Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Vampīru sala [C], [ATD], Spēle
Zeltiņš
iesūtīt 30.03.2005 18:40
Raksts #1


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 26.03.05
Kur: Kaut kur starp zemi un mākoņim...



"Vampīru sala"

Sākums: Tu esi aizbraucis uz Losandželosu. Tu esi vampīru mednieks. Kādu nakti tu ej uz savu viesnīcas numuru, bet tevi sagūsta trīs vīri. Aizsien muti, lai tu nevarētu bļaut. Tevi ienes lidmašīnā un tu aizmiedz. Tu neko neatceries. Pēc dažām minūtēm tu sapnī redzi vīziju. Tā ir par Vampīru salu. Tu redzi savu uzdevumu: Uz salas mājo daudz vampīri. Viņi visi grib tevi nogalināt un iemest jūrā. Tev ir tikai viena iespēja: Cīnīties pretī. Sala ir ļoti purvaina un tu nevari ātri pakustāties. Tev ir viena burvju spēja pa dienu. Atpūsties var naktīs jo tad vampīriem ir nāves dzīres kurās viņi svin citu mednieku uzveišanu. Uz salas nekad nav saulesgaisma, jo salu nobūra galvenais vampīrs. Ja nav saulesgaisma tad vampīri var cīnīties. Tavs uzdevums ir tikt līdz galvenajam vampīram un viņu iznīcināt. Ja tas izdosies tad uz salas atgriezīsies saulesgaisma un pārējir vampīri būs pagalam. Uzdevums ir grūts. Ik pa laikam tu satiec kādu citu mednieku un mazu laiciņu varat iet kopā. Abiem ir drošāk. Ja vampīrs tevi nenogalina pavisam tad tev ir jāatrod "Gudrā mājiņa" kurā visu var ārstēt. Ja tu nomirsti tad nekad vairs neatgriezies.
Savā vīzijā tu redzi visu kas tev jādara. Tu attopies uz salas kādā vietā. Tā ir tava sākummājiņa. Nu tad uz priekšu!

Vide
Vide ir biedējoša. Purvs. Visur ir slapš un aiz katra stūra ir vampīri. Sala ir liela tāpēc karte nebūs. Viss kā šausmu ilmās. Vecas mājas, sadrupušas mājas.

*****
Tev ir auksti. Tu atrodi zizli kurš tev ir jāupurē lai sāktu spēli. Uz priekšu!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
3 Lapas V  < 1 2 3 >  
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (20 - 39)
Zeltiņš
iesūtīt 03.04.2005 10:33
Raksts #21


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 26.03.05
Kur: Kaut kur starp zemi un mākoņim...



Dragon_warior
Tu vēl esi mājelā. Tu tikko upurēji zizli un vampīru medīšana sākas.Tu ej taisni. Ceļi sazarojas. Izvēlies iet vai nu pa labi vai kreisi. Labajā pusē ir vampīrs kura spēja ir izsūkt spējas no tevis. Viņu uzvarēt ir diezgan grūti. Viņam tu vari uzbrukt ar vienu burvju spēju. Viņam ir jātrāpa divreiz. Ja vēlaties tikt garām šim, jums savā starpā jāapvienojas un jāuzbrūk kopā.Otrā pusē ir 1. līmeņa vampīrs. (Šajā spēlē vampīriem būs līmeņi, laveli) Tu nedrīksti viņu bez manas atļaujas nogalināt. Ja tu to mēģināsi tevi savainos un tev būs jāatrod gudrais namiņš. Tev vampīram ir jātiek garām viņu apmuļķojot ar vārdiem, vai apdullinot. Kad tiksi garām došu iespāju nogalināt. Uzrakstit kas tālāk notiek un tad ja būs labi saņemsiet tālākus norādijumus.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
grapefruit
iesūtīt 03.04.2005 10:49
Raksts #22


Streipuļo ārā no Vepra galvas
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 05.07.04
Kur: Starp savām pasaulēm tukšumā
Rakstnieks 2005



OOC: bet ne jau pilnīgi visu, ko es domāju! un tieši tādā pat veidā! Ok, šoreiz varbūt varēja, piekrītu.

Atalante pavērās meitenē, kas bija izvēlējusies labo pusi:
Es laikam nedzirdēju tavu vārdu.
Viņa noteica.
Ko tu teiktu, ja mēs apvienotos un dotod pa labi. Divatā droši tiksim galā...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
tiigjeris
iesūtīt 03.04.2005 12:30
Raksts #23


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.12.04
Kur: Dzīvnieku Saietā 90210.



