Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Hobits, Nu jūs jau zināt, turp un atpakaļ
aivvv/troll drea...
iesūtīt 29.07.2003 06:05
Raksts #1


Pokemonu pavēlnieks
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 24.07.03
Kur: prefektu vannasistaba nodarbojoties ar...
Zilonītis Dambo 2012



man labaak patiik hobits nekaa isstais gp jo tas ir daudz taads dabiskaaks piennemamaaks nekaa gp ko domaajat juus un vispaar ssii sadalla ir par hobitu vispaarigi
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
9 Lapas V   1 2 3 > »   
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (1 - 19)
Overlord
iesūtīt 29.07.2003 10:06
Raksts #2


Sarkanais Barons
Grupas ikona

Grupa: Modi
Pievienojās: 24.07.03
Veterāns aktīvajā dienestā



Nu jā, hobits ir ļoti labs, jo tur arī ir pareizi iztulkoti uzvārdi uz Baginsiem, nevis kautkādiem Tuntakiem, taču notikumi tur risinās tikai pie vientuļā kalna, bet līdz Mordorai neaizsniedzas
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
ils
iesūtīt 30.07.2003 10:48
Raksts #3


Krāmē plauktos Izgaistošās izgaišanas grāmatas
Grupas ikona

Grupa: Dienas Pareģis
Pievienojās: 29.07.03
Kur: Rīga
Dienas Pareģis 2009



Tā kā es pirmu izlasīju GP vēl vecos laikos poļu valodā (biju tajā ielauzījies, lai lasītu Rietumu fantastiku, ko reizēm varēja nopirkt veikalā ''Globuss'''), tad es, protams, vairāk jūsmoju par to. Kaut arī ausīs griežas tas Torbinss. Bilbo savā veidā ir īsts varonis, bet ar tādu uzvārdu. Tad jau varētu arī būt Gendalfs Pelēcītis, vai tagad - Baltiņš.
P. S. Baltiņš citā vietā der pavisam labi!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Laereth
iesūtīt 30.07.2003 14:00
Raksts #4


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 23.07.03



Kā jau minēju, Hobitu izlasīju sen atpakaļ, protams, visi Tolkīna darbi ir regulāras pārlasīšanas vērti. Tomēr Hobits ir vairāk bērniem domāts darbs, tas arī viņiem ir vieglāk saprotams, uztverams. Arī profesors Tolkīns atzīst, ka Hobitu viņš rakstīja bērnu publikai, savukārt, Gredzenu pavēlnieks ir domāts pieaugušai lasītāju publikai, jo bērniem tā dziļumu ir grūti uztvert.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Overlord
iesūtīt 30.07.2003 17:14
Raksts #5


Sarkanais Barons
Grupas ikona

Grupa: Modi
Pievienojās: 24.07.03
Veterāns aktīvajā dienestā



Un hobitā Gendalfa cīņa ar Sauronu Drūmmežā tika pieminēta kā "Darīšanas"
Un pat Sauronu nesauca vārdā bet gan par Melno Magu
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
aivvv/troll drea...
iesūtīt 31.07.2003 07:37
Raksts #6


Pokemonu pavēlnieks
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 24.07.03
Kur: prefektu vannasistaba nodarbojoties ar...
Zilonītis Dambo 2012



bet hobitaa ir tiessaam aizraujossi notikumi un vairaak humora bez kura arii ikdienaa ir gruuti iztikt gp humora nav tik daudz un veel hobitaa ir juutams ka viss beigsies daudz maz labi bet gp ir vien a nolemtiiba nu vispaar jau ja baigi padonaa ieziimes bija jau hobitaa bet tass nebija taa tuulkojamas
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Overlord
iesūtīt 31.07.2003 09:54
Raksts #7


Sarkanais Barons
Grupas ikona

Grupa: Modi
Pievienojās: 24.07.03
Veterāns aktīvajā dienestā



Gp pārspēj hobitu ar savu noskaņojumu, tas tiesa, bet tur toties ir arī daudz aizraujošāki notikumi, nevis tikai cīņa ar Smogu vai gobliniem
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
jefeniite
iesūtīt 31.07.2003 17:28
Raksts #8


Attīsta savu iekšējo Aci
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 23.07.03



Jaa jaa jaa, es arii lasu hobitu, jau kaada 70.lpp esmu, patiik un patiik.

Tikai arii te tulkotaaji par vienu lietu nav padomajushi. Visu laiku vinji staasta par jaanju nakti. NU bet jaanji ir tikai latvieshiem, tak vareeja teikt vasaras saulgriezhi, kur nu jaanji. nu nebija hobitam jaanji. Stipri shaubos vai tolkiins no jaanjiem kaut ko saprastu.

Bet hobits ir labaa graamata!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Laereth
iesūtīt 31.07.2003 21:30
Raksts #9


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 23.07.03



Starp citu, Jefin, kāda tev ir tā Hobita latviešu versija? T.i., kura gada izdevums? Man ir interesanti uzzināt, vai ir vairāk par vienu izdevumu (man ir 1991.gada grāmata, nedaudz lielāks formāts par A4).
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
jefeniite
iesūtīt 31.07.2003 22:54
Raksts #10


Attīsta savu iekšējo Aci
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 23.07.03



Man ir taada pati, veel iekshaa ierakstiits, ka vaardadienaa daavina. Un baigaas bildes pa visu graamatu, taas es vislabaak no hobita atceros, ne notikumus, bet bildes!

