Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Pirms iesūti rakstu

Pirms iesūti rakstu, pārliecinies, ka tu tajā:

1) neesi lamājies;
2) personīgi neaizvaino citus diskusijas dalībniekus;
3) neatkārto jau iepriekš rakstīto;
4) izsakies par pavedienā apskatīto tematu;
5) izsaki savu viedokli, bet necenties to uzspiest citiem.

> Vai Dievs pastāv?
Vai Dievs pastaav?
Tu nevari redzēt aptaujas rezultātu, kamēr neesi nobalsojis. Lūdzu, piesakies un nobalso, lai redzētu šīs aptaujas rezultātu.
Kopā balsis: 516
Viesi nevar balsot. 
Miya
iesūtīt 13.04.2004 20:55
Raksts #1


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 11.04.04
Kur: njuz Siguldina...



Cilveki vai jus ticat DIEVAM? Viņš ir kā tads kā spoks vai mistiska būtne- neviens nav redzējis un saticis vai runājis, bet daudzi viņam tic ,un daudzi ari nē. Daudzi saka, ka viņš nepastāv un arī, ka pastāv, bet tā ir briva izvele- tici vai netici vinam. rolleyes_a.gif
Vins pastāv vai ne? To jau neviens nezina, bet es gribetu dzirdet jūsu domas smile.gif


Visi, kas postojat, lūdzu ņemiet vērā Noslēpuma kambara noteikumus (skatīt augšā), sevišķi to 3. un 4. punktu.

Šo rakstu rediģēja Reiki: 28.06.2004 15:50
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
73 Lapas V  < 1 2 3 4 5 > »   
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (40 - 59)
giraffe
iesūtīt 25.04.2004 20:26
Raksts #41


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.01.04
Kur: Rīga//Plakanciems//LR



Palasot sheit izveersushos diskusiju, konstateeju, ka manas domas par Dievu un bazniicas struktuuru ir liidziigas kaa Dveeseliitei. Bet katrs domaa kaa vinjsh veelas, nav jau taa kaa agraakos laikos, kad obligaati vajadzeeja ticeet. Tagad mees dziivojam visai pateiciigaa un demokraatiskaa laikaa (vismaz dalja pasaules) un katram ir tiesiibas ticeet vai neticeet. Varbuut manas domas ticiibas jautaajumos kaadreiz mainiisies (nekad nesaku neka), bet tagad tas ir taa kaa ir. Galvenais, lai cilveeks dziivotu saskanjaa ar sevi. wink.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
sinda
iesūtīt 25.04.2004 22:21
Raksts #42


Kārto teleportēšanās eksāmenu
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 27.11.03
Kur: pie datora



manas domas ir ļoti līdzīgas Dvēselītes viedoklim... wink.gif
es Dievam kā tādam neticu, vēl vairāk neticu bībelei...
tas ir tas pats, kas HP - Harijs Poters, visu viņu ciena un baidās saukt īstajā vārdā...
patiesībā, varbūt pēc kādiem pāris tūkstošiem gadu viens ```` atradīs vecu, vecu HP grāmatu un domās, ka tur viss sarakstītais ir patiesība... un cilvēki sāks saukt sevi par vientiešiem un sāks pielūgt Hariju Poteru - zēns, kas ir varonis, zēns kas izglābis pasauli...
varbūt tieši tāds ir bijis bībeles slavas iesākums...
nu ok, te viss ir šausmīgi murgaini, bet tas ir mans viedoklis un to jūs varat apstrīdēt, taču tas nemainīsies ne par matu silent.gif

Šo rakstu rediģēja sinda: 25.04.2004 22:22
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Torquemada
iesūtīt 20.05.2004 13:36
Raksts #43


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 08.01.04
Kur: The grim darkness of the far future
Dīvainākais forumietis 2010



Pagaajusaa pollaa uzvareeja praats. Nu GoldLeaders grib uzzinaat juusu viedokli sajaa jautaajumaa....
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Grims
iesūtīt 20.05.2004 13:48
Raksts #44


Nazgûl
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 14.11.03
Kur: Tieši aiz tās izkapts, kas ir atbalstīta uz tava pleca.



Nē.

Patiesībā es pat nespēju iedomāties, ka kāds varētu patiešām tam ticēt.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
giraffe
iesūtīt 20.05.2004 13:54
Raksts #45


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.01.04
Kur: Rīga//Plakanciems//LR



Nee. Man vairaak arii nav, ko piebilst, jo diskusijas par religjiju ir visai kuteliigs temats...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Farliner
iesūtīt 20.05.2004 13:57
Raksts #46


Gatavo atskaiti Zemvaldim
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 01.12.03



Goldleader, nekorekts jautājums - vajadzēja definēt, kurš tieši Dievs - dažādāsm ticībām ir arī atšķirīgi nosaukumi un priekšstati smile.gif Bez tam, tas tiešām ir visai "kutelīgs" jautājums.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Dinaer
iesūtīt 20.05.2004 15:12
Raksts #47


Veic pētījumu par katlu dibenu biezumiem
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.10.03
Kur: lielceļš



jaaaaaaa........