OOC: es pienjemu, ka atrodos netaalu no taam paareejaam, ok?

dzhilai mazliet saapeeja galva. vinja dzirdeeja, kaa striidas sievietes. tikai peec mirkliisha vinjai pieleca, ka vareetu shiim sievieteem pievienoties. vinja paskjiira kruumus, un vinjas ieraudziija. vinja piegaaja pie vinjaam, jo vinjas pilniigi noteikti neizskatiijaas peec vampiiriem - vismaz ne taadiem, pie kaadiem dzhila bija ieradusi. ieraudziijushas dzhilu, vinjas apklusa. tas bija diezgan smiekliigi, bet nevienam pat praataa protams nenaaca smieties. dzhila druumi vinjas nopeetiija un teica mani sauc dzhila, ja juus tas interesee izskatiijaas, ka iipashi neinteresee, bet vinjas to taa pat drishi vien jautaatu...es domaaju, ka vajadzeetu iet pa labi...neizskatiijaas, ka arii tas vinjas iipashi intereseetu, bet viena balss par labo pusi skjiet skaitiijaas ieskaitiita.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Džea
iesūtīt 03.04.2005 13:51
Raksts #24


Kļūst par pirmo, kas izbaudījis visas visgaršu zirnīšu garšas
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 23.08.04
Kur: Tāpat neatradīsi



Nu mani sauc Leina ja kas.Leina vel piebilda paskatidamas sieviete.Nu un tu vel neesi teikusi ka sauc tevi.Tad vinja paskatijas uz velvienu pienakuso sievieti Prieks iepazities.Vinja mierigi noteica.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
grapefruit
iesūtīt 03.04.2005 19:04
Raksts #25


Streipuļo ārā no Vepra galvas
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 05.07.04
Kur: Starp savām pasaulēm tukšumā
Rakstnieks 2005



Atalante pavērās Leinā:
Tu to jau vienreiz teici, es tev nejautāju,
viņa pamāja otras meitenes virzienā(ledene)
bet viņai.
Tad pievēršās jaunajai meitenei, tas bija īss skatiens:
Tad jau mums veseli trīs par labo pusi...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
tiigjeris
iesūtīt 03.04.2005 19:24
Raksts #26


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.12.04
Kur: Dzīvnieku Saietā 90210.



atra gaidiija, ko paareejaas dariis. tas bija nepatiikami - buut atkariigai no citiem... bet tur jau nekaa nevareeja dariit, taapeec vinja vnk gaidiija, ko tad vinjas beigu beigaas buus izleemushas.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Džea
iesūtīt 04.04.2005 06:11
Raksts #27


Kļūst par pirmo, kas izbaudījis visas visgaršu zirnīšu garšas
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 23.08.04
Kur: Tāpat neatradīsi



Klau man tiko ienaca ideja.Leina sacaija.Ja jau mes tagad esam cetras varetu sadalities.Un divi ietu pa kreisi bet divi pa labi.Leina domigi noteica.Ka jums skiet
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
tiigjeris
iesūtīt 04.04.2005 13:47
Raksts #28


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.12.04
Kur: Dzīvnieku Saietā 90210.



OOC : es shausmiigi atvainojos, ka sajaucu vaardus... unsure.gif blush.gif crying.gif

dzhila padomaaja un jautaaja tad kuri grib iet pa labi, un kuri pa kreisi? es esmu par labo pusi.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
grapefruit
iesūtīt 04.04.2005 13:53
Raksts #29


Streipuļo ārā no Vepra galvas
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 05.07.04
Kur: Starp savām pasaulēm tukšumā
Rakstnieks 2005



Es, kā jau minēju, īešu uz labo pusi un punkts.
Noteica Atalante, mazliet dusmīgi, bet pārleicināti, viņa negrasījās savu viedokli mainīt. Turklāt, viņas pēc viņa vispār nekur neietu, ieroču taču nebija un viņa diez ko nepaļāvās uz savu spēju, ar kuru varētu pieveikt labi ja kādus trīs vājus vampīrus un arī tikai tad, ja tie stāvētu barā.

Šo rakstu rediģēja grapefruit: 04.04.2005 13:54
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Zeltiņš
iesūtīt 04.04.2005 13:58
Raksts #30


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 26.03.05
Kur: Kaut kur starp zemi un mākoņim...



Grapefruit, Drgon_warrior
Tātad jūs abi iesit pa vienu pusi. Tagat jums abiem Ātri jāizdomā kā tam vampīram varētu tikt garām un tad es došu atļauju nogalināt.

Šo rakstu rediģēja Zeltiņš: 04.04.2005 13:58
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
grapefruit
iesūtīt 04.04.2005 14:00
Raksts #31


Streipuļo ārā no Vepra galvas
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 05.07.04
Kur: Starp savām pasaulēm tukšumā
Rakstnieks 2005



Džila? Kādas ir tavas spējas?
Atalante jautāja meitenei, jo uzskatīja visu iešanas padarīšanu par jau izlemtu.
Es varu mest ugunsbumbas. Atalante, starp citu.
Un viņa sniedza meuitenei roku.
Mēs laikam būsi kopā, jāsāk domāt, ko ar to mūdzu darīt, lai tiktu uz priekšu.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Džea
iesūtīt 04.04.2005 14:58
Raksts #32


