Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Kura filma tev patika vislabāk?
Kura filma tev patika vislabāk?
Tu nevari redzēt aptaujas rezultātu, kamēr neesi nobalsojis. Lūdzu, piesakies un nobalso, lai redzētu šīs aptaujas rezultātu.
Kopā balsis: 140
Viesi nevar balsot. 
mazā peciņa
iesūtīt 04.12.2005 13:59
Raksts #1


Tvarsta pūķus Rumānijā
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 24.07.03
Kur: Rīga
Grafiķe 2005



Sakarā šīs aptaujas novecošanu, tiek taisīta jauna aptauja, kurā ir arī jaunā filma ierakstīta smile.gif .

Tātad, kura filma vislabāk patika?
Manuprāt, man laikam tomēr vislabāk patika kāda no pirmām trim filmām. Laikam jau AG vai NK.
Nenoliegšu, ka UB bija laba filma, bet tomēr man kaut kā nepatika. Tāpēc arī nobalsoju par pēdējo variantu, t.i. Cits


skow
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
5 Lapas V   1 2 3 > »   
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (1 - 19)
Canadian
iesūtīt 04.12.2005 14:11
Raksts #2


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 20.04.04



Protams, ka man patika visas filmas, bet es nobalsoju, ka vislabāk man patīk Uguns Biķeris. Varbūt tāpēc, ka tā ir visjaunākā - nezinu. Bet visdrīzāk tāpēc, ka galvenie varoņi sāk pieaugt.

Šo rakstu rediģēja orx: 04.12.2005 14:19
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
nitro
iesūtīt 04.12.2005 14:32
Raksts #3


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 01.10.05
Kur: Jelgava



Es nobalsoju par Uguns biķeri, jo beidzot filma ir kļuvusi nopietnāka, drūmāka un pieaugušāka. Nepatika tie pirmie Poteri autiņos. wink.gif

Šo rakstu rediģēja nitro: 04.12.2005 14:32
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
ils
iesūtīt 04.12.2005 14:33
Raksts #4


Krāmē plauktos Izgaistošās izgaišanas grāmatas
Grupas ikona

Grupa: Dienas Pareģis
Pievienojās: 29.07.03
Kur: Rīga
Dienas Pareģis 2009



Atklāti sakot, pēdējās filmas, katra ir labāka par iepriekšējo.
Viss tops man izskatās šādi:
1. vieta - 4.
2. vieta - 3.
3. vieta - 1.
4. vieta - 2.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Feny
iesūtīt 04.12.2005 15:20
Raksts #5


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 06.03.05
Kur: vieta, kur neivena cita nav.



Es balsoju par HP 4 jo ta ir viss labaka, kaut vai tikai tapec ka aktieri labak spele!!!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
poteriade
iesūtīt 04.12.2005 15:31
Raksts #6


Cep speķi Dūdijam
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 25.11.05
Kur: Kaut kur,kur ir labi,vismaz cenšās,lai tā būtu...



Man vislabāk patika 4.filma-aktieri lielāki,filmā vairāk emociju,jūtu,specefektu...Man jau patika!Un tik ļoti žēl Sedrika!Bet ne jau vienmēr viss notiek labi..Spēcīga filma.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
=Jessica=
iesūtīt 04.12.2005 15:40
Raksts #7


Cep speķi Dūdijam
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 26.11.05
Kur: Godīgi, es nezinu kur esmu.....