goldliider ,tu shito ieliki nepareizajaa vietaa.
faarliner, shet var rakstiit par jebkuru dievu ,ja tu kaadam tici/.
tev vienkaarsh jaaatbild vai ir dievs neiedzilinoteis jautaajumaa par kaadu vai kaadiem dievieu/iem iet runa. wink.gif
lord vampire, nevaja iedomaaties vajag zinaat vai ticeet. tas tachu ir pats par sevi saprotams fakts smile.gif

Šo rakstu rediģēja Zanete: 20.05.2004 15:14
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Farliner
iesūtīt 20.05.2004 15:17
Raksts #48


Gatavo atskaiti Zemvaldim
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 01.12.03



Zanete - bet ja nu kāds te tic nevis vienam dievam, bet panteonam... vai kaut kādam citam pārdabisko spēku variantam, kaut vai "mazajiem zaļajiem cilvēciņiem" vai "migrējošajai inkarnācijai"??? smile.gif
Pats neesmu ticīgais.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Dafnee
iesūtīt 20.05.2004 15:18
Raksts #49


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 18.04.04
Kur: Rīga, centrs, mana māja, istaba, pie datora...



Jā!!!!
Bet šis ir ļoti nopietns jautājums un par to var strīdēties mūžigi...
laughing.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Roviela
iesūtīt 20.05.2004 15:21
Raksts #50


Zintniece
Grupas ikona

Grupa: Noslēpumu nodaļa
Pievienojās: 03.11.03
Kur: te un tagad
Dzīvā enciklopēdija



Labāk šito nevajadzēja iesākt... Tāpat nopietna diskusija neiznāks, tikai strīdi, kur viens kliedz "jā!" otrs pretī "nē!" getlost.gif A zināt un kaut ko pierādīt nevar neviens...
Ja kas, es atbildu "nē".
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Dinaer
iesūtīt 20.05.2004 15:22
Raksts #51


Veic pētījumu par katlu dibenu biezumiem
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.10.03
Kur: lielceļš



Zanete - bet ja nu kāds te tic nevis vienam dievam, bet panteonam... vai kaut kādam citam pārdabisko spēku variantam, kaut vai "mazajiem zaļajiem cilvēciņiem" vai "migrējošajai inkarnācijai"???
Pats neesmu ticīgais.

ja vinsh/a to uzskata par dievu tad vinam ir jaatbil - jaa.
jo vinam ir ticiiba tam ko vinsh sauc par dievu.
bet ja vinsh to neuzskata par dievu tad protams atbild - nee.
jo svariigaakais ir tas ko tu ar to saproti.

tieshi taapeec ir svariigi maaceet pareizi noformuleet jautaajumu... =)

kas grib lai striidaas ,bet taadu nevajag nemt galvaa ,jo kaajau tika mineets , neviens neko nevar pieraadiit.
ticeet vai neticeet ir katra pasha briiva izveele.

Šo rakstu rediģēja Zanete: 20.05.2004 15:26
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Sigfa
iesūtīt 20.05.2004 18:35
Raksts #52


Dzer sviestalu Trijos slotaskātos
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 22.12.03
Kur: Marss, Sektors 5Ba, 3 Dome



nu goldliideris iebrauca auzaas. Kaadaa rataa tikai divi atb. varianti? nenobalsoju. Ja jau filozofisks polls, tad vaidzeja buut visiem 15 atb. variantiem. Un savu personiigo viedokli sheit neklaastiishu, jo ir slinkums /zzz.../ sleepy...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Dinaer
iesūtīt 20.05.2004 19:21
Raksts #53


