaadu reakciju.
Lai nu kaa vinjsh atbildeeja-seedies kur ir vieta.Un vietas sheit ir pateishaam daudz....
Vai pa celjam redeeji velkaadu kas uz shejieni traucas???

Īstenībā pusi fascineeja meitenes skaistums.Tas bija tik apburošs....
Liekas ka esmu iemiileejies....-vinjsh nodomaaja-laigan...Ko es muldu!!!!!

Vareeja redzeet puisi nosarkstam.....

Otru pienaaceeju puisis ieraudzija veelaak.
Sveiks!!!!-Vinjsh teica-Kaada iemesla deelj tu esi sheit???

Šo rakstu rediģēja kā lai necep speķi dūdijam?: 31.03.2007 21:54
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Eņģeļu gūstekne
iesūtīt 31.03.2007 21:58
Raksts #7


Prāto, kā lietderīgāk ieguldīt rūķīšu zeltu
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 01.01.06
Kur: Starp melodisko dēļu čīkstoņu un caurvēja vaimanām*



Merliāna nenoliedzami sadzirdēja Juliana atbildi, strauji apcirtusies ap savu asi, ar rozi rokās meitene nolaida skatienu. Jau tā bālā āda ieņēma viegli balti iezilganu toni. Kā tev šķiet, Julian, vai es tev jautātu vietu kur varētu apsēsties ja es redzētu? Balss bija kļuvusi asa un auksta, aiz katra vārda pār lūpām izlauzās balti, auksti dvašas mutuļi. Es esmu akla, draudziņ. Lai arī iekšēji pasakot pēdējos vārdus Merliānai sāpēja, tomēr viņa to izspļāva gandrīz vai naidīgi. Tikmēr Salvo iešķiebis sniegbalto galvu vēroja vīrieti, nebija noslēpums, ka Merliāna bija radījusi dēmonu un tajā atradās lielākā daļa arī meitenes emociju un šis puisis Salvo visnotaļ patika.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Vilku meita
iesūtīt 31.03.2007 22:04
Raksts #8


Cīnās ar Lankašīras laumiņām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.07.05
Kur: Pasaules malā virs lietus mākoņiem ar dvēseļu tikliņu ķeru tās kā tauriņus



Pirmaja brīdī puisis nedaudz salecās, kad dēmons paņēma ziedu, bet manot cik saaudzīgi to dara, atviegloti nopūtās. Tik tagad viņs ieveroja ka ši Merliana neredz un pēc kada vīrieša ko tikko pamanīja atbildes, pienāca tuvāk un pasniedza roku, piedavajot aizvest apsēsties. Par atbildi kad viņam uzdeva jautajumu par ierasanās iemeslu tik noslepumaini pasmaidija.
Īsts burvis savus noslēpumus neizpauž, bet diemžēl pagaidam tik vēl mācos, lai par tādu kļūtu.

Šo rakstu rediģēja Vilku meita: 31.03.2007 22:05
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Eņģeļu gūstekne
iesūtīt 31.03.2007 22:10
Raksts #9


Prāto, kā lietderīgāk ieguldīt rūķīšu zeltu
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 01.01.06
Kur: Starp melodisko dēļu čīkstoņu un caurvēja vaimanām*



Merliāna labprāt pieņēma palīdzību no Sanrinta. Viņa saņēma vīrieša roku un sekoja viņam. Salvo apsēdās netālu no kāda krēsla un uzmanīgi vēroja vīrieti un saimnieci, tikmēr ik pa laiciņam viņš pameta skatienu uz Juliana pusi, uz brīdi atiezis zobus viņš parādīja kurš te ir boss. Tas ir ļoti laipni no jūsu puses. Merliāna dzirkstošā tonī sacīja. Viņas roka bija ledus auksta un kā tikko no saldētavas izņemts ledus gabaliņš pat saldēja, bet tādas nu bija ledus elementa vājības, tas padarīja tā pārvaldītāju aukstu.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
(sun)
iesūtīt 31.03.2007 22:12
Raksts #10


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 08.09.06
Dzejnieks 2009



Tātad akla....-noteica puisis.
Bet demons....To tachu radiji tu.Pameegjini paskatiities vinja aciim!!!!
Puisis kas staaveeja blakus ledus aukstajai skaistulei nomurminaaja savu atbildi.
Tad jau iznaak ka tu esi sheit lai vairotu savus speekus????-Vinjsh atbildeeja.

