Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> NK noteikumi

1. Iesūtītajiem pavedieniem jābūt par tēmu. Pirms izveido pavedienu, izlasi sadaļas NK aprakstu!
2. Tas pats attiecas uz iesūtītajiem rakstiem. Nav atļauts spams. Ja vēlies turpināt diskusiju par kādu citu tematu, izveido jaunu pavedienu!
3. Esi iecietīgs un cieni citu viedokli arī attiecībā uz jautājumiem, kuros tev pašam ir stingra pārliecība.
4. Aizliegts rupji lamāties un apvainot citus biedrus. Ja ir nepieciešamība iebilst, paud savus iebildumus korekti un pieklājīgi!
5. Aizliegts iesūtīt rakstus, kas pārkāpj PG-13 reitingu.
6. Centies savu viedokli izteikt plašāk! Pāris vārdi skaitīsies spams. Par to, kas ir spams, lasi šeit.
7. Centies rakstīt, ievērojot ortogrāfiju un interpunkciju, bet, galvenais, raksti tā, lai tas būtu citiem saprotams. Foruma vadītājam ir tiesības rediģēt nesaprotamus vai neatbilstošus pavedienu virsrakstus un aprakstus.
8. Pims iesūtīt pavedienu, paskaties, vai tāds jau neeksistē! Līdzīgs pavediens var tikt iepludināts jau esošā vai slēgts.

> Ugunsbumbas, Parasts fakts vai tiiraa mistika???
JusticeKid
iesūtīt 26.02.2006 17:56
Raksts #1


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 18.01.06
Kur: kur gribu tur esmu



Mana vecmamma reiz taadu pieredzeejusi ielidojam pa kraasni, taa nedaudz pakaraajusies gaisaa bet tad izlidojusi pa atveerto logu.
Parasti ugunsbumbas uzrodoties negaisa laikaa un esot tikpat parasta paraadiiba kaa zibens, bet vai taa ir?
Ka nekaa arii ar zibeni ir notikushas visdiivainaakaas lietas un tas nav liidz galam izpeetiits, visam piedevaam reiz zibeni ir redzeejushi no kosmoskugja visumaa, kaa lai to izskaidro?

Luudzu juusu domas un varbuut kaadu atgadiijumu saistiitu ar ugunsbumbu vai ari ar joprojaam tik nosleepumaino zibeni...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
 
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (1 - 3)
resella
iesūtīt 26.02.2006 18:07
Raksts #2


Kārto teleportēšanās eksāmenu
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 06.04.04
Kur: all lall lā./ kaut kur, kur nebiju domājusi nonākt...



ugunsbumbas. (man labak zinamas ka uguns lodes)
pati nekad tadu neesmu redzejusi, bet esmu visadus stastinjus ddzirdejusi. ka piemram to ka vinjas esot tikai ik pa kadiem 100 gadiem, majas tadas varot iekljut ja taja ir caurvejsh un ari dzirdets tas ka ta lieta pie ka pieskaroties shi bumba [lode] uzspragstot. butiba ari pats uguns kulis uzspragts. esmu dzirdejusi ari nostastus no cilvekiem, ka to majas vnk izgajusi cauri vinea no tam, proti ka pa logu ienakusi ta pa otru ara un nekadas vainas jo nekur nepieskaras.

am, nesaprotu isti tavu jautajumu. tu doma ak shaja bumbinja ir kas mistisks? cik es saprotu ta ir tiraka fizika, kuru laikam tev paskaidrot nevareshu jo diemzhel galigi nesaprotu fiziku.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
kenijs
iesūtīt 26.02.2006 19:31
Raksts #3


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 04.06.04
Kur: Galvaspilsēta



Tad jau tas ir zibens bumbas vai kautkas tads !!
Un patioeshman ta ir fizika un tikai !!!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Shadowstalker
iesūtīt 26.02.2006 21:38
Raksts #4


Acīgais ex-mods
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.06.04
Kur: Dark Dark Forest
Mods 2007



Lodveida zibens.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

Closed TopicSākt jaunu pavedienu
1 lietotāji/s lasa šo pavedienu (1 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 23.04.2024 12:37