Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Godīgs jautājums, Vai pēc 2 gadiem tevi vēl interesēs?
Vai veel peec 2 gadiem tevi intresees GP?
Tu nevari redzēt aptaujas rezultātu, kamēr neesi nobalsojis. Lūdzu, piesakies un nobalso, lai redzētu šīs aptaujas rezultātu.
Kopā balsis: 244
Viesi nevar balsot. 
anti blinke
iesūtīt 21.05.2004 14:52
Raksts #1


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 14.05.04
Kur: CĒSIS



Pajautaasim sev godiigi: Vai tad ja nebuutu GP filmas mees tik daudz zinaatu un fanotu.Visas 3 filmas jau ir bijushas uz ekraaniem un visticamaak nekas vairaak nav gaidaams.........nezinu varbuut izklausaas liekuliigi,bet es domaaju, ka peec shiem 2 gadiem lielaakaa dalja no shaa foruma biedriem sheit vairs nebuus......,bet es zinu,ka sheit ir ljoti uzticiigi cilveecinji,kuriem tas tieshaam ljoti intresee un saista.............. huh.gif

Šo rakstu rediģēja middle-earth: 21.05.2004 15:10
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
7 Lapas V  « < 4 5 6 7 >  
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (100 - 119)
Haleja
iesūtīt 01.01.2006 22:28
Raksts #101


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 22.12.05



Labs jautājums, pati nezinu, iespējams, ka nemaz nebūs laika šādām interesēm, Tad jau redzēs!!!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Heiliona
iesūtīt 01.01.2006 22:31
Raksts #102


Cīnās ar Lankašīras laumiņām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 11.11.05
Kur: cenā



Tad jau redzēs. 2 gadi vēl nav pagājuši, un es nezinu, bet domāju, ka varētu intersēt?! huh.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
whitegirl
iesūtīt 01.01.2006 23:53
Raksts #103


Dzer sviestalu Trijos slotaskātos
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.11.05
Kur: cita laika zoona



Shii graamata un shis staasts ir bijushi un idziivojushi tika daudz... Domaaju ka arvien vairaak un vairaak cilveeki intereseesies par GP... Tikai domaaju ka mees izdziivojaam tos mirkljus kad filmas paraadijaas uz lielajiem ekraaniem, kas tagad ir lela dalja no GP... Varbuut peec kaadiem 100 ngadiem veel kaads uztaisiis savu filmas interpretaaciiju.... wink.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
linhira
iesūtīt 02.01.2006 13:18
Raksts #104


Izrāda pirmās maģijas pazīmes
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 31.12.05



Intereeshos par GP vienmeer! jo laikam nekad neaizmirsiishu taas lieliskaas graamatas un filmas!!!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Kriss
iesūtīt 02.01.2006 23:56
Raksts #105


Izrāda pirmās maģijas pazīmes
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 25.12.05



Varbūt, es vairs tā neintresēšos, bet man joprojām GP sagādās patīkamas izjūtas.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
berserks
iesūtīt 03.01.2006 10:25
Raksts #106


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 13.04.05
Kur: peļu medībās :D



Nu me domā, ka ja cilvēkam interesē šis žanrs, tad arī intersē ... protams, iet laiks un daudz kas var mainīties bet nu tomēr ... par to pazušanu no foruma - nu šajā forumā jau runā netikai par HP un GP, te jau runā arī par citām lietām, sasitītām ar ... nezinu, kā lai pasaka ... fantāziju, iztēli ... tā kā , kam tas ir asinīs smile.gif tam tas arī tā paliks grin.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Kelly16
iesūtīt 03.01.2006 12:55
Raksts #107


Cep speķi Dūdijam
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.10.05



never zinaat! whistling.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Kagura
iesūtīt 09.04.2006 19:34
Raksts #108


Cīnās ar Lankašīras laumiņām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 06.11.05
Kur: Night's Watch



Tā kā esmu bijusi GP fane nu jau gandrīz 9 gadus (jap, man princešu un feju vietā vakara pasaciņās figurēja orki, enti un hobiti) tad diezgan droši varu apgalvot, ka pēc vēl diviem gadiem nekas nebūs mainījies. Un tiesa - ja interesē fantasy žanrs kā tāds, tad arī GP nekur nepaliks. Protams, būs arī citas intereses, bet GP mani interesēs vienmēr.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
versache
iesūtīt 09.04.2006 19:49
Raksts #109


Attīsta savu iekšējo Aci
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 05.07.05
Kur: Ciemos pie Toma Bombadila.... Senmežā......