Kļūst par pirmo, kas izbaudījis visas visgaršu zirnīšu garšas
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 23.08.04
Kur: Tāpat neatradīsi



Leina veroja abas sievietes kuras sarunajas.un tad pieversas Viktorijai.Izskatas ka mes iesim pa kreisi.Vinja noteica
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
tiigjeris
iesūtīt 04.04.2005 16:22
Raksts #33


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.12.04
Kur: Dzīvnieku Saietā 90210.



hmm.. nu, jaaa, manu vaardu tu jau zini... dzhila teica, un paspieda pastiepto roku. manas speejas nevareetu saukt par iistaam speejaam...es dazhreiz redzu viizijas...par to, kas vareetu notikt... bet es ljoti labi kaujos...man skjiet, ka esmu diezgan stipra...es domaaju, ka vnk ejam, un vinju nozhmiedzam... vai tad mums ir izveele? no saakuma, tu met ugunsbumbas, taas tachu vinjam nodariis kaadu ljaunumu? un tad kad vinjsh saaks uzbrukt, es vinjam paraadiishu, ko es maaku... kaa tev liekas? plaanoshana nav mana stipraa puse...parasti es vispaar neko neplaanoju... hmmm... tas nu bija pateikts, un dzhila veeraas atalantee, un gaidiija ko vinja teiks par "speciaali sarezgjiito "plaanu...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Zeltiņš
iesūtīt 04.04.2005 16:25
Raksts #34


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 26.03.05
Kur: Kaut kur starp zemi un mākoņim...



dragon_warrior
Tavas spējas tomēr ir kautkas. Piemēram tu taču redzēsi kas notiks un ko vampīrs darīs. Tev ar kādu jāiet kopā. Viņš cīnīsies, bet TU teiksi ko vampīrs darīs nākošajā gājienā.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
grapefruit
iesūtīt 04.04.2005 16:40
Raksts #35


Streipuļo ārā no Vepra galvas
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 05.07.04
Kur: Starp savām pasaulēm tukšumā
Rakstnieks 2005



Atalante saviebās:
Problēma tāda, ka es varu mest tikai vienu ugunsbumbu, ja es netrāpīū, tad mēs esam dimbā... Bet tās tavas vīzijās, tās parādās bieži, tu tās kaut kā kontrolē, vai spontāni?
Viņa jautāja meitenei.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Zeltiņš
iesūtīt 04.04.2005 16:50
Raksts #36


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 26.03.05
Kur: Kaut kur starp zemi un mākoņim...



grapefruit
Ja cīņa ir ar spēju izsūkšanas vampīriem biju aizmirsis pierakstīt to, ka tev ir teīs iespējas raidīt spējas. Tev ir jātrāpa tikai vienu reizi. Tad viņš būs apdullināts. Tad es tev došu atļauju nogalināt. Šie vampīri ir ļoti strauji.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
tiigjeris
iesūtīt 04.04.2005 17:12
Raksts #37


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.12.04
Kur: Dzīvnieku Saietā 90210.



jaa, jaa... dziive ir tik patiikama, un es savas speejas varu kontroleet...noteikti... dzhila sarkastiski noteica. diemzheel taas paraadaas, kad pashaam patiik. es domaaju... lai iet, met to savu bumbu, un kad vinjsh buus apdullinaats, es vinjam paraadiishu, kaapeec nevajadzeetu buut vampiiram... dzhila gaidiija, ko par shaadu priekshlikumu teiks atalante, lai gan neko daudz jau vinja par to pateikt nevareeja.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
grapefruit
iesūtīt 04.04.2005 17:18
Raksts #38


Streipuļo ārā no Vepra galvas
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 05.07.04
Kur: Starp savām pasaulēm tukšumā
Rakstnieks 2005



Nu tad ejam!
Noteica Atalante un devās uz priekšu pa izvēlēto celiņu, cerībā, ka nekas ļauns nenotiks jau pirmajā reizē un, ka izdosies vampīru uzveikt.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Zeltiņš
iesūtīt 04.04.2005 17:32
Raksts #39


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 26.03.05
Kur: Kaut kur starp zemi un mākoņim...



grapefruit, dragon_warrior
Jūs ejat uz priekšu. Aiz ceļa ir kalns jūs abi apguļaties aiz kalna tā lai vampīrs jūs neredz. (jūs to jau esat izdarijuši) Nu tik uz priekšu!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
tiigjeris
iesūtīt 04.04.2005 17:37
Raksts #40


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.12.04
Kur: Dzīvnieku Saietā 90210.



manu praat, tagad ir iistais laiks mest tavu bumbu, dzhila ljoti klusi teica atalantei. vinja pati saspringa, buudama gatava mesties vampiiram virsuu, tikliidz tas buus apdullinaats.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

3 Lapas V  < 1 2 3 >
Closed TopicSākt jaunu pavedienu
1 lietotāji/s lasa šo pavedienu (1 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 26.04.2024 00:11