Nobalsoju par Cits jo patīk arī trešā filma. Vispār vai kāds vel atceras trešo?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Daniels_Redclifs
iesūtīt 04.12.2005 15:54
Raksts #8


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.10.05
Kur: Viduszeme



es nobalsoju, par Azkabanas Guustekni, jo taa ir pagaidaam visprieciigaakaa no Harija Potera filmaam, kur vinsh satiek Siiriusu un visu paareejo... un paareejaas filmas man tieshi gandriiz tikpat labi patiik, bet es neskatos uz teelojumu, jo vienmeer esmu skatiijies uz Redklifu kaa labu aktieri, un tie kas saka ka vinsh teeloja kaa miets, tad nav ko skatiities to filmu ja skataas kaa aktieirs to dara, vienmeer vinjam tas ir labi padevies, jo vinjam pasham ir daudzas iipashiibas kas piemiit pasham Harijam, kautriigs un veel... Dena teelojums ir vienmeer bijis labs un taapat visu paareejo aktieru arii, ja ir tik visi gudri, tad pashi aizejat kameras priekshaa un pateelojat cik vien labi juus varat, kad tevi filme vismaz 4 kameras, katra no cita lentja un uz tevi veel skataas kaadas 100 acis, kaa tu to dari, taa ka nav ko vinjus nodir**... 4 filma, kaa jau esmu raxtiijis ieprieksheejos komentos, ir ljoti apgraiziita, un gruuti izsekojama... bet visaa visumaa, es vareetu piekrist tam ka 4 filma ir pati labaakaa no visaam, kas tikushas uznjemtas, kautvai taapeec ka itkaa Dens ir labaak teelojis, specefekti utt... zb... grin.gif smile.gif iisaak sakot man patiik visas filmas, bet tomeer vislabaak "Harry Potter And The Prisoner of Azkaban" !!! grin.gif smile.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Bandists
iesūtīt 04.12.2005 16:14
Raksts #9


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.05.05



Man visvairāk patīk Uguns biķeris, jo... tur ir daudz joku. 1. filma ir pārāk bērnišķīga, 2. ir OK, bet ne tik laba, kā 4. un 3. fima man vienkārši nepatīk, jo Dens netēloja kā nākas.

Šo rakstu rediģēja Bandists: 04.12.2005 16:15
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Minki
iesūtīt 04.12.2005 21:15
Raksts #10


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 26.11.05
Kur: Aizkulises



Noslēpumu kambaris - viennozīmīgi! smile.gif Visnesaraustītākā un sakarīgākā filmu, kuru es pat, grāmatu pirms tam nelasījusi, izpratu no viena gala līdz otram!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Gilraen Anarion
iesūtīt 04.12.2005 21:40
Raksts #11


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 31.08.05



Man vislabāk patika pēdējā filma,kaut arī diezgan saraustīta un pietrūka emociju (arī tādā "pus-trillerītī" emocijas vajag).
Tik un tā filmā bija viss,kas vajadzīgs.Pārējām bija defekti.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
kristine g
iesūtīt 04.12.2005 22:01
Raksts #12


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.11.05
Kur: Slīdeņa koptelpā sarunājas šņācmēlē ar Tomu



Man visas Harija Potera filmas patik,bet ta ka var balsot tikai par vienu,es nobalsoju par Uguns bikeri.Jo shi filma bija loti interesanta,daudz emociju,piedzivojumu,un jaunu aktieru.Ari tapec ka shi filma ir visjaunaka.Es uzskatu ka visas HP filmas ir interesantas es nevaretu izveleties milako.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
emily
iesūtīt 04.12.2005 22:05
Raksts #13


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 04.11.04
Kur: Cēsis
Janvāra fotogrāfs



Tā kā vēl neesmu redzējusi Harijs Poters un uguns biķeris nezinu kāda tā filma bij' ..
Bet no redzētajām trīs man visvairāk patika Harijs poters un azkabanas gūsteknis likās vislabākā happy.gif &filma jau tika filmēta ar lielāku pieredzi.. sō.. rezultāts ar bij' labāks smile.gif
manuprāt, bij' vislabākie specefekti&sižets visintriģējošākais smile.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
aicha
iesūtīt 04.12.2005 22:35
Raksts #14