Godīgi sakot tad nemaz nezinu.Man gan liekas ka pa to interesēšos vēl ilgi.Bet kas to lai zin.Ies laiks, tad jau manīs. smile.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Witch
iesūtīt 14.04.2006 12:31
Raksts #110


Izrāda pirmās maģijas pazīmes
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 04.01.06



Nu nezinu....Gruuti pateikt....Varbuut tad es domashu,ka man vispar kaut kas tik urgains vareeja patikt....A varbuut patiks...Nez... wink.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Cecilia
iesūtīt 14.04.2006 13:09
Raksts #111


Attīsta savu iekšējo Aci
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 18.11.05
Kur: sniegā pie balta akmens, vērodama liesmu sienu



par cik man tā fanošana aizsākās izlasot grāmatas, tad fanot es nepārtāšu. man tā sajūta ir stipri iekšēja, tā ir daļa no tā, kas esmu, kāda esmu. gp grāmatas taču ir pārpilnas ar neitrālām moralizēšanas stundām, kuras, man jāatzīst, darbojas efektīgi. man daudz skaidrāks kļuva jēdziens ''bruņinieciska drosme''.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Arbūzgalva
iesūtīt 14.04.2006 17:33
Raksts #112


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 14.01.06
Kur: Piparkūku namiņā.



nju man nebūs intereses par to, jo man pat taagd tādas nav..pilnīgi par viņu neinteresējos..
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
billy
iesūtīt 24.04.2006 09:01
Raksts #113


Cep speķi Dūdijam
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 22.04.06



nu jau laikam man bus pagajushi divi gadi kopsh lasiiju GP...protams,veel uzskatu,ka interesantas un saistoshas graamatas, bet vairs nav taa sajuusma...savaa zinjaa apmaatiiba....tagad uz to visu skatos,taa teikt, veesu skatu....tieshi taapat ir ar HP...pashaa saakumaa taa bija kaa atkariiba...vajadzeeja paarlasiit,ja iznaaca jaunaa graamata, tad vajadzeeja buut vienai no pirmajiem rindaa.....tagad taa vairs nav... whistling.gif

Šo rakstu rediģēja billy: 24.04.2006 09:02
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
nenuil
iesūtīt 09.06.2006 12:59
Raksts #114


Prāto, kā lietderīgāk ieguldīt rūķīšu zeltu
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 21.01.06
Kur: šodien zeme iztiks bez mums
Novembra mākslinieks 2009



es domāju, ka vienmēr būšu GP fane. jāatzīstas ir - sāku lasīt, jo patika pirmā filma. bet kad izlasīju grāmatas, tās patika vēl vairāk. un tikai pēc tam skatījos citas filmas. bet grāmatas tomēr mīļākas. ^^
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Sarkanais Krūštu...
iesūtīt 06.07.2006 19:31
Raksts #115


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.06.06
Veļasgabals 2012



Es tā īsti nezin,bet GP mani varētu saistīt vienmēr...
Es nesaku,ka līdz nāves slieksnim! Bet kādus 2DESMTI gadus vēl es par viņu fanošu...
Man patīk filma GP:Divi torņi. Tā arī mani pie viņa saista!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Gendalfs
iesūtīt 08.10.2006 16:19
Raksts #116


Izrāda pirmās maģijas pazīmes
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 08.10.06



Isti drosh neesmu, bet vispar man patika gramata un domaju, ka pec kadiem daziem gadiem izraksu to atkal no plaukta, lai parlasitu. Un galu gala, Tolkins tacu sarakstija un lasa so gramatu gana sen , ja ta neintereses mani, tad intereses kadu citu!

Šo rakstu rediģēja Gendalfs: 08.10.2006 16:21
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Vēja dvēsele
iesūtīt 09.10.2006 13:38
Raksts #117


Cīnās ar Lankašīras laumiņām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 02.10.05
Kur: Sudraba dvēselē vēju auž...



Domāju, ka mani arī pēc 7 vai cik tur gadiem GP vēl interesēs. Šī ir viena no grāmatām [arī filmām], kas visilgāk spējušas saistīt manu interesi smile.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
maichestera
iesūtīt 24.10.2006 21:37
Raksts #118


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.10.06
Kur: Ar fotoaparātu mežā.



Nu nē!! GP ir kļuvis par manas dvēseles daļu.No tā ateikties būtu tāpat kā vardarbīgi izraut no zemes kādu augu un atstāt zemē kalstam..Un grāmatas esmu izlasījusi visas kas pieejamas krieviski..Latviski nekas prātīgs nav un tulkojums ir vnk nožēlojams... mad.gif
Par filmām-Hobits itkā gaidāms..Varbūt pat ar Džeksonu priekšgalā.. Un ja uzrastos kāds prātīgs cilvēks,tad Silmarionu varētu ekranizēt seriālā..Tikai viegli iebraukt grāvī un rdīt kārtējo sviestu... unsure_a.gif blink_a.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
salvei
iesūtīt 25.10.2006 18:52
Raksts #119


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.10.06



Bērnībā man ļoti patika hobits. Un filmas specāli neskatījos, pirms neizlasīju grāmatas (jo neesmu vēl redzējusi grāmatas ekranizējumu vai filmu pēc grāmatas motīviem, kas būtu labāka par grāmatu).
Tā ka - aktīvi nefanoju, bet GP man noteikti patiks arī pēc 2 gadem.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Elderons10
iesūtīt 21.12.2006 13:19
Raksts #120


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.12.06
Kur: Dūmu kalna virsotne



Tad ju redzēs vai man vel patiks LOTR.Manuprāt patiks jo LOTR nekas nvar pāspēt grin.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

7 Lapas V  « < 4 5 6 7 >
Atbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
1 lietotāji/s lasa šo pavedienu (1 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 19.04.2024 09:54