Veic pētījumu par katlu dibenu biezumiem
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.10.03
Kur: lielceļš



```` jaastriidaas... whistling.gif

taatad piekriitu maartinam veidoklii pret bulaciiti
piekriitu Lord Vampire iebildumaa pret Darkanu.

Sigfa - tas nav nemaz tik sarezgiits jautaajums. un uz shaada veida jautaajumiem parasti ir tikai divi atbilzu varianti no kuriem tu vari izveeleeties vienu un tad veel paskaidrot vai pamatot savas domas. smile.gif tas ka Goldliidersi ir iebraucis auzaas visism tik un taa ir skaidrs whistling.gif cool.gif ,bet tas nenoziimee ,ka mums ir jaalaiz vinam pakal. wink.gif
un ja netaisies klaastiit savu personiigo viedokli ,tad kaapeec vispaar rakstiiji? getlost.gif huh.gif
taakaa klaaj tik valaa. grin.gif
taapataas jau zinaams ,ka tu to veelies. . . laughing.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Sigfa
iesūtīt 20.05.2004 19:58
Raksts #54


Dzer sviestalu Trijos slotaskātos
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 22.12.03
Kur: Marss, Sektors 5Ba, 3 Dome



ja es veeleetos, tad to buutu uzrakstiijis, bet taakaa es to tik vien daru, kopsh paarnaakshanas maajaas, kaa iesniedzu garus postus vairaakos forumos, tad man visbeidzot apnika. it iipashi, ka veel nesen iesuutiiju postu par gandriiz tieshi to pashu teemu...

un rakstiiju es tamdeelj, lai pateiktu ka polla atbilzhu skaits suukaa.

taatad, ja jau esu iesaacis, izklastiishu savu ljoti subjektiivo viedokli shajaa jautaajumaa, par kuru buutu gatavi mani pakaart visi pasaules maaciitaaji (atkal es visam pieeju tik ljoti radikaali.. kas man ir...). Taatad, uzskatu, ka pastaav kaada 'augstaaka' (ar sho terminu domaaju buutni kuru mees neredzam, kura dziivo citaa dimensijaa, kurai ir vairaak varas, or whatever) buutne. Dievs, sveetais gars, Buda, allaahs, Kecalkoatls, tors - sauciet kaa gribiet - bet ideja ir taada- Shim 'Dievam' ruup viss kas naak no dabas. Vinjsh neietekmee muusu dziives, liidz kameer mees neietekmeejam dabu (kaadaa dziljaa veidaa), vinjam nepaaraak patiik, ka cilveeki piesaarnjo dabu wink.gif nu vienvaardsakot, idejai vaidzeetu buut skaidrai. Zinu, taa ir zaimoshana un veel nez kas, bet tas ir tas kam man gribas ticeet.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Dinaer
iesūtīt 20.05.2004 20:11
Raksts #55


Veic pētījumu par katlu dibenu biezumiem
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.10.03
Kur: lielceļš



es tacvhu teicu ka tu to gribi.
tagad man vismaz ir skaidra tava nostaja un es ar tevi nestriideeshos ,bet respekteeshu tavu viedokli.wink.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Andza
iesūtīt 21.05.2004 01:50
Raksts #56


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 12.11.03
Kur: Jauko poniju zemē.



Tā kā nav nekas dziļāk un tiešāk pieminēts vai definēts, IMHO, nav nemaz tik grūti atbildēt jā vai nē. Proti, vai tu pieļauj iespēju, ka pastāv kaut kādi augstāki spēki (completely unknown'i mums gan iespējams) vai arī pilnībā noliedz šādu varbūtību. Es piem. mierīgi nobalsoju "Jā", lai arī neesmu nedz kristietis, nedz budists, nedz kādu citu konfesiju pārstāvis.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Darkans
iesūtīt 21.05.2004 14:43
Raksts #57


Cūkkārpas ekspresī iepazīstas ar jauniem draugiem
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 11.05.04



Dievs nav tikai "augstākais spēks" - Dievs ir daudz plašāks jēdziens. Tādēļ šīs aptaujas rezultāti neko neizsaka par citu cilvēku viedokli.

P.S. GL, Vārdu Dievs raksta ar lielo burtu.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Andza
iesūtīt 21.05.2004 14:50
Raksts #58


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 12.11.03
Kur: Jauko poniju zemē.



Tikai tad, ja tas tiek lietots, kaa iipashvaards nevis kaa sugas vaards. Un shoreiz, IMHO, ir peedeejais gadiijums. Augstaakais speeks, BTW, jau ir diezgan plashs jeedziens, to var tieshi sashaurinaat un konkretizeet, ja ir veelme.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
ils
iesūtīt 21.05.2004 14:56
Raksts #59


Krāmē plauktos Izgaistošās izgaišanas grāmatas
Grupas ikona

Grupa: Dienas Pareģis
Pievienojās: 29.07.03
Kur: Rīga
Dienas Pareģis 2009



Arī es domāju, ka pastāv, tāpēc, ka man dzivē ir bijuši gadījumi, kas netieši liecina par kādu augstāku varu iejaukšanos dzīvē. Nē, tās nav mirāžas vai halucinācijas, bet ir tādi brīzi, kad tavu dzīvi nenosaka, ne tu, ne citi cilvēki, bet lietas notiek par spīti vai par laimi tev, pilnīgi neatkarīgi no tavas vai citu cilvēku gribas.
Vai tas ir Dievs vai Daba, vai Vispasaules saprāts neņemos spriest, bet kaut kas ir. Nevar taču būt, ka visas pasaules cilvēki visos laikos ir izfantazējuši dievus.
Tajā pat laikā es domāju, ka nevar būt tā, ka viena reliģija ir tā īstā un pareizā, bet visas pārējās maldās.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Grims
iesūtīt 21.05.2004 15:07
Raksts #60


Nazgûl
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 14.11.03
Kur: Tieši aiz tās izkapts, kas ir atbalstīta uz tava pleca.



CITĀTS(ils @ 21.05.2004 15:56)
Nevar taču būt, ka visas pasaules cilvēki visos laikos ir izfantazējuši dievus.

Var būt. Senāk katrai tautai bija savi dievi, kuri tika izdomāti, lai izskaidrotu dabas parādības, kurām zinātniskais izskaidrojums vēl nebija zināms.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

73 Lapas V  < 1 2 3 4 5 > » 
Atbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
3 lietotāji/s lasa šo pavedienu (3 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 29.03.2024 15:47