Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Kaujas noteikumu apspriešana, Cirtieni pa pirkstiem, cīņas naktī
Sitieni pa pirkstiem
Vai atļaut cirtienu pa pirkstiem?
Jā, jo tas padara ciņu reālāku. [ 12 ] ** [20.00%]
Nē, tas ir pārāk bīstami. [ 39 ] ** [65.00%]
Man vienalga. [ 9 ] ** [15.00%]
Vai atļaut cīņas naktī?
Jā, jo arī spēle notiek naktī. [ 35 ] ** [58.33%]
Jā, bet tādā gadījumā jāveido lāpu aplis, kurā cīnīties. [ 17 ] ** [28.33%]
Nē, tas ir pārāk bīstami. [ 8 ] ** [13.33%]
Kopā balsis: 66
  
bondaronkuls
iesūtīt 30.03.2007 12:41
Raksts #1


Cūkkārpas ekspresī iepazīstas ar jauniem draugiem
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.04.06



Lūgums izteikt komentārus, viedokli, jo par dažiem jautājumiem, mēs nevaram vienoties.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
3 Lapas V  < 1 2 3 >  
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (20 - 39)
Grims
iesūtīt 08.04.2007 18:20
Raksts #21


Nazgûl
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 14.11.03
Kur: Tieši aiz tās izkapts, kas ir atbalstīta uz tava pleca.



Es tēmēju uz to, ka Tu, Žanet, varētu beigt vaidēt. Neviens Tev neliek spēles laikā meklēt kašķi, ja tik ļoti baidies.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
AxelBladd
iesūtīt 08.04.2007 19:19
Raksts #22


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 30.01.04
Kur: ZzZ



Šogad noteikumi uz ieročiem bus stingrāki. Nespēji pirms spēles uztaisit sakarīgu sitamo, pats vainīgs. Vai nu taisisi uz vietas vai ari iesi vispar bez ieroča.

Viens lielais cirvis paradijās spēlē daļējas manas vainas pēc. Sertifikācijā teicu lai partaisa, bet tas cik es saprotu tika noignorēts. Un pirms spēles sākuma ari neredzēju to daiktu. Nekas mācība, šogad būsim stingrāki. Ieviešam - nav sertifikāta, nav ieroča.

Un Zanete, ja negribi naktī cīnīties, tad nemeklē naktī kašķi. Simple. smile.gif

Šo rakstu rediģēja Roie Bladd: 08.04.2007 19:20
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Northwatch
iesūtīt 09.04.2007 20:00
Raksts #23


Prāto, kā lietderīgāk ieguldīt rūķīšu zeltu
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 08.10.03
Kur: arī pie kapa soli priekšā Tev.



A kur te vispār ir problēma? grin.gif

Nevajadzētu salīdzināt WS ar visiem iepriekšējiem bijušajiem un nākamajiem LARPG. Nē, nu pieredze, tas ir jauki, bet ja te jums piedāvā izmēģināt kautko ne pārāk izplatītu, kādēļ gan no tā atteikties? Kā jau minēja augstāk, ja negribi pa pauri dabūt, tad necīnies, easy. Neesmu manījusi, ka būtu bijuši gadījumi, kad kāds skrien prom pa lauku un tam pakaļ ieročus vicinādami, noteikti iesist griboši cilvēki.

Un vienmēr paliek arī variants, ka ja tu vai tavi vecāki uzskata, ka tas ir pārāk bīstami, ta tu vari vienkārši - nebraukt!
Akjel cik viegls risinājums! happy.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Dinaer
iesūtīt 09.04.2007 20:20
Raksts #24


Veic pētījumu par katlu dibenu biezumiem
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.10.03
Kur: lielceļš



CITĀTS(Grims @ 08.04.2007 19:20) [snapback]1129235[/snapback]

Es tēmēju uz to, ka Tu, Žanet, varētu beigt vaidēt. Neviens Tev neliek spēles laikā meklēt kašķi, ja tik ļoti baidies.


un kopš kura laika es tieku pasludzināta par to, kura varētu dabūt pa galvu nakts laikā, jeb arī nezinātu plāšās bēgšanas un slēpšanās iespējas ? blink_a.gif

visu šo iepriekšējo postu mērķis, bija vairāk vērst akcentu uz to, ka spēlē piedalās gana daudz tādu, kuriem varētu nebūt ne jausmas par to, cik augstu drīkst tēmēt (pieņemu, ka noteikums par to, ka pa galvu nesit nav atcelts), vai arī nav iepriekš pārbaudījuši, ka tas varētu sāpēt.