Bet shii meitene....-taa nedeva tam mieru.Likaas ka tai arii nav dziivee veicies-gluzhi kaa vinjam pasham....

bet shis puisis..-tas vinjai pieskaaraas un pavadija to!!!!
Varbuut laiks atsalt-tas nodomaaja.
Vai tieshaam es esmu greizsirdiigs?????

Julians ārti savaas rokaas radija veeja veesti un iechuksteeja tajaa-piedod.....
Vejsh aizsliideeja liidz skaistules ausiim....

Šo rakstu rediģēja kā lai necep speķi dūdijam?: 31.03.2007 22:15
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Seila
iesūtīt 31.03.2007 22:21
Raksts #11


Uzlauž lāstus Gringotu bankā
******

Grupa: HPētnieki
Pievienojās: 19.10.04
Kur: Braukā kopā ar Vinčesteriem un medī dēmonus
Tulks 2009



Robčik!!!!. Nu Robčik!!!. Apstājies. Es saprotu, ka pastaiga un izklaide bez senčiem ir jauki un vēl jaukāk ir doma izvairīties no tiem nelaimīgajiem preciniekiem, bet tu vienalga varētu apstāties un beidzot mani pagaidīt!
No malas varēja izskatīties tā it kā meitene sarunātoes pati ar sevīm. Tomēr jeb kurš uzmanīgs vērotājs pamanītu, ka viņai pa priekšu lidoja daudz krāsu papagailis. jeb pareizāk kakadū.
Neapstājies Terij. mums vēl tālu jādodas. kaut vai varbūt, ka tuvu.
Atskanēja ķerkstoša balss kura vairāk atgādināja vārnas ķērkšanu. Un tad tā apklusa. Papagailis pazuda no meitenes redzes loka.
Pēc sekundes portālā pazuda arī meitene.
Robčik!!! Kas pie visiem svētajiem noticis?
Meitene attapās nepazīstamā vietā. Papagailis neko neteikdams nolaidās viņai uz pleca.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
(sun)
iesūtīt 31.03.2007 22:24
Raksts #12


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 08.09.06
Dzejnieks 2009



Tad nu luuk!!-Noteica julians.
Redz kur arii muusu 4 mekleetaajs!!!!
Ar shiim fraazem vinjsh meegjinaaja kliedeet klusumu.....
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Seila
iesūtīt 31.03.2007 22:31
Raksts #13


Uzlauž lāstus Gringotu bankā
******

Grupa: HPētnieki
Pievienojās: 19.10.04
Kur: Braukā kopā ar Vinčesteriem un medī dēmonus
Tulks 2009



Kāds vēl ceturtais apmeklētājs. Tu puisīt gadījumā neesi sajucis prātā?
Terija pieklājīgi un ar sarkastisku izsmieklu apjautājās.
Man mājās jābūt tieši pēc stundas, lai senči nesajuktu prātā un tevi es vispār nekad dzīvē neesmu redzējusi. Tā ka nevāries. labāk pasaki vai papagaili. tādu daudzkrāsainu neesi redzējis?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
(sun)
iesūtīt 31.03.2007 22:34
Raksts #14


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 08.09.06
Dzejnieks 2009



Vai shis bija joks???
Julianam joki nepatika.
Es nekaadu putnu neredzeeju.Ak jaa.Par 'senciishiem'.No shejienenes iztikt nevar....
Un es tew neesmu pusiitis meiteniit-Julians leeni un ironiski noskaldija....
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Seila
iesūtīt 31.03.2007 22:45
Raksts #15


Uzlauž lāstus Gringotu bankā
******

Grupa: HPētnieki
Pievienojās: 19.10.04
Kur: Braukā kopā ar Vinčesteriem un medī dēmonus
Tulks 2009