Bet man nezkaapeec liekas, ka nesen graamatnicaa es redzeeju jaunu izdevmu. A varbut man raadiijas, kas to lai zin.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
ils
iesūtīt 01.08.2003 09:17
Raksts #11


Krāmē plauktos Izgaistošās izgaišanas grāmatas
Grupas ikona

Grupa: Dienas Pareģis
Pievienojās: 29.07.03
Kur: Rīga
Dienas Pareģis 2009



Pareizi liekas. Nesen ir iznācis jauns izdevums. Bez bildēm, bet tulkojums tas pats.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Overlord
iesūtīt 01.08.2003 10:16
Raksts #12


Sarkanais Barons
Grupas ikona

Grupa: Modi
Pievienojās: 24.07.03
Veterāns aktīvajā dienestā



Es arī esmu redzējis jauno Hobita izdevumu, jau gluži sen. Taču man labāk patīk 91. gada izdevums, vismaz ir ar bildēm
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Laereth
iesūtīt 01.08.2003 10:43
Raksts #13


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 23.07.03



Starp citu, vai jums ir kādi mīļākie citāti no The Hobbit? Vienkārši es tikko iedomājos, ka par visu LOTR un ar to saistītajiem darbiem mēs varam pateikties tam brīdim, kad J.R.R.Tolkien, labojot garlaicīgus studentu darbus, uz vienas lapas mirkļa impulsā uzrakstīja: "In a hole in the ground there lived a Hobbit."
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
ils
iesūtīt 01.08.2003 14:36
Raksts #14


Krāmē plauktos Izgaistošās izgaišanas grāmatas
Grupas ikona

Grupa: Dienas Pareģis
Pievienojās: 29.07.03
Kur: Rīga
Dienas Pareģis 2009



Vispār man patīk Golluma teiktais: ''Labiņi hobitīšši!'', ''Mans dārgums!'' utt.
Bet Sarumana valoda man tik ļoti atgādina viena mana radinieka valodu, ka pat nelabi metas. Vienmēr viņš ar kādu ir naidā un tad citiem pielien, bet pēc kāda pusgada viss ir tieši otrādi, lai atkal sāktos no gala.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Overlord
iesūtīt 01.08.2003 18:49
Raksts #15


Sarkanais Barons
Grupas ikona

Grupa: Modi
Pievienojās: 24.07.03
Veterāns aktīvajā dienestā



Man patika ka Bilbo Smoga priekšā sevi nosauca par Mucas jājēju. Interesanti ko vēl pūķis padomāja?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Laereth
iesūtīt 02.08.2003 01:05
Raksts #16


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 23.07.03



Interesanti, ka Hobitā Drūmmeža elfi ir visnotaļ nedraudzīgi pret 13 rūķiem (kā Gendalf saka LotR, tas esot bijis "pārpratums"). Protams, rūķi un elfi nekad nav īsti sapratušies, tomēr Hobitā man radās iespaids, ka elfi ir paļaunas būtnes.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Overlord
iesūtīt 02.08.2003 09:44
Raksts #17


Sarkanais Barons
Grupas ikona

Grupa: Modi
Pievienojās: 24.07.03
Veterāns aktīvajā dienestā



Man šķiet ka elfiem vienkārši nepatika ka rūķi traucēja viņu dzīres un blandījās(elfu izpratnē) pa viņu mežu, bez jaebkādas atļaujas.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Viesis_Viesis_ils_*
iesūtīt 02.08.2003 13:47
Raksts #18





Viesi




Rakstu no k'ada Internetkluba, te mani iegr'amato par viesi, bet esmu tas pats Ils.
Par ''Hobitu'' es dom'aju, ka Tolkins tad v'el nebija l'idz galam savu pasauli izstr'ad'ajis. T'ad'e'l vi'na elfi at's'kiras no GP elfiem. T'apat ar'i r'u'ki tur dr'iz'ak ir t'adi komiskie t'eli. Gollumu Tolkins pats apzin'ati ir p'arveidojis, ar ''Hobita'' Gollumu GP hobiti neb'utu tiku'si gal'a.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
aivvv/troll drea...
iesūtīt 02.08.2003 15:06
Raksts #19


Pokemonu pavēlnieks
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 24.07.03
Kur: prefektu vannasistaba nodarbojoties ar...
Zilonītis Dambo 2012



klau bet hobitaa ir mineets ka ir arii draudziigaaki elfi un starp citu bija jau arii graamatas saakumaa un beigaas un golums tiessam bija krutaaks un iisteniibaa kaa gredzena valkaataajam vinnam taadam vajadzeeja buut arii potija un pietam hobita golumam sskkiet ir lielaaks intelekta liimenis
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Arwen
iesūtīt 02.08.2003 17:00
Raksts #20


Game Master
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.07.03
Kur: Sansāra



Es pirmo reizi hobtu dzirdēju 4 gadu vecumā man viņu priekšā lasīja mamma, kopš tā laika Gendalfs ir mans visu laiku mīļākais burvis(neapvainojas HP fani).
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

9 Lapas V   1 2 3 > » 
Atbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
1 lietotāji/s lasa šo pavedienu (1 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 28.03.2024 13:39