nē nu protams - tā nebūs mana bēda, ja kāds nakts laikā , tikai tāpēc, ka ir atļauta aktīva darbība, dabūs kādu traumu.
stingrāki noteikumi uz ieročiem - ceru, ka strādās.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Northwatch
iesūtīt 10.04.2007 10:19
Raksts #25


Prāto, kā lietderīgāk ieguldīt rūķīšu zeltu
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 08.10.03
Kur: arī pie kapa soli priekšā Tev.



A man ir jautājums - iepriekšējā spēlē - cik bija gana daudz tādu, kuriem varbūt nebija ne jausmas par to, cik augstu drīkst tēmēt?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Adriana
iesūtīt 15.04.2007 00:51
Raksts #26


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 10.06.04



Kā būtnei, kas cīņās nekad neiesaistās, par pirmo jautājumu versiju nav, toties..!! Esmu PAR cīņām naktī un PAR cīņām lielos, skaistos lāpu apļos! Beidzot taču arī cīņu skatītājiem jāgūst kāds baudījums!!

Jājā, nakts un lāpas..Murr happy.gif fire.gif

rolleyes_a.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Farliner
iesūtīt 18.04.2007 00:57
Raksts #27


Gatavo atskaiti Zemvaldim
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 01.12.03



Nu un kādas gan problēmas ar cīņu lāpu gaismā, ja nakts cīņas ir atļautas? Saorganizējiet kādu dueli un uz priekšu, tik skatieties ka cīņas karstumā kāda tērpa vai ieroča daļa nenonāk pārāk tuvā kontaktā ar kādu lāpu un neiegūst "Flaming+1" īpašību...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
dArkangelo
iesūtīt 05.05.2007 11:01
Raksts #28


Cūkkārpas ekspresī iepazīstas ar jauniem draugiem
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 03.11.05



Ko var ta ka tādas jaunas meitas ņaudēt, ja trāpa pa pirkstiem un sāp tad vajag uztaisīt cimdus, ja trāpa kur citur izņemot kāstarpi un galvu, būtībā vainīgs ir tas kuram sāp jo aiz sava slinkuma nav uztaisījis aizsargus. Protams varētu teikt ka pa galvu nedrīkst sit, bet tad ja cilvēkam ir vairogs, būtībā jau galva tik un tā automātiski kļūst par mērķi.

Piemēram dzelžiniekiem arī neskaitās cirtieni no elkoņa līdz pirkstu galiem, bet tik un tā visi nēsā cimdus un roku sargus, jo trāpa tajā zonā ļoti bieži! smile.gif

Šo rakstu rediģēja dArkangelo: 05.05.2007 11:10
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
AxelBladd
iesūtīt 05.05.2007 13:08
Raksts #29


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 30.01.04
Kur: ZzZ



CITĀTS(dArkangelo @ 05.05.2007 12:01) [snapback]1139070[/snapback]

Ko var ta ka tādas jaunas meitas ņaudēt, ja trāpa pa pirkstiem un sāp tad vajag uztaisīt cimdus, ja trāpa kur citur izņemot kāstarpi un galvu, būtībā vainīgs ir tas kuram sāp jo aiz sava slinkuma nav uztaisījis aizsargus. Protams varētu teikt ka pa galvu nedrīkst sit, bet tad ja cilvēkam ir vairogs, būtībā jau galva tik un tā automātiski kļūst par mērķi.

Piemēram dzelžiniekiem arī neskaitās cirtieni no elkoņa līdz pirkstu galiem, bet tik un tā visi nēsā cimdus un roku sargus, jo trāpa tajā zonā ļoti bieži! smile.gif


Jā bet tomer ir atšķiriba vai tas ir atļauts noteikumos vai nav. Ja tas ir atļauts, tad sitieni tiks tieši mērķēti pa pirkstiem un trāpījumi būs biežāki. Tāpēc arī ja noteikumos ir aizliegti sitieni pa pirkstiem, tas nenozīmē, ka nevien pa tiem netrāpīs. Notiekumi tikai samazinās sitienu dzaudzumu nevis tos izslegs pa visam. Tāpēc cimdi noder arī ja nav sitienu pa pirkstiem.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Kurbads
iesūtīt 18.05.2007 23:00
Raksts #30