Un es tev neesmu nekāda meitenīte. PUISĪT Meiteneūzlika ;ipašu uzsvaru vārdam "puisīt" un vispār no kādas analfavbētu zemes tu esi nācis, ka nekad neesi redzējis putnus? viņa salkanā balsī apjautājās. un piebilda Ja te var iekļūt tad arī izkļūt un es jūtu, ka tu zini kā to izdarīt...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
(sun)
iesūtīt 31.03.2007 22:51
Raksts #16


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 08.09.06
Dzejnieks 2009



Nju nezinu kaa tew bet man liekas ka tu esi pārāk bezkauniiga.-puisis ierunaajaas uzriikojos vieglu veejinju....
Nekaadas reakcijas no merliānas.Nejauki...
Vai vinja nebija sadzirdeejusi vinja veesti???
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Seila
iesūtīt 31.03.2007 22:53
Raksts #17


Uzlauž lāstus Gringotu bankā
******

Grupa: HPētnieki
Pievienojās: 19.10.04
Kur: Braukā kopā ar Vinčesteriem un medī dēmonus
Tulks 2009



un man šķiet, ka tu puisīt esi pārāk pašpārliecināts Terija kārtējo reizi nepalika atbildi parādā. Tajā brīdī viņai uz pleca nolaidās raibas krāsas kakadū, kurš maigi pieglaudās viņas matiem un čerkstošā balsī ierunājās Piedod, nedaudz kļūdījos ar virzienu...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
(sun)
iesūtīt 31.03.2007 22:57
Raksts #18


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 08.09.06
Dzejnieks 2009



Ok,ok-relax.Take it easy grin.gif

Pastaasti kaa tu sheit nokljuvi un kaa izdziivoji celjaa???
Un galu galaa-mums katram ir savs meerkjis....Kaads ir taws???
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Seila
iesūtīt 31.03.2007 23:00
Raksts #19


Uzlauž lāstus Gringotu bankā
******

Grupa: HPētnieki
Pievienojās: 19.10.04
Kur: Braukā kopā ar Vinčesteriem un medī dēmonus
Tulks 2009



nekā sarežgīta. Gāju un attapos šeit. Kā saka: pakritu- atjēdzos- ģipsis. Tieši tā pat ir te. Gāju un nokļuvu. Un man nav nekādu mērķu. Vismaz man personīgi zināmu. Meitene negrasījās dalīties ar savām domām vai notikušo ar kādu vēl atskaitot sevi. Nu un varbūt, ka Robčiku, kurš viņas uztverē bija pie visa vainīgs.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Vilku meita
iesūtīt 31.03.2007 23:00
Raksts #20


Cīnās ar Lankašīras laumiņām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.07.05
Kur: Pasaules malā virs lietus mākoņiem ar dvēseļu tikliņu ķeru tās kā tauriņus



ooc: kā noprotu par spēku vairošanu tiek teikts man

Tu maldies, Sanrints atbildēja. Ja to ir lemts iegut, tad tā ar būs, bet ja ne, tad pat visa paaules maģija nelīdzēs, bez tam ir arī svarīgākas lietas.
Puisis, neskatoties uz aukstumu, pacietigi pavadīja meiteni, tik tad kad viņa apsedās, no plaukstām izšāvās liesmas, kas acumirklī sasildija gan pašu, gan nedaudz tuvāko apkārtni.
Hmm.. Ledus ragana, nedaudz domīgs piesēda tur pat netālu.
Pēc mirkļa telpa ienesās kāda viņa prat nedaudz savāda meitene, kas tulit pat ņemās klaigāt par putnu un tulīt pat ar ķērās pie tumsnējā puiša. Tas viņam atgādinaja par apmetņa krokās piemirsto radibu. Viņs tulit pat izvikla sniegbaltu peli.
Ceru ka pārak nepvainojies, Īlo, bet savādak nevar. Dzīvniecins tik iepikstejās un saritinajās Sanrinta plaukstās.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

4 Lapas V   1 2 3 > » 
Closed TopicSākt jaunu pavedienu
1 lietotāji/s lasa šo pavedienu (1 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 19.04.2024 04:54