Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Atpakaļ laikā... (BP) [C], ....man pirmais mēģinājums....
Sfinx
iesūtīt 20.06.2004 20:13
Raksts #1


Cīnās ar Lankašīras laumiņām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 22.05.04



.......mēs esam tie, kas mēs esam. Mēs nevaram būt citādi tikai tāpēc, ka to vēla kāds cits, nevaram sevi izmainīt. Katrā no mums slēpjas kaut kas, ar ko jāsadzīvo........

----------------------------------------
Katram no spēles varoņiem piemīt kāda spēja. Ir mūsdienas 21.gs. 2004.gada augusts.

Tēla vārds, uzvārds:
Izskats (ja iespējams bilde)
Klase kurā mācās jūsu tēls:
Jums piemītošā spēja:
--------------------------------

Tēla vārds, uzvārds: Artea Domingesa (Sudrabbulta)
Izskats:
Klase: iestājās 9
Spēja:Metene spēj ievilkt un izlaist dzelzs nagus (Āmrijs no X-men) un spēj pārbīdīt priekšmetus.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
4 Lapas V  « < 2 3 4  
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (60 - 65)
girl
iesūtīt 04.09.2004 17:56
Raksts #61


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.03.04



Tad Džesika ieraudzīja, Lii, kura arī gaidīja savu picu un viņai uzsauca: Sveika Lii vai tu nevēlies mums pievienoties? Džesika to pateica un gaidīja viņas atbildi.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
sinda
iesūtīt 04.09.2004 22:15
Raksts #62


Kārto teleportēšanās eksāmenu
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 27.11.03
Kur: pie datora



"sveika." Evana palocīja galvu sveicienam. diena bija izvērtusies visai interesanta, ja neskaita ķildīgo sarunu ar tēvu. viņa palūkojās uz picu, ko nolika viņas priekšā un nikni saviebās. "vai šajā picērijā reiz pratīs taisīt kārtīgas picas? šitā taču nav izcepta!" viņa nedaudz bailīgi palūkojās uz meitenēm, kas sēdēja ap galdu un manījusi, ka viņas novērsušās, ar pirkstu aizdedzināja picas apakšu, bet nelaikā manīja ka meitenes viņas triku ir manījušas. "ups..." viņa neveikli novilka un nodzēsa nelielo uguni. meitenes bija atklājušas viņas noslēpumu. nu viņu uzskatīs par kautkādu raganu vai nenormālo. meitene nolaida skatienu lai sagatavotos visļaunākajam.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Sfinx
iesūtīt 05.09.2004 13:16
Raksts #63


Cīnās ar Lankašīras laumiņām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 22.05.04



Artea pacēla vineu uzaci. Tas parasti bija izraisījis skolotāju neapmierinātību un vienaudžu atzinību. Hei, viņa pieklusinātā balsī bilda, tu arī šo to pieproti, man prieks. Un starp citu, es neuzskatu tevi par raganu vai kaut kādu jukušo, es arī esmu triku meistars.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
girl
iesūtīt 05.09.2004 14:29
Raksts #64


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.03.04



Evana, es tāpat kā Artea arī neesmu pārsteigta, jo es arī šo to protu. Džesika smaidīdama noteica. Man arī no sākuma bija bail, kā Artea uz to skatīsies, ka man ir spējas, bet izrādās, ka neesmu vienīgā ar tādām spējām un tagad arī tu to zini! Džesika gari un plaši izstāstīja, pārliecinājās vai neviens neskatās, un tad viņa pagrūda glāzi, kas viņai stāvēja uz galda, un krītot tā apstājās, jo Džī bija to sastindzinājusi. Man ir šādas spējas!

Šo rakstu rediģēja girl: 05.09.2004 14:32
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
sinda
iesūtīt 05.09.2004 17:41
Raksts #65


Kārto teleportēšanās eksāmenu
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 27.11.03
Kur: pie datora



meitene izbrīnā pavēra muti. "jūs... jūs arī? wow.... es tik ilgi mācos kopā ar tevi, bet pat nezinu... ka tu arī proti..." viņa manāmi apstulbusi teica Džesikai. "es vēl protu šitā..." meitene nedaudz šķelmīgi pasmaidīja un pacēla roku nedaudz virs galda virsmas - visi pirksti bija kā ar nazi nogriesti - pēc sekundes pazuda arī visa pārējā roka. "pat mani vecāki nezina, kas es to protu!"
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Lady
iesūtīt 05.09.2004 19:12
Raksts #66


Cep speķi Dūdijam
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.03.04



Tēla vārds, uzvārds: Sendija Smita
Izskats (ja iespējams bilde): Sarkani mati, parasti sasieti astē, zilas acis, 168cm gara
Klase kurā mācās jūsu tēls: 9
Jums piemītošā spēja: kļūt neredzamai, kad pārvietojas laikā

Šo rakstu rediģēja Lady: 05.09.2004 19:19
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

4 Lapas V  « < 2 3 4
Closed TopicSākt jaunu pavedienu
1 lietotāji/s lasa šo pavedienu (1 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 28.03.2024 13:39