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.08.04
Kur: Rīga



par ciinjaam naktii : pagaajusajaa wolfsongaa pamatiigi sasitu roku , reeta ir joporojaam. nokriitu tumsaa ar praukstas virspusi pret akmeni , protams, pats biju pie taa vainiigs(gribeeju piezagties no mugurpuses maariisa teelotajam uuberbriesmonim). bet risks pastaav..

vispaar par wolfsongu: labs poligons, sakariigi gm, bet vareeja buut vairaak ingeima un wysiwyg, jo man neiepatikaas taa paaraakaa mistika un megabriesmonji.
(tipa: kas tas taads? jaa tas ir osis ar 21 hp un fire resistance, kaa arii vinjs var tevi saindeet un sasaldeet. pietam, ja vinjs uzpirz, tad tu kljuusti par vardi ar pusmuuza probleemaam..., un protams vinjam ir arii tenisa bumbinju fireball (piecu veidu))

un sitieni pa pirkstiem noteikti jaaatljauj.

Šo rakstu rediģēja Kurbads: 18.05.2007 23:10
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
AxelBladd
iesūtīt 19.05.2007 10:35
Raksts #31


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 30.01.04
Kur: ZzZ



CITĀTS(Kurbads @ 19.05.2007 00:00) [snapback]1143752[/snapback]

par ciinjaam naktii : pagaajusajaa wolfsongaa pamatiigi sasitu roku , reeta ir joporojaam. nokriitu tumsaa ar praukstas virspusi pret akmeni , protams, pats biju pie taa vainiigs(gribeeju piezagties no mugurpuses maariisa teelotajam uuberbriesmonim). bet risks pastaav..

vispaar par wolfsongu: labs poligons, sakariigi gm, bet vareeja buut vairaak ingeima un wysiwyg, jo man neiepatikaas taa paaraakaa mistika un megabriesmonji.
(tipa: kas tas taads? jaa tas ir osis ar 21 hp un fire resistance, kaa arii vinjs var tevi saindeet un sasaldeet. pietam, ja vinjs uzpirz, tad tu kljuusti par vardi ar pusmuuza probleemaam..., un protams vinjam ir arii tenisa bumbinju fireball (piecu veidu))

un sitieni pa pirkstiem noteikti jaaatljauj.


Protams, ka risks pastav. Bet tāpec jau cilvēkam ir izvēle. Negribi cinities nakti nelien kur nevajag smile.gif.
Un par uzmanibu nevajag aizmirst ari dien.

Ar paris uber briesmoņiem drusku gan paršavam par stripu, bet tas vairak attiecas uz NPC. Par PC ''biezumu'' var teikt, ka viņi arī diezgan baudz ko izdarija spēles gaita, lai par tadiem, kļūtu.

Wolsong II centisimies samazinat "matematikas" daudzumu.

Sitieni pa pirkstie būs aizliegti. Tā kā mēs ar Māri nekādi nespējām vienoties par to vai atļaut vai aizliegt. Katram bija savi argumenti (manējie protams pareizāki smile.gif ). Tādēļ nolēmām iemet balsošanu, lai izlemj pati tauta un tauta izlēma, ka nevajag.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Lia'angia
iesūtīt 22.05.2007 15:39
Raksts #32


Uzlauž lāstus Gringotu bankā
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 14.11.03
Kur: Rīga, Olaine
Labākā krievu valodas tulkojuma autore



Atvainojos, ka iejaucos ne par tēmu, bet kluba Drakones prezidents lūdza, ka būtu jauki, ja kāds no meistaru grupas (ja spēle grasās notikt) aizdotos uz sezonas atklāšanu, kur ar viņu (meistaru) varētu sakontaktēties potenciālie spēlētāji.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
bondaronkuls
iesūtīt 23.05.2007 08:32
Raksts #33


Cūkkārpas ekspresī iepazīstas ar jauniem draugiem
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.04.06



kad isti notiekas ta atklasana un noteikti ka vismaz viens no mums tiks
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
AxelBladd
iesūtīt 23.05.2007 09:34
Raksts #34


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 30.01.04
Kur: ZzZ



CITĀTS(Lia @ 22.05.2007 16:39) [snapback]1144617[/snapback]
Atvainojos, ka iejaucos ne par tēmu, bet kluba Drakones prezidents lūdza, ka būtu jauki, ja kāds no meistaru grupas (ja spēle grasās notikt) aizdotos uz sezonas atklāšanu, kur ar viņu (meistaru) varētu sakontaktēties potenciālie spēlētāji.