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 30.01.04
Kur: LV



He-he UB pagaidām 1. vietā. wink.gif Izrādās, ka forumieshiem tomēr patīk jaunā HP filma, ko nevarētu teikt, ja palasa pavedienu "UB apskati un vērtējumi". silent.gif Lai nu kā es arī par UB, yahoo_a.gif lai gan AG daudz neatpaliek.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Victor Krum
iesūtīt 05.12.2005 00:50
Raksts #15


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 02.03.04
Kur: Uz slotas



es pārāk labi neatceros visu, tik aptuvenas sajūtas par visu. Pēdējā vietā noteikti ir 3ā filma, jo tur neko no kalambola neparādīja (kas ir iemesls kāpēc man 3ā grāmata vislabāk patīk). Priekšpēdējā vietā varētu būt 4ā filma, jo tur viss bija tik saraustīti un ātri pastāstīts. Tā... pirmā un otrā... tur vismaz es varēju piefiksēt, ka Emma Vatsone ir laba aktrise un ka man nepatīk tā tur džeka (nemaz nezinu kā sauc aktieri kas atveido Ronu) tēlojums. Redklifs - nu so-so, viņam bonuss tāds, ka izskats attiecīgs, manuprāt, es nespētu iztēloties labāku izskata ziņā Hariju Poteru.

Nu vot, tad tās abas filmas man apmēram arī vienlīdz labi patīk. Tur ir kalambols, tur var apmēram piefiksēt varoņu izjūtas un labāk iepazīt viņus. 4ajā filmā nekā tāda nebija - kaut kāda epizodiska bļaustīšanās tikai. Nu ja, tā apmēram es par šito visu domāju.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Patriote.
iesūtīt 05.12.2005 09:15
Raksts #16


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 10.02.04
Kur: Savējā Valmiera



4. filam ir vislabākā!!! grin.gif Sakat ko gribat, specefekti bija vienreizīgi, kaut ko tādu citās filmās nemanīju laughing.gif es to saku godīgi, kaut vai filmā bija tik maz Drako, objektīvi un vispārēji skatoties tā bija vislabākā un emocionālākā no visām, jādomā, ka 5. būs vēl labāka whistling.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Heiliona
iesūtīt 06.12.2005 20:32
Raksts #17


Cīnās ar Lankašīras laumiņām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 11.11.05
Kur: cenā



Pagaidām man vislabāk patīk UB, jo šitajā filmā bija visinteresantākie notikumi. Kad pienāks 5. filma, tad redzēs...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
bluish_eyes
iesūtīt 06.12.2005 21:03
Raksts #18


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 27.11.05
Kur: otram galam otrā galā



Vislabāk man patika pēdējā... t.i. 4. filma - un to varu teikt ar pilnu pārliecību!!! wink.gif
piedod Dependence, taču noslēpumu kamabaris man vietām likās ārkārtīgi garlaicīgs... to daļu es esmu noskatījusies tikai vienu reizi un man pat galvā nav ienācis noskatīties šo daļu vēl kādu reizīti. innocent.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
moreits
iesūtīt 07.12.2005 14:05
Raksts #19


Izrāda pirmās maģijas pazīmes
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.12.04



Pēdējā filma mahten apgraizīta tāpēc drošvien kautkādas pirmās un otras man patīk labāk zin... aha
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
dzindzins
iesūtīt 11.12.2005 21:16
Raksts #20


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.01.05
Kur: house of rising sun.



jā, ceturtā filma man īpaši nepatika, tādēļ izvēlējos variantu AG. filma pati nu tā, bet ļoti, ļoti patika, kā ši filma bija uzņemta, loti jaukas krāsas un izmaiņas skolas apkārtnē (vālējošais vītols u.c.). interesanti paskatīties, kā dažādi režisori uzņem filmas ar citādām metodēm, citādu attieksmi!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

5 Lapas V   1 2 3 > » 
Atbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
1 lietotāji/s lasa šo pavedienu (1 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 19.04.2024 23:02