Spēle grasās notikt.

Pašam nezinu kā būs ar to tikšanu, mācība janobeidz, bet ja sanāks laiks mēgināšu aizbraukt.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Night Angel
iesūtīt 08.06.2007 01:05
Raksts #35


Cep speķi Dūdijam
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 26.09.05



Par sitieniem pa pirkstiem : Man ir galiigi vienalga jo es nezinu pagaajushajaa vareeja sist vai nevareeja , bet katraa zinjaa nedabuuju , bet ciiniities centos daudz.

Par sishanos naktī : 100% par to lai vareetu sisties jo es esmu paarsvaraa aktiivs tikai naktiis un sitos kaa vels , kaa nekaa mani 11 reizes nosita smile.gif Traumu nedabuuju nevienu. Un ja taa padomaa vieniigaa trauma kas taa bija bija kurbadam un tad arii jo tiiri nepaveicaas nekaads nopietns ceelonis tam nebija. Un traumu tik pat labi var dabuut naktii pildot kvestu , aizkeroties aiz kaada paugura un salauzot kaaju. Ja speeleetaaji nebuus paneemushi mazo 0.7 snabiiti es domaaju ka ciinjas naktii vajadzeetu atljaut. ( Bet tas nenoziimee ka es esmu pret shnabiiti smile.gif )
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Northwatch
iesūtīt 08.06.2007 07:00
Raksts #36


Prāto, kā lietderīgāk ieguldīt rūķīšu zeltu
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 08.10.03
Kur: arī pie kapa soli priekšā Tev.



Geimi gan ir pret šņabīti. laughing.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
AxelBladd
iesūtīt 09.06.2007 15:14
Raksts #37


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 30.01.04
Kur: ZzZ



CITĀTS(Northwatch @ 08.06.2007 08:00) [snapback]1151105[/snapback]
Geimi gan ir pret šņabīti. laughing.gif


Jep pilniba pret.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Viking
iesūtīt 28.06.2007 12:49
Raksts #38


Cūkkārpas ekspresī iepazīstas ar jauniem draugiem
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 27.09.04
Kur: Rīga



Ciinjas naktiis noteikti uzlabotu speeles gaisotni un padariitu to tuvaaku realitaatei... tachu risks palielinaas ...bet kaapeec gan ne ? smile.gif
Nobalsoju par Laapu apli, jo tas izskatiitos ljoti kruti un vareetu varbuut pat sariikot kaut kaadu nakts turniiiru ? vareetu buut iespaidiigi ..un ja veel skatiitaji klaigaa un bljauj un dejo rinkjiii aplim kameer ciinitaaji ciinaas smile.gif Bet pilniigi piekriitu, ka ciiiniities alkohoola ietekmee ir kategooriski aizliegta ....

Ja tomeer izdomaajat sitienus pa pirsktiem skaitiit kaa hitus ..tad es domaaju ka tad vareetu atnjem 0,5 hitus nevis uzreiz veselu vienu ..tas tak i daudz !
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
bad ance
iesūtīt 28.06.2007 14:35
Raksts #39


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 22.06.07



nmu par ko juus striidaties,zilumi un suves,auc....
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
AxelBladd
iesūtīt 29.06.2007 17:52
Raksts #40


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 30.01.04
Kur: ZzZ



CITĀTS(Viking @ 28.06.2007 13:49) *
Ja tomeer izdomaajat sitienus pa pirsktiem skaitiit kaa hitus ..tad es domaaju ka tad vareetu atnjem 0,5 hitus nevis uzreiz veselu vienu ..tas tak i daudz !


Jāni cik es tev uzsitu 4,5 vai tikai 4 hitus. jeee right.... tā tik vēl trūka, vēl vairāk matemātikas smile.gif. Pagājušās spēles mācība - drusku par daudz to plusu un efektu, parak liela rekinašana.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

3 Lapas V  < 1 2 3 >
Closed TopicSākt jaunu pavedienu
1 lietotāji/s lasa šo pavedienu (1 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 19.04.2024 15:43